Блок: ВМУЗ 2022 6 семестр, інформаційно-комунікаційна компетентність

    Факультет: Біологічний

    Заочна  Бакалавр  6.091 Біологія 
    Група 6.0910-з
    1. Гладка Анна Анатоліївна view
    2. Гринь Єлизавета Сергіївна
    3. Дубінчик Тетяна Олександрівна
    4. Забутна Любов Олександрівна
    5. Затєєва Марія Володимирівна view
    6. Олійник Ярослав Васильович
    7. Опанасенко Юлія Сергіївна
    8. Панченко Наталя Василівна view
    9. Сідченко Карина Вячеславівна
    10. Третяк Дар`я Ігорівна
    11. Чоп Яна Анатоліївна
    12. Швець Яніна Олегівна
    6.205 Мисливське господарство та рослинні ресурси 
    Група 6.2050-з
    1. Денисов Олег Олександрович view
    2. Ковальова Анна Григорівна view
    3. Красницька Яна Миколаївна view
    4. Курибіда Валерій Вікторович view
    5. Півторак Дмитро Миколайович view
    6. Шапарний Костянтин Олександрович view

    Факультет: Економічний

    Заочна  Бакалавр  6.051 міжнародна економіка 
    Група 6.0510-ме-з
    1. Гендзьора Андрій Олександрович
    2. Міщенко Сергій Юрійович
    3. Озодов Жалоладдін Темур огли
    4. Пантєлєєв Михайло Анатолійович
    5. Печерська Марина Олегівна
    6. Пряникова Поліна Валентинівна view
    7. Сєдаков Євген Олексійович
    8. Слободенюк Микола Валентинович
    9. Степанян Нателла view
    10. Хоменко Олександр Олександрович
    6.051 Управління персоналом та економіка праці 
    Група 6.0510-уп-з
    1. Вельможко Віта Геннадіївна
    2. Гонсюр Михайло Миколайович
    3. Гонт Дар`я Едуардівна
    4. Зінченко Катерина Ігорівна
    5. Кальсіна Вікторія Олегівна view
    6. Кальченко Анна Сергіївна view
    7. Коломоєць Євген Олександрович
    8. Кулик Юрій Анатолійович
    9. Малахова Анастасія Владиславівна
    10. Полевік Марина Вікторівна view
    11. Сергійко Анастасія Сергіївна
    12. Ястребкова Вікторія Леонідівна
    6.071 Облік і аудит 
    Група 6.0710-оа-з
    1. Черентаєва Інеса Валеріївна view
    6.072 фінанси і кредит 
    Група 6.0720-фк-з
    1. Алядіна Олена Олександрівна view
    2. Баранова Єлизавета Андріївна view
    3. Буркот Данило Денисович view
    4. Величко Софія Вадимівна view
    5. Величко Анастасія Русланівна view
    6. Доненко Єлизавета Сергіївна
    7. Клименко Віктор Миколайович view
    8. Козирєв Павло Павлович view
    9. Кособок Дарина Сергіївна
    10. Лобач Ольга Віталіївна
    11. Макушева Олександра Євгенівна view
    12. Сорока Богдан Олегович
    13. Хіль Анастасія Сергіївна view
    14. Щербина Єлизавета Андріївна
    15. Яринич Юлія Валеріївна view
    6.075 маркетинг 
    Група 6.0750-з
    1. Віхляєва Діана Олександрівна view
    2. Волошина Катерина Олександрівна view
    3. Дмитрів Єлизавета Олександрівна view
    4. Дорофєєва Діана Андріївна
    5. Дроган Кристина Валентинівна
    6. Єнікеєва Аміна Рінатівна view
    7. Жужа Олександра Миколаївна view
    8. Лічевський Артем Олександрович
    9. Люта Наталія Яківна view
    10. Рак Анна Сергіївна view
    11. Саміло Вячеслав Сергійович view
    12. Трифонов Максим Олександрович

