Блок: ВМІННІ 2022 3 семестр, будь-яка дисципліна №2

    Факультет: Інженерний навчально-науковий інститут

    Денна  Магістр  8.051 Інформаційна економіка 
    Група 8.0511-іе
    1. Ломейко Сергій Дмитрович
    2. Січкоріз Анастасія Ігорівна
    8.071 Облік, аналіз, контроль в управлінні підприємством 
    Група 8.0711-оак
    1. Мофа Єлизавета view
    8.071 Оподаткування 
    Група 8.0711-оп
    1. Нестеренко Анастасія Ігорівна view
    8.072 Управління державними та місцевими фінансами 
    Група 8.0721-удмф
    1. Хлепітько Анна Юріївна view
    8.072 Управління фінансами підприємницьких структур 
    Група 8.0721-уфпс
    1. Чикаленко Родіон Миколайович
    8.073 Промисловий менеджмент 
    Група 8.0731-пм
    1. Богуславська Анастасія Вікторівна
    2. Погребняк Богдан Михайлович view
    Група 8.0731-пм-дн
    1. Подвойський Юрій Олегович
    8.076 Економіка підприємства та управління бізнесом 
    Група 8.0761-еп
    1. Андрейко Анастасія Олександрівна view
    2. Скочко Зоя Юріївна
    8.121 Інженерія програмного забезпечення - ІННІ 
    Група 8.1211-2іпз
    1. Дідик Ілля Вячеславович
    2. Калашник Максим Юрійович
    3. Лазарєв Вадим Андрійович view
    4. Неалова Анастасія Олександрівна view
    5. Новак Віктор Вікторович view
    6. Осадча Євгенія Олександрівна view
    7. Островецький Сергій Володимирович view
    8. Хаджийський Олег Олександрович view
    9. Царьков Денис Володимирович
    Група 8.1211-2іпз-дн
    1. Проценко Андрій Миколайович view
    8.133 Металургійне обладнання 
    Група 8.1331
    1. Балабуха Євген Васильович
    2. Кошевий Олексій Миколайович view
    3. Купрін Дмитро Віталійович
    4. Музика Олег Сергійович view
    5. Нікіфоров Володимир Станіславович view
    6. Сергєєв Дмитро Васильович
    7. Синявський Дмитро Анатолійович
    8. Ткач Олексій Миколайович view
    9. Цегельний Євгеній Сергійович view
    10. Цинкуш Дарина Миколаївна view
    8.136 Металургія кольорових металів 
    Група 8.1361-мкм
    1. Гнатишак Андрій Русланович
    2. Корнієнко Вадим Олегович
    3. Мазуркевич Ростислав Анатолійович
    4. Мосейко Валентин Юрійович
    5. Поліщук Ірина Юріївна
    6. Пшенична Анна Олександрівна
    8.136 Металургія чорних металів 
    Група 8.1361-мчм
    1. Бабак Антон Олександрович
    2. Бойко Максим Сергійович
    3. Гриценко Сергій Віталійович
    4. Подвойський Юрій Олегович
    5. Поляков Ярослав Олександрович
    6. Пугач Олександр Володимирович
    8.136 Обробка металів тиском 
    Група 8.1361-омт
    1. Жолобко Богдан Олександрович view
    2. Калашник Світлана Миколаївна
    3. Клименко Максим Дмитрович
    4. Козлов Данило Павлович
    5. Короткова Ксенія Олександрівна
    6. Павелко Данило Віталійович
    7. Пчела Микита Миколайович
    8. Сагулякін Олександр Євгенович
    9. Федорченко Олена Вячеславівна
    10. Щебликін Олексій Юрійович
    11. Щербань Микита Андрійович
    12. Юрченко Артем Володимирович view
    8.141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка 
    Група 8.1411
    1. Абузяров Владислав Юрійович
    2. Бобро Дмитро Валентинович
