Блок: ВМУ 2022 дисципліна на 5 семестр або Іноземна мова на 5-6 семестри

    Факультет: Біологічний

    Денна  Бакалавр  6.014.05 Середня освіта (Біологія та здоров'я людини) 
    Група 6.0140-бзл
    1. Гоголь Олена Миколаївна view
    2. Гудзенко Анастасія Русланівна view
    3. Дем`янчук Юлія Володимирівна view
    4. Доля Діана Володимирівна view
    5. Квасов Микола Сергійович
    6. Клеймюк Юлія Григорівна view
    7. Ложкіна Катерина Володимирівна view
    8. Маленко Діана Сергіївна view
    9. Польнік Ганна Олександрівна view
    10. Сердюк Аліна Валеріївна view
    6.091 Біологія 
    Група 6.0910-б
    1. Агапов Богдан Олександрович view
    2. Геращенко Микита Костянтинович view
    3. Золотарьова Дар`я Андріївна view
    4. Каленчук Дарина Михайлівна view
    5. Підбуртна Альона Олександрівна view
    6. Постоєнко Катерина Олексіївна view
    7. Редько Іван Сергійович view
    8. Циганок Анастасія view
    6.091 Генетика 
    Група 6.0910-г
    1. Бачурська Наталія Андріївна view
    2. Казка Єлизавета Михайлівна view
    3. Мадіянська Анастасія Русланівна view
    4. Музиченко Дмитро Володимирович view
    5. Палій Таїсія Володимирівна view
    6. Погребняк Діана Ростиславівна view
    7. Поліщенко Сергій Сергійович view
    8. Скоробогатова Катерина Андріївна view
    9. Фат`янова Дар`я Анатоліївна view
    6.091 Фізіологія, імунологія та біохімія 
    Група 6.0910-ф
    1. Вагуріна Катерина Олександрівна
    2. Дорофєєв Олександр Максимович view
    3. Єлізарова Марія Анатоліївна view
    4. Канарова Софія Едуардівна view
    5. Климов Микита Андрійович view
    6. Мазанко Марія Ігорівна view
    7. Мамедова Діана Рустамівна view
    8. Ращевцева Катерина Романівна
    9. Чепуркіна Олександра Степанівна view
    6.101 Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування 
    Група 6.1010
    1. Ардал`янова Тетяна Володимирівна view
    2. Брожко Анастасія Віталіївна
    3. Гапотій Дарина Андріївна view
    4. Єременко Анастасія Сергіївна view
    5. Захарова Катерина Павлівна view
    6. Карпук Владислава Євгенівна view
    7. Кіт Таміла Володимирівна view
    8. Книрік Аміна Юріївна view
    9. Коваленко Ксенія Андріївна view
    10. Кулешова Світлана Сергіївна view
    11. Мельник Анастасія Сергіївна view
    12. Некрасов Артем Вікторович view
    13. Павлова Анастасія Василівна view
    14. Федотов Ярослав Віталійович view
    6.102 Хімія 
    Група 6.1020
    1. Зайковська Діана Вячеславівна view
    2. Коломоєць Максим Володимирович view
    3. Мовчан Антон Олександрович view
    4. Ніколус Анастасія Олександрівна view
    5. Пушкар Андрій Сергійович view
    6. Сахарова Анна Сергіївна view
    7. Халаїмова Карина Віталіївна view
    6.205 Мисливське господарство та рослинні ресурси 
    Група 6.2050
    1. Горпенко Сергій Сергійович view
    2. Дашівець Олег Олегович view
    3. Жучков Гліб Олександрович
    4. Лисенко Марія Сергіївна
    5. Личковаха Олександр Юрійович
    6. Овчаренко Владислав Євгенійович view
    7. Проценко Євгеній Олексійович view
    8. Пчельнікова Єлизавета Олексіївна view
    9. Романчук Анастасія Сергіївна view
    10. Труш Михайло Степанович view

