Блок: ВМУЗ 2022 дисципліна на 7 семестр

    Факультет: Біологічний

    Заочна  Бакалавр  6.091 Біологія 
    Група 6.0919-з
    1. Бербер Владислав Дмитрович
    2. Галігузов Дамір Русланович
    3. Галушко Кирило Сергійович
    4. Горбань Зоя Олександрівна
    5. Дзюба Дарина Станіславівна
    6. Жабицька Дарина Дмитрівна
    7. Жуган Лілія Ігорівна view
    8. Закутська Юлія Леонідівна
    9. Імамалієва Сабіна Аламдарівна
    10. Кононенко Карина Володимирівна
    11. Костогриз Владислава Сергіївна
    12. Кравцова Олена Сергіївна
    13. Макаренко Павло Анатолійович
    14. Мінальтова Катерина Володимирівна
    15. Піхотіна Олександра Миколаївна
    16. Романенкова Карина Василівна
    17. Скрипнік Ігор Олексійович view
    18. Соломахіна Катерина Андріївна
    19. Сурчилова Аліна Валеріївна
    20. Тітов Віктор Сергійович
    21. Удовченко Божена Романівна
    6.205 Мисливське господарство та рослинні ресурси 
    Група 6.2059-з
    1. Корінець Андрій Юрійович
    2. Руденко Олександр Олександрович view
    3. Смола Микита Максимович
    4. Степанов Дмитро Олегович
    5. Шрамко Віктор Миколайович

    Факультет: Економічний

    Заочна  Бакалавр  6.051 міжнародна економіка 
    Група 6.0519-ме-з
    1. Дугієнко Олександр Едуардович
    2. Карпенко Катерина Антонівна
    3. Кугук Аріна Геннадіївна
    4. Лапонов Денис Олександрович
    5. Левітіна Анна Костянтинівна view
    6. Мансуров Олександр Маратович
    7. Отаназаров Асадбек Шухратбек
    8. Плачинта Анастасія Вадимівна
    9. Сосонний Богдан Ігорович
    10. Таран Микита Олегович view
    11. Фоміна Єлизавета Миколаївна
    12. Шитко Владислава Віталіївна
    13. Шкуро Віталій Вікторович
    6.051 Управління персоналом та економіка праці 
    Група 6.0519-уп-з
    1. Воскобойнік Марія Русланівна
    2. Гнатюк Євгеній Валерійович view
    3. Дахно Уляна Олегівна view
    4. Зазорін Олександр Олександрович view
    5. Коваленко Ірина Сергіївна
    6. Коваленко Анна Андріївна view
    7. Крамаренко Ганна Олександрівна
    8. Лошкарьова Наталя Миколаївна
    9. Попова Ганна Олександрівна
    10. Садченко Дар`я Русланівна
    11. Тарадай Яна Володимирівна view
    12. Троцько Дар'я Олексіївна
    13. Чернецька Ольга Олександрівна
    14. Шепедько Ольга Сергіївна
    15. Яманов Євгеній Володимирович view
    6.071 Облік і аудит 
    Група 6.0719-з
    1. Акульшина Катерина Олексіївна
    2. Багашова Світлана Володимирівна view
    3. Галинач Карина Сергіївна
    4. Дядько Вікторія Євгенівна view
    5. Живиця Єлизавета Андріївна view
    6. Куліш Валерія Юріївна
    7. Миронова Аліна Олександрівна
    8. Ніколаєнко Вікторія Олександрівна
    9. Нузгальцева Юлія Віталіївна
    10. Павленко Каріна Петрівна
    11. Пилипенко Анастасія Романівна
    12. Сабірова Катерина Сергіївна
    13. Стєшина Валерія Олександрівна view
    14. Урбанович Анастасія Олексіївна
    6.072 фінанси і кредит 
    Група 6.0729-з
    1. Бауман Ольга Анатоліївна
    2. Бережнов Микита Андрійович
    3. Білий Денис Валентинович
    4. Воловик Аделіна Павлівна
    5. Гужва Катерина Миколаївна view
    6. Давиденко Валерія Сергіївна
    7. Іванісова Сніжана Андріївна
    8. Лабеко Ганна Сергіївна
    9. Лисенко Крістіна Сергіївна
    10. Лотоцька Діана Дмитрівна
    11. Оніщук Марина Сергіївна

