Блок: ВМУД 2022 Медична допомога, безпека життєдіяльності, цивільний захист 4 семестр

    Факультет: Біологічний

    Денна  Бакалавр  6.014.05 Середня освіта (Біологія та здоров'я людини) 
    Група 6.0141-бзл
    1. Гришина Олександра Андріївна view
    2. Калашник Кристина Андріївна view
    3. Кобець Антоніна Юріївна view
    4. Колодяжна Вікторія Олександрівна
    5. Компанієць Владислава Валеріївна view
    6. Кульбачна Софія Костянтинівна view
    7. Мирошник Анастасія Олегівна view
    8. Мігель Вадим Андрійович view
    9. Олійник Олександра Іванівна view
    10. Степаненко Каріна Володимирівна view
    11. Тринчук Ангеліна Сергіївна view
    12. Чуприна Юлія Сергіївна view
    6.091 Біологія 
    Група 6.0911-б
    1. Альба Валерія Дмитрівна
    2. Бабич Віталій Євгенович view
    3. Баштанський Денис Віталійович view
    4. Горностаєва Ангеліна В`ячеславівна
    5. Єрмак Михайло Олександрович view
    6. Зубенко Вадим Михайлович view
    7. Мельник Інна Сергіївна view
    8. Мирошниченко Микита Сергійович
    9. Мухджу Мєлікє
    10. Нєгрей Альона Володимирівна view
    11. Ніколаєва Юлія Вікторівна view
    12. Шумейко Ульяна
    13. Яковенко Тетяна Володимирівна view
    6.091 Генетика 
    Група 6.0911-г
    1. Барнаш Євгеній Юрійович view
    2. Берчук Іван Миколайович view
    3. Бондаренко Софія Олександрівна
    4. Вербицька Тетяна Андріївна view
    5. Волкова Маргарита Олександра view
    6. Горська Соф`я Костянтинівна view
    7. Довженко Яна Олегівна view
    8. Дунаєва Софія Олександрівна
    9. Каменецька Богдана Сергіївна view
    10. Коваленко Вікторія Анатоліївна
    11. Королькова Катерина Ігорівна view
    12. Кочеткова Дарина Віталіївна view
    13. Левченко Богдан Васильович view
    14. Нежурко Софія Дмитрівна view
    15. Торопцева Вікторія Романівна view
    16. Феоктістова Олена Юріївна view
    17. Яковенко Анастасия view
    6.091 Фізіологія, імунологія та біохімія 
    Група 6.0911-ф
    1. Бородина Тетяна Михайлівна view
    2. Гутченко Валерія Віталіївна view
    3. Зеленська Софія Андріївна view
    4. Коблов Віталій Віталійович
    5. Моря Данило Михайлович
    6. Мурадова Лутфие view
    7. Парасочка Катерина Ігорівна
    8. Перепелиця Дар`я Сергіївна
    9. Перфільєв Сергій Юрійович
    10. Стаценко Єгор Володимирович
    11. Тонконог Діана Ігорівна
    12. Халімендік Уляна Максимівна view
    13. Харлашкіна Крістіна Миколаївна view
    14. Чвільов Дмитро Вадимович view
    15. Шевченко Анна Валентинівна view
    16. Яковець Катерина Олегівна view
    6.101 Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування 
    Група 6.1011
    1. Волкова Поліна Олександрівна view
    2. Гусєва Вікторія Олександрівна view
    3. Забудченко Ілля Володимирович
    4. Заїка Владислав Володимирович view
    5. Заїка Лада Олександрівна
    6. Зубенко Аліна Володимирівна view
    7. Івахно Вікторія Євгенівна view
    8. Михайличенко Валерія Володимирівна
    9. Петров Сергій Миколайович view
    10. Поляков Олексій Олександрович view
    11. Постоєнко Ілля Олексійович view
    12. Потоцька Софія Олегівна view
    13. Семененко Тимур Дмитрович view
    6.102 Хімія 
    Група 6.1021
    1. Богатирьова Діана view
    2. Бойкий Костянтин Сергійович view
    3. Вербіна Єлизавета Едуардівна view
    4. Степанова Анастасія Сергіївна view
    5. Чайка Вікторія Олександрівна view
    6. Шикторов Микита Романович view
    6.205 Мисливське господарство та рослинні ресурси 
    Група 6.2051
    1. Бойко Аліка Вадимівна view
    2. Бублей Софія Валеріївна view
    3. Голованов Максим Сергійович
    4. Добровольський Валентин Олексійович view
    5. Овчинник Олександр Русланович
    6. Павленко Владислав Іванович view
    7. Патлаєнко Юхим Сергійович
    8. Пономаренко Анастасія Сергіївна view
    9. Сметанін Максим Романович

    Факультет: Економічний

    Денна  Бакалавр  6.051 Економіка та управління ринком землі 
    Група 6.0511-ерз
    1. Єгорова Катерина Євгенівна view
    2. Івженко Дарина Сергіївна
    3. Курченок Віталій Євгенович view
    4. Філенко Ганна Ігорівна
    5. Школовий Ілля Ігорович
    6. Ямкова Ольга Юріївна view
    6.051 економічна кібернетика 
    Група 6.0511-ек
    1. Корєньков Євген Євгенович view
    2. Корнаухов Євгеній Володимирович view
    3. Лєдяєва Карина Вадимівна
    4. Остах Сергій Сергійович view
    5. Шадрін Владислав Володимирович view
    6. Шамрай Єлизавета Віталіївна
    6.051 міжнародна економіка 
    Група 6.0511-ме
    1. Варданян Арсен Ваграмович view
    2. Волгін Микита Денисович view
    3. Голубченко Ангеліна Андріївна view
    4. Кисельова Кароліна Андріївна
    5. Корнієнко Єгор Максимович view
    6. Красковський Тимофій Миколайович view
    7. Курченко Микита Михайлович view
    8. Левченко Владислава Андріївна view
    9. Лиходій Анастасія Денисівна view
    10. Навоян Альберт Артурович view
    11. Опалатенко Іван Сергійович view
    12. Попикова Катерина Олегівна view
    13. Попов Дмитро Миколайович view
    14. Саламатіна Єва Андріївна view
    15. Сарбєй Любов Семенівна
    16. Скидан Ярослава Сергіївна
    17. Тараненко Олеся Олександрівна view
    18. Ткаченко Микола Вадимович view
    19. Уткіна Дар`я Олександрівна view
    20. Цуканова Дар`я Вячеславівна view
    6.051 Управління персоналом та економіка праці 
    Група 6.0511-уп
    1. Бердніков Микита Сергійович view
    2. Беспалова Софія Сергіївна view
    3. Волков Володимир Григорович view
    4. Кучеренко Олександра Олександрівна view
    5. Лосєва Еля Сергіївна view
    6. Оруджева Таісія Русланівна view
    7. Осмаковська Ксенія Юріївна view
    8. Питайло Аліна Анатоліївна view
    9. Свистун Юлія Сергіївна
    10. Чокан Катерина Михайлівна view
    6.071 Облік і аудит 
    Група 6.0711-оа
    1. Басанська Анастасія Олегівна view
    2. Графська Діана Сергіївна view
    3. Грибова Юлія Віталіївна view
    4. Гутнікова Влада Олександрівна
    5. Дрига Вадим В'ячеславович view
    6. Жосан Данило Вадимович view
    7. Закачуріна Аліна Олегівна view
    8. Івашина Діана Дмитрівна view
    9. Йожикова Ірина Валеріївна view
    10. Корягіна Аліна Віталіївна view
    11. Кузнецова Анна Олексіївна view
    12. Лавіса Олена Геннадіївна view
    13. Любасенко Кристина Олександрівна view
    14. Максимова Марія Валеріївна view
    15. Малявін Дмитро Максимович view
    16. Маніца Вікторія Вікторівна view
    17. Олійник Елеонора Володимирівна view
    18. Рачун Владислав Степанович view
    19. Рудновська Дар`я Володимирівна view
    20. Савеленко Анна Віталіївна view
    21. Сидорякіна Яна Михайлівна
    22. Хакімов Магомед Русланович view
    23. Харченко Анастасія Геннадіївна view
    24. Чекіна Альбіна Олександрівна view
    25. Чистяков Ярослав Юрійович view
    6.072 фінанси і кредит 
    Група 6.0721-фк
    1. Бєляєва Дар`я Юріївна view
    2. Биков Данііл Юрійович view
    3. Вавіліна Крістіна Сергіївна view
    4. Веремеєнко Дмитро Сергійович view
    5. Гавриленко Анастасія Дмитрівна view
    6. Дідик Поліна Євгеніївна view
    7. Калінцева Карина Андріївна
    8. Колісник Анастасія Вадимівна view
    9. Комаренко Артем Миколайович view
    10. Корчак Артемій Романович view
    11. Кравцов Валерій Денисович view
    12. Майлунець Гліб Владиславович view
    13. Мельник Микита Павлович view
    14. Настич Софія Миколаївна view
    15. Пікуз Ілля Сергійович view
    16. Проноза Наталія Олегівна view
    17. Семібратова Єлизавета Сергіївна view
    18. Фтоян Меружан Герасимович view
    19. Яреміна Марія Олександрівна view
    6.075 маркетинг 
    Група 6.0751
    1. Tereshchenko Аnna view
    2. Алексєєнко Вікторія Олексіївна view
    3. Балабка Єгор Дмитрович view
    4. Бойко Михаїл Володимирович view
    5. Буртова Анастасія Олександрівна view
    6. Волков Олександр Олегович view
    7. Воробець Ілля Андрійович view
    8. Воробйов Артем Віталійович view
    9. Гапон Дар`я Сергіївна view
    10. Диманова Дар`я Костянтинівна view
    11. Добридень Максим Андрійович view
    12. Жижома Яна Ігорівна view
    13. Жила Нікіта Дмитрович view
    14. Ковтун Катерина Олександрівна view
    15. Куліковський Володимир Валентинович view
    16. Куліш Тимофій Миколайович view
    17. Кучерявенко Вікторія Миколаївна view
    18. Лихачов Максим Сергійович view
    19. Поваров Єгор Андрійович view
    20. Полякова Єлизавета Сергіївна view
    21. Пузанова Дарія Борисівна view
    22. Сидоренко Анастасія Олексіївна view
    23. Сінішина Владислава Сергіївна view
    24. Сумма Ксения Сергеевна
    25. Урсуленко Еліна Денисівна view
    26. Холод Валерія Віталіївна view
    27. Чубенко Вероніка Сергіївна view
    28. Ширяєва Ілона Сергіївна
    29. Яковлева Варвара Денисівна