    Факультет: Економічний

    Денна  Бакалавр  6.051 Економіка та управління ринком землі 
    Група 6.0510-рз
    1. Кісенко Ярослав view
    2. Клименко Ілля Андрійович view
    3. Шидій Тетяна Олегівна view
    6.051 економічна кібернетика 
    Група 6.0510-ек
    1. Башмакова Валерія Віталіївна view
    2. Бондарь Лев Станіславович view
    3. Брусенцев Владислав Володимирович view
    4. Власюк Єгор Максимович view
    5. Гончарук Юрій Іванович view
    6. Єриш Віктор Володимирович view
    7. Єськова Оксана Сергіївна view
    8. Жовніренко Максим Артемович
    9. Киян Світлана Віталіївна view
    10. Койпиш Данило Сергійович view
    11. Онасенко Валерія Олександрівна view
    12. Поліон Олексій Павлович view
    13. Пороховниченко Анастасія Анатоліївна view
    14. Пшеничний Олександр Валерійович view
    15. Ракша Орина Андріївна view
    16. Різник Юлія Олександрівна view
    17. Саютін Микола Олександрович view
    18. Скрипка Єлизавета Олександрівна view
    19. Туз Олександра Володимирівна
    20. Чалий Микита Євгенович view
    6.051 міжнародна економіка 
    Група 6.0510-1ме
    1. Абраменко Дар`я Дмитрівна
    2. Апіцарян Артур Раірович
    3. Бондарь Олександра Володимирівна
    4. Бражиненко Дмитро Едуардович
    5. Великоіван Станіслав Олегович view
    6. Гаркуша Кирило Максимович
    7. Єнікєєва Анастасія Олександрівна view
    8. Канахіна Вікторія Олександрівна
    9. Король Віталій Михайлович
    10. Ласинська Даяна Андріївна view
    11. Ліпіна Аліна Валеріївна
    12. Нечет Тетяна Андріївна
    13. Нідєлько Анастасія Сергіївна view
    14. Руднік Ольга Русланівна view
    15. Ступа Віталій Олексійович
    16. Фоменко Дар`я Олександрівна view
    17. Халілова Карина Дмитрівна view
    18. Яковлєв Данило Андрійович
    Група 6.0510-2ме
    1. Жадан Альона Валеріївна
    2. Задорожній Михайло Володимирович view
    3. Книга Катерина Дмитрівна view
    4. Лось Олександр Олександрович view
    5. Мєртарчян Крістіна Оганесівна view
    6. Моргун Анастасія Олександрівна view
    7. Павлюк Платон Вікторович view
    8. Рассоха Дмитро Володимирович
    9. Сінєльніков Микита Сергійович
    10. Сітнікова Ганна Миколаївна view
    11. Тимофєєв Владислав Олегович view
    12. Ульяшин Ігор Андрійович view
    13. Хомік Вікторія Павлівна view
    14. Швидка Олена Олександрівна view
    6.051 Управління персоналом та економіка праці 
    Група 6.0510-уп
    1. Безуглий Ілля Олександрович view
    2. Борисенко Єлизавета Олексіївна view
    3. Ветрова Дар`я Володимирівна
    4. Водолазька Ксенія Романівна view
    5. Давиденко Вікторія Максимівна view
    6. Дмитренко Марія Ігорівна view
    7. Карманов Вадим Русланович view
    8. Костенко Єлизавета Олександрівна view
    9. Кравченко Дарина Вадимівна
    10. Кривега Юлія Дмитрівна view
    11. Макарова Ольга Олегівна view
    12. Мала Валерія Тарасівна view
    13. Михальчук Андрій Миколайович view
    14. П`ятницький Віталій Андрійович view
    15. Попов Артем Іванович view
    16. Проць Анастасія Миколаївна view
    17. Тарасова Марія Володимирівна view
    18. Федорченко Карина Андріївна view
    6.071 Облік і аудит 
    Група 6.0710-оа
    1. Антоненко Анастасія Андріївна
    2. Баришева Марія Володимирівна view
    3. Батерук Ярослава Юріївна view
    4. Бєліцький Денис Валентинович view
    5. Вишневський Даніл Андрійович view
    6. Гайдаш Дар`я Вадимівна view
    7. Горбуліна Олександра Павлівна view
    8. Гуцул Тетяна Олександрівна view
    9. Джеріна Кароліна Сергіївна view
    10. Кльоц Анастасія Костянтинівна view
    11. Конопльова Валерія Віталіївна view
    12. Кособок Карина Леонідівна
    13. Лешукова Крістіна Станіславівна view
    14. Любич Анастасія Андріївна view
    15. Мельнікова Марина Сергіївна view
    16. Олійник Катерина Валеріївна view
    17. Петрова Дар`я Сергіївна view
    18. Сазанова Дар`я Ігорівна
    19. Сердюк Уляна Сергіївна view
    20. Скробіна Єлизавета Денисівна view
    21. Сьомик Анастасія Іванівна view
    22. Шпигун Любов Петрівна view
    Група 6.0711-оа-с
    1. Пономар Владислав Вадимович view
    2. Сальнікова Ольга Олексіївна view
    3. Сергеєва Анна Дмитрівна view
    6.072 фінанси і кредит 
    Група 6.0720-1фк
    1. Бичкова Софія Юріївна view
    2. Ворошило Марія Володимирівна view
    3. Горбунова Діана Андріївна view
    4. Журавльов Георгій Олександрович view
    5. Коротич Альона Віталіївна view
    6. Кравченко Дарина Олександрівна view
    7. Левчук Надія Вікторівна view
    8. Лисько Данило Романович view
    9. Логоза Аліна Олександрівна view
    10. Марчук Катерина Дмитрівна view
    11. Назіна Анастасія Анатоліївна view
    12. Підяш Катерина Костянтинівна view
    13. Слинько Вероніка Андріївна view
    14. Снісаренко Микита Євгенійович view
    15. Товкач Іван Миколайович view
    16. Топол Інна Валеріївна view
    Група 6.0720-2фк
    1. Бакута Ольга Олександрівна view
    2. Брова Станіслав Вікторович view
    3. Гарібова Аміна Романівна view
    4. Дедінська Яна Сергіївна view
    5. Єременко Анастасія Ігорівна
    6. Золотова Христина view
    7. Кайрачка Наталія Василівна view
    8. Куров Сергій Дмитрович view
    9. Ляхов Микита Артемович view
    10. Майсак Вячеслав Вікторович view
    11. Марченко Наталія Андріївна view
    12. Міщенко Валерія Валентинівна view
    13. Присяжна Катерина Романівна view
    14. Сопіна Анастасія Євгенівна view
    15. Тютюнник Вікторія Максимівна view
    16. Шаповалова Дар`я Антонівна view
    17. Шматко Олексій Олександрович view
    18. Шуляк Богдан Олегович view
    Група 6.0721-фк-с
    1. Горовой Євгеній Геннадійович view
    2. Дубініна Аліна Олексіївна view
    3. Кавун Костянтин Васильович view
    4. Ринкевич Владислав Андрійович view
    5. Ткаченко Микита Віталійович view
    6. Шило Валерія Олександрівна view
    6.075 маркетинг 
    Група 6.0750-1
    1. Білобородько Яна Павлівна view
    2. Блощаненко Олена Олександрівна view
    3. Бондаренко Анастасія Євгенівна view
    4. Боровенський Єгор Григорович view
    5. Бренгач Кароліна Григорівна view
    6. Година Анастасія Олександрівна view
    7. Дяченко Олег Анатолійович view
    8. Книхута Кристина Андріївна view
    9. Кокайло Богдан Сергійович view
    10. Кравченко Давід Михайлович
    11. Кудря Віктор Сергійович
    12. Мельник Даніл Олексійович
    13. Мельникова Катерина Олексіївна view
    14. Пилипенко Альона Олександрівна view
    15. Савійський Олександр Олегович
    16. Скиба Єгор Вячеславович
    17. Солоненко Ірина Романівна view
    18. Тихонова Карина Костянтинівна view
    19. Тількієв Богдан Дмитрович
    20. Улітенкова Альбіна Іванівна
    21. Філімонов Євген Володимирович
    Група 6.0750-2
    1. Бабешко Вероніка Олександрівна view
    2. Безменова Діана Дмитрівна view
    3. Богданов Богдан Анатолійович view
    4. Вербицький Богдан Ігорович
    5. Гусак Максим Вікторович
    6. Каліуш Юлія Олександрівна view
    7. Кошкальда Ілля Анатолійович view
    8. Литвиненко Каріна Сергіївна view
    9. Мельник Денис Андрійович
    10. Мітков Антон Вадимович view
    11. Пилипенко Артем Андрійович view
    12. Рєзнік Артем Романович
    13. Стринюк Єгор Ігорович
    14. Таранік Анастасія Іванівна view
    15. Толмачова Кристина Олександрівна view
    16. Шевкопляс Максим Андрійович view
    Група 6.0751-с
    1. Зленко Артем Володимирович
    2. Прокопенко Олександр Володимирович
    3. Цебер Олександра Олександрівна

    Факультет: Журналістики

    Денна  Бакалавр  6.029 Інформаційна, бібліотечна та архівна справа (Інформаційна справа) 
    Група 6.0290-ід
    1. Даниленко Юлія Сергіївна view
    2. Катран Валерія Віталіївна view
    3. Крундікова Милана Сергіївна view
    4. Прусенко Олена Сергіївна view
    5. Шиян Єлизавета-Вікторія Олександрівна view
    6.061 журналістика 
    Група 6.0610-1ж
    1. Акчуріна Ельвіра Денисівна view
    2. Грицун Микита Віталійович view
    3. Дмитрик Денис Іванович view
    4. Кім Кирило Олексійович view
    5. Клименко Артур Вячеславович view
    6. Медвідь Аліна Андріївна view
    7. Першин Данило Михайлович view
    8. Пестов Володимир Іванович
    9. Полобок Микита Андрійович view
    10. Припутень Орина Григорівна view
    11. Рибка Дарина Олександрівна view
    12. Сімонян Артем Артаваздович view
    Група 6.0610-2ж
    1. Антибура Олександра Андріївна view
    2. Бойко Анна Сергіївна view
    3. Віндюшева Олександра Євгенівна view
    4. Волкова Мішель Сергіївна view
    5. Гарбузова Світлана Олександрівна view
    6. Денисова Тетяна Костянтинівна view
    7. Донченко Євген Олександрович view
    8. Івашкевич Ольга Віталіївна view
    9. Колодій Влада Валеріївна view
    10. Корхова Єлизавета Євгенівна view
    11. Лиховоз Анастасія Олександрівна view
    12. Менчикова Єлизавета Олексіївна view
    13. Миронюк Данило Максимович view
    14. Михайленко Ярослава Павлівна view
    15. Мовшович Давид Сергійович view
    16. Мороз Максим Іванович view
    17. Свідерська Вікторія Олександрівна view
    18. Сорвін Вадим Віталійович view
    19. Тарасенко Олександра Євгенівна view
    20. Усатенко Євген Олександрович view
    21. Федоренко Єлизавета Василівна view
    22. Фролов Павло Андрійович view
    23. Ханіна Софія Олександрівна view
    24. Христіч Вероніка Антонівна view
    25. Чичика Єлизавета Сергіївна view
    26. Чобліна Анастасія Володимирівна view
    27. Ярченко Анна Олександрівна view
    6.061 Редакторсько-видавнича діяльність і медіамоделювання 
    Група 6.0610-рвд
    1. Веремієнко Владислав view
    2. Волков Ілля Олегович view
    3. Волощук Дар`я Русланівна view
    4. Колокол Вікторія Олегівна view
    5. Ляпіна Ганна Іванівна view
    6. Павлюченко Діана Сергіївна view
    7. Середа Дар`я Володимирівна view
    8. Туманова Дар`я Павлівна view
    9. Щедріна Валерія Вікторівна view
    Група 6.0611-рвд-с
    1. Горбань Луїза Валеріївна view
    2. Конотоп Роман Олександрович view
    3. Медяник Анфіса Сергіївна view
    4. Мельнікова Маргарита Юріївна view
    6.061 реклама і зв’язки з громадськістю 
    Група 6.0610-рз
    1. Бойко Дар`я Дмитрівна view
    2. Борисенко Аліна Сергіївна view
    3. Борисенко Орина Ігорівна view
    4. Бородіна Ольга Геннадіївна view
    5. Варфоломієва Анна Олександрівна view
    6. Живокоренцева Карина Романівна view
    7. Жмихова Ірина Володимирівна view
    8. Калинковська Кристина Костянтинівна view
    9. Кириченко Марія Сергіївна view
    10. Ковальов Євгеній Георгійович view
    11. Корнієнко Анастасія Анатоліївна view
    12. Костенко Анастасія Анатоліївна view
    13. Малюта Марія Євгенівна view
    14. Маркова Валерія Валеріївна view
    15. Маслова Ірина Володимирівна view
    16. Мелешко Олена Олександрівна view
    17. Мельничук Аліна Юріївна view
    18. Наумова Юлія Володимирівна view
    19. Осьмак Анастасія Олександрівна view
    20. Павленко Аліна Юріївна view
    21. Пастухова Олександра Олександрівна view
    22. Попов Богдан Олександрович
    23. Попова Марія Михайлівна view
    24. Тимошенко Анна Геннадіївна view
    25. Фатєєва Анна Андріївна view
    26. Чабаненко Лілія Костянтинівна view