    Факультет: Журналістики

    Заочна  Бакалавр  6.029 Інформаційна, бібліотечна та архівна справа (Інформаційна справа) 
    Група 6.0299-з
    1. Нікішина Єлизавета Сергіївна
    2. Проніна Руслана Василівна
    6.061 журналістика 
    Група 6.0619-ж-з
    1. Васильчук Андрій Іванович
    2. Єрмакова Анастасія Сергіївна
    3. Козик Катерина Олександрівна
    4. Лемешко Кароліна Миколаївна
    5. Мала Ганна Олексіївна
    6. Ткаченко Наталія Валеріївна
    7. Ужва Олександр Сергійович
    8. Яланський Максим Сергійович
    6.061 Редакторсько-видавнича діяльність і медіамоделювання 
    Група 6.0619-рвд-з
    1. Бондар Інна Русланівна
    2. Дихнова Олександра Максимівна
    3. Зінченко Михайло Сергійович
    4. Каптьол Марія Олександрівна
    5. Кисельова Олександра Романівна
    6. Кондратовець Сергій Олександрович view
    7. Кунах Дар`я Олексіївна
    8. Полещук Тетяна Олегівна
    9. Рибакевич Олег
    10. Рубцова Влада Олексіївна view
    6.061 реклама і зв’язки з громадськістю 
    Група 6.0619-рз-з
    1. Кривега Анастасія Євгеніївна
    2. Мороз Андрій Ігорович
    3. Недавня Аліна Ігорівна
    4. Нестеренко Карина Вікторівна
    5. Торянік Юлія Юріївна
    6. Яковлєва Валерія Романівна

    Факультет: Іноземної філології

    Заочна  Бакалавр  6.014.02 Середня освіта (Мова і література (англійська)) 
    Група 6.0149-а-з
    1. Василенко Анастасія Віталіївна
    2. Петришина Алла Олегівна
    3. Рибальченко Олена Ігорівна
    6.035.041 Мова і література (англійська) 
    Група 6.0359-а-з
    1. Гарт Марія Сергіївна
    2. Денисенко Катерина Володимирівна
    3. Дозоренко Вікторія Андріївна
    4. Думанецька Анна Романівна
    5. Іщенко Поліна Сергіївна
    6. Квасова Наталія Олександрівна
    7. Криштанович Анастасія Андріївна
    8. Мала Каріна Олександрівна
    9. Мізіна Анна Вікторівна
    10. Мурашко Марія Василівна
    11. Облог Марія Олександрівна
    12. Ходаковська Марія Андріївна
    13. Явкіна Валерія Олександрівна
    6.035.041 Переклад (англійський) 
    Група 6.0359-ап-з
    1. Алімова Ангеліна Олегівна
    2. Антіпова Анастасія Олександрівна
    3. Безелюк Ганна Олександрівна
    4. Винник Арсеній Валерійович
    5. Дейна Катерина Олексіївна
    6. Долгов Даніель Олександрович
    7. Євсєєва Влада Іллівна
    8. Зуєва Анастасія Романівна
    9. Кармазін Артем
    10. Кляковкіна Анна Валеріївна
    11. Коптєва Марина Сергіївна
    12. Лісняк Ліна Владиславівна
    13. Савонік Аліна Іванівна
    14. Фесік Поліна Дмитрівна
    15. Шпєньова Поліна Антонівна
    16. Яценко Єлизавета Михайлівна

    Факультет: Історичний

    Заочна  Бакалавр  6.014.03 Середня освіта (Історія) 
    Група 6.0149-і-з
    1. Білоусова Ірина Дмитрівна
    2. Жук Олександр Володимирович
    3. Крючкова Діана Едуардівна
    4. Оверко Каріна Олександрівна view
    5. Тітова Євгенія Романівна
    6.032 Історія 
    Група 6.0329-з
    1. Адоніна Анастасія Володимирівна
    2. Малько Павло Анатолійович
    3. Нарсіа Сюзанна Тарасіївна
    4. Распутний Ростислав Олегович
    5. Ходунов Валерій Олександрович
    6. Чудновський Олег Анатолійович
    7. Янковська Тетяна Олександрівна view