    Факультет: Журналістики

    Денна  Бакалавр  6.029 Інформаційна діяльність у бізнесі, політиці та державному управлінні 
    Група 6.0291
    1. Башмакова Ліана Олексіївна view
    2. Бондар Марина Максимівна view
    3. Вовк Вікторія Ігорівна view
    4. Волков Дмитро Олегович view
    5. Гоморова Дар`я Сергіївна view
    6. Дерев`янко Олександра Олексіївна view
    7. Євсеєнко Андрій Андрійович view
    8. Кулаковська Вероніка Денисівна
    9. Логвінова Наталія Валентинівна view
    10. Назаренко Ілля Віталійович view
    11. Оганесян Каміла Геворгівна view
    12. Приймаченко Ксенія Костянтинівна view
    13. Серняк Валерія Олегівна view
    14. Сумовська Марія Вадимівна view
    15. Шевчик Аліса Юріївна view
    6.061 журналістика 
    Група 6.0611-1ж
    1. Батюто Володимир Едуардович view
    2. Башмакова Ліана Олексіївна view
    3. Биш Вікторія Віталіївна view
    4. Богдан Євгенія Сергіївна view
    5. Бондаренко Тетяна Олександрівна view
    6. Гетьман Валерія Ігорівна view
    7. Жданов-Чаус Олександр Романович view
    8. Зозуля Єгор Володимирович
    9. Зорба Сніжана Сергіївна view
    10. Іванова Вікторія Сергіївна view
    11. Касімова Катерина Олександрівна view
    12. Коваль Альона Петрівна view
    13. Кравець Марія Сергіївна
    14. Ліфінцев Артем Дмитрович view
    15. Міщенюк Єлизавета Олексіївна view
    16. Нечипуренко Єлизавета Павлівна view
    17. П'янкова Анастасія Олегівна view
    18. Подлєсна Світлана Сергіївна
    19. Ситнікова Анна Миколаївна view
    20. Сірмоі Вікторія Сергіївна view
    21. Соколова Єлизавета Григорівна view
    22. Таран Денис Сергійович view
    23. Чугуєнко Аліна Дмитрівна view
    24. Шевченко Діана Андріївна view
    25. Шкатула Дар`я Ігорівна view
    26. Шумкова Анна Артемівна view
    27. Щурко Діана Дмитрівна view
    Група 6.0611-2ж
    1. Архіпова Анжеліка Сергіївна
    2. Баля Вероніка Владиславівна view
    3. Бедюх Тетяна Максимівна view
    4. Бобро Марія Олександрівна
    5. Гончаренко Марія Миколаївна view
    6. Дубінін Герман Юрійович
    7. Заставенко Анжеліка Павлівна view
    8. Карпій Мілєна Олексіївна view
    9. Кулагіна Крістіна Володимирівна view
    10. Кулинич Діана Дмитрівна view
    11. Лакіза Каріна Сергіївна view
    12. Ланкіна Дарина Дмитрівна view
    13. Мась Руслан Юрійович view
    14. Недолужко Анастасія Олегівна view
    15. Новак Костянтин Дмитрович view
    16. Онищенко Олеся Романівна
    17. Пазюк Євгенія Вікторівна view
    18. Пукас Валерія Євгенівна view
    19. Рожко Яна Миколаївна view
    20. Садовська Олександра Михайлівна view
    21. Сакальська Олександра Максимівна view
    22. Сизова Олеся Олегівна view
    23. Титаренко Максим Андрійович view
    24. Хоменко Дар`я Валеріївна view
    25. Чумаченко Дар`я Володимирівна view
    26. Шадріна Діана Вікторівна view
    27. Шатило Олександр Ігорович
    28. Шелухіна Вероніка Геннадіївна view
    29. Щеглова Анастасія Валеріївна view
    6.061 Редакторсько-видавнича діяльність і медіамоделювання 
    Група 6.0611-рвд
    1. Богуславська Інна Віталіївна view
    2. Гаврилова Дар`я Андріївна view
    3. Герасименко Владислав Олександрович view
    4. Євенко Аделіна Сергіївна view
    5. Кисліченко Уляна Андріївна view
    6. Куча Дар`я Миколаївна view
    7. Лисенко Микита Андрійович view
    8. Молохова Дар`я Вадимівна view
    9. Мурадова Ельмас Надірівна view
    10. Привалов Владислав Олександрович view
    11. Смірнова Валерія view
    12. Сук Нікіта Родіонович view
    6.061 реклама і зв’язки з громадськістю 
    Група 6.0611-рз
    1. Агафонова Арина Сергіївна view
    2. Аленіна Ксенія Олегівна view
    3. Атаманюк Владислав Володимирович view
    4. Боровик Вероніка Романівна view
    5. Вороніна Анастасія Юріївна view
    6. Головатенко Анастасія Павлівна
    7. Губа Юлія Тарасівна view
    8. Євсович Юлія Вікторівна
    9. Жовніренко Олеся Євгеніївна view
    10. Зюль Марія Павлівна view
    11. Іващенко Софія Сергіївна view
    12. Ілюхова Альона Сергіївна view
    13. Кириченко Віолетта Віталіївна view
    14. Кравченко Вероніка Євгеніївна view
    15. Куракіна Дарина Євгеніївна view
    16. Левадня Юлія Валеріївна view
    17. Майчук Вікторія Юріївна view
    18. Мацюра Єлизавета Костянтинівна view
    19. Мізіна Катерина Сергіївна view
    20. Наумова Софія Ігорівна view
    21. Омельян Катерина Сергіївна view
    22. Пшенична Валентина Іванівна view
    23. Скнар Марія Олексіївна view
    24. Таратинова Поліна Андріївна view
    25. Трайно Ксенія Олександрівна view
    26. Хворостянова Валерія Анатоліївна view
    27. Черняховський Тимофій Віталійович view