    Факультет: Історичний

    Денна  Бакалавр  6.014.03 Середня освіта (Історія) 
    Група 6.0140-і
    1. Жермаль Данило Вікторович view
    2. Климчук Аліна Вікторівна view
    3. Кушнір Максим Сергійович view
    4. Лихо Ірина Сергіївна view
    5. Остапчук Орина Олександрівна view
    6. Повстяной Олександр Ігорович view
    7. Рябчун Іван Вячеславович view
    8. Тітов Станіслав Вячеславович view
    9. Товстогань Дар`я Артемівна view
    10. Уманський Данило Юрійович view
    6.032 Історія 
    Група 6.0320-і
    1. Антонов Владислав Іванович view
    2. Войчук Єлизавета Едуардівна view
    3. Долгаль Ярослав Юрійович
    4. Дулов Тимофій Олександрович view
    5. Жолобова Влада Євгеніївна view
    6. Зиков Владислав Анатолійович view
    7. Зонов Єгор Романович
    8. Кірчік Нікіта Ігорович view
    9. Котова Марія Костянтинівна
    10. Люльченко Іван Ігорович view
    11. Новікова Анастасія Віталіївна view
    12. Носаль Аріна Олексіївна view
    13. Сєлін Дмитро Дмитрович view
    14. Ставицький Олександр Сергійович view
    15. Сулейманова Ленара Ревинурівна view
    16. Сулімов Олександр Геннадійович view
    17. Федець Дмитро Владиславович view
    18. Яковлев Ян Ярославович
    6.032 Історія та політика 
    Група 6.0320-іп
    1. Андрієвський Кирило Сергійович view
    2. Білоцерковець Іван Валерійович
    3. Ганчев Денис Вікторович view
    4. Дудченко Владислав Сергійович view
    5. Іванов Данило Андрійович view
    6. Повєткін Родіон Рафаїлович view
    7. Почерняєв Олександр Дмитрович view
    8. Холостих Андрій Олександрович view

    Факультет: Математичний

    Денна  Бакалавр  6.014.04 Середня освіта (математика) 
    Група 6.0140-м
    1. Бардіна Злата Павлівна view
    2. Воєвода Олеся view
    3. Гасан Вікторія Костянтинівна view
    4. Дев`ятилетська Валерія Романівна view
    5. Зоріна Марія view
    6. Зуйченко Віра Володимирівна view
    7. Перевозчикова Марина Валеріївна view
    8. Ужва Анна Сергіївна view
    9. Харитонюк Юлія Сергіївна view
    6.014.08 Середня освіта (Фізика) 
    Група 6.0140-ф
    1. Дорошенко Вікторія Романівна view
    2. Криленко Денис Ігорович
    3. Хан Анатолій Олександрович
    6.014.09 Середня освіта (Інформатика) 
    Група 6.0140-ін
    1. Величко Анастасія Русланівна view
    2. Обоянець Марія Костянтинівна view
    3. Чубич Єгор Віталійович view
    6.105 прикладна фізика 
    Група 6.1050
    1. Тафійчук Анастасія Андріївна view
    6.111 математика 
    Група 6.1110-м
    1. Бойко Микита Сергійович view
    2. Вологін Назар Володимирович
    3. Гаманець Артем Ігорович view
    4. Дулова Анастасія Сергіївна view
    5. Ломакіна Наталія Юріївна view
    6.113 Комп'ютерне моделювання 
    Група 6.1130
    1. Гавріков Олександр Вікторович
    2. Макарова Юліанна Олегівна view
    3. Мансуров Тимур
    6.121 Програмна інженерія 
    Група 6.1210-1пі
    1. Васильєва Дарія Олексіївна view
    2. Веретельніков Валерій Олегович view
    3. Волков Нікіта Володимирович view
    4. Горєлов Роман Дмитрович view
    5. Данілов Антон Миколайович view
    6. Данілов Данило Миколайович view
    7. Дробний Ілля Євгенович
    8. Жировой Данило Сергійович view
    9. Іванова Поліна Ігорівна view
    10. Індюхов Данило Олегович view
    11. Каплистий Вадим Олександрович
    12. Карнаух Іван Андрійович view
    13. Кацура Анастасія Володимирівна
    14. Кестан Едем Рустемович view
    15. Коростильов Олег Владиславович view
    16. Кошелев Микита Сергійович
    17. Кривохлябов Єгор Іванович view
    18. Левданський Михайло Владиславович view
    19. Лісаченко Ярослав Володимирович view
    20. Малоок Микита Олександрович view
    21. Мацидонський Артур Вадимович view
    22. Носенко Микола Іванович view
    23. Пастухов Данііл Романович view
    24. Полтавець Микита Станіславович
    25. Прохович Владислав Павлович view
    26. Рибас Євгеній Віталійович view
    27. Салов Іван Олександрович view
    28. Санталов Руслан Юрійович view
    29. Саранча Владислав Юрійович view
    30. Станенко Юлія Миколаївна view
    Група 6.1210-2пі
    1. Афанасьєв Родіон Ігорович view
    2. Бен Мамія Мохамед Салах
    3. Бужедді Айман view
    4. Владарський Сергій Олександрович view
    5. Волков Костянтин Владиславович
    6. Волковінський Михайло Олександрович view
    7. Гавриш Іван Васильович view
    8. Геворгян Артем Арамайісович
    9. Горевий Артур Андрійович view
    10. Гречаний Вячеслав Ігорович view
    11. Дрижакова Катерина Віталіївна view
    12. Жутовський Гліб Євгенович
    13. Іванець Поліна Андріївна view
    14. Кабанов Владислав Олександрович
    15. Ковбаса Богдан Русланович view
    16. Козловський Іван Вікторович view
    17. Кос Ілля Романович view
    18. Кравчук Аріадна Сергіївна view
    19. Лахуібі Мурад view
    20. Литвинов Микита Сергійович view
    21. Малець Данііл Олександрович view
    22. Мельник Дмитро Сергійович view
    23. Мірошник Діана Денисівна view
    24. Ніценко Вадим Андрійович view
    25. Новіков Олег Олегович view
    26. Рудакевич Владислав Артемович view
    27. Темощук Микита Юрійович view
    28. Уахалу Айя view
    29. Філалі Абделмугіт
    30. Чаабане Хайреддін
    Група 6.1211-пі-с
    1. Базилевський Олексій Андрійович view
    2. Боконов Тимуржан Калназарович view
    3. Іщенко Сергій Віталійович view
    4. Козоріз Артем Віталійович view
    5. Крицкалюк Антон Юрійович view
    6. Сафонов Микита Ігорович view
    7. Чернишов Владислав Олександрович view
    8. Шмата Ярослав Віталійович view
    6.122 Комп’ютерні науки 
    Група 6.1220
    1. Буднік Елеонора Рітісівна view
    2. Гулін Геннадій Олегович view
    3. Долженко Нікіта Андрійович view
    4. Дубровний Ілля Володимирович view
    5. Дядюн Данило Валерійович view
    6. Жукова Марія Дмитрівна
    7. Зубко Владислав Заурійович view
    8. Ковальський Владислав Артемович view
    9. Коломійцев Ілля Вікторович view
    10. Копилов Вадим Олександрович
    11. Крикунов Роман Дмитрович view
    12. Кроль Артем Андрійович
    13. Могілат Влас Володимирович
    14. Плахотнюк Владислав Вячеславович view
    15. Плюснін Валентин Григорович view
    16. Пономаренко Олександр Ігорович view
    17. Рахауі Білал view
    18. Саїфуль Іслам Шаміль Халідович view
    19. Слатвінський Максим Олександрович view
    20. Федорінов Ростислав
    6.126 Інформаційні системи та технології 
    Група 6.1260
    1. Матюха Софія Сергіївна view
    2. Мотуз Максим Володимирович
    3. Назаров Микита Юрійович view
    4. Пипко Олена Олександрівна view
    5. Рогуля Тимофій Андрійович
    6. Савченко Ілля Володимирович view
    7. Стадніченко Вікторія Сергіївна
    8. Шепеляковський Максим Тарасович