    3. Бударенко Олександр Геннадійович
    4. Доценко Валерій Ігорович
    5. Карнаух Антон Сергійович
    6. Нетреба Орина Аркадіївна
    7. Петраш Олександр Володимирович
    8. Ревков Андрій Андрійович
    9. Соломко Павло Анатолійович
    10. Сосков Андрій Вадимович
    11. Таранухін Роман Русланович
    12. Хорев Данило Сергійович
    8.144 Теплоенергетика 
    Група 8.1441
    1. Гулак Євгеній Ігорович
    2. Данильченко Артур Віталійович
    3. Єрізану Віра Віталіївна view
    4. Лагутін Роман Вікторович view
    5. Онищук Олександр Володимирович
    6. Пономарьов Олександр Олексійович
    7. Портнягіна Марина Сергіївна view
    8.145 Гідроенергетика 
    Група 8.1451
    1. Бадін Євген Миколайович
    2. Лобов Руслан Володимирович
    3. Тимощук Ярослав Ігорович
    8.151 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології 
    Група 8.1511
    1. Балика Ілля Станіславович
    2. Книжник Микола Миколайович
    3. Кузнецов Іван Андрійович
    4. Степанов Володимир Вікторович view
    5. Стеценко Максим Костянтинович
    6. Човган Євген Геннадійович
    8.153 Мікроелектронні інформаційні системи 
    Група 8.1531
    1. Головко Кирило Михайлович
    2. Демченко Павло Іванович
    3. Некрасов Максим Олександрович
    4. Нішанов Тимур Комілович
    5. Новохатній Іван Павлович view
    6. Попов Сергій Володимирович
    7. Рибка Костянтин Сергійович
    8. Телиця Ярослав Олександрович
    8.171 Електроніка 
    Група 8.1711
    1. Заболотна Оксана Валеріївна
    2. Камликов Олексій Олександрович view
    3. Резніченко Вадим Володимирович view
    4. Рослий Артем Євгенович view
    5. Черномазов Кирило Олександрович
    6. Шмалій Олена Валеріївна view
    8.183 Технології захисту навколишнього середовища 
    Група 8.1831
    1. Ліванов Олег Віталійович
    2. Моісєєва Наталя Георгіївна
    3. Мороз Олександр Олександрович
    4. Тетерін Артем Валерійович
    5. Яценко Андрій Олександрович
    8.192 Водопостачання та водовідведення 
    Група 8.1921-вв
    1. Бука Єлизавета Русланівна
    8.192 Міське будівництво та господарство 
    Група 8.1921-мбгі
    1. Бідамен Брахім
    2. Еддаргауі Санаа
    3. Ез-Заім Карім
    4. Ель Хайуні Яссін
    5. Ламгарі Анас
    6. Магрі Мохаммед
    8.192 Промислове і цивільне будівництво 
    Група 8.1921-пцб
    1. Бабін Владислав Ігорович view
    2. Байрактар Ярослав Іванович view
    3. Козиряцький Віталій Миколайович view
    4. Кондратюк Руслан Сергійович view
    5. Ліхачов Євгеній Андрійович view
    6. Московченко Данило Сергійович view
    7. Осіпов Дмитро Сергійович
    8. Подовильников Артем Олегович view
    9. Рибалка Вікторія Вікторівна
    10. Сахно Михайло Едуардович
    11. Шевченко Денис Ігорович view
    12. Щетінін Костянтин Олександрович
    Група 8.1921-пцб-дн
    1. Запара Кирило Іванович view
    2. Сетагян Єрем Гургенович view
    8.263 Охорона праці 
    Група 8.2631
    1. Лоза Дмитро Юрійович
    2. Матяшев Дмитро Олександрович
    3. Петренко Владислав Вікторович
    4. Столярова Анна Сергіївна
    5. Шокун Євгеній Сергійович
    View All
    Total 128: 39 rated; 89 not rated. 30% completed