Як оцінювати тести студентів

1. Відкрийте Ваш курс. У меню ліворуч у вкладці "Налаштування" виберіть пункт "Оцінки".

2. Журнал оцінок - це таблиця, в рядках котрої - перелік студентів, а у стовпчиках - перелік усіх модулів курсу, за які вони можуть отримати оцінку.

3. Коли студент натискає "завершити тест" або відправляє завдання чи повідомлення у форумі, у відповідному стовпчику навпроти його прізвища з'являється оцінка.

4. Поряд із оцінкою - іконка у вигляді лупи. Натиснувши її, можна переглянути роботу студента і за потреби змінити оцінку.

5. Кольорові квадратики біля прізвища студента - це тестові запитання, на які він відповів. Зеленим позначені правильні відповіді, червоним - помилкові, жовтим - частково правильні.

6. Викладач може бачити, відповіді студента, поряд вказується правильна відповідь для порівняння. Також можна побачити, скільки часу витратив студент на кожне із завдань.

7. Біля кожної відповіді є пункт "Зробити коментар або перевизначити бали". Якщо Ви вважаєте, що автоматична оцінка не є правильною, Ви можете скористатися цим пунктом.

8. Есеї обов'яково оцінюються вручну. 

9. Праворуч від поля оцінки стоятиме максимальна кількість балів, яку студент може отримати за цей вид роботи (Ви зазначали його, коли створювали даний модуль). Відповідно до цього виставляєте оцінку.

10. Прокручуєте сторінку донизу і натискаєте "Зберегти".

Остання версія: 22 квітня 2014, вівторок, 11:27