Блок: ВМУ 2022 дисципліна на 7 семестр

    Факультет: Біологічний

    Денна  Бакалавр  6.014.05 Середня освіта (Біологія та здоров'я людини) 
    Група 6.0149-бзл
    1. Гаврилова Єлизавета Андріївна view
    2. Гармаш Людмила Юріївна
    3. Градова Аріна Олександрівна view
    4. Єрмоленко Анна Вікторівна view
    5. Поляков Владислав Віталійович view
    6. Скуднова Юлія Іванівна view
    6.091 Біологія 
    Група 6.0919-6
    1. Аліфанова Дар`я Олександрівна view
    2. Ахкозова Віталіна Олександрівна view
    3. Звірько Марія view
    4. Зубенко Анастасія Сергіївна view
    5. Кісель Катерина Олексіївна view
    6. Милосердна Анна Сергіївна view
    7. Міщенко Олена Владиславівна view
    8. Постоєнко Родіон Романович
    9. Фіщук Віталіна Віталіївна view
    10. Хамраєва Вікторія Альбертівна view
    11. Шершньов Семен Геннадійович view
    12. Ящик Аліна Анатоліївна view
    6.091 Генетика 
    Група 6.0919-г
    1. Бабіч Анастасія Володимирівна view
    2. Жемчугова Елла Борисівна view
    3. Коцюба Катерина Іванівна
    4. Рожкова Ольга Геннадіївна view
    5. Рябченко Тетяна Олександрівна view
    6. Стрижак Анна Геннадіївна view
    7. Фролова Олеся Олександрівна view
    8. Цвітенко Вікторія Ігорівна view
    9. Шаповал Орина Сергіївна
    10. Шатовська Олександра Юріївна view
    6.101 Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування 
    Група 6.1019
    1. Гончар Юлія Геннадіївна view
    2. Дубовик Артем Євгенович view
    3. Комаров Ілля Петрович
    4. Костерний Микита Віталійович view
    5. Лапченкова Марія Юріївна view
    6. Лоцман Анастасія Вадимівна view
    7. Пікуш Макар Миколайович view
    8. Покотилова Марія Володимирівна view
    9. Радюк Артем Юрійович view
    10. Свистун Анастасія Олександрівна view
    11. Тимошенко Анастасія Олександрівна view
    12. Тютюнник Юлія Олексіївна view
    13. Тютюнник Марина Олексіївна view
    14. Шепель Владислав Васильович
    15. Шкрум Карина Андріївна
    6.102 Хімія 
    Група 6.1029
    1. Баклан Владислав Віталійович
    2. Власов Олександр Сергійович view
    3. Куценко Валерія Дмитрівна
    4. Лебедянцев Данило Олександрович view
    5. Махмутов Владислав Олександрович view
    6. Ніколащенко Катерина Сергіївна view
    7. Паталах Микола Дмитрович view
    8. Поляков Данило Михайлович view
    9. Сердюк Діана Романівна view
    10. Скорук Вероніка Володимирівна view
    11. Шевчик Марія Андріївна view
    6.205 Мисливське господарство та рослинні ресурси 
    Група 6.2059
    1. Давиденко Ярослав В`ячеславович view
    2. Дорошенко Анастасія Андріївна view
    3. Кравець Дар`я Олександрівна view
    4. Меснянкіна Аліна Романівна view
    5. Недяк Віктор Андрійович
    6. Решетняк Катерина Віталіївна

    Факультет: Економічний

    Денна  Бакалавр  6.051 економічна кібернетика 
    Група 6.0519-ек
    1. Афрікян Карен Льоваєвич
    2. Бахал Юрій Юрійович
    3. Бражник Вікторія Анатоліївна view
    4. Гурина Ніка Андріївна view
    5. Дем`янов Микита Сергійович
    6. Долгій Богдан Юрійович view
    7. Доніна Катерина Олександрівна view
    8. Євтюшина Крістіна Олексіївна view
    9. Зуєнко Кирило Євгенійович view
    10. Майборода Анна Геннадіївна view
    11. Міллер Єгор Дмитрович
    12. Піскунов Геннадій Геннадійович view
    13. Пустовойтенко Ганна Сергіївна view
    14. Смирнова Маргарита Сергіївна view
    15. Сорока Вікторія Володимирівна view
    16. Спаська Поліна Романівна view
    17. Томкевич Владислав Юрійович view
    18. Торгашов Дмитро Володимирович view
    19. Шевченко Ілля Андрійович
    20. Шумейко Олександр Михайлович view
    6.051 міжнародна економіка 
    Група 6.0519-2ме
    1. Бондаренко Владислав Олегович
    2. Горова Вікторія Сергіївна view
    3. Губарев Ярослав Дмитрович view
    4. Кругла Софія Юріївна view
    5. Кусакіна Олександра Сергіївна
    6. Лисенко Юлія Олексіївна
    7. Ліліченко Поліна view
    8. Огієнко Владислав Олегович
    9. Пазій Аліна Андріївна view
    10. Рибченко Аліна Андріївна view
    11. Руденко Ілона
    12. Руденко Данило Юрійович
    13. Скиба Світлана Ігорівна
    14. Старусєва Ганна Олександрівна view
    15. Хомідов Гофуржон
    16. Шадрін Андрій Олександрович view
    17. Шишаєва Анна Дмитрівна view
    Група 6.0519-ме
    1. Апіцарян Еміль Ерікович
    2. Бережний Роман Сергійович
    3. Бондаренко Альона Віталіївна
    4. Веселков Ігор Володимирович
    5. Єсаян Ніна Левонівна
    6. Колесніков Денис Михайлович
    7. Кухар Маргарита Володимирівна view
    8. Лисенко Данило Максимович
    9. Лібега Іван Вячеславович
    10. Мірошниченко Даниїл Павлович
    11. Ремша Ростислав Костянтинович
    12. Сніжко Катерина Вячеславівна
    13. Солодова Анастасія Артемівна view
    14. Троцко Валерія Вікторівна view
    15. Тупікова Мілена Вікторівна view
    16. Черніцова Маргарита Геннадіївна
    17. Шевченко Вікторія Євгенівна view
    18. Шепель Тимур Юрійович
    19. Шутько Марія Юріївна
    20. Ярмоленко Артем Дмитрович
    6.051 Управління персоналом та економіка праці 
    Група 6.0510-уп-с
    1. Вараксін Дмитро Романович
    2. Кісіль Юлія Андріївна view
    3. Крючкова Катерина Андріївна view
    4. Міголєва Катерина Сергіївна view
    5. Павлюченко Микита Сергійович
    Група 6.0519-уп
    1. Байковська Анастасія Максимівна view
    2. Гайдай Данило Олегович view
    3. Гнатюк Назар Олексійович view
    4. Дрозд Анастасія Сергіївна view
    5. Дяченко Тетяна Степанівна view
    6. Клименко Аліна Юріївна
    7. Косовцов Тарас Максимович view
    8. Кулик Данило Костянтинович view
    9. Ливандовський Роман Миколайович
    10. Рохмістров Нікіта Вадимович view
    11. Самойленко Віталій Олександрович view
    12. Синявська Анастасія Юріївна
    13. Тіщенко Анна Іванівна
    14. Яценко Катерина Русланівна
    6.071 Облік і аудит 
    Група 6.0710-с
    1. Виперайленко Вікторія Володимирівна
    2. Геращенко Інна view
    3. Казакова Дар`я Андріївна
    4. Коваленко Юрій Олександрович view
    5. Козлова Марія Альбертівна
    6. Кошова Анастасія Олександрівна view
    7. Полозкова Карина Сергіївна
    8. Попова Юлія Олегівна
    9. Руських Світлана Миколаївна view
    10. Таран Вікторія Юріївна
    Група 6.0719
    1. Булат Марія Вячеславівна view
    2. Вакуленко Дана Олександрівна view
    3. Вітер Микита Віталійович view
    4. Гушан Анна Максимівна view
    5. Дакій Анастасія Сергіївна
    6. Доненко Єлизавета Сергіївна
    7. Залозна Вікторія Олегівна view
    8. Зінькова Світлана Сергіївна
    9. Кардач Дар`я Володимирівна
    10. Которощук Аліна Олегівна view
    11. Краскова Ірина Русланівна view
    12. Лебідь Єлизавета Олександрівна view
    13. Луб`янська Олена Русланівна view
    14. Павлін Діана Миколаївна view
    15. Полянська Олена Юріївна view
    16. Пунько Данило Віталійович view
    17. Рудоман Марія Максимівна view
    18. Саєнко Максим Владиславович view
    19. Холод Артур Євгенович view
    6.072 фінанси і кредит 
    Група 6.0720-фк-с
    1. Дашевський Владислав Володимирович view
    2. Живолуп Олексій Русланович view
    3. Логачова Ілона Володимирівна view
    4. Сичова Юлія Андріївна view
    5. Терзило Богдан Ігорович
    6. Федорець Аліна view
    7. Фоменко Софія Сергіївна view
    Група 6.0729-1
    1. Білоброва Ганна Ігорівна
    2. Васильєва Крістіна Єгорівна view
    3. Єлець Олег Сергійович view
    4. Забєліна Діана Юріївна view
    5. Кисельова Наталія Сергіївна view
    6. Курдупа Валерія Сергіївна view
    7. Перевало Кристина Андріївна view
    8. Смирнов Ілля Євгенович view
    9. Смірнов Денис Вадимович view
    10. Стешенко Єгор Микитович view
    11. Терновський Костянтин Сергійович view
    12. Тодоресі Надія Ігорівна view
    13. Хмельковська Анна Василівна view
    14. Хмельковська Тетяна Василівна view
    15. Шабельська Варвара Сергіївна view
    Група 6.0729-2
    1. Борисов Євген Максимович
    2. Василенко Діана Олександрівна view
    3. Гойденко Дар`я Сергіївна view
    4. Головін Олег view
    5. Забродський Данило Богданович
    6. Істомова Олександра Михайлівна view
    7. Коваленко Микита Володимирович view
    8. Кузьменко Олександра Олександрівна view
    9. Мусійченко Денис Романович view
    10. Сидоров Ілля Олегович view
    11. Славуцький Владислав Сергійович view
    12. Терещенко Данило Сергійович
    13. Федорцов Євгеній Сергійович view
    14. Христов Максим Денисович view
    15. Цистан Владислав Юрійович view
    16. Чеховська Валерія Сергіївна view
    17. Шаповалова Тетяна Володимирівна
    18. Шеремет Станіслав Віталійович view
    6.075 маркетинг 
    Група 6.0750-с
    1. Бородавка Марина Володимирівна view
    Група 6.0759
    1. Анєнко Антон Андрійович
    2. Бабко Дарина Ігорівна view
    3. Вітлюк Ярослав Ярославович
    4. Галь Вікторія Вікторівна view
    5. Гейнович Дар`я Сергіївна view
    6. Демидюк Аделіна Ігорівна view
    7. Довженко Олександра Євгеніївна
    8. Зарянко Владлен Олександрович
    9. Кара Олександра Віталіївна view
    10. Кельм Віктор Володимирович
    11. Комліченко Софія Денисівна view
    12. Куліш Андрій Юрійович
    13. Малиш Давид Андрійович
    14. Малішевська Аліна Віталіївна view
    15. Мошик Анна Олександрівна
    16. Напиральська Дар`я Олексіївна view
    17. Отрубухова Аліса Володимирівна view
    18. Пауков Данило Геннадійович view
    19. Прасол Тетяна Віталіївна view
    20. Приходько Владислава Віталіївна view
    21. Руденко Юлія Сергіївна view
    22. Саніна Наталія Олександрівна view
    23. Сбітнєв Павло view
    24. Тонєв Андрій Ігорович view
    25. Усачова Карина Олексіївна view
    26. Федак Еліна Богданівна view
    27. Шиляєва Вероніка Андріївна
    28. Юхимович Дарина Валентинівна
    29. Ярощук Інна Олександрівна view

