Блок: ВМІННІЗ 2022 3 семестр, будь-яка дисципліна №2

    Факультет: Інженерний навчально-науковий інститут

    Заочна  Магістр  8.051 Інформаційна економіка 
    Група 8.0511-іе-з
    1. Гришко Анастасія Владиславівна view
    2. Міхайлов Денис Сергійович
    3. Моісєєва Наталя Георгіївна
    4. Мороз Олександр Олександрович
    5. Федченко Анна Юріївна
    8.071 Облік, аналіз, контроль в управлінні підприємством 
    Група 8.0711-оак-з
    1. Антоненко (Чубар) Людмила Вікторівна view
    2. Іванина Анжела Ігорівна
    3. Кузьменко Інна Вікторівна
    4. Стрижко Оксана view
    5. Трипутень Оксана Юріївна
    6. Циганова Тетяна Ігорівна
    8.071 Оподаткування 
    Група 8.0711-оп-з
    1. Артемчук Євген Вікторович view
    2. Люсін Володимир Сергійович
    3. Максименко Олексій Віталійович
    4. Чеботаєва Тетяна Вікторівна
    5. Шуваєва Ольга Павлівна view
    8.072 Управління державними та місцевими фінансами 
    Група 8.0721-удмф-з
    1. Бобро Людмила Григорівна
    2. Горідько Олександр Володимирович view
    3. Дзюбаненко Алла Володимирівна
    4. Літовченко Ганна Вікторівна
    5. Міхайлов Денис Сергійович
    6. Халілєєва Оксана
    Група 8.0721-удмф-з-дн
    1. Мацегора Іван Леонідович
    2. Хрістенко Анастасія Володимирівна
    8.072 Управління фінансами підприємницьких структур 
    Група 8.0721-уфпс-з
    1. Биковець Денис Васильович view
    2. Биковець Єлизавета Миколаївна view
    3. Горідько Світлана Василівна
    4. Гужва Євген Анатолійович
    5. Добровольська Інна Вікторівна
    6. Левада Ганна Володимирівна view
    7. Однорал Анна Олександрівна
    8.073 Промисловий менеджмент 
    Група 8.0731-пм-з
    1. Балика Ілля Станіславович
    2. Бондаренко Іван Григорович
    3. Дерябіна Тетяна Валеріївна
    4. Книжник Микола Миколайович
    5. Сергієнко Дмитро Олександрович view
    Група 8.0731-пм-з-дн
    1. Кононенко Микола Васильович
    8.076 Економіка підприємства та управління бізнесом 
    Група 8.0761-еп-з
    1. Міхайлов Денис Сергійович
    2. Стоєва Юлія Сергіївна view
    3. Тварковська Яна Владиславівна
    Група 8.0761-еп-з-дн
    1. Жовнір-Василенко Ксенія Володимирівна
    2. Мамотенко Дар`я Олегівна
    3. Пєтухова Ольга Василівна
    8.133 Металургійне обладнання 
    Група 8.1331-з
    1. Єжаченко Сергій Вікторович
    2. Фіялов Сергій Едуардович
    8.136 Металургія кольорових металів 
    Група 8.1361-мкм-з
    1. Бадулка Владислав Володимирович
    2. Зануда Тетяна Олександрівна view
    3. Шелегін Андрій Валерійович view
    8.136 Металургія чорних металів 
    Група 8.1361-мчм-з
    1. Горбенко Наталія Валеріївна
    2. Харченко Андрій Юрійович
    Група 8.1361-мчм-з-дн
    1. Плахотнюк Олександр Федорович view
    8.136 Обробка металів тиском 
    Група 8.1361-омт-з
    1. Токарєва Катерина Вячиславівна view
    2. Федоренко Степан Володимирович view
    3. Чебанов Олександр Леонідович
    4. Швецов Денис Олексійович
    5. Шибеко Максим Павлович
    8.141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка 
    Група 8.1411-з
    1. Березненко Артем Леонідович
    2. Гревцев Олег Олександрович
    3. Кравець Аліна Віталіївна
    4. Литвинов Олексій Григорович
    5. Матузко Любов Петрівна
    6. Оверченко Олександр Сергійович
    7. Сидорак Максим Сергійович
    8. Усенко Анна Володимирівна
    9. Шляхта Ярослав Юрійович
    10. Шпак Олена Миколаївна
    Група 8.1411-з-дн
    1. Сабинін Андрій Олександрович
    2. Селезньова Олена Володимирівна
    3. Худяков Павло Віталійович
    8.144 Теплоенергетика 
    Група 8.1441-з
    1. Булат Іван Анатолійович
    2. Івасенко Антон Валерійович
    3. Лисенко Ілля Віталійович
    4. Сидоренко Ольга Володимирівна
    5. Третяк Вікторія Олександрівна
    Група 8.1441-з-дн
    1. Крастель Павло Ігорович
    8.151 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології 
    Група 8.1511-з
    1. Ісаулова Анастасія Сергіївна
    2. Штаба Олена Миколаївна