    Факультет: Менеджменту

    Денна  Бакалавр  6.073 Менеджмент готельного, курортного та туристичного сервісу 
    Група 6.0730-гктс
    1. Бігвава Маріам view
    2. Богдан Даніїл Юрійович
    3. Бурлака Марина Вікторівна view
    4. Воїна Катерина Володимирівна view
    5. Гавриленко Анастасія Юріївна
    6. Гармаш Олена Юріївна
    7. Григорян Діана Ернестівна view
    8. Закревський Марко Олександрович
    9. Запоріна Катерина Андріївна view
    10. Затона Павло Іванович
    11. Зброя Анастасія Сергіївна view
    12. Кара Олександр Олександрович
    13. Кочан Володимир Євгенович view
    14. Кунчев Олексій Андрійович
    15. Луценко Микита Геннадійович
    16. Мітяєва Анастасія Русланівна view
    17. Міщенко Дар`я Сергіївна view
    18. Пейчєва Христина Сергіївна view
    19. Ракша Дарина Олександрівна view
    20. Семенова Катерина Сергіївна
    21. Сімагіна Ганна Вячеславівна view
    22. Сторчак Анастасія Романівна view
    23. Талібова Дар`я Віталіївна view
    24. Чаус Софія Євгенівна
    25. Шуляк Анна Василівна view
    6.073 Менеджмент ЗЕД 
    Група 6.0730-зед
    1. Андреєв Олексій Сергійович
    2. Ахінько Ілона Володимирівна view
    3. Войтенко Яна Олександрівна view
    4. Воронцов Андрій Юрійович view
    5. Гілязова Лілія Андріївна view
    6. Жовтюк Даніїл Максимович
    7. Калінкін Микола Євгенович view
    8. Кияшко Дмитро Анатолійович
    9. Мамедова Каміла Рагім кизи
    10. Москаленко Олександра Сергіївна
    11. Новіков Павло Михайлович view
    12. Поліщук Анастасія Володимирівна view
    13. Рябко Ярослав Олегович
    14. Сазонова Анастасія Олексіївна view
    Група 6.0731-зед-с
    1. Куразов Адам Юсупович view
    2. Оверченко Дар`я Ігорівна view
    3. Федорченко Вікторія Олегівна
    6.073 Менеджмент міжнародного бізнесу 
    Група 6.0730-1мб
    1. Андреєва Анастасія Вячеславівна view
    2. Бехтер Марія Олександрівна
    3. Гуць Євгенія Олександрівна view
    4. Данилюк Станіслав Олександрович view
    5. Дейдей Вадим Віталійович view
    6. Дмитрикова Дар`я Сергіївна view
    7. Довбня Тарас Денисович
    8. Єфименко Поліна Романівна view
    9. Каліберда Анастасія Олександрівна
    10. Конько Іван Сергійович
    11. Кравченко Максим Євгенійович
    12. Кресяк Катерина Олександрівна view
    13. Мирошниченко Ксенія Андрііївна view
    14. Ольховніков Артем Олексійович view
    15. Рой Софія Костянтинівна view
    16. Скляр Володимир Валерійович view
    17. Смислов Володимир Олександрович
    18. Сокуров Артур Асланович view
    19. Счасливий Юрій Олексійович view
    20. Тонковська Марія Ігорівна
    21. Трошина Аміна Денисівна view
    22. Чесенко Дар`я Сергіївна view
    Група 6.0730-2мб
    1. Борисенко Олексій Олексійович view
    2. Бургіба Мохамед Діа
    3. Волошинова Анна Олександрівна view
    4. Глухова Анастасія Андріївна view
    5. Донець Валерія Віталіївна view
    6. Кеда Артем Андрійович view
    7. Кухта Анастасія Вячеславівна view
    8. Немченко Крістіна Олександрівна
    9. Петренко Владислав Олександрович view
    10. Сабадін Дмитро Сергійович view
    11. Сокол Станіслав Віталійович
    12. Тарасова Катерина Володимирівна view
    13. Ткаченко Аліна Вячеславівна view
    14. Чумаченко Ксенія Андріївна view
    15. Швець Марина Максимівна view
    16. Шелухін Юрій Ігорович view
    17. Шостак Олександр Сергійович view
    18. Шуліка Владислав Сергійович view
    19. Яковенко Аміна Олексіївна view
    6.073 Менеджмент організацій і адміністрування 
    Група 6.0730-мо
    1. Бучинська Вікторія Миколаївна view
    2. Ван Гочень
    3. Глухов Едуард Артемович
    4. Дерев`янкіна Євгенія Дмитрівна view
    5. Дерявська Поліна Михайлівна view
    6. Єфіменко Володимир Олександрович view
    7. Зорькін Артем Олегович
    8. Кононов Олексій Миколайович view
    9. Курочка Олександр Сергійович view
    10. Марковська Софія Денисівна view
    11. Медведєв Віталій Дмитрович
    12. Подворко Анастасія Олександрівна
    13. Пуртов Ярослав Вадимович
    14. Рєпіна Оксана Віталіївна
    15. Савічева Вероніка Володимирівна view
    16. Сириця Вікторія Валеріївна view
    17. Тимцьо Єлизавета Павлівна view
    18. Тімошкін Дмитро Маркович view
    Група 6.0731-мо-с
    1. Куценко Уляна Денисівна view
    2. Стародубцев Владислав Максимович view
    6.076 Агробізнес 
    Група 6.0760-аб
    1. Баєва Дар`я Дмитрівна view
    2. Дудка Олена Вікторівна view
    3. Сапальов Данило Олегович
    4. Сверчков Данило Дмитрович view
    6.076 Підприємництво та комерційна логістика 
    Група 6.0760-пкл
    1. Акімочкіна Юлія Ігорівна view
    2. Батерук Мирослав Юрійович view
    3. Євдаков Ілля Володимирович view
    4. Касьяненко Анастасія Олегівна view
    5. Лісова Тетяна Сергіївна view
    6. Михайлик Олександр Костянтинович view
    7. Нікітюк Ярослав Віталійович view
    8. Новіков Валерій Юрійович view
    9. Собакіна Єлизавета Сергіївна view
    10. Стрембіцька Юлія Олександрівна view
    11. Строкань Анастасія Віталіївна view
    12. Телюпа Анастасія Анатоліївна view
    13. Турчаненко Лілія Олександрівна view
    14. Шаповалов Роман Олександрович view
    Група 6.0761-пкл-с
    1. Усіков Микола Русланович view