    Факультет: Журналістики

    Денна  Бакалавр  6.029 Інформаційна, бібліотечна та архівна справа (Інформаційна справа) 
    Група 6.0299-ід
    1. Остряниця Катерина Миколаївна view
    2. Симоненко Дарія Дмитрівна view
    3. Солоухін Владислав Юрійович
    4. Таточенко Анастасія Павлівна view
    5. Таточенко Катерина Павлівна view
    6.061 журналістика 
    Група 6.0619-1ж
    1. Васильчук Марина Романівна view
    2. Данилюк Наталія Олександрівна view
    3. Задорожний Олександр Юрійович view
    4. Зуйченко Тетяна Юріївна view
    5. Калашнікова Юлія Миколаївна view
    6. Кашевська Аліна Владиславівна view
    7. Коваль Олександр Дмитрович view
    8. Коломоєць Єлизавета Олександрівна view
    9. Кроленко Софія Михайлівна view
    10. Кушпет Каріна Олександрівна view
    11. Манько Владлена Вікторівна view
    12. Мікулін Альберт Юрійович
    13. Мунтянов Віталій Юрійович view
    14. Ольмезова Владлена Олександрівна view
    15. Розін Ігор Сергійович view
    16. Сафонова Христина Сергіївна view
    17. Стрілець Алла Геннадіївна view
    18. Ульєва Катерина Максимівна view
    19. Щербак Дар`я Юріївна
    20. Юрченко Олександра Сергіївна
    Група 6.0619-2ж
    1. Артамонова Олександра Олександрівна view
    2. Асіненко Вікторія Віталіївна view
    3. Бабич Єлизавета Володимирівна
    4. Байдаков Антон Володимирович
    5. Бондар Ірина Віталіївна view
    6. Вєніков Назарій Сергійович
    7. Єфіменко Валерія Дмитрівна view
    8. Златов Ілля Іванович view
    9. Кармазіна Марія Олександрівна
    10. Кочетков Олександр Романович
    11. Лисенко Валерія Валеріївна view
    12. Макаренко Владислав Олегович view
    13. Манін Олександр Денисович view
    14. Мартинко Марія Євгенівна view
    15. Осташко Анастасія Андріївна
    16. Пода Тетяна Миколаївна view
    17. Савоста Оксана Олександрівна view
    18. Ситнік Каміла Олегівна view
    19. Соін Анатолій Сергійович
    20. Чечньова Олена Максимівна view
    21. Шевцов Олег Вікторович view
    6.061 Редакторсько-видавнича діяльність і медіамоделювання 
    Група 6.0619-рвд
    1. Бондаренко Тетяна Ігорівна view
    2. Будякова Єлизавета Ігорівна view
    3. Вертепний Микола Миколайович
    4. Гасан Єгор Сергійович view
    5. Григор`єва Роза Сергіївна
    6. Гриценко Ганна Віталіївна view
    7. Дмитренко Катерина Ярославівна view
    8. Кришталь Анастасія Сергіївна view
    9. Кузьмін Олександр Миколайович view
    10. Лар`єва Анастасія Дмитрівна
    11. Ленчик Євгеній Олексійович
    12. Лола Софія Вікторівна view
    13. Муравицька Олександра Віталіївна view
    14. Нікітін Олександр Сергійович view
    15. Обуденніков Микита Юрійович
    16. Понаріна Катерина Віталіївна view
    17. Пугач Анна Русланівна view
    18. Сажинський Ігор Віталійович view
    19. Самойленко Олександра Віталіївна view
    20. Тімофєєва Олександра Сергіївна
    21. Ткаченко Олександра Сергіївна view
    22. Травян Віра Олександрівна view
    23. Четверікова Єлизавета Олексіївна view
    24. Шопен Анастасія Віталіївна view
    6.061 реклама і зв’язки з громадськістю 
    Група 6.0619-рз
    1. Антропова Надія Олексіївна view
    2. Буренко Анастасія Сергіївна view
    3. Вальченко Софія Віталіївна view
    4. Воробйов Кирило Ігорович view
    5. Гарбуз Лілія Миколаївна view
    6. Губенко Віолетта Андріївна
    7. Димова Яна Валеріївна view
    8. Доценко Володимир Васильович view
    9. Зацарінна Яна Дмитрівна view
    10. Коломоєць Микита Анатолійович view
    11. Кузнєцова Анастасія Олександрівна view
    12. Куценко Олександр Євгенович
    13. Лой Діана Юріївна view
    14. Маркітан Дмитро Андрійович view
    15. Назарова Дар`я Ігорівна view
    16. Напіральська Діана Антонівна view
    17. Ністор Ірина Олександрівна view
    18. Опанасенко Аліна Дмитрівна view
    19. Панова Світлана Геннадіївна
    20. Першакова Анна Юріївна view
    21. Сафонова Анастасія Віталіївна view
    22. Сегейда Олександра Олександрівна
    23. Сєдова Єлизавета Святославівна
    24. Смотрицька Олександра Олександрівна
    25. Тесленко Крістіна Юріївна view
    26. Хілько Данило Олегович view
    27. Шаповалова Анастасія Андріївна view

