Блок: ВМІННІ 2022 Філософія, соціально-політичні науки, 5 семестр

    Факультет: Інженерний навчально-науковий інститут

    Денна  Бакалавр  6.051 Інформаційна економіка 
    Група 6.0510-іе
    1. Бакуров Костянтин Валерійович view
    2. Бігун Микита Вячеславович
    3. Вєнокуров Єгор Олександрович view
    4. Дармограй Михайло Іванович view
    5. Зікун Віталій Юрійович view
    6. Макаров Сергій Олександрович view
    7. Маханько Костянтин Олексійович view
    8. Овсянніков Роман Володимирович
    9. Потапов Андрій Костянтинович view
    10. Работягов Іван Геннадійович view
    11. Саводченко Євгеній Олександрович
    12. Ситнік Максим Володимирович
    13. Стародубцев Дмитро Євгенович view
    14. Турецький Костянтин Володимирович
    15. Федорець Олексій Петрович view
    16. Шаповалов Сергій Юрійович
    17. Шевченко Ольга Володимирівна view
    18. Щебликін Євген Іванович view
    Група 6.0511-іе-с
    1. Мальцева Катерина Сергіївна view
    2. Топорницька Ганна Олександрівна
    6.071 Оподаткування, облік, контроль в управлінні підприємством  
    Група 6.0710-оок
    1. Візіренко Анна Михайлівна
    2. Гальцев Владислав Олександрович
    3. Гриценко Віктор Вікторович
    4. Дашкевич Тетяна Іванівна view
    5. Єфремова Ірина Леонідівна
    6. Колісник Аліна Володимирівна
    7. Кравець Радомир Олегович view
    8. Крижановська Софія Євгенівна
    9. Перевала Євгеній Юрійович
    10. Пісклова Софія Олександрівна view
    11. Попов Денис Юрійович
    12. Селіванов Максим Віталійович view
    13. Чернов Кирило Ярославович view
    Група 6.0711-оок-с
    1. Поляков Данило Максимович view
    2. Соколовська Анастасія Петрівна view
    6.072 Фінанси держави та підприємницьких структур 
    Група 6.0720-фдпс
    1. Антощук Денис Вікторович view
    2. Галкін Євген Валерійович view
    3. Дяченко Олександра Володимирівна
    4. Кононенко Альбіна Сергіївна
    5. Мезенцев Олександр view
    6. Омельчук Микола Леонідович
    7. Півень Лариса Василівна
    8. Підберезкін Олександр Сергійович
    9. Ряскіна Альбіна Вікторівна
    10. Савела Анна Андріївна view
    11. Саламаха Данило Павлович
    12. Сисой Наталія Вячеславівна
    13. Черничко Роман Володимирович
    Група 6.0721-фдпс-с
    1. Корінець Марина Олексіївна
    2. Рибалка Юлія Олександрівна view
    3. Сосновська Аліна Андріївна
    6.073 Промисловий менеджмент 
    Група 6.0730-пм
    1. Білогуб Віктор Євгенійович view
    2. Вогнистий Олександр Євгенович view
    3. Голощапов Євген Валерійович
    4. Городецькова Марина Сергіївна view
    5. Давітадзе Лука
    6. Дєдов Данило Олексійович
    7. Дуков Олександр Володимирович
    8. Єсін Андрій Анатолійович
    9. Коробкіна Єлизавета Дмитрівна view
    10. Надолинець Антон Анатолійович
    11. Нішта Наталія Вячеславівна
    12. Пилипенко Юрій Олександрович
    13. Сак Ігор Олегович
    14. Сухенко Валерія Віталіївна view
    Група 6.0731-пм-с
    1. Воловик Аделіна Павлівна
    6.076 Економіка підприємства (Підприємництво, торгівля та біржова діяльність, Економіка підприємства та управління бізнесом) 
    Група 6.0760-еп
    1. Войтович Ігор Тарасович
    2. Клементович Андрій Вікторович
    3. Кузьміна Єлизавета Євгенівна view
    4. Лаптун Максим Сергійович
    5. Лукашов Микита Сергійович view
    6. Мікша Валерія Владиславівна
    7. Пілат Олександр Вікторович
    8. Полковнікова Катерина Ігорівна view
    9. Різник Кіріл Сергійович
    10. Рубанов Костянтин Ігорович view
    11. Тоцький Артур Вадимович view
    12. Шаповалова Ольга Юріївна
    6.121 Програмне забезпечення систем (Інженерія програмного забезпечення) 
    Група 6.1210-1пзс
    1. Бурлаков Артем Сергійович
    2. Гнибіденко Анна Вікторівна view
    3. Красножон Іван Олегович
    4. Кузенний Нікіта Сергійович view