    Факультет: Соціальної педагогіки та психології

    Денна  Бакалавр  6.012 Дошкільна освіта 
    Група 6.0120
    1. Бабенко Катерина Олександрівна view
    2. Бабіченко Анастасія Ігорівна
    3. Білаш Наталія Геннадіївна
    4. Голік Альона Володимирівна view
    5. Кендиш Катерина Олександрівна view
    6. Кірова Віолетта Олексіївна view
    7. Кривошеєнко Вікторія Вікторівна view
    8. Лебедько Юлія Артемівна view
    9. Лєгостаєв Артем Сергійович
    10. Литвин Анастасія В`ячеславівна view
    11. Москаленко Діана Володимирівна view
    12. Пилипенко Вікторія Віталіївна
    13. Почечуєва Ельвіра Олександрівна view
    14. Славіна Маргарита Юріївна view
    15. Хоменко Аліна Іванівна
    16. Чередниченко Анастасія Іванівна view
    6.013 Початкова освіта 
    Група 6.0130
    1. Анікєєнко Катерина Олександрівна view
    2. Бурса Катерина Олександрівна view
    3. Гордієнко Катерина Сергіївна
    4. Грачова Анна Олександрівна view
    5. Жолудь Станіслава Вадимівна view
    6. Замирайло Поліна Олександрівна view
    7. Коваль Вікторія Андріївна view
    8. Левченко Яна Володимирівна view
    9. Муленко Ганна Олександрівна view
    10. Полончук Дар`я Романівна view
    11. Польнік Ганна Олександрівна view
    12. Сердюк Аліна Дмитрівна view
    13. Сопіна Вікторія Дмитрівна view
    14. Фісанова Софія Василівна view
    15. Шевченко Дар`я Русланівна view
    16. Щербина Діана Валеріївна view
    Група 6.0131-с
    1. Бояр Анастасія Миколаївна view
    2. Воронюк Олександра Олександрівна
    3. Манич Маргарита Євгенівна view
    4. Наливайко Катерина Олегівна
    5. Фоміна Діана Дмитрівна
    6.016.01 Логопедія 
    Група 6.0160-1
    1. Андрюхіна Анастасія Сергіївна view
    2. Білогуб Жанна Олександрівна view
    3. Бойко Дар`я Сергіївна view
    4. Володько Юлія Олексіївна view
    5. Гребенюк Єлизавета Олександрівна view
    6. Коломоєць Дар`я Ігорівна view
    7. Криклива Анна Вадимівна view
    8. Ларченко Аліна Сергіївна view
    9. Марчук Катерина Олександрівна view
    10. Морозова Марина Олександрівна view
    11. Надолинець Анна Олександрівна view
    12. Погореленко Карина Валеріївна
    13. Прохватило Анна Петрівна view
    14. Сало Валерія Євгеніївна view
    15. Скоропадська Дар`я Олегівна view
    16. Текуч Катерина Максимівна view
    17. Третяк Тетяна Петрівна view
    18. Чирва Марія Вячеславівна
    Група 6.0160-2
    1. Бірюк Ганна Костянтинівна view
    2. Бура Софія Едуардівна
    3. Варганова Євгенія Володимирівна
    4. Волощук Дар`я Русланівна view
    5. Єфименко Анастасія Сергіївна view
    6. Клименко Сніжана Олексіївна view
    7. Клименко Івета Олегівна view
    8. Кононюк Карина Сергіївна view
    9. Лихачова Дар`я Андріївна view
    10. Малькевич Дар`я Андріївна
    11. Мороз Ірина Іванівна view
    12. Мороко Катерина Валеріївна view
    13. Приходько Діана Антонівна view
    14. Сальнікова Дар`я Сергіївна view
    15. Сиревич Маргарита Павлівна view
    16. Толок Валерія Андріївна
    6.022.01 Графічний дизайн 
    Група 6.0220-1
    1. Бадья Анастасія Миколаївна view
    2. Бартєнєва Олександра Олексіївна view
    3. Бережна Поліна Дмитрівна view
    4. Болотін Микита Михайлович view
    5. Вінник Дар`я Вадимівна view
    6. Волкова Валерія Віталіївна view
    7. Галаган Валерія Романівна view
    8. Ганзіна Владислава Віталіївна view
    9. Годько Юлія Сергіївна view
    10. Гончаренко Вікторія Михайлівна
    11. Гордієнко Кирило Віталійович view
    12. Івашко Наталія Валеріївна view
    13. Колесніков Валентин Володимирович view
    14. Крупій Діана Олегівна view
    15. Курган Влада Юріївна view
    16. Левченко Діана Олегівна view
    17. Малишева Євгенія Володимирівна view
    18. Пилипенко Анна Олександрівна view
    19. Подлєсних Микита Євгенович view
    20. Придава Софія view
    21. Рогачова Єлизавета Костянтинівна view
    22. Склярова Вероніка Ігорівна view
    23. Чабан Альона Андріївна
    24. Шкута Дмитро Дмитрович
    Група 6.0220-2
    1. Бережна Вероніка Віталіївна view
    2. Березенцева Анастасія Олександрівна view
    3. Васьковський Євгеній Ігорович
    4. Вересова Влада Андріївна view
    5. Верьовкіна Софія Євгенівна view
    6. Вєлєва Марія Василівна
    7. Вінник Станіслав Васильович
    8. Гетманська Анастасія Сергіївна view
    9. Глухова Домініка Олексіївна
    10. Гриценко Тетяна Олександрівна
    11. Грін Марія Сергіївна
    12. Губрак Катерина Андріївна view
    13. Гузема Антон Сергійович view
    14. Зєвахіна Юлія Ігорівна view
    15. Іванов Олександр Віталійович view
    16. Ізотова Валерія Володимирівна view
    17. Ковальова Софія Валеріївна view
    18. Кривенко Юлія Романівна view
    19. Крилова Поліна Іванівна view
    20. Лисько Римма Борисівна view
    21. Літвін Ігор Андрійович view
    22. Наріченко Крістина Євгеніївна
    23. Онищенко Дана Ігорівна view
    24. Пироженко Катерина Василівна view
    25. Самусь Юлія Сергіївна view
    26. Сафронов Єгор Русланович view
    27. Снежик Дар`я Ігорівна view
    28. Трубнікова Софія Миколаївна
    29. Трусова Єва Костянтинівна view
    30. Цигипа Анастасія view
    31. Шумкова Єлизавета Артемівна
    6.026 Театральне мистецтво 
    Група 6.0260
    1. Гейко Софія Володимирівна view
    2. Дерей Анна Андріївна
    3. Зайцев Назар Гарійович
    4. Іваненко Поліна Русланівна view
    5. Йовановська Анастасія Ігорівна view
    6. Качан Кароліна Сергіївна
    7. Макієнко Олена Тарасівна view
    8. Солдатов Віктор Сергійович view
    9. Таран Денис Олегович
    10. Тарасенко Софія Русланівна
    11. Шайтанов Микита Сергійович
    12. Шалдунов Єгор Юрійович
    13. Якимова Єлизавета Ігорівна
    6.053 Психологія 
    Група 6.0530-1
    1. Аріас Імба Аліссон Алехандра view
    2. Бєлік Яна Олександрівна view
    3. Бігужанова Милана Муратівна view
    4. Білецька Анастасія Костянтинівна view
    5. Блискавка Орина Ігорівна view
    6. Бурсова Поліна Юріївна view
    7. Водолазько Олександр Сергійович
    8. Воскобойник Дар`я Вікторівна
    9. Геда Кристина Сергіївна view
    10. Гончар Анна Володимирівна view
    11. Гула Дар`я Іванівна
    12. Житомирська Софія Євгеніївна
    13. Зінов`єва Таїсія Геліївна view
    14. Кан Валерія Дмитрівна
    15. Коновалова Вікторія Сергіївна view
    16. Матуляк Поліна Володимирівна view
    17. Пашковський Богдан Миколайович view
    18. Пелех Наталія Андріївна view
    19. Піпія Лія Паатаївна view
    20. Расщепкіна Марія Володимирівна view
    21. Селіна Євгенія Павлівна view
    22. Старусєв Владислав Андрійович
    23. Стеценко Діана Леонідівна
    24. Стрибіж Анна Геннадіївна view
    25. Шинкаренко Дем`ян Євгенійович
    26. Штафун Катерина Миколаївна
    Група 6.0530-2
    1. Барановська Анастасія Вячеславівна view
    2. Болмакова Дарина Русланівна view
    3. Вольвач Анна Володимирівна
    4. Герус Семен Андрійович
    5. Горулько Катерина Віталіївна
    6. Гутарєва Єва Андріївна
    7. Дворецька Ангеліна Олексіївна view
    8. Дядечко Владислав Валентинович
    9. Єфанов Микита Олексійович view
    10. Жмуркова Кристина Валеріївна
    11. Завгородня Еліна Олексіївна view
    12. Залозна Катерина Іллівна
    13. Іванова Ганна Валеріївна view
    14. Ільків Альона Дмитрівна
    15. Ковальська Єлизавета Володимирівна
    16. Куковинець Альбіна Ігорівна view
    17. Мазур Іван Михайлович view
    18. Мороз Маргарита Олександрівна view
    19. Ржевський Юрій Юрійович
    20. Сокол Любов Сергіївна view
    21. Стрельцова Євгенія Геннадіївна view
    22. Теребріна Аліна Сергіївна
    23. Ткалич Альона Олександрівна
    24. Фурманова Алла Андріївна
    25. Харченко Діана Валеріївна view
    Група 6.0530-3
    1. Бєлікова Анастасія Максимівна
    2. Гнатко Діана Сергіївна
    3. Гуляєва Анна Сергіївна view
    4. Дудко Анна Володимирівна view
    5. Ергашева Амалія Оділівна view
    6. Жиколяк Ростислав Любомирович
    7. Котелевська Дар`я Вікторівна view
    8. Кравченко Андрій Андрійович
    9. Кулініч Михайло Олександрович view
    10. Мисенко Софія Володимирівна
    11. Непомящий Богдан Романович
    12. Огіренко Дар`я Олексіївна view
    13. Пода Катерина Вадимівна view
    14. Рабчун Віроніка Андріївна
    15. Свистунов Дмитро Андрійович view
    16. Середа Анастасія Дмитрівна
    17. Срібний Ельдар Сергійович view
    18. Стокс Ганна Сергіївна view
    19. Фролова Наталія Олександрівна
    20. Шеремет Єлизавета Максимівна
    21. Шумило Анастасія Сергіївна view
    22. Яриш Діана Миколаївна view
    6.231 Соціальна педагогіка 
    Група 6.2310-сп
    1. Василейко Валерія Сергіївна view
    2. Жаболенко Тетяна Володимирівна view
    3. Кондрашова Валерія Андріївна view
    4. Луньов Геральд Русланович view
    5. Прадід Максим Олександрович
    6. Прядка Тамара Олександрівна view
    7. Тимчишин Ілля Вячеславович view
    Група 6.2311-сп-с
    1. Бабенко Тетяна Павлівна view
    2. Мусієнко Єгор Євгенович
    3. Томілович Кирило Михайлович

