Блок: ВМУЗ 2022 Українська та зарубіжна культура 3 семестр

    Факультет: Біологічний

    Заочна  Бакалавр  6.091 Біологія 
    Група 6.0911-з
    1. Мистюк Луана Олександрівна view
    2. Пашина Надія Юріївна view
    6.205 Мисливське господарство та рослинні ресурси 
    Група 6.2051-з
    1. Кустіков Віталій Звіадович

    Факультет: Економічний

    Заочна  Бакалавр  6.051 міжнародна економіка 
    Група 6.0511-ме-з
    1. Андрухова Каріна Сергіївна view
    2. Клеменко Олена Юріївна view
    3. Клеменко Анастасія Юріївна view
    6.051 Управління персоналом та економіка праці 
    Група 6.0511-уп-з
    1. Бану Анастасія Олексіївна
    2. Бардо Сімон Віталійович
    3. Вялова Христина Володимирівна view
    4. Греждіян Олександр Юрійович
    5. Дорошенко Владислав Олександрович view
    6. Завгородня Катерина Олексіївна
    7. Кирилко Аліна Олександрівна view
    8. Кононенко Євген Олександрович
    9. Рева Дмитро Едуардович
    10. Сушкіна Надія Володимирівна
    11. Чван Вікторія Олександрівна view
    12. Шевченко Анастасія Олександрівна view
    6.071 Облік і аудит 
    Група 6.0711-оа-з
    1. Рибальченко Ольга Григоріївна view
    6.072 фінанси і кредит 
    Група 6.0721-фк-з
    1. Борисевич Алла Георгіївна view
    2. Кричун Діана Олександрівна
    3. Липовий Іван Павлович view
    6.075 маркетинг 
    Група 6.0751-з
    1. Горбань Олександра Юріївна
    2. Набієва Мирослава Рамізівна
    3. Сафонов Артем view
    4. Сахарук Вікторія Вікторівна view

    Факультет: Журналістики

    Заочна  Бакалавр  6.029 Інформаційна діяльність у бізнесі, політиці та державному управлінні 
    Група 6.0291-з
    1. Бережна Анна Іванівна view
    2. Дзюбич Карина Миколаївна view
    6.061 журналістика 
    Група 6.0611-ж-з
    1. Воронкова Анастасія Дмитрівна view
    2. Кисиленко Вероніка Олександрівна view
    3. Кур`янінова Валерія Сергіївна view
    4. Лазаренко Єгор Сергійович
    5. Падалка Ілля Миколайович
    6. Руденко Валерія Олегівна
    7. Цебратенко Олександр Володимирович view
    6.061 Редакторсько-видавнича діяльність і медіамоделювання 
    Група 6.0611-рвд-з
    1. Богуславська Єва Владиславівна
    2. Новохатько Вікторія Віталіївна view
    6.061 реклама і зв’язки з громадськістю 
    Група 6.0611-рз-з
    1. Біляк Андрій Юрійович
    2. Боршош Софія Вадимівна view
    3. Бурлін Дмитро Олександрович
    4. Гордевська Єлизавета Петрівна
    5. Закопай Діана Сергіївна view
    6. Максишко Дар`я Тарасівна view
    7. Маляренко Вероніка Віталіївна view
    8. Песчихін Леонід Денисович view
    9. Проданова Софія Павлівна
    10. Рєпін Михайло Олександрович view
    11. Струков Євген Сергійович view

    Факультет: Іноземної філології

    Заочна  Бакалавр  6.014.02 Середня освіта (Мова і література (англійська)) 
    Група 6.0141-а-з
    1. Воротня Євгенія Олександрівна view
    2. Устюжаніна Аліна Сергіївна
    6.035.041 Мова і література (англійська) 
    Група 6.0351-а-з
    1. Андрієнко Ангеліна Олександрівна view
    2. Казар`янц Вікторія Євгенівна view
    3. Коваленко Микита Вікторович
    4. Косенко Анастасія Олегівна
    5. Кулинич Діана Дмитрівна view
    6. Повідіш Олена
    7. Помазан Станіслав Вячеславович
    8. Харченко Ізабел
    9. Чанія Георгій Бадрійович
    10. Чернявська Марія Дмитрівна view
    6.035.041 Переклад (англійський) 
    Група 6.0351-ап-з
    1. Алентьєва Ярослава Сергіївна view
    2. Безкоровайна Катерина Олександрівна
    3. Івчак Орина Юріївна view
    4. Каплієнко Анна Максимівна
    5. Кіріченко Анжеліка Едуардівна
    6. Лебедєва Евеліна Петрівна view
    7. Правда Анна Сергіївна view
    8. Прохорова Владислава Андріївна
    9. Сидоренко Софія Олександрівна view