    Факультет: Іноземної філології

    Денна  Бакалавр  1а 6.035.041 Мова і література (англійська) 
    Група 6.0351-1а
    1. Бабич Дар`я Олексіївна view
    2. Бєгларян Єлизавета Авєтіківна view
    3. Завершинський Денис Євгенович view
    4. Іваницька Вероніка Олександрівна view
    5. Кареліна Дар`я Олександрівна view
    6. Карнаух Єлизавета Олександрівна view
    7. Коротченко Олександра Едуардівна view
    8. Костанянц Анжеліка Віталіївна view
    9. Кривенко Олександра Олександрівна view
    10. Ладан Анастасія Максимівна view
    11. Левадний Олександр Олександрович view
    12. Макєєва Ангеліна Русланівна view
    13. Матиско Аліна Сергіївна view
    14. Мельник Аліна Ігорівна view
    15. Міщенко Софія Юріївна view
    16. Могилевець Дар`я Олексіївна view
    17. Ніц Ельза Олександрівна view
    18. Оніщенко Артем Олександрович view
    19. Паршаков Кирило Сергійович view
    20. Петраков Борис Олександрович view
    21. Сарана Олена Петрівна view
    22. Соколова Тетяна Андріївна view
    23. Тімохова Іванна Андріївна view
    24. Хованова Уляна Олександрівна view
    25. Шевченко Маріанна Ігорівна view
    26. Шейко Аліна Ігорівна view
    27. Шерстюк Ілона Сергіївна
    28. Яблуновський Ярослав Олександрович view
    1ап 6.035.041 Переклад (англійський) 
    Група 6.0351-1ап
    1. Бережний Кирило Олександрович
    2. Бєляєв Богдан Станіславович view
    3. Бєрднікова Марія Ярославівна view
    4. Болокан Владислав Анатолійович view
    5. Бондар Катерина Романівна view
    6. Ведмідь Анастасія Сергіївна
    7. Грін Олександра Сергіївна
    8. Дехтяр Анастасія Олексіївна view
    9. Ілова Яна Олексіївна view
    10. Клименко Микита Русланович view
    11. Клинько Анастасія Сергіївна view
    12. Корецька Анна Миколаївна view
    13. Левченко Валерія Віталіївна view
    14. Парій Єгор Дмитрович view
    15. Пелипенко Катерина Сергіївна view
    16. Пересада Поліна Андріївна view
    17. Петушкова Діана Олегівна view
    18. Раткіна Поліна Віталіївна view
    19. Сатаневська Катерина Ігорівна view
    20. Скрипка Денис Дмитрович
    21. Солодченко Єлизавета Михайлівна
    22. Татаревич Вікторія Артемівна view
    23. Топчій Дар’я Євгенівна view
    24. Чвалюк Богдан Олександрович
    25. Чеберяк Юлія Олексіївна view
    26. Чупилко Поліна Олександрівна view
    2а 6.035.041 Мова і література (англійська) 
    Група 6.0351-2а
    1. Абаза Анастасія Ігорівна view
    2. Амєліна Дар'я Олексіївна view
    3. Бодянська Єлизавета Олександрівна
    4. Вовчок Анастасія Іванівна view
    5. Головненко Софія Сергіївна view
    6. Гуторова Дар`я Віталіївна view
    7. Захарцова Марія Максимівна view
    8. Кандибка Єлизавета Анатоліївна view
    9. Карнакова Олександра Олександрівна view
    10. Козуб Дар`я Віталіївна view
    11. Кривокоритова Анна Ігорівна view
    12. Кучеряєв Богдан Віталійович view
    13. Лаврененко Дар`я Олександрівна view
    14. Максименко Анастасія Віталіївна view
    15. Машарипова Шаркія Гайратівна view
    16. Мащенко Дарина Анатоліївна view
    17. Паневіна Діана Олександрівна
    18. Подоляка Олександр Євгенович
    19. Поповська Ксенія Максимівна view
    20. Свідлов Олександр Володимирович view
    21. Середа Єлизавета Дмитрівна view
    22. Соколянська Вероніка Сергіївна view
    23. Сорокатюк Вікторія Олексіївна view
    24. Талабірчук Владислава Олександрівна view
    25. Тонконог Софія Сергіївна view
    26. Тритьяченко Ілля Олегович view
    27. Харченко Олеся Андріївна view
    28. Ходжа Влада Вікторівна
    29. Чадова Софія Артемівна view
    2ап 6.035.041 Переклад (англійський) 
    Група 6.0351-2ап
    1. Varich Elizabeth view
    2. Біченко Дар`я Петрівна view
    3. Бойко Сергей view
    4. Гордибакіна Надія Олександрівна view
    5. Джрагацпанян Мері Варданівна view
    6. Дмитренко Владислав Євгенович
    7. Злобіна Марина Олегівна view
    8. Кісь Максим Юрійович
    9. Клименко Максим Петрович
    10. Мажід Іман
    11. Мних Микита view
    12. Морозова Євгенія Владиславівна view
    13. Панченко Діана Сергіївна view
    14. Петрова Юлія Іванівна view
    15. Поліган Анастасія Романівна view
    16. Романов Ілля Олександрович view
    17. Романюк Тіана Віталіївна view
    18. Руснак Ярослав Романович
    19. Руссафі Ель Мехді
    20. Савушкіна Карина Костянтинівна view
    21. Семчак Олександр Русланович view
    22. Скібіна Юлія Олександрівна view
    23. Стасюк Владислав Андрійович view
    24. Хандогій Олександра Костянтинівна
    25. Холодова Софія Дмитрівна view
    26. Шраібі Айман
    27. Щеголєва Марія Олександрівна view
    28. Яковенко Євгенія Сергіївна
    3а 6.035.041 Мова і література (англійська) 
    Група 6.0351-3а
    1. Гаркуша Валерія Андріївна view
    2. Дичек Анастасія Юріївна view
    3. Літовський Георгій Сергійович view
    4. Мустафаєва Мілена Салманівна view
    5. Пацкан Вікторія Вікторівна view
    6. Первененко Анастасія Вадимівна view
    7. Рідка Олександра Володимирівна view
    8. Романова Аміна Юріївна view
    9. Скворцова Анастасія Костянтинівна view
    10. Фомін Артем Олегович view
    11. Чуприна Євгенія Анатоліївна view
    3ап 6.035.041 Переклад (англійський) 
    Група 6.0351-3ап
    1. Голяк Ксенія Олександрівна view
    2. Городиська Марія Юріївна view
    3. Долженкова Анна Вікторівна view
    4. Зелений Ілля Станіславович view
    5. Іщенко Марія Геннадіївна view
    6. Калашник Анастасія Сергіївна
    7. Каталандзе Софія Романівна view
    8. Компанець Альона Олегівна view
    9. Кравець Поліна Сергіївна view
    10. Крохмальов Роман Олександрович
    11. Кухарєв Георгій Ярославович view
    12. Левіт Марія Дмитрівна view
    13. Лізогубов Іван Миколайович view
    14. Логвін Вікторія Олександрівна view
    15. Медведєва Дарина Дмитрівна view
    16. Мухачова Юлія Михайлівна view
    17. Науменко Марія Андріївна view
    18. Олексенко Владислава Владиславівна view
    19. Панфільонок Катерина Олександрівна view
    20. Пілкін Родіон Сергійович view
    21. Піскунов Костянтин Сергійович view
    22. Свистунова Катерина Андріївна view
    23. Сущенко Каріна Сергіївна view
    24. Хозєєв Данило Ігорович
    25. Яковлев Віталій Дмитрович view
    6.014.02 Середня освіта (Мова і література (англійська)) 
    Група 6.0141-а
    1. Апостолова Поліна Василівна view
    2. Борисов Михайло Борисович view
    3. Гальченко Вікторія Миколаївна view
    4. Іванова Анна Василівна view
    5. Мермечлі Дар`я Дмитрівна view
    6. Мікава Кристина Зазівна view
    7. Римчук Поліна Костянтинівна view
    8. Силуянова Кристина Романівна view
    9. Сібілєва Вікторія Андріївна view
    10. Скаржинська Вероніка Ігорівна view
    11. Смолянський Михайло Григорович view
    12. Соколова Дар'я Сергіївна view
    13. Ушакова Аліна Вадимівна view
    14. Шарий Анастасія Віталіївна view
    6.035.043 Мова і література (німецька) 
    Група 6.0351-н
    1. Божкова Яна Станіславівна view
    2. Гряненко Тетяна Сергіївна view
    3. Піка Анна Едуардівна view
    4. Струкова Мирослава Святославівна view
    5. Чумакова Софія view
    6.035.043 Переклад (німецький) 
    Група 6.0351-нп
    1. Геворгян Анушик view
    2. Ковтун Милана Сергіївна
    3. Оліяр Діана Іванівна view
    4. Пугач Діна Сергіївна view
    5. Рудь Вероніка Володимирівна view
    6. Самойлович Герман-Роман Олександрович view
    7. Федорчук Аліса Олександрівна view
    6.035.051 Мова і література (іспанська) 
    Група 6.0351-і
    1. Арутюнян Каріна Юріївна view
    2. Бойко Кристина Євгенівна view
    3. Булавінова Станіслава Андріївна view
    4. Зима Вікторія Романівна view
    5. Кисельова Аліна Олександрівна view
    6. Коваль Наталія Сергіївна view
    7. Ковальчук Олена Юріївна
    8. Кондратенко Вікторія Сергіївна view
    9. Кривонос Катерина Миколаївна view
    10. Одинець Аліна Віталіївна view
    11. Перепеліцина Майя Ігорівна view
    12. Петренська Валерія Геннадіївна view
    13. Плетень Поліна Олександрівна view
    14. Скляренко Анастасія Андріївна view
    15. Сорока Вікторія Олександрівна view
    16. Темченко Дмитро Русланович view
    17. Тупіченко Тетяна Євгеніївна view
    6.035.055 Мова і література (французька) 
    Група 6.0351-ф
    1. Асмар Ганна Марія Нажібівна view
    2. Васільєва Еліна Євгенівна view
    3. Загута Олеся Олегівна view
    4. Костюк Ольга Сергіївна view
    5. Купцова Валерія Ігорівна view
    6. Мацак Злата Володимирівна view
    7. Носова Анастасія Денисівна view
    8. Овчаренко Аліса Романівна view
    9. Скидан Катерина Вікторівна
    6.035.055 Переклад (французький) 
    Група 6.0351-фп
    1. Дємідова Олександра Миколаївна view
    2. Ельхачімі Хуссам
    3. Жученко Анжеліка Євгенівна view
    4. Касютич Олена Сергіївна view
    5. Філь Анна Олександрівна view

