Блок: ВМІННІ 2022 8 семестр, будь-яка дисципліна або Іноземна мова

    Факультет: Інженерний навчально-науковий інститут

    Денна  Бакалавр  6.051 Інформаційна економіка 
    Група 6.0510-іе-с
    1. Івахненко Єлизавета Олександрівна view
    Група 6.0519-іе
    1. Вакуленко Сергій Геннадійович view
    2. Гераус Дар`я Андріївна view
    3. Мірошніченко Артем Володимирович view
    4. Наливайченко Артем Олександрович view
    5. Сірко Денис Сергійович
    6. Турбіна Ольга Олексіївна view
    6.071 Оподаткування, облік, контроль в управлінні підприємством  
    Група 6.0710-оок-с
    1. Кузнецова Юлія Леонідівна view
    Група 6.0719-оок
    1. Бугай Катерина Іванівна view
    2. Ількова Вікторія view
    3. Ковальова Яна Олександрівна
    4. Ковачев Богдан Станіславович
    5. Кордюк Анастасія Сергіївна view
    6. Котенко Олексій Андрійович
    7. Курило Ганна Сергіївна view
    8. Малапура Діана Ігорівна view
    9. Марченко Юлія Віталіївна
    10. Січкарь Артем Васильович
    11. Чевічка Олександр Вікторович
    6.072 Фінанси держави та підприємницьких структур 
    Група 6.0720-фдпс-с
    1. Тончак Віолетта Володимирівна view
    Група 6.0729-фдпс
    1. Гаркуша Сніжана Сергіївна
    2. Глінка Аліна Анатоліївна
    3. Гузенко Владислав Сергійович view
    4. Давидюк Іван Іванович
    5. Денисенко Пилип Сергійович
    6. Діброва Євген Олександрович
    7. Іщенко Олександр Васильович
    8. Кобзєв Рустам Алімович
    9. Куріленко Карина Сергіївна
    10. Курятіна Тетяна Валеріївна view
    11. Слободянюк Наталія Володимирівна
    12. Хавер Данііл Ігорович view
    6.073 Промисловий менеджмент 
    Група 6.0730-пм-с
    1. Монастирний Богдан Віталійович view
    2. Перцов Антон Сергійович view
    3. Сєкулович Катерина Олександрівна
    Група 6.0739-пм
    1. Данило Анастасія Юріївна
    2. Клименко Ангеліна Сергіївна view
    3. Клочко Єлизавета Миколаївна
    4. Озеров Кирило Дмитрович
    6.076 Економіка підприємства (Підприємництво, торгівля та біржова діяльність, Економіка підприємства та управління бізнесом) 
    Група 6.0769-еп
    1. Дебелий Владислав Сергійович
    2. Михайленко Михайло Олегович view
    3. Савченко Данило Вячеславович
    6.121 Програмне забезпечення систем (Інженерія програмного забезпечення) 
    Група 6.1210-пзс-с
    1. Котенко Янослав Олександрович view
    Група 6.1219-пзс
    1. Артеменко Артур Ігорович view
    2. Береговой Кіріл Вікторович
    3. Бєлов Олександр Олександрович
    4. Бойко Микола Олександрович view
    5. Бондаренко Сергій Владиславович view
    6. Булигін Володимир Володимирович view
    7. Величко Данило Олександрович
    8. Воробець Дмитро Сергійович view
    9. Горянець Віталій Валерійович
    10. Денисенко Юрій Олександрович
    11. Степаненко Олег Ігорович view
    12. Фока Микита Костянтинович view
    13. Харченко Данило Михайлович
    14. Юрьєв Володимир Вікторович
    6.133 Галузеве машинобудування 
    Група 6.1330-с
    1. Виприжкін Павло Олександрович view
    2. Ємельянов Богдан Андрійович
    3. Жаболенко Микола Володимирович
    4. Калюжний Микита Владиславович