    5. Науменко Олександр Володимирович view
    6. Нестеренко Діана Владиславівна view
    7. Ничипорчук Анастасія Олександрівна view
    8. Одайський Володимир Вячеславович view
    9. Переверзова Єва Андріївна view
    10. Рябко Владислав view
    11. Скороход Іван Андрійович
    12. Смирнов Єгор Теімуразович
    13. Трафімов Макар Денисович
    14. Хлівний Андрій Анатолійович view
    15. Цілуйко Кирило Вікторович
    16. Чистіков Вадим Сергійович
    17. Якубовський Сергій Андрійович
    Група 6.1210-2пзс
    1. Болейко Данило Євгенович view
    2. Вахновська Анна Андріївна view
    3. Вєтров Сергій Олександрович view
    4. Доленко Пилип Дмитрович view
    5. Жевнерюк Олександр Яковлевич view
    6. Климов Данило Віталійович view
    7. Коваленко Кирило Максимович
    8. Коломеєць Катерина Олександрівна view
    9. Кретова Милана Анатоліївна view
    10. Кугенєв Антон Андрійович view
    11. Нєстєров Денис Романович view
    12. Ноздрюхіна Ольга Сергіївна view
    13. Сиротенко Ольга Віталіївна view
    14. Фролов Даніл Володимирович view
    15. Чигрин Денис Сергійович view
    16. Швець Олександр Сергійович view
    17. Шевцова Ванеса Сергіївна view
    18. Яндола Олександр Юрійович
    6.133 Галузеве машинобудування 
    Група 6.1330
    1. Волошин Денис Русланович
    2. Ельмендєєв Ярослав Олександрович
    3. Ієвлєв Дмитро Станіславович
    4. Куніцин Валерій Олександрович
    5. Мананков Максим Олексійович
    6. Остапенко Максим Максимович view
    7. Ровненко Данило Костянтинович view
    8. Щербіна Іван Романович
    Група 6.1331-с
    1. Борщевський Богдан Ігорович
    2. Гулін Геннадій Олегович view
    3. Єгоров Вадим Ігорович
    4. Козачок Олег Віталійович
    5. Лапонов Денис Олександрович view
    6. Медведєв Антон Максимович
    7. Морозов Олексій Дмитрович
    8. Петренко Андрій Сергійович
    9. Петько Владислав Євгенійович
    10. Повєткін Антон Андрійович
    11. Починок Артем Юрійович
    12. Семенько Олександр Ігорович view
    13. Скорік Віталій Вікторович view
    14. Тіщенко Сергій Сергійович view
    15. Ткачов Микита Євгенович
    16. Трирог Юрій Михайлович
    17. Худяков Ростислав Андрійович
    6.136 Металургія 
    Група 6.1360
    1. Ардаб`єва Валерія Олександрівна view
    2. Єфіменко Артем Олександрович view
    3. Захарченко Валерій Валентинович view
    4. Моісєєв Марк Максимович view
    5. Монастирна Аліна Дмитрівна view
    Група 6.1361-с
    1. Єлісєєв Олександр Євгенович view
    2. Ільченко Владислав Дмитрович
    3. Калиновський Максим Сергійович
    4. Калініченко Данило Володимирович view
    5. Костюк Сергій Сергійович view
    6. Нечитайло Кирило Геннадійович
    7. Норченко Віолетта Вячеславівна view
    8. Фесенко Станіслав Юрійович view
    9. Чалик Юрій Ігорович
    6.136 Обробка металів тиском 
    Група 6.1361-омт-с
    1. Бондаренко Яків Володимирович
    2. Вандрашек Сергій Андрійович view
    3. Вандрашек Богдан Андрійович view
    4. Кудальцев Роман Сергійович view
    5. Магалатій Микита Сергійович
    6. Таранов Геннадій Ігорович
    6.141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка 
    Група 6.1410
    1. Андрущенко Дмитро Сергійович
    2. Гиря Богдан Вікторович
    3. Гордієнко Богдан Іванович
    4. Ель Муштахік Хуссам
    5. Захлинюк Вадим Євгенович
    6. Календрузь Владислав Андрійович
    7. Колеснік Вадим Сергійович
    8. Кравцов Андрій Романович
    9. Прусенко Ірина Олександрівна view
    10. Рибак Олександр Володимирович view
    11. Садоун Ель Мостафа Амін
    12. Сак Ігор Олегович
    13. Ухань Євгеній Вячеславович view
    14. Храпач Марк Віталійович
    Група 6.1411-с
    1. Березненко Ярослав Леонідович
    2. Єрмаков Олександр Єгорович
    3. Жиглов Роман Володимирович
    4. Клименко Олександр Андрійович
