Блок: ВМУ 2022 дисципліна на 5 семестр ФІФ, 6.2910, 6.0350-р

    Факультет: Іноземної філології

    Денна  Бакалавр  6.014.02 Середня освіта (Мова і література (англійська)) 
    Група 6.0140-а
    1. Власенко Анастасія Євгенівна view
    2. Гвоздєва Єлизавета Єяльівна view
    3. Глущенко Анна Михайлівна view
    4. Добряк Анастасія Євгеніївна view
    5. Зінченко Олена Віталіївна view
    6. Каляєва Марина Олександрівна
    7. Кравець Анастасія Олександрівна view
    8. Маслобоєва Вікторія Олександрівна view
    9. Медведєва Софія Михайлівна view
    10. Нефедова Катерина Сергіївна view
    11. Ососкова Анастасія Костянтинівна view
    12. Падалка Марина Олександрівна view
    13. Поселяніна Лада Володимирівна view
    14. Ульяник Руслана Юріївна view
    15. Фей Анна Костянтинівна view
    16. Шевчук Катерина Тарасівна view
    6.035.041 Мова і література (англійська) 
    Група 6.0350-1а
    1. Алєксєєва Вікторія Андріївна
    2. Безручко Анжеліка view
    3. Верлатий Єгор Андрійович
    4. Вовк Ксенія Сергіївна view
    5. Галаш Анастасія Миколаївна view
    6. Гапич Софія Сергіївна view
    7. Гергель Анна view
    8. Гурбанова Манзар Заурівна view
    9. Демянова Єлизавета Олександрівна view
    10. Житнікова Анастасія Андріївна view
    11. Зикін Антон Олексійович view
    12. Кисла Дар`я Вадимівна view
    13. Конюхова Анна Миколаївна view
    14. Косенкова Анастасія Геннадіївна view
    15. Костенко Лідія Василівна view
    16. Мазанько Марина Євгеніївна view
    17. Манойло Аліна Романівна view
    18. Медяник Анфіса Сергіївна
    19. Мухтова Соня Олександрівна
    20. Паскалова Катерина view
    21. Погребний Ілля Ігорович
    22. Родна Кристина Вячеславівна view
    23. Селін Артем Станіславович view
    24. Смьордова Тетяна Анатоліївна view
    25. Федорченко Альона Олександрівна view
    26. Чупріна Євгенія Тимофіївна view
    Група 6.0350-2а
    1. Берлізова Анна Євгенівна view
    2. Бєляєв Артем Олександрович view
    3. Буцикіна Юлія Сергіївна view
    4. Гамагіна Валерія Олександрівна view
    5. Гончаренко Анастасія Іллівна view
    6. Єна Діана Денисівна view
    7. Єременко Владислава Ігорівна view
    8. Захарова Дар`я Едуардівна view
    9. Івасюк Ганна Сергіївна view
    10. Іринчук Анжеліка
    11. Коваленко Марія Олексіївна view
    12. Козирева Анна-Марія Валеріївна
    13. Комарова Анастасія Віталіївна view
    14. Коноваленко Анна Сергіївна view
    15. Кравчук Дар`я Олегівна view
    16. Личагіна Софія Іванівна view
    17. Лобова Юлія Олексіївна view
    18. Ляшенко Марія Вадимівна view
    19. Мурадова Марія Костянтинівна view
    20. Остащенко Ольга Ярославівна view
    21. Павловська Анастасія Валеріївна view
    22. Чернєва Катрін Романівна view
    23. Шляхова Марія Олександрівна view
    Група 6.0350-3а
    1. Бугрова Лейла Максимівна view
    2. Домський Кирило Едуардович view
    3. Єфимов Владислав Тарасович
    4. Жарик Олександр Олександрович view
    5. Козиряцька Ліна Сергіївна view
    6. Малєв Богдан Олександрович view
    7. Масилюк Злата Володимирівна view
    8. Новицька Єлизавета Андріївна view
    9. Печуріна Поліна Павлівна view
    10. Рибалка Марія Сергіївна
    11. Руденко Валерія Олександрівна view
