Блок: ВМІННІЗ 2022 8 семестр, будь-яка дисципліна або Іноземна мова

    Факультет: Інженерний навчально-науковий інститут

    Заочна  Бакалавр  6.051 Інформаційна економіка 
    Група 6.0519-іе-з
    1. Біленко-Бадун Ірина Олександрівна
    6.071 Оподаткування, облік, контроль в управлінні підприємством  
    Група 6.0719-оок-з
    1. Брусінець Віталій Васильович
    2. Галєдін Євген Олександрович
    3. Гончаров Данило Володимирович
    4. Іваницький Володимир Володимирович
    5. Каплуновський Денис Олегович
    6. Нікішин Євген Миколайович
    7. Святний Роман Олександрович
    8. Шумейко Володимир Володимирович
    9. Щербань Костянтин Валерійович
    6.072 Фінанси держави та підприємницьких структур 
    Група 6.0729-фдпс-з
    1. Бідюк Мадіна Жумабаївна
    2. Бойцова Анна Олексіївна
    3. Джигірєй Олена Анатоліївна
    4. Лебедєва Вероніка
    5. Макаренко Андрій Вікторович
    6. Овсянніков Євгеній Олександрович
    7. Самченко Юрій Олександрович
    8. Сіра Анастасія Анатоліївна
    9. Соломаха Олександр Віталійович
    10. Тернавський Михайло Валентинович
    11. Хоменко Владислав Андрійович
    6.073 Промисловий менеджмент 
    Група 6.0739-пм-з
    1. Стародубова Єлизавета Олександрівна
    6.076 Економіка підприємства (Підприємництво, торгівля та біржова діяльність, Економіка підприємства та управління бізнесом) 
    Група 6.0769-еп-з
    1. Бутенко Дар`я Олегівна
    2. Малярський Олександр Володимирович
    3. Потомаха Наталія Анатоліївна
    6.121 Програмне забезпечення систем (Інженерія програмного забезпечення) 
    Група 6.1219-пзс-з
    1. Довганік Євгенія Максимівна
    2. Кулаков Владислав Валерійович
    3. Ляшок Володимир Анатолійович
    4. Прокопович Антон Юрійович
    6.133 Галузеве машинобудування 
    Група 6.1330-з-c
    1. Бобришев Богдан Олександрович
    2. Новосьолов Данило Андрійович
    3. Федоров Єгор Володимирович
    6.136 Металургія 
    Група 6.1360-з-c
    1. Когут Максим Олександрович
    2. Чорнокнижний Віталій Вікторович
    Група 6.1369-з
    1. Кубарєв Микита Олегович
    6.136 Металургія кольорових металів 
    Група 6.1369-мкм-з
    1. Самоєнко Олександр Олександрович
    6.136 Металургія чорних металів 
    Група 6.1369-мчм-з
    1. Близнюк Марія Юріївна
    2. Зайцев Олександр Сергійович
    6.141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка 
    Група 6.1410-з-c
    1. Літовченко Максим Іванович
    Група 6.1419-з
    1. Дем`янов Сергій Андрійович
    2. Швайковський Ярослав Сергійович
    6.144 Теплоенергетика 
    Група 6.1449-з
    1. Грей Сергій Анатолійович
    2. Коршняков Едуард Валентинович
    6.153 Мікро- та наносистемна техніка 
    Група 6.1539-з
    1. Забашта Олексій Петрович
    2. Ремига Валерій Миколайович
    6.171 Електроніка 
    Група 6.1719-з
    1. Кармазін Артем
    6.183 Технології захисту навколишнього середовища 
    Група 6.1839-з
    1. Соломахіна Катерина Андріївна
    6.192 Промислове і цивільне будівництво 
    Група 6.1929-пцб-з
    1. Артюшин Олександр Олександрович
    2. Віровець Андрій Юрійович
    3. Головатюк Анастасія Сергіївна
    4. Гуляк Владислав Сергійович
    5. Ковацький Євген Віталійович
    6. Яцук Світлана Василівна
    6.263 Цивільна безпека (Охорона праці) 
    Група 6.2630-з-c
    1. Гринь Лев Валентинович
    View All
    Total 54: 0 rated; 54 not rated. 0% completed