    5. Кукса Костянтин Сергійович
    6. Михайленко Юрій Ігорович view
    7. Савченко Віталій Олександрович
    8. Скорко Дмитро Михайлович
    9. Тисленко Андрій Олегович
    10. Тюпа Микола Романович
    11. Харітонов Данило Вячеславович
    12. Шувалов Владислав Олексійович
    6.144 Теплоенергетика 
    Група 6.1440
    1. Мороз Оксана Олегівна view
    2. Чжан Костянтин Євгенович view
    Група 6.1441-с
    1. Бардаков Єфім Сергійович
    2. Булавін Ярослав Вадимович
    3. Деркач Данило Дмитрович
    4. Танковський Дмитро Анатолійович view
    6.145 Гідроенергетика 
    Група 6.1450
    1. Євченко Кирило Сергійович view
    2. Стецюра Олексій Сергійович view
    Група 6.1451-с
    1. Бродецький Максим Янович
    2. Літвін Станіслав Миколайович
    3. Мемрук Дмитро Юрійович view
    6.151 Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології 
    Група 6.1510
    1. Бака Владислав Миколайович
    2. Колеснік Дмитро Андрійович view
    6.153 Мікро- та наносистемна техніка 
    Група 6.1530
    1. Буднік Елеонора Рітісівна view
    2. Гурін Микита Романович view
    3. Дранго Тимофій Леонідович
    Група 6.1531-с
    1. Ігнатович Владислав Віталійович
    2. Кіяшко Артем Сергійович
    3. Клімашин Сергій Іванович view
    4. Ключко Андрій Володимирович view
    5. Коваленко Олексій Іванович
    6. Кукса Костянтин Сергійович
    7. Мандзюк Данило Володимирович
    8. Ничик Олександр Петрович
    9. Новіков Данило Олександрович
    10. Піпаш Дмитро Володимирович
    11. Тарасов Ігор Андрійович
    12. Уолш Річард Михайлович
    13. Чуприна Андрій Павлович view
    6.171 Електроніка 
    Група 6.1711-с
    1. Ємець Денис Олександрович
    2. Колесников Олександр Сергійович
    3. Маслак Роман Петрович
    4. Постернак Олег Сергійович view
    5. Штанько Єгор Вікторович
    6.183 Технології захисту навколишнього середовища 
    Група 6.1830
    1. Бут Костянтин Олександрович
    2. Морозова Дана Махмудівна view
    3. Панасенко Олександр Олександрович
    Група 6.1831-с
    1. Волкова Валерія Олександрівна
    6.191 Архітектура та містобудування 
    Група 6.1910
    1. Заїкіна Єлизавета Олександрівна
    2. Кравченко Олексій Дмитрович view
    3. Литвиненко Вікторія Віталіївна view
    4. Лушнікова Вікторія Олександрівна
    5. Озерова Дарина Юріївна
    6. Перекопський Владислав Володимирович
    7. Приходько Юлія Дмитрівна view
    8. Ревенюк Аміна Сергіївна
    9. Тюріков Даниїл Володимирович
    10. Черних Софія Олегівна
    Група 6.1910-і
    1. Абдессадак Хамза
    2. Асрі Кавтар
    3. Ель Бейкані Зіяд
    4. Мелассі Тарек
    5. Мубтахіж Асма
    6. Шаір Хассан
    7. Шліх Алі
    6.192 Міське будівництво та господарство 
    Група 6.1920-мбг
    1. Сапіро Юрій
    6.192 Промислове і цивільне будівництво 
    Група 6.1920-пцб
    1. Кікалов Кирило Григорійович view
    2. Назарян Лев Арменович
    3. Ніконов Андрій Сергійович view
    4. Різник Антоніна Сергіївна view
    5. Романцов Денис Вікторович
    6. Чернов Михайло Костянтинович
    7. Швець Богдан Євгенійович view
    8. Шурліков Іван Олександрович view
    Група 6.1920-пцб-і
    1. Тахір Юссеф
    2. Фархі Саад
    Група 6.1921-пцб-с
    1. Ажажа Олег Валерійович view
    2. Алімов Дмитро Денисович view
    3. Колесник Анна Олександрівна view
    4. Федина Лілія Тарасівна
    6.263 Цивільна безпека (Охорона праці) 
    Група 6.2630
    1. Відлога Яна Миколаївна view
    2. Лобунець Валерія Олександрівна view
    3. Приймак Софія Петрівна
    4. Русаков Олександр Олегович view
    6.281 Державне управління (Публічне управління та адміністрування) 
    Група 6.2810-ду
    1. Погоріловська Марина Павлівна
    2. Сівець Вадим Анатолійович
    View All
    Total 260: 112 rated; 148 not rated. 43% completed