    12. Чертков Антон Сергійович view
    6.035.041 Переклад (англійський) 
    Група 6.0350-1ап
    1. Акименко Альона Ігорівна
    2. Богуславська Марія Віталіївна view
    3. Бойко Олександра Олександрівна view
    4. Бондаренко Вікторія Владиславівна view
    5. Бондаренко Сніжана Олександрівна view
    6. Буднік Артем Романович
    7. Варіч Віталіна Юріївна view
    8. Войтюк Мирослава Ігорівна
    9. Гальцева Ірина Всеволодівна view
    10. Гнатуша Юлія Юріївна view
    11. Грищук Поліна Романівна
    12. Гунівенко Єлизавета Василівна view
    13. Дьяконов Микита Костянтинович view
    14. Закутська Валерія Євгенівна view
    15. Іволга Олександра Валеріївна view
    16. Карягіна Ольга Олександрівна view
    17. Клєстов Володимир Владиславович
    18. Костенко Марія Олександрівна view
    19. Мартиненко Дмитро Костянтинович view
    20. Павленко Марія Андріївна view
    21. Садова Єлизавета Анатоліївна view
    22. Смалькова Ангеліна Андріївна view
    23. Собко Анастасія Богданівна view
    24. Танасенко Євген Олегович
    25. Товстонос Аліна Володимирівна
    26. Хохлова Дар`я Сергіївна view
    27. Цикалов Віталій Віталійович view
    28. Черноус Олексій view
    29. Шульга Дар`я Геннадіївна view
    Група 6.0350-2ап
    1. Амбарцумян Ліліт
    2. Білоус Андрій Іванович
    3. Головіна Марія Юріївна view
    4. Демянюк Ілля Олександрович
    5. Добичина Тетяна Сергіївна view
    6. Єсаян Арам Араіі view
    7. Закорецька Валерія Сергіївна
    8. Іщенко Наталія Олександрівна view
    9. Кривогін Ігор Ігорович view
    10. Мазуріна Дар`я Романівна view
    11. Марчук Карина Вікторівна
    12. Мірошниченко Наіна Михайлівна view
    13. Недоруєва Софія Валеріївна view
    14. Олійник Катерина Сергіївна view
    15. Першин Дмитро Олегович
    16. Седченко Ольга Олександрівна view
    17. Сидоренко Артем Андрійович view
    18. Скабала Денис Олександрович
    19. Степаненко Анастасія Вадимівна view
    20. Трипачова Ксенія Андріївна view
    21. Фадєєва Анастасія Сергіївна view
    22. Ховхун Максим Олегович
    23. Чебелюк Аліна Вадимівна
    24. Червоненко Крістіна В`ячеславівна
    25. Шевченко Анастасія Олександрівна
    26. Ярошенко Євген Вікторович
    Група 6.0350-3ап
    1. Бичина Анастасія Олександрівна view
    2. Борисенко Аліна Юріївна view
    3. Бохан Володимир Юрійович view
    4. Буряк Марія Олександрівна view
    5. Гажемон Анна Юріївна view
    6. Давидова Анастасія Олександрівна view
    7. Єрмоленко Альона Матвіївна view
    8. Жданова Валерія Дмитрівна
    9. Лебеденко Єлизавета Сергіївна
    10. Машарипов Шахрухбек Гайратович
    11. Машинець Катерина Станіславівна view
    12. Мусатов Артем Андрійович
    13. Охріменко Катерина Вадимівна view
    14. Очеретнюк Максим Борисович
    15. Першина Альона Олександрівна view
    16. Попова Марія Євгеніївна view
    17. Семенюк Дар`я Анатоліївна
    18. Степурська Юлія Марківна view
    19. Сухопарова Анастасія Віталіївна view
    20. Ткачук Єлизавета Володимирівна view
    21. Трушкіна Юлія Віталіївна
    22. Фітак Ольга Вікторівна view
    23. Шатилова Анастасія Сергіївна
    24. Швидченко Андрій Олегович view
    25. Ярмоха Богдан Олексійович