    Факультет: Іноземної філології (Китай)

    Денна  Бакалавр  6.035.065 Мова і література (китайська) 
    Група 6.0351-к
    1. Ардельянов Едуард Станіславович view
    2. Бурлака Ксенія Сергіївна view
    3. Головко Єлизавета Русланівна view
    4. Джобава Тіна Вахтангівна view
    5. Знак Софія Іванівна view
    6. Калініченко Ілля Олександрович view
    7. Карастаянова Владислава Олексіївна view
    8. Карпенко Єва Янівна view
    9. Комлик Валерія Петрівна view
    10. Криклива Анна Вадимівна view
    11. Лисенко Валерія Дмитрівна view
    12. Люсова Ірина Вікторівна view
    13. Моісеєва Діана Сергіївна view
    14. Оніпко Дар'я Станіславівна view
    15. Полієктова Софія Романівна view
    16. Редозубова Дар`я Романівна view
    17. Рєзанов Микола Олександрович view
    18. Соколова Єлизавета Сергіївна view
    19. Соловйова Анна Андріїівна view
    20. Тарасова Анастасія Олександрівна view
    21. Фролова Анастасія Сергіївна view

    Факультет: Історичний

    Денна  Бакалавр  6.014.03 Середня освіта (Історія) 
    Група 6.0141-і
    1. Айзенціммер Дмитро Олександрович
    2. Байша Єлизавета Денисівна view
    3. Гандак Каріна Євгенівна view
    4. Жуков Михайло Анатолійович
    5. Золотарьова Крістіна Михайлівна view
    6. Ілющенков Тимофій Олександрович view
    7. Касьянова Тетяна Євгеніївна view
    8. Козир Катерина Сергіївна view
    9. Короленко Дмитро Дмитрович view
    10. Крючкова Кароліна Едуардівна view
    11. Кушнар Надія Олександрівна view
    12. Любімов Ігор Миколайович view
    13. Микитенко Валерій Дмитрович view
    14. Сап`ян Олександр Олександрович view
    15. Сапрон Вадим Олексійович view
    16. Ходоров Олексій Володимирович view
    6.032 Діджитал-історія 
    Група 6.0321-ді
    1. Єщенко Давід Олександрович
    2. Коровка Валерія Валеріївна
    3. Короленко Дмитро Дмитрович view
    4. Любімов Ігор Миколайович view
    5. Москаленко Єлизавета Сергіївна view
    6. Олефіренко Дмитро Андрійович
    7. Підгородецький Микита Сергійович view
    6.032 Історія 
    Група 6.0321-і
    1. Вертегел Амєлія Мусаївна view
    2. Водзінська Алла Русланівна view
    3. Гостренко Олексій Євгенійович view
    4. Іванченко Денис Володимирович view
    5. Кононюк Юлія Сергіївна view
    6. Костоглод Анастасія Василівна view
    7. Крамаренко Анастасія Андріївна view
    8. Метенчук Максим Юрійович view
    9. Орліченко Вікторія Олександрівна view
    10. Рибнікова Ілона Сергіївна view
    6.032 Історія та політика 
    Група 6.0321-іп
    1. Балак Марина Сергіївна view
    2. Діченко Карина Русланівна view
    3. Кірєєв Андрій Павлович
    4. Котлова Ірина Олександрівна
    5. Кусий Владислав Андрійович
    6. Лук`яненко Данило Сергійович view
    7. Мацкевич Любов Сергіївна view
    8. Орачева Яна Володимирівна view
    9. Пархоменко Владислав Віталійович view
    10. Притула Ілля Євгенович
    11. Сапко Артем Володимирович view
    12. Степанова Анастасія Іванівна view
    6.291 Країнознавство 
    Група 6.2911
    1. Главацька Таїсія Сергіївна view
    2. Гречко Олександра Сергіївна view
    3. Магомедалієв Магомедалі Мухаммадович view
    4. Максименко Ярослав Русланович view
    5. Мартинова Марія Олексіївна view
    6. Мороз Тетяна Ігорівна view
    7. Паровая Аліна Ігорівна view
    8. Приймаченко Ксенія Костянтинівна view
    9. Сатаєва Карина Рамілівна view
    10. Синєбок Максим Ярославович view
    11. Стубер Ірина Олександрівна view
    12. Тучинська Анастасія Петрівна view
    13. Хименко Анастасія Андріївна view
    14. Чаглєй Дмитро Олександрович view