    5. Короленко Іван Олександрович
    6. Котов Владислав Юрійович
    7. Крюков Антон Денисович
    8. Новаков Олександр Андрійович
    9. Телюк Віктор Денисович
    10. Тимощук Богдан Олексійович
    11. Тішак Богдан Володимирович
    12. Шведов Віктор Романович
    Група 6.1339
    1. Курта Євген Олександрович
    6.136 Металургія 
    Група 6.1360-с
    1. Бєлоус Вадим Володимирович
    2. Доронін Сергій Сергійович
    3. Корнієнко Володимир Володимирович
    4. Кушніренко Олег Георгійович
    5. Лавров Максим Віталійович
    6. Савельєва Валерія Андріївна
    7. Свистунов Кирило Олександрович
    8. Сичов Віктор Сергійович
    9. Сідоров Данило Борисович
    10. Суворов Сергій Олександрович
    11. Устимчук Артем Євгенович
    6.136 Металургія кольорових металів 
    Група 6.1369-мкм
    1. Артеменко Ярослав Сергійович
    6.136 Металургія чорних металів 
    Група 6.1369-мчм
    1. Павлов Микита Віталійович
    2. Сидоренко Марина Анатоліївна
    3. Халаїмов Андрій Вікторович
    4. Ширин Ігор Ігорович
    6.141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка 
    Група 6.1410-с
    1. Амєлін Денис Дмитрович
    2. Багров Руслан Олександрович
    3. Кіляров Кирило Андрійович
    4. Наришкова Аліна Валеріївна
    5. Трохачов Олександр Валентинович view
    6. Шаповал Олександр Леонідович
    Група 6.1419
    1. Деймут Костянтин Ігорович
    2. Недава Дмитро Сергійович view
    3. Радомський Олексій Миколайович view
    4. Тітков Данило Максимович
    6.144 Теплоенергетика 
    Група 6.1440-с
    1. Баранецький Микита Олегович
    2. Возний Олександр Вікторович view
    3. Гайдін Нікіта Андрійович view
    4. Гаркуша Олександр Костянтинович
    5. Ключко Наталія Сергіївна view
    Група 6.1449
    1. Бондаренко Яків Володимирович
    2. Бринза Андрій Євгенович
    3. Волкова Валерія Олександрівна
    6.145 Гідроенергетика 
    Група 6.1450-с
    1. Богуславський Андрій Сергійович
    2. Кабанова Катерина Сергіївна
    3. Канурін Данило Кирилович
    4. Мілюсьов Олексій Артурович
    5. Телюпа Ганна Максимівна
    Група 6.1459
    1. Євченко Микита Сергійович
    2. Спіцин Данило Андрійович
    3. Федоришин Данило Олегович
    6.151 Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології 
    Група 6.1510-с
    1. Шаріков Марко Ігорович
    Група 6.1519
    1. Абросімов Кирило Денисович view
    2. Ждан Дмитро Вікторович
    3. Подопросвєтов Владислав Олександрович
    4. Ткаченко Вадим Денисович
    6.153 Мікро- та наносистемна техніка 
    Група 6.1530-с
    1. Гончаренко Максим Анатолійович
    2. Гречнєв Дмитро Олегович
    3. Дяченко Максим Андрійович
    4. Кубасов Владислав Сергійович
    5. Марченко Ілля Сергійович
    6. Найдьонов Артем Віталійович
    7. Науменко Михайло Сергійович view
    8. Пупирєв Дмитро Євгенович
    9. Рицар Олександр Олександрович
    10. Рябко Данило Владиславович view
    11. Сологуб Владислав Олександрович
    12. Тимошенко Артем Володимирович
    13. Тотьмянін Данило Олександрович view
    14. Щербань Артем Андрійович view
    Група 6.1539
    1. Батюк Катерина Василівна view
    2. Бондаренко Микита Олексійович