    Факультет: Математичний

    Заочна  Бакалавр  6.014.04 Середня освіта (математика) 
    Група 6.0149-м-з
    1. Міщенко Вікторія Володимирівна
    2. Передерій Анастасія Костянтинівна
    3. Саєнко Ольга Юріївна
    6.014.08 Середня освіта (Фізика) 
    Група 6.0149-ф-з
    1. Вельможко Олексій Олексійович
    2. Ігнатенко Валерія Едуардівна
    3. Овсяннікова Дарина Сергіївна
    6.014.09 Середня освіта (Інформатика) 
    Група 6.0149-ін-з
    1. Ігнатченко Марина Валеріївна
    2. Нікуліна Таісія Олександрівна
    3. Тімченко Юлія Валеріївна
    4. Шкатула Карина Олександрівна
    5. Юріна Аліна Євгенівна view
    6.111 Комп'ютерна математика  
    Група 6.1119-км-з
    1. Калиновська Маргарита Едуардівна
    2. Клещов Олександр Юрійович
    6.122 Комп’ютерні науки 
    Група 6.1229-з
    1. Бондаренко Юрій Романович
    2. Виставкін Володимир Володимирович
    3. Кирилюк Максим Сергійович view
    4. Криворучко Яна Віталіївна
    5. Кукіна Анастасія Юріївна view
    6. Махмутов Владислав Олександрович
    7. Сумбаєв Андрій Павлович
    8. Ткач Віталій Валерійович
    9. Ткаченко Сергій Євгенович
    10. Шашко Анна Анатоліївна
    6.126 Інформаційні системи та технології 
    Група 6.1269-з
    1. Дуран Серхіо Сесарович
    2. Мась Євген Андрійович
    3. Око-Ісу Меріджейн Чінечерему

    Факультет: Менеджменту

    Заочна  Бакалавр  6.073 Менеджмент готельного, курортного та туристичного сервісу 
    Група 6.0739-гктс-з
    1. Біла Анастасія Юріївна
    2. Борщевська Єлизавета Андріївна
    3. Бурцева Поліна Віталіївна
    4. Головко Ігор Леонідович
    5. Жадько Дар`я Олегівна
    6. Золотухіна Юлія Артурівна
    7. Кругляк Ксенія Володимирівна view
    8. Лебединець Олена Миколаївна
    9. Матвеєвська Олександра Павлівна
    10. Мутовчи Аліна Іванівна
    11. Носівець Людмила Олександрівна
    12. Пасько Юлія Анатоліївна
    13. Симоненко Аліна Русланівна
    14. Сімрок Анастасія Олександрівна
    15. Ставновська Валерія Андріївна
    16. Тимченко Анна Максимівна
    17. Тімченко Марія Дмитрівна
    6.073 Менеджмент ЗЕД 
    Група 6.0739-зед-з
    1. Бабіч Вікторія Олександрівна
    2. Гетта Валерія Олегівна
    3. Гуляй Аліса Олександрівна
    4. Денисова Вікторія Олегівна
    5. Дудник Єлизавета Андріївна
    6. Єрємєєва Аліна Андріївна view
    7. Каврін Михайло Олегович view
    8. Кірова Дар`я Володимирівна
    9. Колісник Валентин Михайлович
    10. Кулініч Кирило Данилович
    11. Куц Сергій Павлович
    12. Овчаренко Катерина Сергіївна
    13. Охрименко Андрій Володимирович
    14. Паламарчук Ірина Ігорівна view
    15. Свириденко Станіслав Олександрович
    16. Столярова Євгенія
    6.073 Менеджмент міжнародного бізнесу 
    Група 6.0739-мб-з
    1. Ахмедов Мамед Аждарович
    2. Береснєва Вікторія Олександрівна
    3. Букрєєва Дар`я Андріївна
    4. Варініца Крістіна Юріївна view
    5. Войтович Крістіна Сергіївна
    6. Гончарова Анастасія Олегівна
    7. Горєльченкова Аліна Віталіївна
    8. Заяць Карина Сергіївна
    9. Заяць Аліна Сергіївна
    10. Ільчук Руслана Юріївна
    11. Качан Валерія Едуардівна
    12. Кібірєва Владлена Олександрівна
    13. Кривуля Іван Ігорович
    14. Куротчин Віталій Вікторович
    15. Кучеренко Анастасія Олегівна
    16. Кучеровская Мария Алексеевна view
    17. Момот Олексій Віталійович
    18. Новікова Валерія Андріївна
    19. Сайгак Катерина Максимівна
    20. Семешко Вікторія Олександрівна view
    21. Синявська Яна Олександрівна
    22. Степанець Анна Ігорівна
    23. Трачук Ерна-Анна Петрівна
    24. Шевцова Марина Сергіївна
    6.073 Менеджмент організацій і адміністрування 
    Група 6.0739-мо-з
    1. Бабак Катерина Ігорівна
    2. Голіздра Данило Володимирович
    3. Гринчук Денис Валентинович
    4. Єлець Олег Сергійович
    5. Заєць Ірина Олегівна
    6. Коряк Яна Геннадіївна
    7. Плетеня Дмитро Олександрович
    8. Тішковська Вікторія Олександрівна
    9. Шемет Галина Віталіївна
    6.076 Агробізнес 
    Група 6.0769-аб-з
    1. Марчак Ярослав Русланович
    2. Юрпалов Віктор Миколайович