    Факультет: Соціології та управління

    Денна  Бакалавр  6.033 Європейські філософські студії і креативні індустрії 
    Група 6.0330
    1. Баранчиков Данил Михайлович view
    2. Боброва Анастасія Станіславівна view
    3. Куделя Карина Віталіївна
    4. Петренко Сергій Сергійович view
    5. Сатановський Ян Євгенович
    6. Сердюк Євгенія Олександрівна
    7. Сорокін Артур Ігорович view
    8. Чернишов Микита Денисович
    6.052 Міжнародна політика та політика національної безпеки 
    Група 6.0520-мп
    1. Бенда Анастасія Дмитрівна view
    2. Ведмідьов Максим Миколайович
    3. Гвоздікова Катерина Анатоліївна
    4. Зайцев Назар Гарійович
    5. Кобець Кирило Дмитрович
    6. Макеєв Богдан Сергійович
    7. Недяк Петро Андрійович
    8. Нізола Артур Іванович
    9. Павленко Богдана Володимирівна
    10. Руденко Карина Юріївна
    11. Тур Анатолій Андрійович view
    12. Храмов Іван Юрійович
    13. Шабаєва Діана Олександрівна
    14. Штенгелов Данило Сергійович
    6.052 Політологія 
    Група 6.0520-п
    1. Арсенюк Маргарита Сергіївна view
    2. Вербицький Данило Ігорович view
    3. Ганзіна Вероніка Віталіївна view
    4. Климкіна Юлія Олександрівна view
    5. Мілєйко Дар'я Василівна view
    6. Федишин Дмитро Ростиславович view
    7. Щеглов Ілля Ігорович view
    6.054 Соціологія 
    Група 6.0540-с
    1. Безверхій Ростислав
    2. Дяченко Сніжана Віталіївна view
    3. Мартусенко Альона Григорівна
    4. Шемякіна Тетяна Геннадіївна view
    6.054 Соціологія медіації і кримінології 
    Група 6.0540-смк
    1. Владикіна Єва Ігорівна view
    2. Іваненко Аліна Миколаївна
    3. Іванова Анастасія Сергіївна view
    4. Лобанова Ангеліна Романівна view
    5. Максименко Денис Сергійович
    6. Марущак Данило Янович view
    7. Петреній Юлія Олександрівна view
    8. Пономарьова Яна Олександрівна view
    9. Прохоренко Аліна Олегівна view
    10. Смирнов Клим Андрійович
    11. Соловйова Марина Дмитрівна
    12. Телюк Назар Тарасович view
    13. Шпірний Кіріл Володимирович view
    6.231 Соціальна робота 
    Група 6.2310-ср
    1. Безкібальний Руслан Геннадійович view
    2. Воробйова Юлія Віталіївна
    3. Гущина Варвара Вадимівна
    4. Дубяга Вікторія Миколаївна view
    5. Дяченко Анна Сергіївна
    6. Кошель Тетяна Петрівна view
    7. Кривуля Діана Олегівна view
    8. Лазарева Анастасія Євгенівна
    9. Ласкава Марія Владиславівна view
    10. Марченко Юліана Сергіївна
    11. Наврось Артем Русланович
    12. Петренко Соф`я Юріївна view
    13. Розкошенко Даниїл Володимирович view
    14. Савіч Анастасія Дмитрівна
    15. Тихий Максим Володимирович
    16. Тягунов Андрій view
    17. Усенко Катерина Дмитрівна
    18. Хіміч Ксенія Олександрівна view
    19. Шевченко Костянтин Русланович
    Група 6.2311-ср-с
    1. Бражко Катерина Вікторівна
    2. Глазкова Єлизавета Борисівна view
    3. Пурик Євгеній Геннадійович view
    4. Семьонова Анастасія Анатоліївна
    6.281 Публічне управління та адміністрування 
    Група 6.2810-пуа
    1. Бенда Ангеліна Дмитрівна view
    2. Голод Олександр Олександрович view
    3. Кишка Дар`я Андріївна view
    4. Містюк Артур Олексійович
    5. Науменко Катерина Сергіївна view

