Блок: ВМУ 2022 дисципліна на 8 семестр, ФІФ, 6.2910, 6.0350-р

    Факультет: Іноземної філології

    Денна  Бакалавр  6.014.02 Середня освіта (Мова і література (англійська)) 
    Група 6.0149-а
    1. Бунченко Ілона Миколаївна
    2. Дрозд Юлія Олегівна
    3. Дуплій Валерія Володимирівна view
    4. Єна Дарина Сергіївна view
    5. Кисельов Андрій Олександрович view
    6. Клеменко Олена Юріївна view
    7. Маляр Мілена Володимирівна view
    8. Піваєва Даяна Григорівна view
    9. Самойленко Андрій Сергійович view
    10. Тішина Світлана Сергіївна view
    6.035.041 Мова і література (англійська) 
    Група 6.0359-1a
    1. Алекберов Міргюльбала view
    2. Біла Юлія Дмитрівна view
    3. Веселовська Анна Вячеславівна view
    4. Галавай Катерина Олександрівна view
    5. Гладнєва Вікторія Олексіївна view
    6. Желєзкова Карина Віталіївна view
    7. Зубань Андрій Дмитрович view
    8. Іванченко Катерина Анатоліївна
    9. Козуб Марія Юріївна
    10. Коса Ганна Вікторівна view
    11. Кудінова Анастасія Леонідівна view
    12. Лисенко Олена Юріївна view
    13. Лігун Софія Андріївна view
    14. Мехоношина Анастасія Сергіївна view
    15. Павлинчук Оксана Юріївна view
    16. Пікалов Ілля Михайлович view
    17. Понамарьова Діана Олександрівна
    18. Самусь Аліна Дмитрівна view
    19. Семчук Дар`я Романівна
    20. Федотов Давид Євгенович view
    21. Хрипченко Анастасія Олексіївна
    22. Царіцина Катерина Геннадіївна view
    23. Чухрай Вероніка Дмитрівна
    Група 6.0359-2а
    1. Величкіна Карина Олександрівна view
    2. Гергец Катерина Володимирівна view
    3. Гринкевич Юлія Вадимівна view
    4. Залізняк Ілля Владиславович view
    5. Золотаренко Катерина Сергіївна view
    6. Кузьменко Поліна Олександрівна view
    7. Кулятова Анастасія Павлівна view
    8. Куценко Аліса Олександрівна view
    9. Лукомець Аліса Максимівна view
    10. Мінько Тетяна Михайлівна view
    11. Муха Анна Олексіївна view
    12. Никоряк Святослава Володимирівна view
    13. Переяслова Єлизавета Миколаївна view
    6.035.041 Переклад (англійський) 
    Група 6.0359-1ап
    1. Барановська Карина Андріївна view
    2. Безрукова Катерина Андріївна
    3. Богданова Владислава Сергіївна view
    4. Богославська Юлія Максимівна
    5. Васильєва Наталія Геннадіївна view
    6. Войтов Герман Володимирович view
    7. Гладун Наталія Валеріївна view
    8. Дергачова Катерина Євгеніївна
    9. Зінченко Ірина Володимирівна view
    10. Книш Валерія view
    11. Кучеров Микита Сергійович view
    12. Кущов Дмитро Ярославович
    13. Леус Олена Олександрівна view
    14. Лисенко Ірина Володимирівна view
    15. Мельник Дарина Андріївна view
    16. Мироненко Валерія Ігорівна view
    17. Міщенко Лілія Олександрівна view
    18. Назаренко Марія Віталіївна view
    19. Носонова Ілона Олександрівна view
    20. Прокудін Микита Олексійович
    21. Пугач Григорій Євгенович
    22. Сіренко Людмила Віталіївна view
    23. Хишов Тимур Сергійович view
    24. Шевченко Кирило Олегович
    Група 6.0359-2ап
    1. Вихристюк Євгеній Анатолійович
    2. Діордієва Яна Олександрівна view
    3. Єфремова Марія Андріївна view
    4. Заліська Валерія Ігорівна view
    5. Ібрагімова Ельміра Рустам
    6. Карченко Сергій Олексійович
    7. Корчагіна Анастасія Олександрівна view
    8. Лисенко Поліна Григорівна view
    9. Михайлюк Данило Степанович
    10. Панченко Валерія Олександрівна
    11. Потапова Мар`яна view
    12. Прозоров Володимир Романович
    13. Ременюк Влада Анатоліївна view
    14. Семиліт Софія Олександрівна view
    15. Тертишна Юлія Віталіївна
    16. Федун Ярослав Сергійович view
    17. Філатова Поліна Максимівна view
    18. Цимбал Валерія Віталіївна view
    19. Швабко Микита Сергійович
    Група 6.0359-3ап
    1. Бондарева Вероніка Сергіївна view
    2. Воропай Інна Сергіївна view