    Факультет: Журналістики

    Заочна  Бакалавр  6.029 Інформаційна, бібліотечна та архівна справа (Інформаційна справа) 
    Група 6.0290-з
    1. Горулько Юлія Іванівна
    2. Ширкова Аліна Володимирівна
    6.061 журналістика 
    Група 6.0610-ж-з
    1. Жужма Катерина Олександрівна
    2. Івлєва Анастасія Юріївна
    3. Кандибор Ольга Сергіївна
    4. Пінтікова Ганна Володимирівна
    5. Романенко Марія Сергіївна view
    6. Хоменко Юлія Ігорівна
    7. Шульга Михайло Олександрович
    6.061 Редакторсько-видавнича діяльність і медіамоделювання 
    Група 6.0610-рвд-з
    1. Дзюба Анастасія Русланівна
    2. Клочанюк Олександра Василівна
    3. Кравцова Анастасія Андріївна view
    6.061 реклама і зв’язки з громадськістю 
    Група 6.0610-рз-з
    1. Бібіна Валерія Русланівна
    2. Бібіна Анастасія Віталіївна view
    3. Голєв Максим Андрійович
    4. Тесленко Аліна Сергіївна

    Факультет: Іноземної філології

    Заочна  Бакалавр  6.014.02 Середня освіта (Мова і література (англійська)) 
    Група 6.0140-а-з
    1. Комова Олена Євгенівна view
    2. Пилипенко Анастасія Дмитрівна
    3. Постернак Каріна Юріївна view
    4. Сологуб Ліана Олегівна view
    5. Шамаріна Юлія Олександрівна view
    6.035.041 Мова і література (англійська) 
    Група 6.0350-а-з
    1. Анваруззаман Моріам view
    2. Бєльченко Вікторія Олександрівна view
    3. Воробйова Анастасія Павлівна view
    4. Камінський Дмитро Юрійович
    5. Марченко Анастасія Станіславівна
    6. Матюха Софія Сергіївна view
    7. Мусіна Марія-Катарина Геннадіївна
    8. Назаренко Євгеній Ігорович
    9. Новиченко Марія Володимирівна view
    10. Омельченко Яна Олександрівна
    6.035.041 Переклад (англійський) 
    Група 6.0350-ап-з
    1. Бондаренко Артемій Георгійович view
    2. Бугрім Анастасія Олександрівна view
    3. Гінатуліна Анастасія Сергіївна
    4. Ковріжкіна Катерина Володимирівна view
    5. Краснікова Мар`яна Олександрівна
    6. Крячок Денис Андрійович view
    7. Лазько Валерія Володимирівна view
    8. Лещенко Анастасія Андріївна
    9. Луковенко Анастасія Андріївна view
    10. Малинівська Ольга Федорівна
    11. Мінібаєв Тимур Олегович
    12. Ніколова Вікторія Геннадіївна view
    13. Орешко Валерія Ігорівна
    14. Саквенко Анастасія Олександрівна view
    15. Середа Тетяна Сергіївна
    16. Сімагін Кирило Ігорович view
    17. Ткачова Єлизавета Геннадіївна
    18. Філоненко Марія Сергіївна view

    Факультет: Історичний

    Заочна  Бакалавр  6.014.03 Середня освіта (Історія) 
    Група 6.0140-і-з
    1. Луценко Олександра Євгенівна
    2. Нестеренко Олена Яківна
    3. Река Аліна Сергіївна view