    Факультет: Історичний

    Заочна  Бакалавр  6.014.03 Середня освіта (Історія) 
    Група 6.0141-і-з
    1. Дєдик Олексій Павлович
    6.032 Історія 
    Група 6.0321-з
    1. Кругляк Ілля Андрійович
    2. Філоненко Андрій Віталійович

    Факультет: Математичний

    Заочна  Бакалавр  6.014.04 Середня освіта (математика) 
    Група 6.0141-м-з
    1. Безь Стелла Олександрівна
    2. Горохова Тетяна Олександрівна
    3. Мосіна Катерина Едуардівна
    6.122 Комп’ютерні науки 
    Група 6.1221-з
    1. Доросевич Юрій Дмитрович view
    2. Єрмоленко Ірина Геннадіївна view
    3. Залевська Дар`я Геннадіївна view
    4. Коротка Вікторія Юріївна view
    5. Кравченко Вадим Олегович view
    6. Павлова Марія Альбертівна view
    7. Сімак Владислав Андрійович view
    6.126 Інформаційні системи та технології 
    Група 6.1261-з
    1. Гавриш Максим Андрійович view
    2. Кириченко Максим Вікторович

    Факультет: Менеджменту

    Заочна  Бакалавр  6.073 Менеджмент готельного, курортного та туристичного сервісу 
    Група 6.0731-гктс-з
    1. Лисенко Поліна Андріївна
    2. Макаренко Олександра Валеріївна view
    3. Сидоренко Юлія Юріївна
    6.073 Менеджмент ЗЕД 
    Група 6.0731-зед-з
    1. Ревуцький Герман Ігорович
    6.073 Менеджмент міжнародного бізнесу 
    Група 6.0731-мб-з
    1. Зарічна Вікторія Вячеславівна
    2. Козаченко Анастасія Василівна view
    3. Семирукова Дар`я Олександрівна view
    4. Чуприна Владислав Олександрович
    6.073 Менеджмент організацій і адміністрування 
    Група 6.0731-мо-з
    1. Барінова Наталія Володимирівна view
    2. Дзюрбас Анастасія Віталіївна
    3. Ігнатченко Ангеліна Віталіївна view
    4. Недоруєва Валерія Олександрівна
    5. Стаценко Софія Юріївна view
    6. Шарко Валерія Артемівна view

    Факультет: Соціальної педагогіки та психології

    Заочна  Бакалавр  6.012 Дошкільна освіта 
    Група 6.0121-з
    1. Бережна Анна Іванівна view
    2. Блощенко Яна Олександрівна view
    3. Бондаренко Милослава Ігорівна
    4. Данільченко Анна Костянтинівна
    5. Жигунова Валерія Валеріївна
    6. Іваненко Олена Володимирівна view
    7. Сухонос Аліна Володимирівна view
    6.013 Початкова освіта 
    Група 6.0131-з
    1. Дроздова Катерина Андріївна view
    2. Толмачева Анастасия view
    6.016.01 Логопедія 
    Група 6.0161-з
    1. Бокова Наталія Анатоліївна
    2. Верещагіна Катерина Олександрівна
    3. Вертепна Крістіна Володимирівна
    4. Головненко Софія Сергіївна view
    5. Горенко Ольга Володимирівна
    6. Дрозд Анастасія Денисівна view
    7. Заугольникова Вікторія Євгенівна
    8. Коцуба Кристина Миколаївна
    9. Лайковська Тетяна Геннадіївна view
    10. Папенко Анастасія Андріївна view
    11. Радкевич Аліса Ігорівна
    12. Цокур Наталія Віталіївна view
    13. Шелухіна Віта Геннадіївна
    14. Яценко Аліна Олегівна
    6.022.01 Графічний дизайн 
    Група 6.0221-з
    1. Деревеснікова Анастасія Олександрівна
    2. Куліш Микола Вадимович view
    3. Степанцева Катерина Борисівна
    4. Титаренко Ігор Юрійович
    5. Трушина Вікторія Сергіївна view
    6.053 Психологія 
    Група 6.0531-з
    1. Бекірова Софіє Деляверівна view
    2. Бойко Ольга Анатоліївна
    3. Заставська Ольга Анатоліївна view
    4. Кошева Анна Сергіївна view
    5. Кухарчук Дарина Олександрівна view
    6. Латиш Дар`я Олександрівна view
    7. Тішакова Олександра Олександрівна view
    8. Фандєєва Анастасія Вікторівна view
    9. Черниш Олена Сергіївна
    6.231 Соціальна педагогіка 
    Група 6.2311-сп-з
    1. Василькова Анна Сергіївна view
    2. Зайцева Вікторія Ігорівна
    3. Ковтун Євгенія Олегівна
    4. Лозенська Вікторія Євгенівна
    5. Мосейченко Каміла Тарасівна view