    Факультет: Математичний

    Денна  Бакалавр  6.014.04 Середня освіта (математика) 
    Група 6.0141-м
    1. Віличко Оксана Олегівна view
    2. Власюк Альона Сергіївна
    3. Крохмаль Ксенія Анатоліївна view
    4. Нефедова Марія Євгенівна view
    5. Пчела Аліна Миколаївна view
    6. Редько Аліна Сергіївна view
    7. Саєнко Владислав Володимирович view
    8. Сахник Єлизавета Юріївна view
    9. Шпак Анна Олександрівна view
    6.014.08 Середня освіта (Фізика) 
    Група 6.0141-ф
    1. Пєтухов Костянтин Віталійович view
    2. Соловйов Євгеній Володимирович view
    6.014.09 Середня освіта (Інформатика) 
    Група 6.0141-ін
    1. Власова Влада Олександрівна
    2. Єрмак Андрій Андрійович view
    3. Лісовець Даша Олександрівна view
    4. Маловичко Олександр Дмитрович
    5. Олійник Варвара Костянтинівна view
    6. Опалатенко Анастасія Сергіївна view
    7. Прохода Олександр Олександрович
    8. Салкуцан Валерія Юріївна view
    6.104 Фізика матеріалів 
    Група 6.1041
    1. Приходько Микола Олексійович
    6.105 прикладна фізика 
    Група 6.1051
    1. Бурдюгов Фелікс Владиславович view
    2. Рябко Сергій Олександрович view
    3. Утюж Кирило Андрійович view
    4. Утюж Павло Андрійович view
    6.111 Комп'ютерна математика  
    Група 6.1111-км
    1. Лойко Марія Василівна view
    2. Самсика Дмитро Романович view
    6.111 математика 
    Група 6.1111-м
    1. Власенко Анна Сергіївна view
    2. Зубко Карина Юріївна view
    3. Муравйова Валерія Борисівна view
    4. Сарафанов Віталій Леонідович view
    5. Шевченко Катерина Василівна view
    6. Шеремет Катерина Вячеславівна view
    6.113 Комп`ютерне моделювання 
    Група 6.1131
    1. Артем’єв Андрій Ігорович view
    2. Бабич Сергій Олександрович view
    3. Барабаш Карина Володимирівна view
    4. Годзула Андрій Олексійович view
    5. Єгорова Вероніка Сергіївна view
    6. Корука Анастасія Олегівна view
    7. Лапенко Ілона Олексіївна view
    8. Солодкий Данило Андрійович
    9. Щербина Едуард Владиславович
    6.121 Програмна інженерія 
    Група 6.1211-1пі
    1. Абдураїмов Едем Назімович
    2. Алабіна Лілія Олександрівна view
    3. Беркман Дмитро Валерійович view
    4. Бікулов Тимур Дамірович view
    5. Бойчук Богдан Едуардович view
    6. Горлін Микита Євгенович view
    7. Грішанов Данило Євгенович view
    8. Деменський Олексій Дмитрович view
    9. Задорожний Дмитро Олександрович view
    10. Зінченко Артем Владиславович view
    11. Катана Ірина Артемівна view
    12. Киндюк Олег Сергійович view
    13. Корнелюк Владислав Євгенійович
    14. Кривошей Владислав Геннадійович
    15. Куксенко Анна Олегівна view
    16. Легеза Олександр Віталійович view
    17. Логвинова Дар'я Олексіївна view
    18. Лукашев Олесь Юрійович view
    19. Мкртчян Артур Артакович view
    20. Олонець Ярослав Віталійович view
    21. Онопрієнко Богдан Олександрович view
    22. Полєно Олексій Олександрович view
    23. Попович Ігор
    24. Ставецький Максим Олександрович view
    25. Удинська Наталія Геннадіївна view
    26. Фоменко Ярослав Володимирович view
    27. Шалков Андрій Володимирович
    28. Шевченко Андрій Дмитрович view
    29. Шило Софія Андріївна view
    30. Юсупов Юсупбой Рахімберганович
    31. Яшнік Єлизавета Сергіївна view
    Група 6.1211-2пі
    1. Батаєв Дмитро Сергійович view
    2. Ельідріссі Амін Уссама
    3. Задера Даніїл Олександрович
    4. Зарубін Артем Сергійович view
    5. Затолокін Давид Сергійович view
    6. Квітко Максим Олександрович view
    7. Ключков Олександр Дмитрович view
    8. Костюк Ілля Владиславович view
    9. Кочаров Тигран Сергеевич view
    10. Кравчун Марія Максимівна view
    11. Крюков Марк Сергійович view
    12. Куріло Микита Дмитрович
    13. Ляшенко Олексій Сергійович view
    14. Мальцев Максим Максимович view
    15. Мотрій Назар Сергійович view
    16. Назарець Владлена Олександрівна view
    17. Омельянцев Артур Вадимович
    18. Пахота Данило Ігорович view
    19. Самолук Володимир Ігорович view
    20. Синьоокий Владислав Дмитрович view
    21. Сиротенко Вікторія Владіславівна view
    22. Сливка Михайло Русланович
    23. Смоляницький Родіон Олександрович view
    24. Туманов Валерій Андрійович view
    25. Удод Олег Сергійович view
    26. Філь Данііл Олександрович view
    27. Цикало Максим Юрійович
    28. Шевченко Максим view
    29. Шейєрман Володимир Сергійович view
    30. Шопов Олександр Валентинович view
    6.122 Комп’ютерні науки 
    Група 6.1221
    1. Аніканов Олександр Олегович view
    2. Бейз Кирило Сергійович view
    3. Висоцький Роман Юрійович view
    4. Войлов Олег Ігорович view
    5. Желобецький Арсеній Павлович view
    6. Катеринський Олександр Сергійович view
    7. Ковердюк Анастасія Олександрівна view
    8. Кулик Денис Володимирович view
    9. Лифар Олександр Олександрович
    10. Ліптуга Данило Сергійович
    11. Назарук Роман Юрійович view
    12. Пазинич Катерина Андріївна view
    13. Плюйко Владислав Євгенович
    14. Примушко Артем Віталійович view
    15. Пшинишний Андрій Юрійович view
    16. Радчук Руслана Леонідівна view
    17. Садоун Муад
    18. Самойленко Карина Сергіївна view
    19. Смішко Даніїл Валерійович view
    20. Таран Богдан Андрійович view
    21. Трухан Олексій Вікторович view
    22. Федотов Євгеній Євгенович view
    23. Фендік Григорій Дмитрович view
    24. Херраг Махді
    Група 6.1221-в
    1. Назарук Роман Юрійович view
    6.126 Інформаційні системи та технології 
    Група 6.1261
    1. Дорофеєв Володимир Борисович view
    2. Кондратенко Дмитро Костянтинович view
    3. Леоновець Кирило Геннадійович view
    4. Лисенко Кірілл view
    5. Литвинов Данило Юрійович
    6. Міщенко Артем Віталійович view
    7. Мороз Денис Владиславович view
    8. Набока Кірілл Сергійович view
    9. Оксещенко Олександр Миколайович view
    10. Шевченко Павло Євгенійович view

    Факультет: Менеджменту

    Денна  Бакалавр  6.073 Менеджмент готельного, курортного та туристичного сервісу 
    Група 6.0731-гктс
    1. Винник Каміла Сергіївна view
    2. Галінська Аліна view
    3. Джемадінова Ельвіна Акімівна
    4. Константінова Катерина Олександрівна view
    5. Коржиков Данило Романович
    6. Пругло Альбіна Юріївна view
    7. Романюк Олена Петрівна view
    8. Сєльдюмова Ярослава Дмитрівна view
    9. Стоєв Владислав Олександрович view
    10. Хрол Дарина Віталіївна view
    6.073 Менеджмент ЗЕД 
    Група 6.0731-зед
    1. Ганза Данило Андрійович view
    2. Гюнтер Артем Володимирович view
    3. Даченкова Уляна Євгенівна view
    4. Довгуля Анастасія Олегівна view
    5. Збрицька Анна Віталіївна view
    6. Зутіков Владислав Валерійович view
    7. Івіна Каріна Ігорівна view
    8. Іщенко Юрій Сергійович view
    9. Кочеткова Ксенія Геннадіївна view
    10. Крук Антон Сергійович view
    11. Малахов Рєнат Олександрович
    12. Негрікова Вікторія Дмитрівна view
    13. Сухенко Анна Владиславівна view
    14. Шварц Діана Володимирівна view
    15. Щербаков Микита Дмитрович view
    6.073 Менеджмент міжнародного бізнесу 
    Група 6.0731-мб
    1. Апт Георгій Сергійович view
    2. Бенько Микола Миколайович view
    3. Бричко Дар'я Єгорівна view
    4. Васильченко Владислав Андрійович view
    5. Вержанська Крістіна Євгенівна view
    6. Вертій Валерія Миколаївна view
    7. Волкова Анастасія Олегівна view
    8. Грибеньков Едуард Олександрович view
    9. Зельдіна Софія Євгенівна view
    10. Зотов Дмитро Максимович view
    11. Ільченко Віолета Сергіївна view
    12. Король Каріна Сергіївна
    13. Костановський Михайло Олександрович view
    14. Кривошеєнко Валерія Сергіївна view
    15. Курган Поліна Василівна view
    16. Малахова Олександра Пилипівна view
    17. Мараховська Анастасія Сергіївна view
    18. Московченко Аліна Сергіївна view
    19. Назаренко Анна Юріївна view
    20. Нор Дар`я Юріївна view
    21. Озембловський Ілля Леонідович view
    22. Петрик Олександр Євгенович view
    23. Раздрокіна Ксенія Євгенівна view
    24. Рибенкова Вероніка view
    25. Сало Яна Павлівна view
    26. Чеханюк Ярослав Олександрович view
    6.073 Менеджмент організацій і адміністрування 
    Група 6.0731-мо
    1. Галілєєва Діана Іванівна
    2. Гордієнко Анастасія Вікторівна view
    3. Готовкіна Аліна Олександрівна
    4. Желудько Ірина Віталіївна view
    5. Кобзар Данило Андрійович
    6. Лисенко Поліна Дмитрівна
    7. Сіра Валентина Геннадіівна
    8. Скляр Катерина Євгенівна view
    9. Смольський Руслан Олегович
    10. Чікіна Діана Владиславівна view
    11. Чобля Денис Миколайович view
    12. Штенгелов Дмитро Вікторович
    13. Ярцева Владислава Янівна view
    6.076 Підприємництво та комерційна логістика 
    Група 6.0761-пкл
    1. Заховалко Поліна Віталіївна view
    2. Куліковська Єлизавета Дмитрівна view
    3. Моргун Марина Олегівна view
    4. Павлов Олександр Павлович view
    5. Пилипчук Анна Олександрівна view
    6. Унтілов Данил Віталійович