    Факультет: Фізичного виховання

    Денна  Бакалавр  6.014.11 Середня освіта (Фізична культура) 
    Група 6.0140-фк
    1. Алєйніков Микола Віталійович
    2. Байша Віктор Олександрович view
    3. Коротіч Олена Віталіївна view
    4. Куделя Артем Вадимович
    5. Литвин Анастасія Сергіївна view
    6. Матвєєв Владислав Віталійович
    7. Тітаренко Анастасія Леонідівна view
    8. Федоряк Наталія Олександрівна view
    9. Хижняк Іван Русланович
    10. Шалімова Ольга Олегівна view
    6.017 Спорт 
    Група 6.0170-4с
    1. Аксой Олджай
    2. Бабаєв Ярослав Октамбайович
    3. Гончаренко Євгенія Ігорівна view
    4. Горб Вікторія Віталіївна
    5. Зіані Халіл
    6. Ііч Юнесс
    7. Кирпичов Дмитро Олексійович view
    8. Ковальов Олексій Олексійович view
    9. Козинець Андрій Романович view
    10. Коломоєць Данило Дмитрович
    11. Крамаренко Вероніка Сергіївна view
    12. Кричковський Валентин Васильович
    13. Лисогор Микита Олексійович
    14. Луценко Ігор Олександрович view
    15. Макаров Микита Ігорович
    16. Максимович Ігор Ігорович
    17. Манько Ірина Олександрівна
    18. Мароков Олександр Олександрович view
    19. Марченко Максим Миколайович
    20. Олєйніков Ярослав Антонович
    21. Павлюченко Андрій Олександрович view
    22. Петренко Євген Геннадійович view
    23. Пузирьов Ярослав Олександрович
    24. Ручко Данііл Євгенович
    25. Сєлємєнєва Еліна Віталіївна
    26. Сізонов Іван Ігорович view
    27. Сорвачов Вячеслав Вячеславович view
    28. Ткаліч Даніель Андрійович
    29. Фаньо Юлія Олексіївна view
    30. Федорченко Юлія Сергіївна view
    31. Філіпповський Єлисей Вікторович view
    32. Хміль Ангеліна Андріївна
    33. Чехмістренко Олександр Олександрович
    34. Юрченко Євгеній Костянтинович view
    6.017 Фізичне виховання 
    Група 6.0170-1ф
    1. Боженко Юрій Віталійович view
    2. Воронова Єлізавєта Віталіївна view
    3. Галда Олег Борисович view
    4. Ганжа Дарина Вячеславівна
    5. Гемська Наталія Сергіївна
    6. Гребенюк Владислав Сергійович view
    7. Григоренко Ян Володимирович
    8. Єгоров Єгор Сергійович
    9. Іваненко Володимир Сергійович
    10. Іванов Артем Ігорович view
    11. Келембет Сергій Сергійович
    12. Козлов Андрій Павлович
    13. Куксов Сергій Євгенович
    14. Кулікова Стефанія Євгеніївна
    15. Куропата Максим Олексійович
    16. Лазаренко Тетяна Сергіївна
    17. Лобода Дмитро Вікторович
    18. Лубінець Олексій Григорович
    19. Луценко Аліка Сергіївна view
    20. Мітітяк Єгор Юрійович
    21. Міщенко Данило Дмитрович view
    22. Мукусій Віталій Олександрович
    23. Новіков Денис Олександрович
    24. Омельчак Віолета Олександрівна view
    25. Павлюк Каріна Юріївна view
    26. Пономаренко Аліна Юріївна view
    27. Яворський Данило Сергійович
    Група 6.0170-2ф
    1. Радіонова Катерина Миколаївна
    2. Романик Богдан Ігорович
    3. Руденко Микола Юрійович
    4. Самігуліна Ольга
    5. Троник Валерій Дмитрович
    6. Троценко Ярослав Геннадійович view
    7. Удовіченко Владислав Вікторович view
    8. Федько Владислав Юрійович
    9. Фоменко Давід Олегович
    10. Хохотва Сергій Олексійович
    11. Шапаренко Микита Вадимович
    12. Штанько Ольга Юріївна
    13. Яцків Артем Олегович
    Група 6.0171-ф-с
    1. Кукса Олександра Олександрівна
    2. Меліметов Артем Вікторович
    3. Семенов В`ячеслав Юрійович
    4. Хлистун Володимир Вікторович
    5. Яфаров Станіслав Віталійович
    6.017 Фітнес та рекреація 
    Група 6.0170-3фр
    1. Богатирьова Дар`я Максимівна
    2. Волошин Микита Юрійович
    3. Данічкіна Поліна Сергіївна
    4. Желтухіна Вероніка Олександрівна
    5. Кайдан Іван Геннадійович
    6. Карнаух Юлія Сергіївна view
    7. Коробкіна Вероніка Олексіївна view
    8. Лебідь Єлизавета Романівна
    9. Панчук Вікторія Валеріївна
    10. Романенко Карина Андріївна
    11. Романькова Валерія Олександрівна view
    12. Фуштей Богдан Володимирович
    13. Циганок Варвара Володимирівна
    6.227 Фізична терапія, ерготерапія 
    Група 6.2270
    1. Ауаді Хубаіб
    2. Бандуро Артем Сергійович
    3. Василейко Наталія Сергіївна
    4. Гаврада Карина Юріївна view
    5. Гончаренко Інна Денисівна view
    6. Гребенченко Кристина Володимирівна view
    7. Гридньова Галина Олегівна view
    8. Гудзь Сергій Дмитрович
    9. Єрохіна Анна Ігорівна view
    10. Зізевська Валерія Андріївна view
    11. Каврін Михайло Олегович view
    12. Коваленко Єгор Олексійович view
    13. Коломоєць Аліна Ігорівна view
    14. Колотілов Анатолій Вікторович
    15. Коса Каріна
    16. Куліченко Вікторія Анатоліївна view
    17. Кучменко Даніїл Сергійович view
    18. Ляшенко Олександр Сергійович view
    19. Микитенко Олександр Григорович view
    20. Мусюк Діана Юріївна
    21. Нікора Артем Сергійович
    22. Папуча Наталя Олександрівна view
    23. Перепелиця Іван Іванович view
    24. Полєвой Марк Арменович view
    25. Рейдель Даніїл Вячеславович
    26. Сафонова Карина Денисівна view
    27. Скрипниченко Руслана Анатоліївна
    28. Стародуб Наталія Олександрівна view
    29. Сурських Крістіна Юріївна view
    30. Ткачов Данило Олександрович view
    31. Трандафілов Владислав Юрійович view
    32. Харченко Лурдес Олексіївна view
    33. Шевченко Олена Сергіївна
    Група 6.2270-2
    1. Бойко Станіслав Олександрович
    2. Бойко Владислав Михайлович
    3. Василенко Данило Вадиович
    4. Велієва Лілія Ахетівна
    5. Давиденко Катерина Романівна
    6. Єрмак Ганна Миколаївна view
    7. Іванова Юлія Андріївна
    8. Корнєйчук Христина Володимирівна
    9. Лютий Олекса Іванович
    10. Милосердова Лілія Сергіївна
    11. Олійник Альона Юріївна
    12. Савченко Дар’я Ігорівна view
    13. Сливоцька Людмила Василівна