    Факультет: Соціології та управління

    Заочна  Бакалавр  6.054 Соціологія медіації і кримінології 
    Група 6.0541-смк-з
    1. Красномовець Андрій Валерійович view
    2. Ященко Дмітрій Володимирович
    6.231 Соціальна робота 
    Група 6.2311-ср-з
    1. Бебко Юлія Володимирівна view
    2. Коваль Яна Сергіївна
    3. Медведєва Дар`я Борисівна
    4. Милушкіна Валерія Сергіївна
    5. Плесньов Олександр Олександрович
    6. Рябчук Дар`я Олексіївна
    7. Сироватко Аліна Валентинівна view
    6.281 Публічне управління та адміністрування 
    Група 6.2811-пуа-з
    1. Марченко Яна Геннадіївна
    2. Пирч Альона Володимирівна view

    Факультет: Фізичного виховання

    Заочна  Бакалавр  6.014.11 Середня освіта (Фізична культура) 
    Група 6.0141-фк-з
    1. Метревелі Яна Теймуразівна
    2. Самойленко Тетяна Сергіївна
    3. Худжадзе Імед Імедович
    4. Чокан Артем Михайлович
    6.017 Спорт 
    Група 6.0171-с-з
    1. Байрук Назар Сергійович
    2. Варварин Андріана Андріївна
    3. Вирич Денис Євгенович
    4. Долбнєв Артем Олександрович
    5. Ільченко Ілля Андрійович
    6. Калита Аліна Богданівна view
    7. Кнут Максим Сергійович
    8. Коренков Роман Едуардович
    9. Ломідзе Георгій Олександрович
    10. Пилипака Вадим Сергійович
    11. Раєвська Аліна Романівна
    12. Телеш Аліна Сергіївна
    13. Титаренко Максим Андрійович view
    14. Токар Богдан Юрійович
    15. Чечетенко Валерія Андріївна
    6.017 Фізичне виховання 
    Група 6.0171-ф-з
    1. Ардельянова Катерина
    2. Бочкарьова Анастасія Михайлівна view
    3. Бублик Ярослав Романович view
    4. Герасименко Ростислав Володимирович
    5. Заіченко Анастасія Олександрівна view
    6. Камендровський Микита Максимович
    7. Лавриненко Олександр Олександрович
    8. Солов`янова Дар`я Андріївна view
    6.017 Фітнес та рекреація 
    Група 6.0171-фр-з
    1. Боровик Олександр Миколайович view
    2. Бурова Оксана Сергіївна view
    3. Войтова Оксана Єгорівна
    4. Казачинський Микола Миколайович
    5. Лось Вікторія Миколаївна
    6. Сурова Анжеліка Віталіївна view
    6.241 Готельно-ресторанна справа 
    Група 6.2411-з
    1. Аторіна Оксана Сергіївна view
    2. Кучеренко Ангеліна Вячеславівна
    3. Максименко Кристина Вікторівна
    4. Мерзлякова Владислава Максимівна
    5. Путько Поліна Сергіївна
    6. Хоменко Оксана Сергіївна
    6.242 Туризм 
    Група 6.2421-з
    1. Бабенко Юлія Геннадіївна view
    2. Клінінберг Кристина Сергіївна
    3. Панов Артем Андрійович view
    4. Чумак Олена Олегівна

    Факультет: Філологічний

    Заочна  Бакалавр  6.014.01 Середня освіта (Українська мова і література) 
    Група 6.0141-у-з
    1. Гетьман Валерія Ігорівна view
    2. Олексюк Діана Андріївна
    3. Савелло Даніл Артурович view
    4. Сидоренко Софія Олександрівна view
    5. Студьонова Меланія Олегівна view
    6. Титаренко Каміла Русланівна
    7. Циндяйкіна Анна Миколаївна view

    Факультет: Юридичний

    Заочна  Бакалавр  6.081 Право 
    Група 6.0811-з
    1. Вовк Вікторія Сергіївна
    2. Грішанов Данило Євгенович
    3. Жовтюк Катерина Максимівна
    4. Іванова Олена Василівна
    5. Іванова Анна Василівна
    6. Коропецький Сергій Євгенович
    7. Короткова Валерія Андріївна
    8. Мєзєнов Михайло Артемович
    9. Сментсон Серж
    10. Шульга Михайло Олександрович
    View All
    Total 211: 97 rated; 114 not rated. 46% completed