    Факультет: Іноземної філології

    Денна  Бакалавр  6.014.02 Середня освіта (Мова і література (англійська)) 
    Група 6.0149-а
    1. Бунченко Ілона Миколаївна
    2. Дрозд Юлія Олегівна
    3. Дуплій Валерія Володимирівна view
    4. Єна Дарина Сергіївна view
    5. Кисельов Андрій Олександрович view
    6. Клеменко Олена Юріївна view
    7. Маляр Мілена Володимирівна view
    8. Піваєва Даяна Григорівна view
    9. Самойленко Андрій Сергійович view
    10. Тішина Світлана Сергіївна view
    6.035.041 Мова і література (англійська) 
    Група 6.0359-1a
    1. Алекберов Міргюльбала view
    2. Біла Юлія Дмитрівна view
    3. Веселовська Анна Вячеславівна view
    4. Галавай Катерина Олександрівна view
    5. Гладнєва Вікторія Олексіївна view
    6. Желєзкова Карина Віталіївна view
    7. Зубань Андрій Дмитрович view
    8. Іванченко Катерина Анатоліївна
    9. Козуб Марія Юріївна
    10. Коса Ганна Вікторівна view
    11. Кудінова Анастасія Леонідівна view
    12. Лисенко Олена Юріївна view
    13. Лігун Софія Андріївна view
    14. Мехоношина Анастасія Сергіївна view
    15. Павлинчук Оксана Юріївна view
    16. Пікалов Ілля Михайлович view
    17. Понамарьова Діана Олександрівна
    18. Самусь Аліна Дмитрівна view
    19. Семчук Дар`я Романівна
    20. Федотов Давид Євгенович view
    21. Хрипченко Анастасія Олексіївна
    22. Царіцина Катерина Геннадіївна view
    23. Чухрай Вероніка Дмитрівна
    Група 6.0359-2а
    1. Величкіна Карина Олександрівна view
    2. Гергец Катерина Володимирівна view
    3. Гринкевич Юлія Вадимівна view
    4. Залізняк Ілля Владиславович view
    5. Золотаренко Катерина Сергіївна view
    6. Кузьменко Поліна Олександрівна view
    7. Кулятова Анастасія Павлівна view
    8. Куценко Аліса Олександрівна view
    9. Лукомець Аліса Максимівна view
    10. Мінько Тетяна Михайлівна view
    11. Муха Анна Олексіївна view
    12. Никоряк Святослава Володимирівна view
    13. Переяслова Єлизавета Миколаївна view
    6.035.041 Переклад (англійський) 
    Група 6.0359-1ап
    1. Барановська Карина Андріївна view
    2. Безрукова Катерина Андріївна
    3. Богданова Владислава Сергіївна view
    4. Богославська Юлія Максимівна
    5. Васильєва Наталія Геннадіївна view
    6. Войтов Герман Володимирович view
    7. Гладун Наталія Валеріївна view
    8. Дергачова Катерина Євгеніївна
    9. Зінченко Ірина Володимирівна view
    10. Книш Валерія view
    11. Кучеров Микита Сергійович view
    12. Кущов Дмитро Ярославович
    13. Леус Олена Олександрівна view
    14. Лисенко Ірина Володимирівна view
    15. Мельник Дарина Андріївна view
    16. Мироненко Валерія Ігорівна view
    17. Міщенко Лілія Олександрівна view
    18. Назаренко Марія Віталіївна view
    19. Носонова Ілона Олександрівна view
    20. Прокудін Микита Олексійович view
    21. Пугач Григорій Євгенович
    22. Сіренко Людмила Віталіївна view
    23. Хишов Тимур Сергійович view
    24. Шевченко Кирило Олегович
    Група 6.0359-2ап
    1. Вихристюк Євгеній Анатолійович
    2. Діордієва Яна Олександрівна view
    3. Єфремова Марія Андріївна view
    4. Заліська Валерія Ігорівна view
    5. Ібрагімова Ельміра Рустам view
    6. Карченко Сергій Олексійович
    7. Корчагіна Анастасія Олександрівна view
    8. Лисенко Поліна Григорівна view
    9. Михайлюк Данило Степанович
    10. Панченко Валерія Олександрівна view
    11. Потапова Мар`яна view
    12. Прозоров Володимир Романович
    13. Ременюк Влада Анатоліївна view
    14. Семиліт Софія Олександрівна view
    15. Тертишна Юлія Віталіївна
    16. Федун Ярослав Сергійович view
    17. Філатова Поліна Максимівна view
    18. Цимбал Валерія Віталіївна view
    19. Швабко Микита Сергійович
    Група 6.0359-3ап
    1. Бондарева Вероніка Сергіївна
    2. Воропай Інна Сергіївна view
    3. Гусейнова Надія Сахіловна view
    4. Ємельянова Маргарита Анатоліївна view
    5. Кіпка Надія Віталіївна view
    6. Коротич Єлизавета Ігорівна
    7. Кравченко Олександра Сергіївна view
    8. Куліченко Діана Володимирівна
    9. Марінюк Анна Ігорівна view
    10. Масловська Юлія Олексіївна view
    11. Медяник Альона Володимирівна view
    12. Очковська Діна Олександрівна view
    13. Приходько Ніколь Юліївна view
    14. Семешко Діана Дмитрівна view
    15. Стрєльцова Анастасія Олександрівна view
    16. Трофимчук Анна Віталіївна view
    17. Чабаненко Діана Сергіївна view
    18. Шейко Валерія Сергіївна
    19. Юрик Аліса Вячеславівна
    20. Яфаров Станіслав Віталійович
    6.035.043 Мова і література (німецька) 
    Група 6.0359-н
    1. Бережная Анастасия
    2. Боровська Емілія Олександрівна
    3. Василик Катерина Ігорівна view
    4. Грунська Аліна Сергіївна
    5. Гулякіна Катерина Миколаївна
    6. Запольська Єлизавета Олександрівна view
    7. Магдіна Анастасія Євгеніївна view
    8. Мамедов Іван Акіфович
    9. Параконний Євгеній Сергійович
    10. Полюшко Аліна Вікторівна view
    11. Сурова Марія Дмитрівна
    6.035.043 Переклад (німецький) 
    Група 6.0359-нп
    1. Берелет Ганна Євгенівна view
    2. Бернгардт Єва Ігорівна view
    3. Вітер Нікіта Дмитрович
    4. Вороніна Ася Михайлівна view
    5. Гордієнко Софія Дмитрівна
    6. Коновалова Аліна Дмитрівна view
    7. Костюк Катерина Сергіївна
    8. Курись Аміна Василівна view
    9. Лемешко Олександр Юрійович
    10. Логвиненко Аліна Олександрівна
    11. Логінова Вікторія Олександрівна view
    12. Ляшенко Марія Федорівна view
    13. Морозова Ірина Сергіївна view
    14. Олійник Анастасія Володимирівна view
    15. Прібиш Анастасія Дмитрівна view
    16. Прутських Валерія Ігорівна
    17. Стефановська Анна Андріївна view
    18. Столяренко Дар`я Юріївна view
    19. Уссова Анастасія Геннадіївна view
    6.035.051 Мова і література (іспанська) 
    Група 6.0359-і
    1. Амелікова Поліна Андріївна view
    2. Бородкіна Анна Андріївна view
    3. Денисенко Поліна Едуардівна view
    4. Зіннатуліна Олена Рашитівна view
    5. Івака Ельвіра Володимирівна
    6. Іванова Катерина Сергіївна view
    7. Канигіна Вікторія Андріївна view
    8. Кириченко Тамара Романівна
    9. Мойсеєнко Катерина Іванівна view
    10. Петруненко Марія Данилівна view
    11. Романюк Ольга Володимирівна view
    12. Трофименко Марія Андріївна
    6.035.055 Мова і література (французька) 
    Група 6.0359-ф
    1. Безрядіна Валерія Валеріївна
    2. Грицаненко Юлія Олексіївна view
    3. Жук Станіслав Вадимович view
    4. Клешня Юлія Валеріївна view
    5. Осадча Ксенія Вікторівна view
    6. Педенко Катерина Андріївна
    7. Селіванова Олександра Антонівна view
    8. Сердобінцев Микита Романович
    9. Совач Юлія Сергіївна view
    10. Фесенко Тетяна Сергіївна view
    6.035.055 Переклад (французький) 
    Група 6.0359-фп
    1. Бурцева Софія Андріївна
    2. Заворотня Альбіна Миколаївна view
    3. Кваскова Анна Олександрівна view
    4. Михайлов Богдан Андрійович view
    5. Шаповалова Владислава Олександрівна view

    Факультет: Історичний

    Денна  Бакалавр  6.014.03 Середня освіта (Історія) 
    Група 6.0149-і
    1. Атаманюк Родіон Сергійович view
    2. Божок Антоніна Іванівна
    3. Головін Кирило Олексійович view
    4. Єрьоменко Максим Сергійович view
    5. Заярний Валерій Валерійович view
    6. Іванцова Марія Дмитрівна view
    7. Козюра Олександра Андріївна view
    8. Кольченко Анастасія Віталіївна view
    9. Костенко Дар`я Сергіївна view
    10. Малахов Іван Вадимович view
    11. Манаєнкова Ірина Андріївна view
    12. Махотка Валерія Сергіївна view
    13. Мирошниченко Сергій Сергійович view
    14. Овчар Максим Васильович view
    15. Свиридов Дмитро Миколайович
    16. Татарко Анна Валеріївна view
    6.032 Історія 
    Група 6.0329-і
    1. Гром Юлія Вікторівна
    2. Кривенко Аліна Віталіївна
    3. Мігунов Іван Дмитрович
    4. Нікітіна Аліна Олександрівна view
    5. Поняткова Дар`я Володимирівна view
    6. Рудова Анастасія Романівна view
    7. Скоропад Анастасія Сергіївна view
    8. Четвертак Євгеній Сергійович view
    6.032 Історія та політика 
    Група 6.0329-іп
    1. Лагур Роман Олегович
    2. Лисак Павло Віталійович view
    3. Петров Богдан Євгенович view
    4. Семенов Данило Андрійович view
    6.291 Країнознавство 
    Група 6.2919-1
    1. Білан Катерина Геннадіївна view
    2. Гавлаков Кирило Максимович view
    3. Головченко Єгор Валерійович
    4. Журавльов Михайло Романович view
    5. Ковальова Ілона Іванівна view
    6. Коннова Віталіна Віталіївна view
    7. Костишина Аліса Юріївна view
    8. Лемешко Анастасія Віталіївна view
    9. Мордик Ярослав Ігорович view
    10. Онишкевич Мілана Володимирівна
    11. Пархоменко Катерина Петрівна
    12. Прокопов Микита Ігорович view
    13. Ритенко Ольга Юріївна view
    14. Савенко Анастасія Володимирівна view
    15. Старушко Володимир Володимирович
    16. Талібова Ельвіра Бакирівна view
    Група 6.2919-2
    1. Аюбханова Ганна Андріївна view
    2. Бедрак Анастасія Олександрівна view
    3. Борзова Владислава Юріївна view
    4. Величко Ольвія Леонідівна view
    5. Заставська Анастасія Миколаївна view
    6. Каптюх Даніл Юрійович
    7. Клочко Ольга Олександрівна view
    8. Коваленко Дар`я Дмитрівна view
    9. Коробкіна Анастасія Олексіївна view
    10. Ляхова Дар`я Олегівна view
    11. Орлова Валерія Сергіївна view
    12. Потапова Софія Романівна view
    13. Ромалійська Вероніка Володимирівна view
    14. Саргсян Нарек Артурович view
    15. Суходуб Сергій Вікторович view
    16. Усова Марія Андріївна view