    Факультет: Філологічний

    Денна  Бакалавр  6.014.01 Середня освіта (Українська мова і література) 
    Група 6.0140-1у
    1. Біжко Софія Андріївна view
    2. Гудзенко Вероніка Олександрівна view
    3. Жарченко Катерина Сергіївна view
    4. Калугар Анна Русланівна view
    5. Козак Марія Іванівна view
    6. Комісарова Тетяна Віталіївна view
    7. Корнієнко Анна Дмитрівна view
    8. Лисенко Ольга Олександрівна view
    9. Поліщук Вікторія Вікторівна view
    10. Пучина Анна Павлівна view
    11. Тіхоновська Катерина Андріївна view
    12. Усова Катерина Вікторівна view
    13. Фурсова Марія Яківна view
    Група 6.0140-2у
    1. Гаврик Тетяна Андріївна view
    2. Гаркуша Наталія Володимирівна view
    3. Гацько Дар`я Олександрівна view
    4. Жекова Софія Віталіївна view
    5. Карпина Єлизавета Миколаївна view
    6. Карпуша Анастасія Олегівна
    7. Конончук Маргарита Ігорівна view
    8. Королькова Дар`я Едуардівна view
    9. Котенко Аліна Максимівна view
    10. Мілосьордова Юлія Володимирівна view
    11. Пешнограєва Ганна Романівна
    12. Прусік Анастасія Валентинівна view
    13. Рябініна Ельвіра Володимирівна view
    14. Синюк Анна Русланівна view
    15. Соколовська Наталія Миколаївна view
    16. Таранюк Вікторія Віталіївна
    6.035.01 Українська мова та література 
    Група 6.0350-у
    1. Баранова Діана Ігорівна view
    2. Дудник Алла Юріївна
    3. Злинько Валерія Павлівна
    4. Кришевський Євген Віталійович view
    5. Лужна Карина Сергіївна view
    6. Мироненко Олександра Павлівна view
    7. Недільська Софія Олексіївна view
    8. Павленко Катерина Сергіївна
    9. Пустовойтенко Тетяна Сергіївна view
    10. Пшеничний Богдан Сергійович
    11. Романенко Марія Сергіївна
    12. Шакун Олеся Андріївна view
    6.035.033 Слов'янський переклад (польський) 
    Група 6.0350-п
    1. Артеменко Анна Романівна view
    2. Горленко Дар`я Вячеславівна view
    3. Максимова Ольга Андріївна
    4. Морозова Богдана Романівна

    Факультет: Юридичний

    Денна  Бакалавр  6.081 Право 
    Група 6.0810-1
    1. Бєлан Ксенія Олегівна view
    2. Бозаджиєв Ілля Володимирович view
    3. Бондарєва Ангеліна Юріївна view
    4. Васильченко Алина Павловна view
    5. Дубяга Михайло Юрійович
    6. Кайдаш Наталія Олегівна view
    7. Калядін Данило Валерійович view
    8. Книга Анастасія Дмитрівна view
    9. Кочетова Поліна Сергіївна
    10. Ланг Олексій Ігорович view
    11. Лях Дар`я Аркадіївна view
    12. Мальченко Анастасія Леонідівна view
    13. Пєрєсєдова Олена Ігорівна view
    14. Пирожкова Аліна Євгенівна
    15. Приймаченко Владислав Дмитрович view
    16. Пряникова Поліна Валентинівна view
    17. Рєзніков Максим Сергійович view
    18. Розумний Ілля Станіславович view
    19. Сердюк Виктория Игоревна view
    20. Сосницька Олександра Олександрівна
    21. Харьков Арсеній Романович view
    22. Шахова Валерія Іванівна view
    23. Юр`єв Олександр Сергійович view
    24. Яценко Яна Ярославівна
    Група 6.0810-2
    1. Башук Даніл Віталійович view
    2. Бондаревич Матвій Олегович
    3. Бугаєвський Андрій Олегович
    4. Васюніна Марія Олександрівна view
    5. Волотко Микита Павлович
    6. Волошин Ярослав Ігорович
    7. Гальчинський Максим Миколайович
    8. Долгополова Вікторія Олегівна view
    9. Катиш Євгенія Віталіївна view
    10. Колос Яна Юріївна
    11. Манойлов Григорій Дмитрович
    12. Марченко Вікторія Сергіївна view
    13. Мініч Ліор Михайлович view
    14. Осауляк Анастасія Олексіївна view
    15. Прінь Дмитро Олегович view
    16. Рагимова Сарвіназ Анар кизи view
    17. Сароз Святослав Валерійович
    18. Удод Владислав Валентинович
    19. Хлистун Володимир Вікторович
    20. Череватенко Данило Станіславович
    21. Чернявська Наталія Сергіївна view
    22. Щербина Ірина Станіславівна view
    Група 6.0810-3
    1. Безродня Анастасія Сергіївна view
    2. Бульба Аліна Володимирівна view
    3. Вовченко Анастасія Василівна view
    4. Головіна Елеонора Олегівна view
    5. Гусар Катерина Андріївна view
    6. Деркач Данил Валерьевич view
    7. Дехтяренко Артем Сергійович view
    8. Дирбаба Анастасія Олександрівна view
    9. Кобець Владислав Олексійович view
    10. Коваленко Дар`я Володимирівна view
    11. Ковтун Єлизавета Дмитрівна view
    12. Мельник Дмитро Анатолійович view
    13. Мєльніков Ілля Дмитрович
    14. Сажин Владислав Станіславович view
    15. Смаглюк Гліб Миколайович view
    16. Сметаніна Анастасія Андріївна view
    17. Степанова Олександра Петрівна view
    18. Турчин Іван Сергійович view
    19. Чорнобук Ольга Вікторівна view
    20. Швець Олександр Дмитрович
    21. Шило Анастасія Сергіївна view
    22. Шкарупа Сергій Володимирович
    Група 6.0810-4
    1. Бабич Вероніка Денисівна view
    2. Бадірова Карина Емінівна view
    3. Білогуб Валерія Євгенівна view
    4. Волик Діана Олександрівна view
    5. Додоєнко Катерина Янівна view
    6. Дударь Владислав Анатолійович view
    7. Кравченко Євген Олександрович view
    8. Красан Ірина Леонідівна view
    9. Кузьменко Олександр Володимирович view
    10. Лактіонова Ганна Іванівна view
    11. Михєєв Ілля Віталійович
    12. Міщенко Данило Дмитрович
    13. Міщенко Анастасія Олексіївна view
    14. Омельянченко Валерія Сергіївна view
    15. Переверзов Антон Сергійович view
    16. Пиркова Іванна Володимирівна view
    17. Савченко Богдан Олександрович
    18. Саєнко Софія Андріївна view
    19. Сергієнко Іван Олексійович view
    20. Сириця Владислав Олександрович view
    21. Степаненко Ростислав Олегович
    22. Фененко Марія Романівна view
    23. Фурман Наталя Олексіївна view
    24. Хорольська Ольга Сергіївна view
    25. Чувалов Владислав Олександрович view
    View All
    Total 1188: 849 rated; 339 not rated. 71% completed