    Факультет: Соціальної педагогіки та психології

    Заочна  Бакалавр  6.016.01 Логопедія 
    Група 6.0169-з
    1. Ворона Дарія Олександрівна
    2. Кепа Олена Вікторівна
    3. Коваленко Тетяна Олександрівна
    4. Коваль Алла Вікторівна
    5. Кудрик (Овсієнко) Катерина Сергіївна
    6. Локова Валерія Олегівна view
    7. Малишевська Діана view
    8. Масенко Діана Сергіївна
    9. Опалатенко Катерина Сергіївна
    10. Паніна Олександра Володимирівна
    11. Пінчук Олександра Вікторівна
    12. Плетінь Анжеліка Станіславівна
    13. Степанець Анастасія Сергіївна
    14. Судакова Марія Володимирівна
    15. Тимофєєва Ольга Юріївна
    16. Тишина Олена Василівна
    17. Щеглова Дар`я Олександрівна
    6.022.01 Графічний дизайн 
    Група 6.0229-з
    1. Антоненко Вероніка Володимирівна
    2. Банас Денис Олексійович
    3. Волжаніна Валерія
    4. Геворгян Агван Давидович
    5. Гринюк Оксана Анатоліївна view
    6. Дорофєєв Дмитро Вадимович view
    7. Кірпалова Христина Максимівна
    8. Кірьянова Дар`я Олександрівна
    9. Клишната Яна Вікторівна
    10. Коваленко Наталія Віталіївна
    11. Кутова Анна Олегівна
    12. Подольська Лілія Володимирівна
    13. Стратулат Марина Віталіївна view
    14. Федоренко Тетяна Олександрівна view
    15. Федорук Ірина Валентинівна view
    6.053 Психологія 
    Група 6.0539-1з
    1. Бобрицька Євгенія Станіславівна
    2. Гончарова Алевтина Павлівна view
    3. Грибко Юлія Михайлівна view
    4. Гур`єв Сергій Леонідович
    5. Дружинець Артем Костянтинович
    6. Кобець Дар`я Сергіївна
    7. Куклиновский Максим Михайлович
    8. Лапіна Анастасія Олександрівна
    9. Лукашева Юлия
    10. Людвиченко Артур Ігорович
    11. Рейвен Наталія Анатоліївна view
    12. Ремович Рада Володимирівна
    13. Семикліт Єлизавета Олександрівна
    14. Сидорук Вікторія Сергіївна
    15. Сіверінова Віталіна Віталіївна
    16. Стойкова Юлія Олександрівна
    17. Тімченко Софія Сергіївна
    18. Шаповалова Марія Вадимівна
    19. Юрченко Дмитро Андрійович
    Група 6.0539-2з
    1. Артемова Аміна Артемівна
    2. Бавенко Олена Віталіївна
    3. Вертепна Анастасія Олександрівна view
    4. Воробйова Валерія Максимівна
    5. Гаращенко Ганна Володимирівна
    6. Деркач Діана Віталіївна
    7. Ільченко Тетяна Едуардівна
    8. Кожухова Єлізавета Сергіївна
    9. Криковцова Софія Віталіївна
    10. Кутузова Поліна Юріївна
    11. Людвиченко Антоніна Євгеніївна
    12. Марич Єлізавета Геннадіївна
    13. Михайлова Євгенія Сергіївна
    14. Муха Віра Сергіївна
    15. Омета Дар`я Павлівна
    16. Очередько Альона Валеріївна
    17. Петецька Лада Анатоліївна view
    18. Терентюк Карина Віталіївна
    19. Тимченко Світлана Валеріївна view
    20. Тиховська Олена Русланівна
    21. Яницька Вероніка Сергіївна view
    6.231 Соціальна педагогіка 
    Група 6.2319-сп-з
    1. Каракіна Анастасія Сергіївна
    2. Кушаніна Юлія Володимирівна view
    3. Силенко Тетяна Олегівна
    4. Чайка Ольга Олександрівна