    Факультет: Математичний

    Денна  Бакалавр  6.014.04 Середня освіта (математика) 
    Група 6.0149-м
    1. Варяник Ірина Євгенівна
    2. Дугієнко Олександр Едуардович view
    3. Іванова Аліна view
    4. Хрестян Вікторія view
    6.014.08 Середня освіта (Фізика) 
    Група 6.0149-ф
    1. Білоус Поліна Олегівна view
    2. Чеботар Аліна Олексіївна
    6.014.09 Середня освіта (Інформатика) 
    Група 6.0149-ін
    1. Фаніна Анастасія Миколаївна view
    2. Фурс Ігор Ігорович view
    3. Хузинська Вікторія Сергіївна
    4. Шпак Максим Олександрович view
    6.105 прикладна фізика 
    Група 6.1059
    1. Тітова Софія Миколаївна view
    2. Уланов Євген Анатолійович view
    6.111 Комп'ютерна математика  
    Група 6.1119-км
    1. Полос Станіслав Сергійович
    2. Старовойтов Олександр Вікторович view
    3. Чіжова Валерія Дмитрівна view
    6.111 математика 
    Група 6.1119-м
    1. Жирова Поліна Костянтинівна
    2. Кречман Микола Валерійович view
    3. Ткач Олександра Олександрівна
    6.113 Математичне та програмне забезпечення криптології 
    Група 6.1139-пмк
    1. Гусельникова Анастасія Романівна view
    2. Старовойтов Олександр Вікторович view
    3. Шапошник Катерина Миколаївна view
    6.113 Прикладна математика 
    Група 6.1139-пм
    1. Захарова Поліна Дмитрівна view
    6.121 Програмна інженерія 
    Група 6.1210-пі-с
    1. Валяєва Анна Олегівна view
    2. Черкасова Діана Сергіївна view
    Група 6.1219-1пі
    1. Абдуллаєва Севда Самандар кизи view
    2. Антонов Олексій Олександрович view
    3. Барнаш Марія Іванівна view
    4. Безбородько Олексій Олександрович view
    5. Галич Владислав Валентинович view
    6. Гугля Владислав Едуардович view
    7. Єрохін Артур Вадимович view
    8. Звонарьов Владислав Олегович
    9. Іванов Данило Артемович view
    10. Кістрінь Владислав Віталійович view
    11. Ковальчук Кирило Вадимович view
    12. Кофанов Віталій Геннадійович
    13. Нехороший Андрій Сергійович
    14. Петрушенко Олексій Олексійович
    15. Пірунов Артем Сергійович view
    16. Саакян Аркишт Норайрович
    17. Сачковська Аліна Ігорівна view
    18. Семчак Микола Олександрович
    19. Смотрицька Олександра Романівна view
    20. Таран Дмитро Романович
    21. Томін Олексій Віталійович
    22. Тюшняков Ілля Сергійович view
    23. Хоменко Сергій Дмитрович view
    24. Цис Максим Сергійович
    25. Чуріков Павло Андрійович
    26. Шведов Ілля Владиславович view
    27. Шкуропєй Максим Олегович view
    28. Явдощен Яків Валерійович view
    Група 6.1219-2пі
    1. Арслонов Сиявуш Азимбой Оглi view
    2. Ахінько Андрій Максимович view
    3. Босенко Степан Вадимович view
    4. Гасратова Лейла Русланівна view
    5. Глухов Єгор Олегович view
    6. Гривенко Микита Сергійович view
    7. Євса Даниїл Ігорович view
    8. Єрмішин Дмитро Євгенович view
    9. Заботін Роман Владиславович
    10. Кабанов Костянтин Олексійович view
    11. Карпенко Валерій Романович view
    12. Левченко Олексій Васильович view
    13. Литвин Данило Ігорович
    14. Лісняк Максим Русланович view
    15. Масюкевич Микита Олексійович
    16. Мельник Дмитро Вікторович
    17. Моторнюк Артем Олександрович view
    18. Насонов Владислав Дмитрович view
    19. Наумов Дмитро Павлович view
    20. Піддубняк Данііл Петрович
    21. Пісклов Олександр Дмитрович view
    22. Пукаленко Олексій Сергійович
    23. Севідов Григорій Геннадійович
    24. Соколовський Ілля Андрійович view
    25. Суворова Марія Олександрівна view
    26. Тимошенко Данило Вячеславович view
    27. Ткаченко Іван Володимирович view
    28. Хліпітько Артем view
    29. Чорний Кирило Павлович view
    30. Юрчак Артем Андрійович
    6.122 Комп’ютерні науки 
    Група 6.1229
    1. Амелін Микола Русланович view
    2. Башмаков Микола Едуардович view
    3. Вовк Назарій Володимирович view
    4. Волков Олексій Олександрович
    5. Дарієнко Ярослав Євгенович view
    6. Єфімов Микита Сергійович view
    7. Жавжаров Олександр Кирилович view
    8. Жеребцов Дмитро Олександрович view
    9. Каковкін Артем Андрійович view
    10. Камінський Дмитро Юрійович
    11. Матвєєв Володимир Олександрович view
    12. Мержвинська Єлизавета Олександрівна view
    13. Мігов Максим Олексійович
    14. Падалко Ярослав Олександрович view
    15. Рачковська Євгенія Андріївна view
    16. Сіназон Єгор Сергійович
    17. Тахтаров Микита Сергійович view
    18. Українець Максим Олегович view
    19. Черновол Руслан Олександрович view
    20. Яцун Олександр Олександрович view
    6.126 Інформаційні системи та технології 
    Група 6.1269
    1. Головін Данило Максимович
    2. Домашенко Данило Геннадійович view
    3. Потурвай Максим Іванович view
    4. Роєнко Артем Олегович view
    5. Строков Денис Віталійович view
    6. Тоцький Богдан Геннадійович view