    3. Дем`яненко Тимур Михайлович view
    4. Корнієнко Максим Юрійович view
    6.171 Електроніка 
    Група 6.1710-с
    1. Грідін Олександр Сергійович
    2. Жбанков Олексій Володимирович view
    3. Кісельов Віталій Єгорович view
    4. Шляховський Станіслав Юрійович view
    Група 6.1719
    1. Іванченко Руслан Володимирович view
    2. Іщенко Карина Анатоліївна view
    3. Піддубна Софія Олексіївна view
    6.183 Технології захисту навколишнього середовища 
    Група 6.1830-с
    1. Авраменко Анастасія Тимурівна view
    2. Коваль Василь Васильович
    3. Рахно Юрій Володимирович
    4. Романенко Єлизавета Костянтинівна
    5. Самокиш Андрій Русланович
    Група 6.1839
    1. Звіздун Андрій Андрійович
    2. Чепурний Володимир Володимирович
    6.191 Архітектура та містобудування 
    Група 6.1919
    1. Аурік Амер
    2. Еззіат Абдельхамід
    3. Ель Хашімі Абделжаліл
    4. Ель-Малкі Анасс
    5. Жерруф Ясміна
    6. Рашаді Абденейм
    7. Рев`якіна Лоліта Олександрівна view
    8. Сегрушні Іссам
    9. Сорайх Ільясс
    10. Уаараб Рашид
    11. Чабан Лоліта Олександрівна
    12. Шаір Монсеф
    13. Шібан Маруан
    Група 6.1919-і
    1. Оучетто Мохамед Валід
    6.192 Міське будівництво та господарство 
    Група 6.1920-мбг-с
    1. Борисенко Богдана Віталіївна
    2. Дубановський Олександр Васильович
    3. Кисельов Вадим Євгенійович
    4. Рак Віталій Віталійович
    Група 6.1929-мбг
    1. Боздирєв Дмитро Іванович
    2. Дорошенко Антон Олександрович
    3. Маєвський Антон Петрович view
    4. Маркіна Катерина Володимирівна
    5. Мертенс Давид Олексійович
    6. Панкевич Ілля Юрійович view
    7. Фостащенко Данило Олегович view
    Група 6.1929-мбгі
    1. Амарі Іл`яс
    2. Зоідов Хумоюн Аліжон углі
    3. Зуідін Аюб
    4. Мабрук Аюб
    5. Мелайм Алае-Еддін
    6. Окбані Мохаммед
    7. Уардауі Салма
    8. Шауб Хамза
    6.192 Міські інженерні мережі 
    Група 6.1920-мім-с
    1. Волкова Наталія Юріївна
    2. Чалий Микита Іванович
    Група 6.1929-мім
    1. Бичик Денис Єгорович
    2. Галушко Пилип Геннадійович
    6.192 Промислове і цивільне будівництво 
    Група 6.1920-пцб-с
    1. Євсєєв Євгеній Сергійович view
    2. Жельцова Тетяна Ярославівна
    3. Синиця Данило Максимович view
    4. Ткаченко Данило Олегович
    5. Ширяєв Данило Олексійович view
    Група 6.1929-пцб
    1. Астанін Олександр Олександрович
    2. Гончаров Сергій Євгенійович
    3. Горохов Олександр Юрійович
    4. Дєнєжний Владислав Русланович
    5. Єрмарченко Вікторія Юріївна
    6. Коряпін Роман Андрійович view
    7. Лебедєв Олександр Анатолійович view
    8. Маєвський Арсеній Петрович view
    9. Міщенко Артем Володимирович
    10. Остроконь Сергій Русланович view
    11. Рогожніков Роберт Євгенійович view
    12. Струміліна Ярослава Олегівна
    13. Терещенко Владислав Дмитрович
    14. Шилик Ілля Андрійович
    Група 6.1929-пцбі
    1. Макхтут Мохамед Амін
    6.281 Державне управління (Публічне управління та адміністрування) 
    Група 6.2819-ду
    1. Шишков Михайло Михайлович
    View All
    Total 207: 62 rated; 145 not rated. 30% completed