    Факультет: Соціології та управління

    Заочна  Бакалавр  6.054 Соціологія 
    Група 6.0549-с-з
    1. Брилиста Наталія Олексіївна view
    2. Тарасова Валерія Володимирівна
    3. Чорноморець Дар’я Станіславівна
    6.054 Соціологія медіації і кримінології 
    Група 6.0549-смк-з
    1. Горбатенко Сюзанна Іванівна
    6.231 Соціальна робота 
    Група 6.2319-ср-з
    1. Базай Яна Олегівна
    2. Бойко Юлія Юріївна
    3. Дьяченко Олександра Андріївна
    4. Князєва Дар`я Андріївна
    5. Литвинова Дар`я Станіславівна
    6. Макайя Олена Анатоліївна
    7. Москаленко Альона Володимирівна
    8. Назола Альона Олександрівна
    9. Обушенко Олена Олександрівна

    Факультет: Фізичного виховання

    Заочна  Бакалавр  6.017 Спорт 
    Група 6.0179-с-з
    1. Бренько Ілля Юрійович
    2. Будяшкіна Анастасія Валеріївна
    3. Варламов Владислав Олександрович
    4. Єрьомін Євген Олексійович
    5. Єфіменко Олександр Ігорович
    6. Жихарь Владислав Олександрович
    7. Кемкін Олександр Олегович
    8. Кущ Тетяна Василівна
    9. Ликова Віолета Олегівна
    10. Листопад Владислав Олексійович
    11. Лобко Кирило Віталійович
    12. Луньова Анастасія Іванівна
    13. Макарова Єлизавета Сергіївна
    14. Макущенко Ігор Юрійович
    15. Маринець Анастасія Юріївна
    16. Муравйов Нікіта Андрійович
    17. Овчинников Олег Олександрович
    18. Поцхверія Іван Михайлович
    19. Рак Дар`я Андріївна
    20. Решетняк Денис Олексійович
    21. Самко Дмитро Леонідович
    22. Сватьєв Володимир Андрійович
    23. Семененко Олександр Олексійович
    24. Ставинога Дар`я Сергіївна
    25. Хилюк Кристина Сергіївна
    26. Хромова Карина Романівна
    6.017 Фізичне виховання 
    Група 6.0179-ф-з
    1. Гусейнов Вургун Нізамі огли
    2. Дем`янець Сергій Юрійович
    3. Златьєв Злат Андрійович
    4. Золотоноша Ганна Михайлівна
    5. Іщенко Аліна Вячеславівна
    6. Каретник Едуард Вікторович
    7. Карпенко Аліна Вадимівна
    8. Кравець Максим Миколайович
    9. Логвиненко Максим Ігорович
    10. Махоніна Віолета Олександрівна
    11. Панченко Анатолій Сергійович
    12. Сазоненко Віталій Сергійович
    13. Сарри Анна В`ячеславівна
    14. Стасенко Аліна Анатоліївна
    15. Товстопятко Карина Олегівна
    16. Чудіна Катерина Вадимівна
    6.241 Готельно-ресторанна справа 
    Група 6.2419-з
    1. Апанаскович Аліса Романівна
    2. Білецька Дар`я Михайлівна
    3. Варшанидзе Зера
    4. Винокурова Мария Романівна
    5. Гладка Варвара Геннадіївна
    6. Єрмолова Дар`я Олександрівна
    7. Заборська Марія Вікторівна
    8. Каптюх Мирослава Григорівна
    9. Коваль Юлія Володимирівна
    10. Козаченко Анна Василівна
    11. Любімова Діана Валеріївна
    12. Меркулова Римма Олександрівна