    Факультет: Математичний

    Заочна  Бакалавр  6.014.04 Середня освіта (математика) 
    Група 6.0140-м-з
    1. Коваленко Марина Миколаївна view
    2. Сторчай Тетяна В`ячеславівна
    6.014.08 Середня освіта (Фізика) 
    Група 6.0140-ф-з
    1. Павлюк Олена Олександрівна view
    6.014.09 Середня освіта (Інформатика) 
    Група 6.0140-ін-з
    1. Нужна Єлізавета Олександрівна view
    2. Халявка Ярослава Андріївна view
    6.111 математика 
    Група 6.1110-з
    1. Нікітюк Дмитро Сергійович
    6.122 Комп’ютерні науки 
    Група 6.1220-з
    1. Власенко Дмитро view
    2. Губін Олександр Олександрович view
    3. Давідян Богдан Олексійович
    4. Дребезова Ангеліна Юріївна view
    5. Караулов Ілля Олегович
    6. Накоренко Олег Анатолійович view
    7. Проневич Владислав Станіславович view
    8. Прошак Тетяна Миколаївна view
    9. Юрченко Данило Андрійович
    6.126 Інформаційні системи та технології 
    Група 6.1260-з
    1. Афонін Олександр Валерійович view
    2. Свириденко Василь Станіславович

    Факультет: Менеджменту

    Заочна  Бакалавр  6.073 Менеджмент готельного, курортного та туристичного сервісу 
    Група 6.0730-гктс-з
    1. Азєвич Аліна Олексіївна view
    2. Д`яченко Анастасія Максимівна
    3. Жир Дар`я Віталіївна
    4. Козеренко Діана Олександрівна view
    5. Косінова Анастасія Юріївна
    6. Пруцкова Кристина Андріївна
    7. Сміюха Марія
    8. Яценко Анна Ігорівна view
    6.073 Менеджмент ЗЕД 
    Група 6.0730-зед-з
    1. Бойко Олександр Олександрович view
    2. Верескун Владислав Віталійович
    3. Гамаюнова Юлія Юріївна
    4. Горшенін Антон Андрійович view
    5. Золотова Ангеліна Олегівна
    6. Квітка Ірина Дмитрівна
    7. Корзун Віталій Валерійович view
    8. Яковенко Дмитро Ігорович
    6.073 Менеджмент міжнародного бізнесу 
    Група 6.0730-мб-з
    1. Гаврик Яна Олександрівна
    2. Гєккієва Анастасія Олексіївна view
    3. Грицаєнко Ганна Леонідівна
    4. Дубовенко Галина Юріївна
    5. Єфремова Єва Олександрівна view
    6. Курік Даяна Вікторівна
    7. Музика Ярослав Васильович view
    8. Нагорна Ніна Євгеніївна view
    9. Ніколашина Валерія Олексіївна
    10. Ренгевич Маргарита Ігорівна
    11. Тітова Руслана Русланівна view
    12. Токмак Фатіма Османівна
    13. Ульянов Федір Сергійович view
    14. Шепель Аліна Романівна
    6.073 Менеджмент організацій і адміністрування 
    Група 6.0730-мо-з
    1. Гребенюк Віолета Олегівна
    2. Євстігнєєва Марія Олександрівна view
    3. Істоміна Анастасія Дмитрівна
    4. Ковальчук Сергій Ігоревич view
    5. Корнілов Олександр Олегович view
    6. Кочубеєва Валерія Валеріївна view
    7. Русанова Карина Віталіївна
    8. Фастовець Катерина Дмитрівна view
    9. Ходус Тетяна Андріївна
    10. Шишлюк Владислав Сергійович
    6.076 Агробізнес 
    Група 6.0760-аб-з
    1. Ємельяненко Анастасія Станіславівна
    2. Калмикова Даріна Євгенівна
    3. Пагул Нікіта Владиславович
    4. Савічев Дмитро Володимирович
    5. Щербаков Олексій Олександрович view