    Група 8.1511-з-дн
    1. Вальтер Оксана Олексіївна
    8.153 Мікроелектронні інформаційні системи 
    Група 8.1531-з
    1. Жарков Євген Вячеславович
    8.183 Технології захисту навколишнього середовища 
    Група 8.1831-з
    1. Король Олександр Сергійович
    2. Міхайлов Денис Сергійович
    3. Рожко Павло Миколайович
    4. Сіденко Інна Вікторівна
    5. Тирлецька Єлизавета Олегівна
    8.192 Водопостачання та водовідведення 
    Група 8.1921-вв-з
    1. Панкратов Олексій Васильович
    8.192 Міське будівництво та господарство 
    Група 8.1921-мбг-з
    1. Карасьова Ганна Михайлівна
    8.192 Промислове і цивільне будівництво 
    Група 8.1921-пцб-з
    1. Бойко Юлія Олександрівна view
    2. Довжик Валерія Сергіївна
    3. Дудар Олена Анатоліївна
    4. Зайковська Ганна Ігорівна view
    5. Зиза Євгеній Анатолійович view
    6. Карнаух Валерій Анатолійович view
    7. Карнаух Олексій Валерійович view
    8. Клопков Сергій Миколайович view
    9. Кононенко Микола Васильович
    10. Корнієнко Станіслав Андрійович
    11. Корнієнко Андрій Іванович view
    12. Лахтаренко Олексій Іванович view
    13. Петрик Олександр Григорович view
    14. Пєлєван Євген Іванович view
    15. Сальніков Олександр Володимирович view
    16. Сивогривова Анастасія Олександрівна view
    17. Стасюк Евеліна Геннадіївна view
    18. Сухоставець Олена Володимирівна view
    19. Теряник Валентин Вікторович view
    20. Халеп Юлія Вікторівна view
    21. Чайка Анна Вікторівна view
    22. Щемелєв Артем Вікторович view
    Група 8.1921-пцб-з-дн
    1. Вертепний Ігор Ігорович view
    2. Гонта Сергій Вікторович view
    3. Петрик Наталія Вячеславівна view
    4. Пінчук Валентина Петрівна view
    5. Скочій Катерина Сергіївна view
    6. Сур Сергій Петрович view
    8.263 Охорона праці 
    Група 8.2631-з
    1. Білокінь Ганна Іванівна
    2. Легкодух Дарія Ігорівна
    3. Семенова Ірина Миколаївна
    Група 8.2631-з-дн
    1. Гриб Юлія Вікторівна view
    2. Журавель Сергій Миколайович
    3. Івашечко Оксана Віталіївна view
    4. Кулагін Артур Володимирович
    5. Овчаренко Михайло Вікторович view
    6. Тосун Туран
    8.281 Державне управління (Публічне управління та адміністрування) 
    Група 8.2811-2з
    1. Бабін Владислав Ігорович view
    2. Бондаренко Іван Григорович
    3. Вовк Віталій Юрійович
    4. Горбенко Наталія Валеріївна
    5. Дашков Артур Олександрович view
    6. Жолудєв Олександр Олександрович
    7. Ібрагімов Раміл Магерамович
    8. Івченко Владислав Валерійович
    9. Кирбиік Аліна Степанівна view
    10. Кириченко Юрій Віталійович view
    11. Коновалова Ольга Сергіївна view
    12. Ленська Вікторія Олександрівна view
    13. ЛЯШЕНКО Роман Петрович view
    14. Мороз Артур Васильович
    15. Мороз Олеся Петрівна
    16. Овечкіна Вікторія Іллівна view
    17. Погребняк Богдан Михайлович view
    18. Сергієнко Дмитро Олександрович view
    19. Трашков Володимир Дмитрович
    20. Трумбаль Валерій Павлович view
    21. Федоренко Ольга Вікторівна view
    22. Цикін Дмитро Сергійович view
    23. Чебанова Тетяна Федорівна
    24. Чепьолкіна Ольга Олександрівна
    25. Чернов Сергій Васильович view
    26. Шарапов Владислав Сергійович view
    Група 8.2811-2з-дн
    1. Білий Дмитро Валерійович view
    2. Білик Олена Михайлівна
    3. Кацюба Юлія Владиславівна
    4. Козакова Юлія Юріївна
    5. Козиряцька Оксана Миколаївна view
    6. Кулагін Артур Володимирович
    7. Леончук Наталія Валеріївна
    8. Луньова Людмила Олександрівна view
    9. Малахов Олександр Віталійович view
    10. Михайлов Володимир Іванович view
    11. Овчаренко Михайло Вікторович view
    12. Овчаренко Юлія Вікторівна
    13. Парасунько Олексій Сергійович
    14. Радьков Владислав Вячеславович view
    15. Тоцька Надія Рафіківна view
    16. Шпак Олександр Володимирович view
    17. Шуляк Наталя Сергіївна
    View All
    Total 166: 67 rated; 99 not rated. 40% completed