    Факультет: Соціальної педагогіки та психології

    Денна  Бакалавр  6.012 Дошкільна освіта 
    Група 6.0121
    1. Бриль Анастасія Олексіївна view
    2. Буланова Софія Олександрівна view
    3. Козир Аліна Іллівна view
    4. Кузнецова Катерина Олександрівна view
    5. Лазоренко Єлизавета Геннадіївна view
    6. Липа Каміла Денисівна view
    7. Максимчук Дарина Вікторівна
    8. Метлицька Наталія Михайлівна view
    9. Рассказова Анна Степанівна view
    10. Русіна Дар'я Володимирівна view
    11. Самарський Нікіта Сергійович
    12. Сахно Олександра view
    13. Солодовник Кристина Євгенівна view
    14. Удод Вероніка Максимівна view
    15. Фащевська Наталія Миколаївна view
    16. Цвєткова Вікторія Сергіївна view
    17. Чамлай Аліна Василівна view
    18. Чирва Ірина Максимівна view
    19. Яковлєва Аліна Денисівна view
    6.013 Початкова освіта 
    Група 6.0131
    1. Апреленко Дарина Миколаївна
    2. Борденюк Дар'я Іванівна
    3. Гаджилова Ірина Сергіївна view
    4. Карпусь Дар'я Андріївна view
    5. Куян Єлизавета Костянтинівна view
    6. Лук'яниця Діана Юріївна
    7. Лукіану Рената view
    8. Паладій Ольга Олегівна view
    9. Палій Єлізавєта Сергіївна view
    10. Подколзіна Олександра Олександрівна view
    11. Седелёва Анна view
    12. Слобченко Тетяна Віталіївна view
    13. Томіна Ольга В'ячеславівна view
    14. Чернявська Аліна Василівна view
    15. Шаповал Юлія Сергіївна view
    16. Шатохина Алла view
    6.016.01 Логопедія 
    Група 6.0161
    1. Андрющенко Дар'я Сергіївна view
    2. Борисенко Валерія Віталіївна view
    3. Бугаєць Аліна Денисівна view
    4. Василенко Катерина Костянтинівна view
    5. Гетрик Євгенія Сергіївна
    6. Гринь Катерина Володимирівна view
    7. Добрянська Альбіна Володимирівна view
    8. Дубина Інна Іванівна view
    9. Дусь Юлія Сергіївна
    10. Кабанець Карина Олександрівна view
    11. Кльопова Анастасія Андріївна view
    12. Князєва Аміна Дмитрівна view
    13. Колісніченко Світлана Юріївна view
    14. Корешкова Анна Павлівна
    15. Корольова Злата Олександрівна view
    16. Лисенко Ірина Сергіївна view
    17. Лось Карина Володимирівна view
    18. Марченко Анастасія Олександрівна view
    19. Мельниченко Єлизавета Олександрівна view
    20. Мороз Олександра Петрівна view
    21. Наумова Аліна Олегівна view
    22. Побігайло Дарина Олександрівна view
    23. Польчик Дарія Сергіївна view
    24. Сисоєва Вероніка Андріївна view
    25. Супоніна Аліна Ігорівна
    26. Тарасова Олександра Вікторівна
    27. Федорець Анастасія Євгеніївна view
    28. Черномаз Анастасія Геннадіївна view
    29. Чулакова Дар'я Володимирівна view
    30. Швець Дарія Юріївна view
    31. Шевченко Єлизавета Андріївна view
    32. Шекун Руслана Романівна view
    33. Яконюк Анастасія Максимівна view
    6.022.01 Графічний дизайн 
    Група 6.0221
    1. Альохіна Дар'я Сергіївна view
    2. Бабіч Ірина Владиславівна view
    3. Баєва Дарина Юріївна view
    4. Бєла Анна Олександрівна view
    5. Брія Єлизавета Василівна
    6. Воротня Євгенія Олександрівна view
    7. Жучков Дмитро Романович view
    8. Зинченко Ксенія Валентинівна
    9. Іващенко Аліна Євгенівна view
    10. Кириллова Анастасія Сергіївна view
    11. Ковбаса Анастасія Олегівна view
    12. Коршенко Олеся Віталіївна view
    13. Лазарєва Ксенія Ігорівна view
    14. Лазоренко Анастасія Геннадіївна view
    15. Мартинюк Ольга Романівна view
    16. Міненко Валерія Віталіївна view
    17. Перепечай Анастасія Валентинівна view
    18. Позняк Катерина Олексіївна
    19. Приходько Атрем Романович
    20. Рукобратська Дарина Анатоліївна view
    21. Самсика Дар'я Романівна view
    22. Селезньова Юлія Олегівна view
    23. Старостіна Маргарита Денисівна view
    24. Терзі Віолетта Вікторівна
    25. Тюріна Марія Олексіївна view
    26. Христенко Дарина Ігорівна
    27. Ценова Софія Михайлівна view
    28. Черкашина Анна Сергіївна view
    29. Чубукін Олександр Володимирович view
    30. Юхименко Марія Сергіївна view
    6.026 Театральне мистецтво 
    Група 6.0261
    1. Горбачова Злата Віталіївна view
    2. Гуменна Марія Андріївна
    3. Кожушко Яна Петрівна view
    4. Козлова Єлизавета Андріївна
    5. Лебедєва Олена Владиславівна view
    6. Лисенко Аліна Олександрівна view
    7. Матвієнко Яна В'ячеславівна view
    8. Найдьонова Ірина Олександрівна view
    9. Пензій Діана Володимирівна
    10. Писаренко Даніїл Борисович
    11. Прядун Анастасія Романівна
    12. Садовська Анастасія Сергіївна view
    13. Степанюк Яна Геннадіївна view
    14. Харченко Валерія Олександрівна view
    15. Хоменко Анастасія Євгенівна view
    6.053 Психологія 
    Група 6.0531-1
    1. Березовська Дар'я Кирилівна view
    2. Богдан Юлія Олексіївна view
    3. Вакуленко Катерина Дмитрівна view
    4. Волкова Марія Максимівна
    5. Воронцова Анна Олександрівна view
    6. Горний Владислав Євгенович view
    7. Євсютіна Аліна Василівна view
    8. Каменєва Єлизавета Сергіївна view
    9. Кліпіліна Софія Олегівна view
    10. Костенко Карина view
    11. Мейке Олеся Дмитрівна view
    12. Михайлюченко Валерія Володимирівна view
    13. Прокопченко Анастасія Валеріївна view
    14. Сардак Софія Владиславівна
    15. Соболь Лідія Валеріївна view
    16. Фокіна Ольга Олексіївна
    17. Хоменко Вероніка Валеріївна
    18. Шептій Олександра Павлівна
    19. Шестерньова Тетяна Сергіївна view
    20. Шляхова Єлизавета Дмитрівна
    Група 6.0531-2
    1. Бубирь Анастасія Миколаївна view
    2. Бурдіна Анастасія Сергіївна view
    3. Воєводін Олександр Дмитрович view
    4. Ворошило Анастасія Романівна
    5. Грунь Валерія Олександрівна view
    6. Дендевич Євгені Олексійович view
    7. Жур Кирил Сергійович
    8. Клепач Катерина Сергіївна view
    9. Козуб Дар'я Костянтинівна view
    10. Кривенко Поліна Вікторівна
    11. Лесів Вікторія Романівна view
    12. Мігуца Діана Михайлівна
    13. Мясоєдова Дар'я Романівна
    14. Нагерняк Олександра Андріївна view
    15. Петренко Нікіта Олександрович view
    16. Поднебес Поліна Володимирівна
    17. Седелёва Анна view
    18. Случевська Дар'я Євгеніївна view
    19. Титаренко Марія Олегівна
    20. Томіна Ірина Вячеславівна view
    Група 6.0531-і
    1. Посо Бурбано Жулієта Аєлен
    6.231 Соціальна педагогіка 
    Група 6.2311-сп
    1. Головань Валерія Дмитрівна view
    2. Литвиненко Даніїл Сергійович view
    3. Міщенюк Єлизавета Олексіївна view
    4. Новікова Анастасія Вадимівна view
    5. Носова Альбіна Сергіївна view