    Факультет: Соціальної педагогіки та психології

    Заочна  Бакалавр  6.012 Дошкільна освіта 
    Група 6.0120-з
    1. Александрова Наталія Сергіївна view
    2. Артюшина Катерина Петрівна
    3. Васильєва Юлія Олегівна view
    4. Волошина Діана Василівна
    5. Йовановська Анастасія Ігорівна view
    6. Левченко Аліна Русланівна view
    7. Лисенко Анастасія Станіславівна
    8. Павлова Юлія Сергіївна
    9. Парчук Наталія Геннадіївна view
    10. Пранович Катерина Сергіївна
    11. Пясецька Катерина Володимирівна view
    12. Решетілова Вікторія Василівна
    13. Сохань Дар`я Андріївна
    14. Степченко Юлія Олександрівна view
    15. Ушакова Євгенія Едуардівна
    16. Чапленко Ксенія Іванівна
    17. Чепінога Ліка Рамазівна
    6.013 Початкова освіта 
    Група 6.0130-з
    1. Захаренко Світлана Петрівна view
    2. Криніцина Ілона Олексіївна
    3. ЛарІна Надія
    4. Леонтьєва Анна Максимівна
    5. Мєрімєріна Анастасія Ігорівна
    6. Осадча Олександра Олександрівна
    7. Потапова Назарія Олександрівна
    8. Хижняк Дар`я Романівна
    6.016.01 Логопедія 
    Група 6.0160-з
    1. Авдєєнко Наталія Миколаївна view
    2. Бабиченко Тетяна Миколаївна view
    3. Гончар Валерія Денисівна
    4. Гуляєва Валерія Сергіївна view
    5. Журав Альона Миколаївна view
    6. Злинько Валерія Павлівна
    7. Зорська Поліна Сергіївна view
    8. Каминіна Альбіна Валентинівна
    9. Коса Віолетта Ігорівна view
    10. Косарєва Вікторія Олександрівна
    11. Котова Олександра Геннадіївна
    12. Лазарєва Альбіна Рафаелівна
    13. Погосян Аліна Юріївна view
    14. Полякова Ніна Василівна view
    15. Сизоненко Тетяна Ігорівна
    16. Сідун Лілія Олександрівна view
    17. Судакова Поліна Володимирівна
    18. Уханова Інна Романівна
    19. Швєдова Яна Леонідівна view
    6.022.01 Графічний дизайн 
    Група 6.0220-з
    1. Бондар Ольга Олександрівна
    2. Моісеєнко Надія Анатоліївна
    3. Муріна Дарія Сергіївна
    4. Нестеренко Валерія Максимівна
    5. Нєткова Марина Анатоліївна view
    6. Попова Ванеса Германівна view
    7. Приходько Катерина Миколаївна view
    8. Рекун Надія Павлівна
    9. Ткаченко Олександра Олегівна
    10. Хвостікова Вікторія Вікторівна
    11. Хороняка Марія Сергіївна
    12. Чехун Єлизавета Костянтинівна view
    13. Чорна Діана Денисівна view
    6.053 Психологія 
    Група 6.0530-1з
    1. Дем`янюк Дарина Валеріївна
    2. Камєнєва Олександра Анатоліївна
    3. Косенко Марія Вікторівна
    4. Кочуровська Анастасія Олександрівна view
    5. Кравець Дар`я Олександрівна view
    6. Кучер Аліна Валентинівна view
    7. Малиновська Надія Василівна
    8. Маринченко Софія Сергіївна
    9. Мозгин Юлія Сергіївна
    10. Морозюк Катерина Олегівна view
    11. Назаренко Наталія Дмитрівна view
    12. Назаренко Галина Сергіївна
    13. Назаров Євген Родіонович
    14. Петрухіна Катерина Євгенівна
    15. Селегей Юлія Геннадіївна
    16. Сидоренко Наталія Василівна
    17. Сівак Яна Сергіївна
    18. Сідорова Анастасія Сергіївна
    19. Шагун Анастасія Андріївна view
    20. Шульга Людмила Миколаївна view
    Група 6.0530-2з
    1. Берльова Анна Сергіївна
    2. Ведмідь Валерія Анатоліївна view
    3. Владикіна Єва Ігорівна view
    4. Власюк Анастасія Олександрівна
    5. Горбун Валерія Едуардівна view
    6. Дейнега Каріна Ігорівна
    7. Довганюк Олеся Олександрівна
    8. Заболотна Вікторія Олександрівна view
    9. Іванова Діана Михайлівна
    10. Іванченко Марія Тимофіївна
    11. Кабиш Анастасія Русланівна
    12. Киливник Анастасія Андріївна view
    13. Книш Олена Василівна
    14. Макаренко Світлана Володимирівна
    15. Новічкова Людмила Дмитрівна
    16. Окаров Даніель Нісанович
    17. Рибіна Маргарита Вадимівна
    18. Розпутня Анна Олексіївна view
    19. Салапонова Алла Костянтинівна
    20. Тітова Ірина Олександрівна
    21. Хоменко Валерія Володимирівна view
    6.231 Соціальна педагогіка 
    Група 6.2310-сп-з
    1. Зайчковська Ольга Миколаївна
    2. Коломоєць Ілона Володимирівна
    3. Мащенко Ганна Миколаївна
    4. Міц Надія Андріївна
    5. Павленко Каріна Петрівна
    6. Перепьолка Анжеліка Василівна
    7. Шелгунова Єлизавета Максимівна

