Блок: ВМУЗ 2022 3 семестр для здобувачів факультету фізичного виховання, здоров'я та туризму

    Факультет: Фізичного виховання

    Заочна  Бакалавр  6.014.11 Середня освіта (Фізична культура) 
    Група 6.0141-фк-з
    1. Метревелі Яна Теймуразівна
    2. Самойленко Тетяна Сергіївна
    3. Худжадзе Імед Імедович
    4. Чокан Артем Михайлович
    6.017 Спорт 
    Група 6.0171-с-з
    1. Байрук Назар Сергійович
    2. Варварин Андріана Андріївна
    3. Вирич Денис Євгенович
    4. Долбнєв Артем Олександрович
    5. Ільченко Ілля Андрійович
    6. Калита Аліна Богданівна view
    7. Кнут Максим Сергійович
    8. Коренков Роман Едуардович
    9. Ломідзе Георгій Олександрович
    10. Пилипака Вадим Сергійович
    11. Раєвська Аліна Романівна
    12. Телеш Аліна Сергіївна
    13. Титаренко Максим Андрійович view
    14. Токар Богдан Юрійович
    15. Чечетенко Валерія Андріївна
    6.017 Фізичне виховання 
    Група 6.0171-ф-з
    1. Ардельянова Катерина
    2. Бочкарьова Анастасія Михайлівна view
    3. Бублик Ярослав Романович view
    4. Герасименко Ростислав Володимирович
    5. Заіченко Анастасія Олександрівна view
    6. Камендровський Микита Максимович
    7. Лавриненко Олександр Олександрович
    8. Солов`янова Дар`я Андріївна view
    6.017 Фітнес та рекреація 
    Група 6.0171-фр-з
    1. Боровик Олександр Миколайович view
    2. Бурова Оксана Сергіївна view
    3. Войтова Оксана Єгорівна
    4. Казачинський Микола Миколайович
    5. Лось Вікторія Миколаївна
    6. Сурова Анжеліка Віталіївна view
    6.241 Готельно-ресторанна справа 
    Група 6.2411-з
    1. Аторіна Оксана Сергіївна view
    2. Кучеренко Ангеліна Вячеславівна
    3. Максименко Кристина Вікторівна
    4. Мерзлякова Владислава Максимівна
    5. Путько Поліна Сергіївна
    6. Хоменко Оксана Сергіївна
    6.242 Туризм 
    Група 6.2421-з
    1. Бабенко Юлія Геннадіївна view
    2. Клінінберг Кристина Сергіївна
    3. Панов Артем Андрійович view
    4. Чумак Олена Олегівна
    View All
    Total 43: 12 rated; 31 not rated. 28% completed