    Факультет: Менеджменту

    Денна  Бакалавр  6.073 Менеджмент готельного, курортного та туристичного сервісу 
    Група 6.0739-гктс
    1. Алфімова Анастасія Сергіївна
    2. Гостіщева Поліна Олександрівна
    3. Гришко Аліна Віталіївна view
    4. Грищенко Матвій Русланович
    5. Гуменюк Анастасія Сергіївна
    6. Давидюк Маргарита Сергіївна
    7. Друзь Микола Володимирович
    8. Забавіна Крістіна Володимирівна view
    9. Загородня Ліана Олександрівна view
    10. Іванов Сергій Миколайович
    11. Камаледінова Олена Сергіївна view
    12. Капкаєва Вероніка Денисівна view
    13. Коваленко Катерина Олексіївна
    14. Лисак Анастасія Миколаївна view
    15. Мірошниченко Ольга Станіславівна view
    16. Мішакова Анастасія Дмитрівна view
    17. Нежинець Аліна Олегівна view
    18. Перфильєв Дарь
    19. Петрюк Дар`я Олександрівна
    20. Пєвчева Інна Олександрівна view
    21. Решетова Віолета Сергіївна view
    22. Ріяко Валерія Денисівна
    23. Савченко Крістіна Рустемівна view
    24. Сандуляк Лілія Володимирівна view
    25. Сивак Валерія Сергіївна view
    26. Черепньов Віталій Сергійович
    27. Чичарова Олена Сергіївна
    6.073 Менеджмент ЗЕД 
    Група 6.0730-зед-с
    1. Альбертович Сергій Володимирович view
    2. Іванова Євгенія Станіславівна view
    3. Хіора Кира Ігорівна
    4. Шепель Анастасія Сергіївна view
    5. Шматуха Поліна Борисівна
    Група 6.0739-зед
    1. Бігдан Дар`я Олексіївна view
    2. Гудім Юлія Андріївна view
    3. Дяченко Олександр Юрійович view
    4. Кущ Анастасія Олександрівна view
    5. Логвінова Тетяна Юріївна view
    6. Манзенко Вікторія Олексіївна view
    7. Масюк Вероніка Олександрівна view
    8. Назіна Анжеліка Олександрівна view
    9. Нестеренко Олександр Сергійович
    10. Паражинська Єва В`ячеславівна
    11. Худолій Мирослава Сергіївна
    6.073 Менеджмент міжнародного бізнесу 
    Група 6.0739-1мб
    1. Алєксандрова Дар`я Володимирівна
    2. Бадецька Аліна Максимівна
    3. Баралей Валерія Віталіївна view
    4. Баришева Христина Олександрівна view
    5. Богдан Аліна Олексіївна
    6. Борисенко Микита Вікторович view
    7. Брагіна Дар`я Валеріївна view
    8. Васейко Сергій Віталійович
    9. Вронка Данило Олександрович view
    10. Гільдібрант Катерина Євгенівна view
    11. Давлад Анастасія Ігорівна
    12. Домаскіна Юлія Романівна
    13. Доновський Ярослав Сергійович
    14. Єльшевич Амєлія Дмитрівна
    15. Єрмакова Олена Миколаївна
    16. Катасонов Дмитро Олегович
    17. Качаловська Софія Володимирівна
    18. Клименко Дмитро Вадимович
    19. Колісник Акім Сергійович
    20. Крепська Анна Вікторівна
    21. Левченко Володимир Віталійович view
    22. Мусійченко Юлія Іванівна
    23. Олійник Максим Олександрович view
    24. Петренко Андрій Павлович
    Група 6.0739-2мб
    1. Дерев`янко Антон Ігорович
    2. Лось Олена Василівна view
    3. Лук`янова Анастасія Олександрівна view
    4. Львова Анна Павлівна view
    5. Мельник Катерина Юріївна view
    6. Нечитайло Діана Вадимівна view
    7. Олександров Владислав Олегович
    8. Олійник Арсен Вікторович view
    9. Омельчак Ірина Валентинівна view
    10. Орел Юлія Сергіївна
    11. Павлов Арсентій Олегович
    12. Папенко Софія Костянтинівна view
    13. Пістун Дмитро Юрійович
    14. Саркісов Григорій Арамович
    15. Семенов Захар Сергійович
    16. Сергєєв Сергій Сергійович
    17. Сердюк Вікторія Анатоліївна view
    18. Суй Марина Андріївна
    19. Сурін Родіон Романович
    20. Тинський Євгеній Віталійович view
    21. Тоцький Віталій Сергійович
    22. Харченко Анна Вадимівна view
    23. Холод Єва Олександрівна
    24. Шайдман Злата Анатоліївна view
    6.073 Менеджмент організацій і адміністрування 
    Група 6.0730-мо-с
    1. Рябуха Анастасія Максимівна
    Група 6.0739-1мо
    1. Белоусова Анастасія Анатоліївна view
    2. Божинська Лілія Олександрівна view
    3. Бородін Нікіта Ігорович view
    4. Борщевська Юлія Олександрівна view
    5. Буренко Катерина Русланівна view
    6. Василенко Владислав Олегович view
    7. Верескун Данило Сергійович view
    8. Вовк Анна Дмитрівна view
    9. Головко Анна Олегівна view
    10. Голубишко Вікторія Олегівна view
    11. Гордієнко Анастасія Володимирівна view
    12. Гречина Катерина Віталіївна view
    13. Гридасов Олексій Сергійович view
    14. Дирявко Ярослав Сергійович
    15. Дребущак Ірина Ігорівна view
    16. Журавльова Діана Олександрівна view
    17. Зайцева Юлія Андріївна view
    18. Киян Олена Юріївна view
    19. Косач Іван Вікторович
    20. Крамаренко Єлизавета Андріївна
    21. Ломака Діана Романівна view
    22. Марчук Анастасія Володимирівна
    23. Міщенко Валерія Олександрівна view
    24. Молчанова Вікторія Віталіївна
    25. Новіков Ілля Олександрович
    26. Папієва Катерина Василівна view
    27. Поліщук Ольга Миколаївна view
    28. Пономарьова Катерина Сергіївна view
    29. Рогатін Денис Олександрович view
    30. Семенів Костянтин Юрійович
    31. Степаненко Данило Ігорович view
    32. Шаманаєва Анастасія Євгенівна
    33. Яковенко Анастасія Павлівна view
    6.076 Агробізнес 
    Група 6.0769-аб
    1. Бєлік Дмитро Сергійович
    2. Дєдок Катерина Андріївна
    3. Долгополов Андрій Олегович view
    4. Коломоєць Юлія Володимирівна
    5. Кошарний Олег Євгенович
    6. Махмудов Крістіан Ельдарович
    7. Пєєва Катерина Сергіївна
    8. Проценко Микита Вікторович
    9. Самусєв Дмитро Сергійович
    10. Сімонян Рудік Нверович
    11. Скороход Ярослав Олексійович
    12. Страдс Максим Максимович
    6.076 Підприємництво та комерційна логістика 
    Група 6.0769
    1. Акимова Катерина Олександрівна view
    2. Альшаєв Вадим Сергійович
    3. Головащенко Анастасія Іванівна view
    4. Гриб Артем Геннадійович
    5. Демченко Артур Олександрович view
    6. Журавський Єгор Олексійович view
    7. Зенкіна Раданна Юріївна view
    8. Коренєв Ростислав Альбертович view
    9. Лещенко Катерина Олексіївна
    10. Помазанов Микита Владиславович
    11. Потапенко Андрій Олександрович view
    12. Шумелинський Олександр Олександрович view