    Факультет: Соціології та управління

    Заочна  Бакалавр  6.054 Соціологія медіації і кримінології 
    Група 6.0540-смк-з
    1. Борсук Наталя Вячеславівна view
    2. Бурма Вероніка Сергіївна
    3. Жилкіна Яна Іванівна
    4. Іванченко Дар`я Русланівна
    5. Калюжна Анна Олегівна
    6. Клюшина Марія Олегівна
    7. Матюхіна Вікторія Олександрівна
    8. Мусаєлян Дар`я Ігорівна
    9. Найденко Єлизавета Сергіївна
    10. Сазоненко Вікторія
    11. Фоменко Софія Сергіївна
    12. Шакірова Дар`я Русланівна
    13. Яценко Андрій Юрійович view
    6.231 Соціальна робота 
    Група 6.2310-ср-з
    1. Аляб`єва Катерина Євгеніївна
    2. Жупанська Тетяна Ярославівна view
    3. Ланг Дар`я Андріївна
    4. Петриченко Світлана Євгенівна
    5. Резнік Вікторія Олександрівна
    6. Сидорова Вероніка Іванівна
    7. Сльонзак Яна Едуардівна
    8. Філіпова Діана Романівна
    6.281 Публічне управління та адміністрування 
    Група 6.2810-пуа-з
    1. Балєна Дар`я Олександрівна
    2. Кондрікова Катерина Олегівна
    3. Рудь Євгеній Євгенійович
    4. Селін Артем Станіславович

