Блок: ВМІННІ 2022 4 семестр, будь-яка дисципліна або Іноземна мова

    Факультет: Інженерний навчально-науковий інститут

    Денна  Бакалавр  6.051 Інформаційна економіка 
    Група 6.0511-іе
    1. Галушка Сергій Валерійович
    2. Гах Наталія Дмитрівна view
    3. Григор`єв Андрій Юрійович
    6.071 Оподаткування, облік, контроль в управлінні підприємством  
    Група 6.0711-оок
    1. Антонюк Назар Олександрович
    2. Бутенко Анна Євгеніївна view
    3. Васильєв Сергій Сергійович
    4. Ворона Катерина Сергіївна view
    5. Гуляк Дмитро Русланович
    6. Клюєв Олександр Васильович
    7. Кравченко Давид Віталійович view
    8. Морозюк Дмитро Юрійович
    9. Пахота Марина Сергіївна view
    10. Пьянов Володимир Павлович
    11. Рябко Віталій Ігорович
    12. Салахутдінов Сергій Ринатович
    13. Салахутдінов Олексій Ринатович view
    14. Шестаков Артем Олександрович
    15. Шестакова Вікторія Юріївна view
    6.072 Фінанси держави та підприємницьких структур 
    Група 6.0721-фдпс
    1. Балабка Костянтин Якович
    2. Василенко Ірина Геннадіївна
    3. Іваненко Дмитро Васильович
    4. Кононенко Любов Леонідівна
    5. Левченко Богдан Вадимович
    6. Мар`єнко Артур Олександрович
    7. Моргун Катерина Сергіївна view
    8. Олійник Олег Павлович
    9. Селезньов Кирило Олександрович view
    10. Скітович Кирило Павлович
    11. Стародубцев Дмитро Євгенович view
    12. Чачуа Ілля Романович
    13. Юрченко Євген Андрійович
    6.073 Промисловий менеджмент 
    Група 6.0731-пм
    1. Артеменко Андрій Андрійович
    2. Добичин Євген Сергійович
    3. Долбня Юрій Сергійович
    4. Романенко Антон Володимирович
    5. Старіков Євген Дмитрович
    6. Черничко Софія Романівна view
    6.076 Економіка підприємства (Підприємництво, торгівля та біржова діяльність, Економіка підприємства та управління бізнесом) 
    Група 6.0761-еп
    1. Галяс Олександр Володимирович
    2. Полозський Павло Павлович
    3. Тур Оксана Григорівна
    4. Ядикіна Марина Миколаївна
    6.121 Програмне забезпечення систем (Інженерія програмного забезпечення) 
    Група 6.1211-пзс
    1. Газієв Даніл-Бєк Аліханович
    2. Горлач Богдан Андрійович view
    3. Григоренко Артем Михайлович view
    4. Довгаленко Олег Вікторович view
    5. Кабак Михайло Юрійович
    6. Лиходід Олексій Олексійович
    7. Мірзоян Владислав view
    8. Опрятов Данило Павлович view
    9. Пасічник Ілля Олексійович
    10. Патей Євгеній Владиславович view
    11. Петренко Олександр Олександрович view
    12. Полієктов Данііл Григорович view
    13. Понятенко Олександр Костянтинович view
    14. Посунько Микита Олександрович view
    15. Райна Віктор Вячеславович view
    16. Рогозний Даніл Андрійович view
    17. Свєрлік Віктор Костянтинович view
    18. Семенюк Олександр Васильович view
    19. Сінєльник Олена Сергіївна
    20. Скрипак Степан Олегович view
    21. Собко Богдан Сергійович view
    22. Тішков Владислав Віталійович view
    23. Тріфонов Дмитро Андрійович view
    24. Федькова Поліна Юріївна
    25. Філь Даніель
    26. Чистіков Максим Сергійович view
    27. Шинкаренко Дмитро Олександрович view
    6.133 Галузеве машинобудування 
    Група 6.1331
    1. Ананьєв Володимир Володимирович
    2. Каштанова Варвара Олегівна
    3. Ляпін Даниіл Євгенійович
    4. Москаленко Микита Володимирович
    5. Павленчук Ярослав Ігорович
    6. Пушняк Ярослав Михайлович
    7. Смольніков Микита Сергійович
    8. Ходунов Андрій Олександрович view
    9. Шамрай Назар Романович
    6.136 Металургія 
    Група 6.1361
    1. Данилов Марат Сергійович view
    2. Дорошенко Поліна Володимирівна view
    3. Малий Артем Сергійович view
    4. Соболева Олександра Сергіївна view
    5. Чеховська Анастасія Вікторівна
    6.136 Обробка металів тиском 
    Група 6.1361-омт
    1. Селєзньов Ілля Дмитрович
    2. Серединський Дем`ян Валерійович