    Факультет: Соціальної педагогіки та психології

    Денна  Бакалавр  6.012 Дошкільна освіта 
    Група 6.0129
    1. Березін Олексій Олегович
    2. Вітковська Дарина Олександрівна
    3. Голояд Олександра Андріївна
    4. Голубенко Альона Сергіївна
    5. Горбик Катерина Олегівна
    6. Грабовенко Євгенія Юріївна view
    7. Духонченко Ольга Олегівна view
    8. Єрмоленко Діана Миколаївна view
    9. Єфіменко Дар`я Юліївна view
    10. Жук Катерина Сергіївна
    11. Калиниченко Валерія Валеріївна
    12. Кириченко Софія Максимівна view
    13. Кононенко Олександра Геннадіївна view
    14. Корнєва Єлизавета Іванівна
    15. Коробинюк Анна Віталіївна view
    16. Крамаренко Лілія Андріївна view
    17. Крук Олена Вікторівна
    18. Кузьміна Анастасія Романівна view
    19. Нагаєць Катерина Віталіївна view
    20. Огилько Анастасія Павлівна view
    21. Озерова Вікторія Валентинівна view
    22. Олександрова Ксенія Олександрівна
    23. Пільгун Діана Олександрівна
    24. Пономаренко Віталіна Володимирівна
    25. Самонова Аліна Олександрівна view
    26. Скоч Алла Сергіївна view
    27. Сморода Анастасія Віталіївна view
    6.013 Початкова освіта 
    Група 6.0130-с
    1. Гладкова Варвара Олександрівна view
    2. Крамаренко Єлизавета Андріївна
    3. Орлова Дар`я Вікторівна view
    Група 6.0139
    1. Бакумова Марія Євгеніївна
    2. Дмитренко Ірина Геннадіївна view
    3. Кенжегулова Оксана Юріївна
    4. Корнєва Ельвіра Юріївна
    5. Корчан Сніжана Едуардівна view
    6. Москвіна Діана Вікторівна view
    7. Наріжна Єлизавета Андріївна view
    8. Ніколайчук Лілія Ігорівна
    9. Новікова Анна Сергіївна view
    10. Пєтухова Євгенія Сергіївна
    11. Русєва Вікторія Ігорівна view
    12. Сапицька Олеся Іванівна view
    13. Сверзоленко Катерина Сергіївна
    14. Семеренко Еліза Романівна view
    15. Скидан Юлія Костянтинівна view
    16. Шульга Ірина Андріївна
    17. Ятчук Анна view
    6.016.01 Логопедія 
    Група 6.0169-1
    1. Адаменко Інна Віталіївна view
    2. Андрєєва Ангеліна Валеріївна view
    3. Вальцер Ірина Олександрівна view
    4. Гончарова Катерина Вячеславівна view
    5. Грінченко Аліна Петрівна view
    6. Гусейнова Гюльшан Шабан кизи
    7. Дядя Яна Олександрівна
    8. Євсєєва Христина Вадимівна view
    9. Кінебас Анастасія Олегівна view
    10. Котенко Альона Станіславівна
    11. Кузьма Єлизавета Андріївна view
    12. Куриленко Анна Борисівна
    13. Соколова Маргарита Олегівна view
    14. Таровик Вероніка Станіславівна view
    15. Ярошенко Дар`я Сергіївна view
    Група 6.0169-2
    1. Власенко Ліана Олегівна view
    2. Глок Катерина Дмитрівна view
    3. Грушко Юлія Олексіївна view
    4. Дивуляк Карина Юріївна
    5. Довгаль Ксения view
    6. Касяненко Вікторія Олександрівна view
    7. Кузьменко Марія Олегівна view
    8. Лі Едуард Леонідович view
    9. Мамай Дар`я Сергіївна view
    10. Потіп Валерія Владиславівна view
    11. Скрипник Анна Іванівна view
    12. Сокол Олена Олександрівна
    13. Стельмах Діана Олександрівна view
    14. Фролова Тетяна Ігорівна
    15. Хоменко Уляна view
    16. Шестопалова Вікторія Віталіївна view
    17. Шумакова Вероніка Миколаївна view
    6.022.01 Графічний дизайн 
    Група 6.0229-1
    1. Андріяш Софія Євгенівна view
    2. Бєлявцева Вікторія Олександрівна view
    3. Дороніна Олександра Ігорівна
    4. Іванко Анастасія Костянтинівна view
    5. Ільіна Ірина Олексіївна view
    6. Кішенець Ольга Костянтинівна view
    7. Козиряцька Злата Юріївна
    8. Корбут Катерина Сергіївна view
    9. Лиходід Сніжана Анатоліївна view
    10. Мисник Анастасія В`ячеславівна view
    11. Мороз Анастасія Василівна view
    12. Новіков Родіон Віталійович view
    13. Оганисян Татевік Камівна view
    14. Пєшков Максим Олександрович
    15. Рижков Вячеслав Геннадійович
    16. Садовий Евгений
    17. Семак Вікторія Віталіївна view
    18. Сергієнко Альона view
    19. Солом`яна Анастасія Сергіївна view
    20. Стовбур Богдана Андріївна view
    21. Хуповка Олена Олексіївна view
    22. Якубіна Вікторія Олександрівна
    Група 6.0229-2
    1. Брусніцина Діана Володимирівна
    2. Віннік Єлизавета Олександрівна view
    3. Вітвіцька Евеліна Юріївна
    4. Водолазкін Володимир Миколайович view
    5. Волкова Таїсія Олексіївна view
    6. Герман Валерія Михайлівна view
    7. Залєсова Анастасія Сергіївна view
    8. Касай Діана Володимирівна view
    9. Коноваленко Катерина Максимівна view
    10. Кулініч Людмила Борисівна
    11. Лісенкова Анастасія Олексіївна view
    12. Місько Світлана Анатоліївна
    13. Мошкун Віталій
    14. Назаренко Вікторія Ігорівна view
    15. Ніконцева Вікторія Олександрівна view
    16. Оробченко Марія view
    17. Панькіна Дар`я Євгенівна
    18. Пидан Світлана Євгеніівна view
    19. Риженко Мирослава Владиславівна view
    20. Ростовська Ксенія Олександрівна view
    21. Савка Максим Іванович view
    22. Толстікова Катерина Сергіївна view
    23. Фархутдінова Аліна Рамілівна view
    24. Халач Злата Вікторівна view
    25. Чернявський Владислав Дмитрович
    26. Чопко Тетяна Андріївна view
    6.026 Театральне мистецтво 
    Група 6.0269
    1. Алтухов Денис Сергійович
    2. Беркоз Данило Сергійович view
    3. Година Поліна Дмитрівна view
    4. Доронович Єлизавета Вікторівна view
    5. Екслер Дар`я Максимівна
    6. Єрещенко Дмитро Андрійович view
    7. Крохмаль Григорій Анатолійович
    8. Кушкіна Єкатєріна Дмитрівна view
    9. Маковський Влад Вадимович view
    10. Марюхна Єлизавета Сергіївна
    11. Перепьолкіна Олександра Володимирівна view
    12. Пилипенко Єгор Сергійович
    13. Пономаренко Микита Артемович
    14. Пруглова Таїсія Максимівна view
    15. Резниченко Ілля Тарасович view
    16. Цибрик Микита Андрійович view
    6.053 Психологія 
    Група 6.0539-1
    1. Гільдебрандт Ганна Олегівна view
    2. Григор`єва Валерія Русланівна
    3. Жилкіна Єлизавета Андріївна
    4. Земляний Валерій Юрійович
    5. Кадигроб Катерина Геннадіївна
    6. Коваленко Софія Олексіївна
    7. Ковальова Вікторія Євгенівна view
    8. Куропата Аніта Ігорівна view
    9. Кучеренко Олександра Сергіївна view
    10. Манжура Анна Анатоліївна
    11. Мартиненко Олеся Сергіївна view
    12. Мельник Карина Анатоліївна view
    13. Мироненко Анна Леонідівна view
    14. Мінаєва Аліна Олексіївна view
    15. Монастирьова Катерина Дмитрівна view
    16. Носок Вікторія Сергіївна view
    17. Паркіна Іліана Ростиславівна view
    18. Перетятько Тетяна Вікторівна view
    19. Романова Карина Олегівна view
    20. Сацька Оксана Юріївна view
    21. Семерикова Анастасія Романівна
    22. Сироватка Анастасія Сергіївна view
    23. Соляник Анастасія Олександрівна
    24. Ткачук Крістіна Юріївна
    25. Третяк Вікторія Олександрівна
    26. Федоришина Діана Володимирівна view
    27. Фоміна Юлія Євгеніївна
    28. Хомякова Анастасія
    29. Юхименко Владислав Юрійович view
    Група 6.0539-2
    1. Арсенян Асмік Геворгівна view
    2. Батракова Яна Олексіївна
    3. Габіда Карина Вікторівна
    4. Галко Вікторія Юріївна
    5. Дудка Олександра Олександрівна
    6. Євсєєв Вячеслав Станіславович
    7. Ісмайлова Емма Елдарівна
    8. Капля Дар`я Олексіївна view
    9. Козоріз Євгеній Дмитрович view
    10. Корнійчук Валерія Олексіївна view
    11. Крупій Анастасія Геннадіївна view
    12. Кукса Єгор Віталійович
    13. Лаврова Софія Миколаївна view
    14. Матвіїва Єлизавета Валеріївна
    15. Мельник Марія Русланівна
    16. Мещерякова Каріна Сергіївна view
    17. Мінченко Любов
    18. Погоріла Маргарита Ігорівна view
    19. Пояркова Єлизавета Олександрівна view
    20. Прокопченко Дар`я Анатоліївна view
    21. Рубан Ольга Мар`янівна
    22. Топчий Ніна Сергіївна
    23. Фатєєва Анастасія Юріївна view
    24. Фокшек Діана Танасіївна view
    25. Хруставчук Карина Олегівна
    26. Щепанова Аліна Андріївна view
    27. Ярмачок Катерина Дмитрівна view
    6.231 Соціальна педагогіка 
    Група 6.2319-сп
    1. Задоріна Аліна Вадимівна
    2. Зикова Дар`я Віталіївна view
    3. Клеменко Анастасія Юріївна view
    4. Магда Валерія Вікторівна view
    5. Ромалійська Аліна Олександрівна
    6. Самсоненко Марія Антонівна view
    7. Слюсар Альона Миколаївна

    Факультет: Соціології та управління

    Денна  Бакалавр  6.033 Європейські філософські студії і креативні індустрії 
    Група 6.0339
    1. Кулач Дар`я Костянтинівна
    2. Ларіна Олена Миколаївна
    3. Панайотов Денис Михайлович
    4. Токмакова Єлизавета Романівна
    6.052 Міжнародна політика та політика національної безпеки 
    Група 6.0529-мп
    1. Берестенко Аліна Сергіївна view
    2. Вайновська Маргарита Євгеніївна
    3. Зарудний Марк Олександрович
    4. Косицький Нікіта Вячеславович
    5. Кубасов Денис Валерійович view
    6. Левченко Антон Андрійович view
    7. Огієнко Ілля Дмитрович
    8. Проданець Данило Сергійович view
    9. Рулько Анастасія Володимирівна
    10. Семенова Маріанна Артемівна view
    11. Шуміліна Анна Сергіївна view
    6.052 Політологія 
    Група 6.0529-п
    1. Вовушко Валерія Андріївна
    2. Мішин Євген Володимирович view
    3. Осадча Юлія Сергіївна view
    4. Синельник Арсеній Миколайович
    5. Ясьмо Ольга Валеріївна view
    6.054 Соціологія 
    Група 6.0549-с
    1. Гойда Анна Олегівна view
    2. Заворотна Вікторія Юріївна view
    3. Клименко Анастасія Олександрівна view
    4. Магдич Захар
    5. Папахчян Карен Самвелович
    6. Попкова Анастасія Павлівна view
    7. Прядко Анна Олександрівна view
    8. Фісівська Олена Володимирівна view
    9. Шатайло Юрій Юрійович view
    10. Шматова Милана Ігорівна view
    6.054 Соціологія медіації і кримінології 
    Група 6.0549-смк
    1. Бондаренко Анастасія Олексіївна view
    2. Городецька Анастасія Віталіївна view
    3. Гудима Ірина Миколаївна view
    4. Єршов Олексій Володимирович
    5. Корощенко Олександра Анатоліївна view
    6. Павленко Ірина Артемівна
    7. Погиба Олександра Володимирівна view
    8. Таран Єлизавета Сергіївна
    9. Титичко Єлизавета Сергіївна view
    10. Цибуля Поліна Олександрівна view
    11. Шаповалова Ірина Віталіївна view
    6.231 Соціальна робота 
    Група 6.2310-ср-с
    1. Каргіна Катерина Ігорівна
    2. Константинова Анастасія Дмитрівна view
    3. Кравченко Маргарита Олексіївна view
    4. Куракова Аделіна Олександрівна view
    Група 6.2319-ср
    1. Бойко Володимир Геннадійович view
    2. Бубнова Ярославна Ігорівна view
    3. Заливша Поліна Андріївна
    4. Запорожченко Андрій Віталійович
    5. Корнієнко Софія Валеріївна view
    6. Мішеньова Євгенія Артемівна
    7. Одарич Ольга Ігорівна
    8. Прокопенко Вікторія Вікторівна view
    9. Сердюк Анастасія Сергіївна view
    10. Ситнік Олександр Сергійович
    11. Сичова Валерія Андріївна
    12. Собко Богдан Богданович
    13. Солодова Тамара Вікторівна
    14. Турило Дарина Андріївна view
    6.281 Публічне управління та адміністрування 
    Група 6.2819-пуа
    1. Богочаров Дмитро Олександрович view
    2. Варіщук Леся Миколаївна view
    3. Гончаренко Андрій Володимирович
    4. Дроздовська Крістіна Олександрівна
    5. Ільїнський Максим Денисович
    6. Калашник Анна Денисівна view
    7. Кузьменко Юлія Володимирівна view
    8. Лижнікова Єлизавета Денисівна
    9. Ліповська Ілона Сергіївна
    10. Моройко Дар`я Сергіївна view
    11. Погосян Олександр Олександрович view
    12. Приходько Єлизавета Романівна
    13. Прокопенко Тетяна Юріївна
    14. Степанов Данило Андрійович
    15. Тупіченко Артем Євгенійович