    13. Онищенко Вікторія Віталіївна
    14. Росущан Марія Олександрівна
    15. Смірнов Єгор Володимирович
    16. Хомицька Анастасія Анатоліївна
    17. Чабаненко Юлія Юріївна
    18. Яценко Олександра Олексіївна
    6.242 Туризм 
    Група 6.2420-з-с
    1. Дацко Євгенія Олександрівна
    2. Дерев`янко Маргарита Олександрівна
    3. Джунь Анна Сергіївна
    4. Михайлова Надія Дмитрівна
    5. Мізернюк Євгенія Вікторівна
    6. Мірошниченко (Сапоненко) Катерина Олександрівна
    7. Нікітіна Милана Віталіївна
    8. Прозор Олександра Романівна
    9. Саргсян Гаяне Арташесівна
    10. Сірик Олександр Сергійович
    11. Храпач Олександра Миколаївна
    12. Чабан Яна Романівна
    13. Чичова Дар`я Дмитрівна
    14. Яремчук Нікіта Русланович
    Група 6.2429-з
    1. Афанасьєва Яна Сергіївна
    2. Варук Вікторія Олександрівна
    3. Гальченко Анна Вячеславівна
    4. Казоян Радік Ромікович
    5. Катишева Юлія Вячеславівна
    6. Кущак Майя Станіславівна
    7. Марюха Анна Олександрівна
    8. Мельник Яна Евгенівна
    9. Мозолевська Катерина Сергіївна
    10. Назаренко Владислава Олександрівна
    11. Сапліна Софія Сергіївна
    12. Свиридюк Дар`я Андріївна
    13. Тімінська Поліна Сергіївна
    14. Чайка Юлія Іванівна
    15. Чеботкевич Софія Миколаївна
    16. Щеглов Євгеній Сергійович

    Факультет: Філологічний

    Заочна  Бакалавр  6.014.01 Середня освіта (Українська мова і література) 
    Група 6.0149-у-з
    1. Антюшина Олена Євгенівна
    2. Волик Аліна Віталіївна
    3. Дьяченко Олександра Андріївна
    4. Ісаєва Людмила Володимирівна view
    5. Коваленко Світлана Миколаївна
    6. Ляхова Карина Артемівна
    7. Силіна Анастасія Вікторівна
    8. Чіпчик Анастасія Олексіївна
    9. Шевченко Катерина Сергіївна view

    Факультет: Юридичний

    Заочна  Бакалавр  6.081 Право 
    Група 6.0819-з
    1. Бакай Кароліна Олександрівна
    2. Бунчук Євген Васильович
    3. Бунятов Станіслав Станіславович
    4. Войнов Олександр Андрійович
    5. Войнова Мирослава Олегівна
    6. Єрмаченко Катерина Дмитрівна
    7. Івін Віталій Павлович
    8. Коваль Анастасія Віталіївна
    9. Мальцева Анастасія Романівна
    10. Ніколаєвський Аркадій Аркадійович
    11. Ніколаєнко Олександра Романівна
    12. Петракова Марія Тарасівна
    13. Пірковець Євген Михайлович
    14. Рибін Руслан Олексійович
    15. Рясний Богдан Геннадійович
    16. Сідак Яна Михайлівна
    17. Соколова Альона Костянтинівна
    18. Солоп Юлія Олександрівна
    19. Суховій Єлизавета Олександрівна
    20. Ткаченко Дар`я Максимівна
    21. Ткаченко Владислава Сергіївна
    22. Толмачова Алла Олександрівна
    23. Філенко Вікторія Олександрівна
    24. Шевченко Андрій Дмитрович
    View All
    Total 455: 48 rated; 407 not rated. 11% completed