    3. Смірнов Кирило Сергійович view
    6.141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка 
    Група 6.1411
    1. Андрусенко-Якотюк Дар`я Олександрівна
    2. Бадя Віталій Олегович
    3. Виповський Дмитро Вадимович
    4. Жарков Ігор Дмитрович
    5. Зінченко Данііл Іванович
    6. Іваненко Віталій Володимирович
    7. Коломієць Олександр Сергійович
    8. Краснокутський Любомир Петрович view
    9. Крепович Костянтин Вікторович
    10. Малий Кирило Романович
    11. Мартаков Олександр Сергійович view
    12. Нещимний Роман Вікторович view
    13. Паршуков Роман Олександрович view
    14. Пашкульський Кирило Антонович view
    15. Чмеленко Олександр Сергійович
    16. Шило Софія Андріївна view
    6.144 Теплоенергетика 
    Група 6.1441
    1. Валяйбаба Дмитро Анатолійович
    2. Глєбов Євген Володимирович
    3. Дяченко Владислав Русланович view
    4. Кабко Захар Пилипович view
    5. Черемшенко Євгеній Миколайович
    6.145 Гідроенергетика 
    Група 6.1451
    1. Серба Максим Денисович view
    6.151 Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології 
    Група 6.1511
    1. Бережко Петро Миколайович
    2. Герасименко Дмитро Михайлович view
    3. Єрмоленко Руслан Вікторович
    4. Загороднєв Дмитро Костянтинович view
    5. Корховий Микола Миколайович
    6. Космина Анатолій Валерійович
    7. Михайлов Даніїл Олександрович
    8. Мудрий Ярослав Олександрович view
    9. Рєзніков Владислав Юрійович
    10. Руденко Антон Олександрович
    11. Русаков Олександр Васильович view
    12. Сабадаш Ігор Петрович
    13. Сидоренко Віталій Володимирович
    14. Струков Святослав Васильович
    6.153 Мікро- та наносистемна техніка 
    Група 6.1531
    1. Бурма Кирило Денисович
    2. Важненко Данило Юрійович view
    3. Ковальчук Владислав Євгенович
    4. Лучков Олександр Юрійович
    5. Маренгольц Дмитро Антонович view
    6.171 Електроніка 
    Група 6.1711
    1. Безверхій Олег Сергійович
    2. Білецький Дмитро Сергійович
    6.183 Технології захисту навколишнього середовища 
    Група 6.1831
    1. Клішин Ілля Олексійович
    2. Козир Микита Сергійович
    3. Мирна Анна Дмитрівна view
    4. Савченко Катерина Олексіївна view
    5. Чорна Софiя Олександрiвна
    6.191 Архітектура та містобудування 
    Група 6.1911
    1. Білоглазов Арсеній Владиславович view
    2. Бойко Карина Вадимівна view
    3. Вдовиченко Анастасія Романівна view
    4. Віличко Оксана Олегівна view
    5. Зирянов Михайло Павлович view
    6. Сімін Анастасія Олександрівна view
    7. Трушина Вікторія Сергіївна view
    Група 6.1911-і
    1. Беназіз Яссін
    2. Жунаід Ель Мехді
    3. Ламааіті Мохаммед
    4. Мекбул Ваель
    5. Мубтахіж Нажва
    6. Рхербі Айман
    7. Уакані Юссеф
    8. Уеслаті Ахмед
    6.192 Міське будівництво та господарство 
    Група 6.1921-мбг
    1. Івахненко Каріна Віталіївна view
    2. Мельник Павло Андрійович view
    Група 6.1921-мбгі
    1. Атбер Саад
    2. Белкаід Умайма
    3. Ел Жабал Муад
    4. Ессахел Абделалі
    5. Кусмат Маруан
    6. Мохтарі Мохаммед
    7. Хадрі Анас
    6.192 Міські інженерні мережі 
    Група 6.1921-мім
    1. Ведмедовський Іван Григорович view
    2. Гогунський Анатолій Станіславович view
    3. Коренькова Аліса Артемівна
    6.192 Промислове і цивільне будівництво 
    Група 6.1921-пцб
    1. Гавриленко Анастасія Дмитрівна view
    2. Дерендяєв Денис Сергійович
    3. Кириченко Дар`я Андріївна view
    4. Ларіонов Микита Андрійович view
    5. Новіков Владислав Артемович
    6. Остапенко Марія Костянтинівна view
    7. Покровська Анна Миколаївна view
    8. Романенко Роман Олександрович
    9. Усов Олексій Володимирович view
    Група 6.1921-пцбі
    1. Кірас Юнус Емре
    6.263 Цивільна безпека (Охорона праці) 
    Група 6.2631
    1. Гордиман Олександр Михайлович view
    View All
    Total 171: 72 rated; 99 not rated. 42% completed