Блок: ВМІННІЗ 2022 Безпека життєдіяльності, захист у надзвичайних ситуаціях, основи охорони праці 4 семестр

    Факультет: Інженерний навчально-науковий інститут

    Заочна  Бакалавр  6.071 Оподаткування, облік, контроль в управлінні підприємством  
    Група 6.0711-оок-з
    1. Аскеров Ахмед Халигверді-Огли
    2. Бречко Роман Сергійович view
    3. Гаркуша Олександр Олександрович
    4. Демченко Олександр Юрійович
    5. Жовклий Олександр Віталійович
    6. Золотарьов Роман view
    7. Крикуненко Олена Олександрівна view
    8. Литвинов Микола Олександрович
    9. Майборода Юрій Юрійович
    10. Мостенець Владислав Геннадійович
    11. Овсієнко Дмитро Юрійович view
    12. Сальник Віталій Валерійович
    13. Хромалюк Світлана Валентинівна view
    6.072 Фінанси держави та підприємницьких структур 
    Група 6.0721-фдпс-з
    1. Герасимов Максим Олегович
    6.073 Промисловий менеджмент 
    Група 6.0731-пм-з
    1. Кісельов Родіон Ігорович view
    2. Свінцова Надія Анатоліївна
    3. Сопівник Єва Андріївна view
    4. Цеплий Євгеній Сергійович view
    6.121 Програмне забезпечення систем (Інженерія програмного забезпечення) 
    Група 6.1211-пзс-з
    1. Алєйкін Олександр Олександрович
    2. Козиряцька Юлія Олегівна
    3. Сергієнко Олена Андріївна
    4. Тесленко Богдан Олександрович view
    6.133 Галузеве машинобудування 
    Група 6.1331-з
    1. Барт Володимир Григорович
    2. Лимар Олександр Олександрович
    3. Стьопін Сергій Миколайович
    4. Тюрін Олексій Романович
    6.136 Металургія 
    Група 6.1361-з
    1. Заставська Анастасія Владленівна
    2. Кобицький Дмитро Сергійович
    6.136 Обробка металів тиском 
    Група 6.1361-омт-з
    1. Пишук Євген Геннадійович
    2. Шевченко Олег Сергійович
    6.141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка 
    Група 6.1411-з
    1. Закревський Олег Олександрович
    2. Коса Дмитро Євгенійович
    3. Кузьмін Данило Юрійович
    4. Мамчур Андрій Юрійович
    6.144 Теплоенергетика 
    Група 6.1441-з
    1. Красніков Євген Володимирович
    2. Соколов Олександр Михайлович
    6.151 Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології 
    Група 6.1511-з
    1. Рош Тетяна Олександрівна view
    2. Урбан М.К 6.1511-з
    6.183 Технології захисту навколишнього середовища 
    Група 6.1831-з
    1. Ольшанська Софія Ігорівна view
    6.192 Міське будівництво та господарство 
    Група 6.1921-мбг-з
    1. Павлов Євген Олександрович
    6.192 Промислове і цивільне будівництво 
    Група 6.1921-пцб-з
    1. Легкий Олексій Вікторович view
    6.281 Державне управління (Публічне управління та адміністрування) 
    Група 6.2811-ду-з
    1. Клим Андрій Іванович
    View All
    Total 42: 12 rated; 30 not rated. 29% completed