    Факультет: Соціології та управління

    Денна  Бакалавр  6.033 Європейські філософські студії і креативні індустрії 
    Група 6.0331
    1. Бєладзе Даліла Бадріївна view
    2. Гришина Еліна Кирилівна view
    3. Желепа Діана Сергіївна
    4. Тригубенко Даяна Сергіївна view
    5. Швальбе Вадим Вікторович
    6.052 Міжнародна політика та політика національної безпеки 
    Група 6.0521-мп
    1. Бартощук Анна Романівна view
    2. Бендас Артур Олександрович
    3. Власюк Єгор Владиславович view
    4. Волковинська Валерія Олександрівна
    5. Дмитрієв Родіон Владиславович view
    6. Ємець Катерина Олександрівна view
    7. Карцев Єгор Дмитрович view
    8. Медведєва Світлана Євгенівна view
    9. Мисько Анастасія Андріївна view
    10. Погурський Даніїл Юрійович
    11. Синєокова Вікторія Віталіївна
    12. Томіна Ярослава Євгенівна
    13. Фомичов Данило Олександрович
    6.052 Політологія 
    Група 6.0521-п
    1. Биков Роман Вікторович view
    2. Блискавка Андрій Геннадійович view
    3. Борисова Дар`я Андріївна view
    4. Бражененко Ольга Ходіївна view
    5. Кібе Лев Олександрович view
    6. Кулієв Турал Ельшанович
    7. Кущ Дмитро Володимирович view
    8. Лихачов Дмитро Віталійович view
    9. Мазаков Дмитро Олексійович view
    10. Порохняч Олександр Вікторович view
    11. Роща Марія Іванівна view
    12. Руденко Максим Андрійович view
    13. Тимчук Уляна Денисівна view
    14. Шаповал Марк Валерійович view
    15. Шершньов Данііл Олександрович view
    6.054 Соціологія 
    Група 6.0541-с
    1. Лаврусенко Макар Олександрович view
    2. Суліма Сергій Олександрович view
    6.054 Соціологія медіації і кримінології 
    Група 6.0541-смк
    1. Батовська Дар`я Олександрівна view
    2. Білоногіна Юлія Олександрівна view
    3. Дронова Олена Костянтинівна view
    4. Ємельянова Карина Ігорівна view
    5. Кириченко Анастасія Сергіївна view
    6. Корольова Олександра Сергіївна view
    7. Міхлевська Елеонора Ігорівна view
    8. Обілець Станіслав Геннадійович view
    9. Пірогова Катерина Ігорівна view
    10. Соловйова Валерія Андріївна view
    11. Турило Анастасія Русланівна view
    12. Шабовта Ірина Олексіївна view
    13. Якименко Анна Андріївна view
    14. Яценко Оксана Василівна view
    6.231 Соціальна робота 
    Група 6.2311-ср
    1. Бичек Єлизавета Миколаївна view
    2. Воловоденко Ярослав Валерійович view
    3. Галько Єлизавета Сергіївна view
    4. Гребенюк Мілана Олександрівна view
    5. Єфремчук Максим Олександрович view
    6. Зелік Єлизавета Олександрівна view
    7. Калашник Ксенія Вадимівна view
    8. Кравченко Андрій Вячеславович
    9. Матусова Софія Сергіївна
    10. Мельник Владислава Сергіївна view
    11. Мороз Марина Дмитрівна
    12. Мурко Яна Романівна view
    13. Муха Катерина Віталіївна view
    14. Павленко Анастасія Романівна view
    15. Полтавець Єлисей Андрійович view
    16. Сіянська Анастасія Олегівна view
    17. Ткаченко Елеонора Михайлівна view
    18. Філонова Анастасія Олександрівна view
    19. Харченко Яна view
    20. Черненко Ірина Сергіївна view
    21. Щека Андрій Юрійович view
    6.281 Публічне управління та адміністрування 
    Група 6.2811-пуа
    1. Коломієць Анастасія Олександрівна view
    2. Костриця Анастасія Юріївна
    3. Майстро Ольга Сергіївна
    Група 6.2811-пуа-і
    1. Езеалор Стівен Угочукву
    2. Елучіе Узочукву Елдерсон
    3. Окпалаебубе Ебука Еммануель

    Факультет: Фізичного виховання

    Денна  Бакалавр  6.014.11 Середня освіта (Фізична культура) 
    Група 6.0141-фк
    1. Ганзін Тимур Богданович
    2. Данилевський Микита Олександрович
    3. Осадчих Лоліта Валеріївна
    4. Сергєєва Альона Віталіївна view
    5. Скрипка Альона Сергіївна view
    6. Сурніна Анастасія Анатоліївна view
    7. Ташев Данило Олександрович view
    8. Федченко Катерина Валентинівна view
    9. Шевченко Данііл Олександрович view
    6.017 Спорт 
    Група 6.0171-с
    1. Акік Юссеф
    2. Андрос Ігор Сергійович
    3. Антонян Артак Гьоргінович view
    4. Барабанов Андрій Сергійович
    5. Бєлан Олексій Юрійович
    6. Бєлов Ростислав Юлійович
    7. Букреєв Володимир Володимирович
    8. Гарап Валерій Русланович
    9. Голощапова Марина Олександрівна
    10. Даниленко Данило Артемович
    11. Задорожний Данило Вадимович
    12. Зеленський Руслан Геннадійович
    13. Кензін Данііл Євгенович
    14. Кобець Іван Олександрович view
    15. Козарчук Олександр Миколайович
    16. Крандаков Сергій Вікторович
    17. Кучеренко Олександр Валерійович
    18. Лебедєв Сергій Сергійович
    19. Нужний Вадим Денисович
    20. Орманжи Ксенія Володимирівна
    21. Павленко Матвій Віталійович
    22. Пєшиков Ілля Юрійович
    23. Стадніченко Владислав Антонович
    24. Фик Данііл Юрійович
    25. Хмеленко Андрій Романович
    26. Чижова Вероніка Романівна
    6.017 Фізичне виховання 
    Група 6.0171-ф
    1. Антюхов Віктор Миколайович view
    2. Асмолов Родіон Андрійович view
    3. Біла Вікторія Денисівна view
    4. Бочаров Олександр Олександрович
    5. Гумбакова Анастасія Володимирівна view
    6. Довженко Анна Михайлівна view
    7. Єгоров Андрій Костянтинович view
    8. Жмаєв Олександр Андрійович view
    9. Заярська Наталія Олександрівна view
    10. Зеневич Павло Валентинович view
    11. Кишка Богдан Володимирович view
    12. Кім Світлана Федорівна view
    13. Королюк Ігор Олександрович view
    14. Крайнова Поліна view
    15. Ліжник Іван Миколайович view
    16. Максимчук Єгор Денисович view
    17. Мурадян Давид Джонікович
    18. Ніколаєнко Гордій Сергійович view
    19. Потапенко Богдан Максимович view
    20. Соболєв Андрій Андрійович view
    21. Стогній Максим Сергійович view
    22. Тініна Євгенія Миколаївна
    23. Тулупов Володимир Сергійович
    6.017 Фітнес та рекреація 
    Група 6.0171-фр
    1. Вигівська Анна Юріївна view
    2. Касько Владислав Павлович view
    3. Клішина Валерія Вадимівна
    4. Кобалія Руслана Дмитрівна view
    5. Ліпаткін Ярослав Миколайович view
    6. Лопушанська Юлія Віталіївна
    7. Мадярій Виталий view
    8. Маловічко Данило Дмитрович view
    9. Недавня Милана Євгенівна view
    10. Оплачко Владислава Андріївна view
    11. П`ятихатка Вікторія Ігорівна view
    12. Ревкова Аліна Артемівна view
    13. Рябошлик Олег Володимирович view
    14. Слонецький Владислав Олександрович view
    15. Тамаш Юлія Андріївна view
    16. Тонєв Данило Дмитрович view
    17. Хмілевська Дар`я Сергіївна
    18. Шульга Ігор Володимирович view
    6.227 Фізична терапія, ерготерапія 
    Група 6.2271
    1. Бєлік Валерія Євгенівна view
    2. Генов Назар Євгенович
    3. Герасименко Анастасія Василівна view
    4. Молчанов Максим Петрович view
    5. Орловська Ксенія Ігорівна view
    6. Очкусь Анна Вікторівна view
    7. Передерій Назар Віталійович view
    8. Романенко Поліна Геннадіївна view
    9. Рубан Анна Юріївна view
    10. Рубель Діана Віталіївна view
    11. Руденко Асмік Миколаївна view
    12. Сало Данило Дитрович view
    13. Стовба Вадим Віталійович
    14. Тишлек Надія Іванівна view
    15. Тряпіцина Олександра Сергіївна view
    6.241 Готельно-ресторанна справа 
    Група 6.2411
    1. Бабков Кирило Сергійович view
    2. Волкова Єлизавета Олександрівна
    3. Галик Владислав Володимирович view
    4. Драгунова Анастасія Миколаївна
    5. Зінковський Андрій Олександрович view
    6. Івженко Єлизавета Андріївна view
    7. Капаєва Альона Вадимівна view
    8. Кулик Віолета Костянтинівна view
    9. Курусь Єлизавета Вікторівна
    10. Ляшенко Валентин Сергійович
    11. Макутова Катерина Андріївна
    12. Омельченко Олена Віталіївна view
    13. Пасечник Антон Олексійович
    14. Тихомиров Єгор Вікторович
    15. Федан Роман Русланович view
    16. Чорна Альбіна Андріївна
    6.242 Туризм 
    Група 6.2421
    1. Адаменко Анастасія Віталіївна view
    2. Бутирін Денис Романович view
    3. Воронков Микита Дмитрович view
    4. Жукова Анастасія Іванівна view
    5. Корольов Роман Вікторович view
    6. Мкртумян Аліна Суренівна view
    7. Никифоренко Єлизавета Максимівна view
    8. Полякова Анна Володимирівна view
    9. Табакова Валерія Євгенівна view