    Факультет: Фізичного виховання

    Денна  Бакалавр  6.017 Спорт 
    Група 6.0179-1с
    1. Андрєєв Микита Леонідович view
    2. Андрюхіна Катерина Олександрівна
    3. Бабіч Віталій Євгенович view
    4. Віхляєв Степан Юрійович
    5. Волчанська Мирослава Дмитрівна
    6. Воробйова Алла Ігорівна view
    7. Герман Карина Олександрівна view
    8. Добровольський Олександр Ігоревич view
    9. Дорогань Юрій Олексійович
    10. Дударєв Богдан Миколайович
    11. Жуков Іван Володимирович
    12. Калініченко Денис Миколайович
    13. Ковальський Георгій Павлович view
    14. Кононенко Ілля Ігорович
    15. Кузьмович Валентин Сергійович view
    16. Марченко Юлія Олексіївна view
    17. Мустафаєва Крістіна Олександрівна view
    18. Нечет Павло Андрійович
    19. Новиков Артур Миколайович view
    20. Павлова Олександра Андріївна view
    21. Пирогівська Таїсія Олегівна
    22. Ратнікова Вікторія Олександрівна
    23. Федорчак Данило Олександрович
    Група 6.0179-2с
    1. Глущенко Артем Олегович
    2. Мороз Іван Вікторович
    3. Онбиш Сергій Олегович
    4. Плецький Богдан Олександрович view
    5. Пономаренко Марія Сергіївна
    6. Прокопов Анатолій Олександрович view
    7. Рашевська Владислава Владиславівна view
    8. Рожков Артем Юрійович
    9. Саражина Єлизавета Володимирівна view
    10. Сидоренко Данило Артемович view
    11. Сорокіна Олена Леонідівна view
    12. Тесленко Богдан Едуардович
    13. Товстоног Руслан Олександрович view
    14. Харченко Олексій Борисович
    15. Чабаненко Вячеслав Вячеславович view
    16. Шаповалов Руслан Олексійович
    6.017 Фізичне виховання 
    Група 6.0179-1ф
    1. Бакум Євген Володимирович view
    2. Березовський Вадим Русланович view
    3. Божко Олексій Олександрович
    4. Гагара Ірина Володимирівна view
    5. Гузь Діана Олександрівна view
    6. Жукова Вероніка view
    7. Капранчук Данило Сергійович
    8. Кирюта Вікторія Костянтинівна view
    9. Комаров Максим Андрійович view
    10. Легеза Вікторія Владиславівна view
    11. Мальченко Олександр Дмитрович view
    12. Меценко Іван Юрійович view
    13. Нетребко Владислав Романович view
    14. Олексієнко Максим Миколайович view
    15. Патана Ярослав Ярославович view
    16. Петренко Владислав Васильович view
    17. Пиптюк Павло Павлович view
    18. Пікуш Назар Миколайович view
    19. Плотнік Павло Володимирович
    20. Чірков Михайло view
    21. Штраус Віталій Олексійович
    Група 6.0179-2ф
    1. Барановський Ігор Андрійович
    2. Басовський Данило Олександрович view
    3. Березій Любов Олегівна
    4. Бєляєв Даніель Білялович
    5. Борщ Василь Володимирович
    6. Вітковський Іван Павлович
    7. Дерев`янко Андрій Олексійович
    8. Єфіменко Тетяна Євгеніївна view
    9. Задорожна Євгенія Сергіївна view
    10. Зайцев Олексій Олександрович
    11. Кіктенко Олександр Олексійович
    12. Ковальов Даниїл Олегович
    13. Ковтунов Владислав Олексійович view
    14. Кораблін Тимур Михайлович
    15. Короєд Ніколь-Тетяна Миколаївна view
    16. Кушнір Сергій Вадимович
    17. Лаврій Руслан Ярославович
    18. Лепетченко Захар Олександрович
    19. Лєстєв Андрій Андрійович view
    20. Сербін Олег Максимович
    21. Спіріна Вікторія В`ячеславівна view
    22. Хоменко Ангеліна Олександрівна
    23. Якубовський Вячеслав Юрійович
    6.227 Фізична терапія, ерготерапія 
    Група 6.2279-1
    1. Аблялімова Мерёєм Азізівна
    2. Ананко Кіріл Романович
    3. Артамонов Олександр Олександрович
    4. Божко Антон Володимирович view
    5. Бондаренко Ілля Вікторович view
    6. Бригеда Анна Андріївна view
    7. Варавін Станіслав Ігорович view
    8. Водяницька Ксенія Русланівна view
    9. Голіздра Данило Володимирович view
    10. Голод Юлія Сергіївна view
    11. Горб Дмитро Віталійович
    12. Давиденко Анастасія Сергіївна view
    13. Добруля Данило Сергійович view
    14. Дрибник Аліна Володимирівна
    15. Жилюк Єлизавета Юріївна view
    16. Кірєєв Ілля Максимович view
    17. Клебан Іван Вікторович view
    18. Ковальова Анастасія Ярославівна view
    19. Когут Катерина Володимирівна view
    20. Красна Надія Вікторівна view
    21. Крейдич Ярослав Юрійович view
    22. Кривко Анастасія Михайлівна
    23. Курдас Єва Сергіївна view
    24. Ласкава Валерія Денисівна view
    25. Лєонова Наталя Костянтинівна view
    26. Лісняк Богдан Ігорович view
    27. Мірчева Карина Олександрівна view
    28. Олійник Олена Борисівна
    29. Переверзев Артем Іванович view
    30. Перекрест Вікторія Ігорівна view
    31. Саюн Андрій Анатолійович
    32. Старокож Олександра Володимирівна view
    Група 6.2279-2
    1. Адаменко Василь Миколайович view
    2. Бойко Нікіта Андрійович view
    3. Борисенко Тетяна Миколаївна view
    4. Бурназа Вікторія Анатоліївна view
    5. Воронков Володимир Володимирович
    6. Герасименко Владислав Васильович view
    7. Деркач Богдан Сергійович view
    8. Дмитрук Данило Вікторович view
    9. Єршова Ірина Сергіївна
    10. Карпова Ірина Олегівна view
    11. Кобиляцька Ганна Сергіївна view
    12. Лаврєнов Георгій Ігорович view
    13. Нікіташина Катерина Олегівна view
    14. Оніщук Вікторія Сергіївна view
    15. Орел Олександр Євгенійович
    16. Прокопенко Данило Олександрович view
    17. Пучкова Анастасія Анатоліївна view
    18. Ревенко Данило Вікторович view
    19. Рязанова Валерія Олександрівна view
    20. Саприкін Олександр Сергійович view
    21. Сідоченко Микита Андрійович view
    22. Старус Єгор Віталійович
    23. Тістол Лілія Олександрівна view
    24. Хівріч Ганна Олександрівна view
    25. Ходяк Денис Вячеславович view
    26. Хребор Андрій Вікторович
    27. Цацура Аліна Василівна view
    28. Чуприна Анна Сергіївна view
    29. Щербина Олексій Олександрович view
    30. Ярема Марія Василівна view
    6.241 Готельно-ресторанна справа 
    Група 6.2419-1
    1. Булас Катерина Костянтинівна
    2. Булат Іван Віталійович
    3. Бутко Олена Олексіївна view
    4. Гавкалов Артур Глібович
    5. Галкіна Каміла Звіядівна
    6. Глущенко Олександр Вікторович
    7. Дашевська Аліна view
    8. Дейнега Ігор Богданович view
    9. Зубова Ксенія Денисівна view
    10. Козачук Розмарі Дітерівна view
    11. Колоянов Данило Владиславович
    12. Кропивницька Валерія Євгеніївна view
    13. Кулагіна Катерина Артурівна view
    14. Лесечко Анжеліка Володимирівна view
    15. Марусенко Ганна Андріївна view
    16. Матюхіна Ганна Вікторівна view
    17. Меліхова Лілія Геннадіївна view
    18. Оганян Галина Сейранівна
    19. Павлова Кароліна view
    20. Пономарьов Ігор Володимирович
    21. Пузиревич Дмитро Ігорович
    22. Ревіна Ксенія Олександрівна view
    23. Романова Каріна Русланівна view
    24. Середа Дар`я Олександрівна
    25. Сур Максим Олександрович
    26. Терила Олександр Сергійович
    27. Яковенко Антон Євгенович view
    6.242 Туризм 
    Група 6.2429-1
    1. Абрамян Елєн
    2. Барабаш Олег Володимирович
    3. Біленька Марія Олександрівна view
    4. Білокопитова Єлизавета Костянтинівна view
    5. Близнюкова Марія Олександрівна view
    6. Бурякіна Анастасія Віталіївна view
    7. Васильєва Влада Олександрівна view
    8. Вініченко Антон Миколайович
    9. Говяз Альона Іванівна
    10. Гуцуляк Сергій Васильович view
    11. Доценко Алла Дмитрівна view
    12. Дребеда Максим Валентинович
    13. Дудкова Анастасія Андріївна view
    14. Дудник Денис Олександрович view
    15. Дуленко Ангеліна Володимирівна view
    16. Єльникова Марина Михайлівна view
    17. Жук Дар`я Юріївна
    18. Забашта Вероніка Ігорівна
    19. Ібрагімова Ельміра Ніязі гизи view
    20. Іващенко Олексій Віталійович view
    Група 6.2429-2
    1. Аммар Рагіб view
    2. Книш Марія Сергіївна view
    3. Ковальова Катерина Андріївна
    4. Ковальчук Захар Максимович view
    5. Кузьминська Марія Олександрівна
    6. Лєвшина Єлизавета Русланівна
    7. Литвиченко Ірина Сергіївна view
    8. Лі Микита Едуардович view
    9. Маковоз Валерія Станіславівна view
    10. Мельник Таміла Ігорівна
    11. Никонов Артем Олексійович
    12. Новгородська Софія Дмитрівна
    13. Ойович Ганна Степанівна view
    14. Поволоцька Яна Олександрівна view
    15. Рябчук Ярослав Ігорович view
    16. Сабініна Вікторія Олександрівна
    17. Сиволап Юлія Володимирівна
    18. Сухова Валерія Олександрівна
    19. Терновська Ксенія Ігорівна
    20. Томілін Ілля Валентинович
    21. Тучинська Софія Петрівна view
    22. Тютянова Дарина Віталіївна
    23. Фартушний Дмитро Олександрович
    24. Фесенко Аліна Русланівна
    25. Холод Альбіна Сергіївна view
    26. Чабан Анастасія Вікторівна
    27. Черняховська Валерія Сергіївна
    28. Шульга Ірина Олексіївна view
    29. Ященко Єлизавета Костянтинівна