    6.035.043 Мова і література (німецька) 
    Група 6.0350-н
    1. Брегвадзе Лідія Вадимівна view
    2. Козикова Софія Русланівна view
    3. Лакіза Анастасія Юліївна view
    4. Новохатько Вікторія Віталіївна view
    5. Прокопенко Вікторія Юріївна view
    6. Слободенюк Світлана Юріївна
    7. Троянова Вероніка Костянтинівна view
    8. Христич Андрій Дмитрович view
    9. Шавкуненко Лілія Вікторівна view
    6.035.043 Переклад (німецький) 
    Група 6.0350-нп
    1. Банна Валерія Валеріївна view
    2. Батракова Поліна Вячеславівна
    3. Бухтіярова Анна Сергіївна view
    4. Задорожко Катерина Євгеніївна view
    5. Константінова Олена Сергіївна view
    6. Купрій Ангеліна Володимирівна view
    7. Логвиненко Аліна Олександрівна
    8. Ляхова Римма Сергіївна view
    9. Місюра Юлія Валеріївна
    10. Павленко Валерія Олександрівна view
    11. Панченко Марія-Мирослава Олександрівна view
    12. Тарасенко Дар`я Віталіївна view
    13. Толочко Валерія Ігорівна view
    14. Хіль Анастасія Сергіївна view
    15. Цупренко Катерина Олександрівна view
    16. Шубіна Вікторія Сергіївна view
    6.035.051 Мова і література (іспанська) 
    Група 6.0350-і
    1. Ахадова Аміна Гамідівна view
    2. Верблюдова Ольга Олегівна view
    3. Виноградов Наум Олександрович view
    4. Воротинцева Марина Петрівна
    5. Довганюк Ксенія Олегівна view
    6. Дорошенко Марія Сергіївна view
    7. Євдокімова-Железняк Єва Альбертівна view
    8. Єнгоян Сільвія Геворгівна view
    9. Іващенко Марія Олександрівна view
    10. Катушенко Аніта Олегівна view
    11. Лазунько Анастасія Олександрівна
    12. Люта Наталія Яківна
    13. Панчук Марія Володимирівна view
    14. Фомічова Ксенія Сергіївна view
    15. Юрова Марія Віталіївна
    6.035.055 Мова і література (французька) 
    Група 6.0350-ф
    1. Анваруззаман Моріам view
    2. Драна Уляна Віталіївна
    3. Любенко Юлія Андріївна
    4. Педенко Катерина Володимирівна view
    5. Рудик Кира Романівна view
    6. Сливка Андрій Романович view
    6.035.055 Переклад (французький) 
    Група 6.0350-фп
    1. Архипова Катерина Євгенівна
    2. Боровик Аліна Геннадіївна
    3. Іманова Гунел Умудвар кизи view
    4. Кузьміна Єкатерина Василівна view
    5. Панфільонок Михайло Олександрович view
    6. Різніченко Максим Максимович

    Факультет: Історичний

    Денна  Бакалавр  6.291 Країнознавство 
    Група 6.2910
    1. Абдель Разек Данііл Шаукійович
    2. Бойко Марина Валеріївна view
    3. Гізбрехт Поліна Сергіївна view
    4. Гончаренко Софія Анатоліївна view
    5. Грабар Ілля Родіонович
    6. Гуліда Тетяна Володимирівна view
    7. Дзибал Юлія Леонідівна view
    8. Майданова Вероніка Сергіївна
    9. Мержвинський Микита Олександрович
    10. Міщенко Аліна Дмитрівна
    11. Ортіз Гандара Цезар Густаво view
    12. Работенко Михайло Романович view
    13. Фатюха Ярослава Юріївна view
    14. Шелепова Вероніка Олегівна view
    15. Шумельна Валерія Сергіївна

    Факультет: Філологічний

    Денна  Бакалавр  6.035.034 Російська мова і зарубіжна література. Друга мова 
    Група 6.0350-р
    1. Поставна Карина Євгенівна
    2. Скирдов Денис Романович
    View All
    Total 226: 167 rated; 59 not rated. 74% completed