    Факультет: Філологічний

    Денна  Бакалавр  6.014.01 Середня освіта (Українська мова і література) 
    Група 6.0141-у
    1. Бєлічко Ольга Ігорівна view
    2. Боярська Катерина Сергіївна
    3. Василенко Марія Сергіївна
    4. Василюк Марія Сергіївна view
    5. Гулімова Юлія Олександрівна
    6. Гут Наталія Сергіївна
    7. Дегтяр Єлизавета Володимирівна view
    8. Дирибян Анна Сергіївна
    9. Дімітрова Єлизавета Павлівна view
    10. Єгорова Кароліна Володимирівна
    11. Житинський Віталій Вікторович
    12. Іванів Ірина Володимирівна view
    13. Ільчук Марія-Богдана Йосипівна
    14. Інюткіна Дар`я Валеріївна view
    15. Коваленко Дар‘я Олекласндрівна view
    16. Коновалова Вікторія Ігорівна
    17. Костюченко Олександра Дмитрівна view
    18. Кошель Ангеліна Олександрівна
    19. Левіт Анна Романівна view
    20. Луценко Юлія Романівна view
    21. Мельниченко Тетяна Віталіївна view
    22. Михеєва Анастасія Іванівна view
    23. Моргун Катерина Сергіївна
    24. Павлусевич Анастасія Михайлівна view
    25. Петрук Дар`я Олексіївна view
    26. Покидько Марія Василівна view
    27. Токмак Карина Володимирівна view
    28. Шило Альона Вікторівна view
    6.035.01 Українська мова та література 
    Група 6.0351-у
    1. Бартків Анастасія Романівна view
    2. Бородай Анастасія Сергіївна view
    3. Бохан Юлія Валеріївна
    4. Горбенко Дар'я Іванівна view
    5. Іщенко Катерина Сергіївна view
    6. Кулик Марія Євгенівна view
    7. Мунтяну Марія Дмитрівна view
    8. Харчева Дар'я Романівна view
    6.035.033 Слов'янський переклад (польський) 
    Група 6.0351-п
    1. Безкровна Єлизавета Вікторівна view
    2. Білостоцька Софія Дмитрівна view
    3. Дзюба Юлія Анатоліївна view
    4. Зубрицька Поліна Василівна
    5. Олексенко Мирослав Олександрович
    6. Тарасов Іван Геннадійович view
    6.035.034 Російська мова і зарубіжна література. Друга мова 
    Група 6.0351-р
    1. Боренос Антон Вікторович
    2. Герасименко Ксенія Дмитрівна
    3. Марюха Ірина Юріївна view
    4. Станков Кирило Володимирович
    5. Тимчура Марія Олегівна
    6. Тритьяченко Ілля Олегович view
    7. Шолкова Дар`я Владиславівна

    Факультет: Юридичний

    Денна  Бакалавр  6.081 Право 
    Група 6.0811-1
    1. Ананьєва Олександра Володимирівна view
    2. Балацький Денис Олександрович view
    3. Бересток Марія Артемівна view
    4. Богиня Валерія Ігорівна view
    5. Болобан Артем Денисович view
    6. Власова Аліна Олексіївна view
    7. Волочан Марія Сергіївна view
    8. Григор`єва Анастасія Василівна view
    9. Єдлічек Микола Йосипович view
    10. Кондратенко-Сорока Данило Віталійович view
    11. Коровіна Ксенія Олексіївна view
    12. Кузнєцов Юрій Сергійович view
    13. Лабенська Аліна Сергіївна view
    14. Лоян Єва Сергіївна view
    15. Макарова Тетяна Віталіївна view
    16. Мітіна Катерина Юріївна view
    17. Нестерова Олександра Олександрівна view
    18. Петровський Михайло Юрійович view
    19. Пузанова Анастасія Володимирівна view
    20. Сопін Данило Сергійович view
    21. Татукова Аліна Дмитрівна view
    22. Федчук Олександра Михайлівна view
    23. Швець Максим Євгенович view
    24. Яцутко Георгій Михайлович view
    Група 6.0811-2
    1. Bakuta Andrey view
    2. Бобровський Родіон Андрійович view
    3. Бузулуцька Стефанія Станіславівна view
    4. Воротинська Ілона Антонівна view
    5. Дудка Іван Ігоревич view
    6. Живогляд Анастасія Сергіївна view
    7. Жукова Катерина Володимирівна
    8. Ковбасюк Катерина Станіславівна view
    9. Ксензов Олександр Сергійович view
    10. Куртова Ксенія Максимівна view
    11. Кучинський Ярослав Олегович view
    12. Ліхтанський Владислав Олександрович view
    13. Лобачов Богдан Олексійович
    14. Макаренко Анастасія Олександрівна view
    15. Мамкієв Ільдар Дамірович view
    16. Масич Вєстіна Сергіївна
    17. Медвідь Тетяна Тарасівна view
    18. Мірошніченко Іван Віталійович view
    19. Оксамитна Віталіна Ярославівна
    20. Папідзе Софія Паатівна view
    21. Похила Олеся Вікторівна view
    22. Федюра Богдан Михайлович view
    Група 6.0811-3
    1. Бахірко Данило Євгенович
    2. Бойкинюк Дарія Павлівна
    3. Гасанов Сархан Ровшан огли
    4. Гурбич Юлія Євгенівна
    5. Дробишев Андрій Сергійович
    6. Іщенко Альбіна Олександрівна
    7. Козлова Валерія Олександрівна
    8. Коновалова Ксенія Володимирівна
    9. Косинський Кірілл Геннадійович
    10. Ляшко Георгій Костянтинович
    11. Матишев Данило Федорович
    12. Нестеренко Максим Олексійович
    13. Павленко Владислав Іванович view
    14. Падалко Вікторія Олександрівна
    15. Пилюк Владислав Іванович
    16. Прохоров Станіслав Сергійович
    17. Пунова Дарина Олександрівна
    18. Радіонова Вероніка Вадимівна
    19. Романенко Ірина Олександрівна
    20. Синьоокий Вячеслав Вікторович
    21. Спіченко Вероніка Вячеславівна view
    22. Чибінова Надія Іванівна
    23. Чілінгір Микита Максимович
    24. Шаповал Владислав Олегович
    View All
    Total 1272: 1009 rated; 263 not rated. 79% completed