    Факультет: Філологічний

    Денна  Бакалавр  6.014.01 Середня освіта (Українська мова і література) 
    Група 6.0149-у
    1. Білик Аліна Романівна view
    2. Бородич Дар`я Сергіївна view
    3. Відменко Анастасія Валентинівна view
    4. Головко Анастасія Ігорівна view
    5. Івашкова Яна Андріївна view
    6. Касимова Аліна Олександрівна view
    7. Клименко Валерія Віталіївна
    8. Король Євгенія Олегівна view
    9. Куцевол Марія Анатоліївна view
    10. Лєшукова Влада Юріївна view
    11. Моргун Вікторія Олександрівна view
    12. Нечаєва Катерина Юріївна view
    13. Піскун Віка Леонідівна view
    14. Пода Дарина Миколаївна view
    15. Попкова Наталія Андріївна view
    16. Романенко Катерина Олегівна view
    17. Сосновська Вікторія Анатоліївна view
    18. Сталєва Ірина Юріївна view
    19. Сухова Владислава Олександрівна view
    20. Шубкіна Олександра Романівна view
    6.035.01 Українська мова та література 
    Група 6.0359-у
    1. Бородич Дар`я Сергіївна view
    2. Кондратова Владислава Андріївна view
    3. Назаренко Олег Володимирович view
    4. Павлова Валерія Віталіївна view
    5. Пасюк Аліна Сергіївна view
    6. Пісклова Діана Сергіївна view
    7. Радецька Ангеліна Андріївна view
    8. Уманська Олександра Володимирівна view
    9. Черкащенко Дар`я Олегівна
    10. Шопіна Діана Павлівна
    11. Яременко Оксана Сергіївна view
    6.035.033 Слов'янський переклад (польський) 
    Група 6.0359-п
    1. Білоус Аліна Станіславівна view
    2. Губрій Анна Сергіївна view
    3. Жуков Олексій Дмитрович view
    4. Золотаревська Таїсія Геннадіївна view
    5. Костюк Марина Володимирівна view
    6. Кузекіна Ангеліна Володимирівна view
    7. Олійник Софія Костянтинівна view
    6.035.034 Російська мова і зарубіжна література. Друга мова 
    Група 6.0359-р
    1. Кулик Диана Константиновна view

    Факультет: Юридичний

    Денна  Бакалавр  6.081 Право 
    Група 6.0819-1
    1. Акопян Кирило Арменович view
    2. Бабаєва Єлизавета Максимівна view
    3. Бжассо Еліна Владиславівна view
    4. Бойко Данило Костянтинович
    5. Бражюнас Едуард Євгенович
    6. Веремюк Артем Вячеславович
    7. Голосова Стефанія Ігорівна view
    8. Дрозд Олена Дмитрівна view
    9. Катеруша Дмитро Андрійович view
    10. Кирилюк Єлизавета Михайлівна view
    11. Ковдря Анастасія Віталіївна view
    12. Колесник Дмитро Геннадійович
    13. Лісовська Богдана Олегівна view
    14. Матахнюк Костянтин Сергійович
    15. Мкртумян Ані Суренівна view
    16. Руденко Софія Костянтинівна view
    17. Сітнікова Марія Володимирівна
    18. Солов`ян Аріна Сергіївна view
    19. Солодовник Вероніка Павлівна
    20. Таратухіна Єлизавета Сергіївна
    21. Ткаченко Олександр Олександрович
    22. Трусько Владислава Ігорівна
    23. Фодорожнюк Дмитро Олегович
    24. Хачибабян Розі view
    25. Шалагинова Валерия Олеговна view
    Група 6.0819-2
    1. Аверкін Олександр Сергійович view
    2. Алєксєєва Валерія Юріївна view
    3. Борлов Олексій Іванович
    4. Брімер Єлизавета Русланівна
    5. Велика Анастасія Олександрівна view
    6. Вельможко Микита Олегович
    7. Вишнивецька Карина Дмитрівна view
    8. Горлов Євген Віталійович view
    9. Ємельяненко Артем Вікторович view
    10. Завгородня Регіна Ігорівна view
    11. Карамушка Юлія Юріївна
    12. Клименко Інна Сергіївна view
    13. Ковальчук Анна Дмитрівна view
    14. Козлов Микита Олександрович view
    15. Кононова Анастасія Юріївна view
    16. Крименко Ілля Олександрович view
    17. Ломейко Дар`я Сергіївна view
    18. Лудан Альбіна Володимирівна view
    19. Маковська Валерія Олександрівна view
    20. Махунов Володимир Володимирович view
    21. Набока Альона Віталіївна view
    22. Петрук Ганна Олексіївна
    23. Слінько Едуард Євгенович
    24. Тучинська Аріна Аркадіївна
    25. Чечет Ангеліна Сергіївна
    26. Чорна Діана Віталіївна view
    27. Яценко Олександра Євгенівна view
    Група 6.0819-3
    1. Андрієвська Евеліна Русланівна view
    2. Большакова Анастасія Юріївна
    3. Дубяга Анна Олександрівна view
    4. Євсюков Вячеслав Сергійович
    5. Єрьомін Данило Вадимович
    6. Капустін Микита Михайлович
    7. Коваль Анастасія Костянтинівна view
    8. Колодій Арсеній Володимирович view
    9. Корж Кирило Тимурович view
    10. Кравец Леонид Александрович view
    11. Кравець Лілія Миколаївна
    12. Латишева Аліна Вячеславівна view
    13. Ліснюк Кирило Дмитрович
    14. Марійчук Єлизавета Сергіївна view
    15. Недвига Денис Юрійович
    16. Нефьодова Аліна Віталіївна view
    17. Оганян Анна Едуардівна view
    18. Оселедчик Ольга view
    19. Пазій Владислав Олександрович view
    20. Паладійчук Олена Сергіївна view
    21. Пахар Олена Андріївна view
    22. Радченко Аліна Євгенівна view
    23. Сопін Андрій Сергійович view
    24. Степлива Тетяна Віталіївна
    25. Стратій Данііл Сергійович view
    26. Ткачук Анна Миколаївна view
    27. Трапезін Ілля Михайлович
    28. Черкасіна Ольга Валентинівна view
    29. Шевченко Олександр Євгенійович view
    30. Широка Карина Олександрівна view
    Група 6.0819-4
    1. Бельдягіна Дар`я Віталіївна view
    2. Бик Олександр Вікторович view
    3. Богиня Андрій Олександрович view
    4. Брик Поліна
    5. Бурлай Євгеній Дмитрович view
    6. Горна Дар`я Андріївна view
    7. Данільчак Євгенія Олександрівна view
    8. Довгополік Ірина Сергіївна view
    9. Жданов Денис Андрійович view
    10. Зайцева Ксенія Олексіївна
    11. Кучма Евгений view
    12. Литвиненко Леонід Михайлович
    13. Луц Олена Станіславівна
    14. Сеглін Ігор Олексійович
    15. Семенюк Олеся Вікторівна view
    16. Семеняченко Вікторія Володимирівна view
    17. Сухенко Олександр Павлович
    18. Суховой Ілля Олексійович view
    19. Тимощенко Валерія Іванівна view
    20. Царьков Микита Андрійович
    21. Чурилова Катерина Дмитрівна
    22. Шаравара Дмитро Павлович
    23. Шац Елизавета Сергеевна
    24. Шевченко Дар`я Сергіївна
    Група 6.0819-5
    1. Антоненко Катерина Юріївна view
    2. Біляк Максим Сергійович view
    3. Верлос Ілля Олександрович
    4. Глущенко Милана Олександрівна
    5. Дерев`янко Гліб Валерійович
    6. Карачик Хадир Ібраїмович view
    7. Кравчута Оксана Володимирівна
    8. Кривошей Ганна Владиславівна view
    9. Кудінова Вікторія Валентинівна
    10. Мірошниченко Олег Романович
    11. Новікова Крістіна Ігорівна view
    12. Плахтій Юлія Юріївна
    13. Севериненко Катерина Русланівна view
    14. Улитенко Марія Євгенівна view
    15. Шавульський Ілля Андрійович
    16. Щербина Вікторія Геннадіївна view
    View All
    Total 1477: 979 rated; 498 not rated. 66% completed