    Факультет: Фізичного виховання

    Заочна  Бакалавр  6.014.11 Середня освіта (Фізична культура) 
    Група 6.0140-фк-з
    1. Бовкун Олена
    2. Лазоренко Анастасія Вадимівна
    3. Москаленко Ганна Олегівна
    4. Патлань Олег Володимирович
    5. Тарасенко Анастасія Артурівна
    6. Худич Наталія Віталіївна
    6.017 Спорт 
    Група 6.0170-с-з
    1. Алєйнікова Алсу Юріївна
    2. Баранець Катерина Іванівна
    3. Басонов Віталій Миколайович view
    4. Беспятий Олег Вікторович
    5. Бистров Кирило Віталійович
    6. Богун Олександра Дмитрівна
    7. Водолімова Крістіна Євгенівна
    8. Гайткулова Анна Миколаївна
    9. Грановський Денис Сергійович
    10. Дрожжин Данило Олексійович
    11. Іваницька Ірина Вікторівна
    12. Ломанова Інна Ярославівна view
    13. Марцафей Артем Сергійович
    14. Мчедлішвілі Ніколь Робертівна
    15. Плітченко Аліна Олегівна
    16. Полторацька Вероніка Олександрівна
    17. Прінь Дмитро Віталійович
    18. Ржевський Юрій Юрійович
    19. Сизов Кирило Андрійович
    20. Степаненко Анна Сергіївна
    21. Сухойван Людмила Юріївна
    6.017 Фізичне виховання 
    Група 6.0170-ф-з
    1. Алєксанова Іванна Іванівна
    2. Бикова Оксана Олександрівна
    3. Гончаренко Аліна Максимівна
    4. Зайцева Олеся Віталіївна
    5. Лось Юлія Іванівна
    6. Лук`янов Дмитро Сергійович
    7. Нападайло Олександр Олександрович
    8. Некрасова Ксенія Володимирівна view
    9. Прокапало Станіслав Олегович
    10. Редько Дмитро Віталійович
    11. Реута Анатолій Вікторович
    12. Романенко Катерина Олегівна
    13. Сіроух Роман Геннадійович
    14. Сливець Артем Олегович
    15. Соловйов Вячеслав Валерійович
    16. Тетеріна Оксана Вадимівна
    6.017 Фітнес та рекреація 
    Група 6.0170-фр-з
    1. Єлкова Олександра Вячеславівна
    2. Івко Лариса Сергіївна
    3. Капленко Маргарита Анатоліївна
    4. Кемічаджи Аліна Євгеніївна
    5. Муравкіна Ірина Євгеніївна view
    6. Олєйніков Владислав Антонович
    7. Панасенко Олександр Олександрович
    8. Чулкова Аліна Андріївна
    9. Шевченко Поліна Миколаївна
    6.241 Готельно-ресторанна справа 
    Група 6.2410-з
    1. Волков Борис Геннадійович
    2. Воробець Вероніка Михайлівна
    3. Денисенко Катерина Ігорівна
    4. Держак Вікторія Андріївна view
    5. Лащухіна Маргарита Олександрівна
    6. Любера Софія Станіславівна
    7. Мельников Денис Валентинович
    8. Мостовщикова Валерія Віталіївна
    9. Потарська Дарина Дмитрівна view
    10. Разіна Катерина Романівна
    11. Рибалка Юлія Олександрівна view
    12. Руссу Вікторія Євгенівна
    13. Слизун Вікторія Дмитрівна
    14. Ухабатова Олена Станіславівна
    6.242 Туризм 
    Група 6.2420-з
    1. Антоненко Галина Віталіївна
    2. Арабаджі Ганна Сергіївна
    3. Безверха Вікторія Ігорівна view
    4. Гринюк Софія Ярославівна view
    5. Дерев`янко Вікторія Павлівна
    6. Козурман Анна Сергіївна
    7. Короткова Ангеліна Віталіївна
    8. Литвин Анастасія Андріївна
    9. Петриченко Анастасія Ігорівна
    10. Проценко Катерина Олексіївна
    11. Ужва Олександр Сергійович
    12. Чияченко Стелла Дмитрівна

    Факультет: Філологічний

    Заочна  Бакалавр  6.014.01 Середня освіта (Українська мова і література) 
    Група 6.0140-у-з
    1. Андрєєва Анастасія Андріївна
    2. Бардадим Елеонора Миколаївна view
    3. Бойченко Карина Олексіївна view
    4. Волошина Наталія Валеріївна
    5. Глазунова Марія Олександрівна view
    6. Кулієв Тимур Вілаятович
    7. Майоренко Тетяна Олексіївна view

    Факультет: Юридичний

    Заочна  Бакалавр  6.081 Право 
    Група 6.0810-з
    1. Вяльцев Андрій Михайлович view
    2. Гнедиш Лілія Сергіївна view
    3. Губенко Ангеліна Олександрівна
    4. Долинська Дар`я Вікторівна
    5. Єнгоян Сільвія Геворгівна view
    6. Журавльова Тамара Володимирівна view
    7. Колач Ренат Баратович
    8. Мустафаєва Солмаз Ракіфівна
    9. Назаренко Таміла Андріївна view
    10. Панфілов Михайло Олегович
    11. Руш Микита Романович
    12. Тараненко Катерина Станіславівна view
    13. Тур Анатолій Андрійович view
    14. Фреюк Дмитро Олександрович
    View All
    Total 411: 145 rated; 266 not rated. 35% completed