Блок: ВМІННІЗ 2022 6 семестр, будь-яка дисципліна або Іноземна мова

    Факультет: Інженерний навчально-науковий інститут

    Заочна  Бакалавр  6.051 Інформаційна економіка 
    Група 6.0510-іе-з
    1. Нерушенко Дмитро Сергійович view
    6.071 Оподаткування, облік, контроль в управлінні підприємством  
    Група 6.0710-оок-з
    1. Борисенко Вікторія Леонідівна
    2. Воробей Олександр Іванович
    3. Демиденко Ігор Володимирович
    4. Корнієнко Анастасія Анатоліївна
    5. Кравченко Сергій Сергійович
    6. Куйдан Анастасія Володимирівна
    7. Лісняк Владислав Юрійович
    8. Марченко Сергій Сергійович
    9. Мозгіна Олеся Михайлівна
    10. Нємна Оксана Леонтіївна
    11. Проказов Артем Юрійович
    12. Фундовна Дар`я Сергіївна
    13. Шевель Вікторія Олександрівна view
    6.072 Фінанси держави та підприємницьких структур 
    Група 6.0720-фдпс-з
    1. Бондаренко Сергій Валерійович view
    2. Дурбасенко Олексій Олександрович view
    3. Карас Олександр Вікторович
    4. Касап Олександр Олександрович
    5. Ковальчук Владислав Іванович
    6. Кондратенко Олександр Олександрович
    7. Махмудов Расім Ілхамович
    8. Стовпяга Поліна Андріївна view
    9. Тимошенко Олександр Сергійович
    10. Чередніченко Сергій Вікторович
    6.073 Промисловий менеджмент 
    Група 6.0730-пм-з
    1. Батюта Анна Дмитрівна
    2. Жук Валерія Вадимівна view
    3. Захарченко Артур Олексійович
    4. Попов Максим Миколайович
    5. Савощенко Лідія Андріївна
    6. Христенко Сергій Олексійович
    7. Чередніченко Валерія Максимівна
    8. Шуляк Роман Миколайович view
    6.076 Економіка підприємства (Підприємництво, торгівля та біржова діяльність, Економіка підприємства та управління бізнесом) 
    Група 6.0760-еп-з
    1. Бірюкова Наталія Володимирівна
    2. Савицький Микола Павлович
    3. Філатова Юлія Євгенівна
    6.121 Програмне забезпечення систем (Інженерія програмного забезпечення) 
    Група 6.1210-пзс-з
    1. Гнилицька Світлана Юріївна view
    2. Тіменко Олександр Олексійович view
    3. Чучко Дарина Ігорівна
    6.133 Галузеве машинобудування 
    Група 6.1330-з
    1. Іваницький Антон Вадимович
    6.136 Металургія 
    Група 6.1360-з
    1. Безрук Валерій Сергійовіич
    2. Денисов Денис Романович
    3. Павленко Данило Костянтинович
    4. Северін Ігор Максимович
    Група 6.1361-з-с
    1. Володько Владислав Олександрович
    6.141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка 
    Група 6.1410-з
    1. Верман Микита Віталійович
    Група 6.1411-з-с
    1. Тюпа Микола Романович
    2. Чакліді Кирило Савелійович
    6.144 Теплоенергетика 
    Група 6.1440-з
    1. Григоренко Наталя Вікторівна
    6.145 Гідроенергетика 
    Група 6.1450-з
    1. Кишко Владислав Олександрович
    2. Лук`яненко Антон Олександрович view
    6.151 Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології 
    Група 6.1510-з
    1. Беднарський Микола Олександрович
    6.153 Мікро- та наносистемна техніка 
    Група 6.1530-з
    1. Бородавка Віталій Андрійович
    2. Воробйова Валентина view
    6.183 Технології захисту навколишнього середовища 
    Група 6.1830-з
    1. Кузьменко Євген Вікторович
    6.192 Промислове і цивільне будівництво 
    Група 6.1920-пцб-з
    1. Асанов Сабрі Сейранович
    2. Єлецька Марія Олександрівна
    3. Новосад Онисим
    4. Сенькін Юрій Іванович view
    Група 6.1921-пцб-з-с
    1. Щербаков Максим Вікторович view
    6.263 Цивільна безпека (Охорона праці) 
    Група 6.2630-з
    1. Вистороп Єлизавета Дмитрівна
    2. Шляхтицька Валерія Едуардівна view
    6.281 Державне управління (Публічне управління та адміністрування) 
    Група 6.2810-ду-з
    1. Палій Наталія Юріївна
    2. Роздорська Карина Ігорівна view
    View All
    Total 63: 15 rated; 48 not rated. 24% completed