    3. Гусейнова Надія Сахіловна view
    4. Ємельянова Маргарита Анатоліївна view
    5. Кіпка Надія Віталіївна view
    6. Коротич Єлизавета Ігорівна view
    7. Кравченко Олександра Сергіївна view
    8. Куліченко Діана Володимирівна
    9. Марінюк Анна Ігорівна view
    10. Масловська Юлія Олексіївна view
    11. Медяник Альона Володимирівна view
    12. Очковська Діна Олександрівна view
    13. Приходько Ніколь Юліївна view
    14. Семешко Діана Дмитрівна view
    15. Стрєльцова Анастасія Олександрівна view
    16. Трофимчук Анна Віталіївна view
    17. Чабаненко Діана Сергіївна view
    18. Шейко Валерія Сергіївна
    19. Юрик Аліса Вячеславівна
    20. Яфаров Станіслав Віталійович
    6.035.043 Мова і література (німецька) 
    Група 6.0359-н
    1. Бережная Анастасия
    2. Боровська Емілія Олександрівна
    3. Василик Катерина Ігорівна view
    4. Грунська Аліна Сергіївна
    5. Гулякіна Катерина Миколаївна
    6. Запольська Єлизавета Олександрівна view
    7. Магдіна Анастасія Євгеніївна view
    8. Мамедов Іван Акіфович
    9. Параконний Євгеній Сергійович
    10. Полюшко Аліна Вікторівна view
    11. Сурова Марія Дмитрівна
    6.035.043 Переклад (німецький) 
    Група 6.0359-нп
    1. Берелет Ганна Євгенівна view
    2. Бернгардт Єва Ігорівна view
    3. Вітер Нікіта Дмитрович
    4. Вороніна Ася Михайлівна view
    5. Гордієнко Софія Дмитрівна
    6. Коновалова Аліна Дмитрівна view
    7. Костюк Катерина Сергіївна
    8. Курись Аміна Василівна view
    9. Лемешко Олександр Юрійович
    10. Логвиненко Аліна Олександрівна
    11. Логінова Вікторія Олександрівна view
    12. Ляшенко Марія Федорівна view
    13. Морозова Ірина Сергіївна view
    14. Олійник Анастасія Володимирівна view
    15. Прібиш Анастасія Дмитрівна view
    16. Прутських Валерія Ігорівна
    17. Стефановська Анна Андріївна view
    18. Столяренко Дар`я Юріївна view
    19. Уссова Анастасія Геннадіївна view
    6.035.051 Мова і література (іспанська) 
    Група 6.0359-і
    1. Амелікова Поліна Андріївна view
    2. Бородкіна Анна Андріївна view
    3. Денисенко Поліна Едуардівна view
    4. Зіннатуліна Олена Рашитівна view
    5. Івака Ельвіра Володимирівна
    6. Іванова Катерина Сергіївна view
    7. Канигіна Вікторія Андріївна view
    8. Кириченко Тамара Романівна
    9. Мойсеєнко Катерина Іванівна view
    10. Петруненко Марія Данилівна view
    11. Романюк Ольга Володимирівна view
    12. Трофименко Марія Андріївна
    6.035.055 Мова і література (французька) 
    Група 6.0359-ф
    1. Безрядіна Валерія Валеріївна
    2. Грицаненко Юлія Олексіївна view
    3. Жук Станіслав Вадимович view
    4. Клешня Юлія Валеріївна view
    5. Осадча Ксенія Вікторівна view
    6. Педенко Катерина Андріївна
    7. Селіванова Олександра Антонівна view
    8. Сердобінцев Микита Романович
    9. Совач Юлія Сергіївна view
    10. Фесенко Тетяна Сергіївна view
    6.035.055 Переклад (французький) 
    Група 6.0359-фп
    1. Бурцева Софія Андріївна
    2. Заворотня Альбіна Миколаївна view
    3. Кваскова Анна Олександрівна view
    4. Михайлов Богдан Андрійович view
    5. Шаповалова Владислава Олександрівна view

    Факультет: Історичний

    Денна  Бакалавр  6.291 Країнознавство 
    Група 6.2919-1
    1. Білан Катерина Геннадіївна view
    2. Гавлаков Кирило Максимович view
    3. Головченко Єгор Валерійович
    4. Журавльов Михайло Романович view
    5. Ковальова Ілона Іванівна view
    6. Коннова Віталіна Віталіївна view
    7. Костишина Аліса Юріївна view
    8. Лемешко Анастасія Віталіївна
    9. Мордик Ярослав Ігорович view
    10. Онишкевич Мілана Володимирівна
    11. Пархоменко Катерина Петрівна
    12. Прокопов Микита Ігорович view
    13. Ритенко Ольга Юріївна view
    14. Савенко Анастасія Володимирівна view
    15. Старушко Володимир Володимирович
    16. Талібова Ельвіра Бакирівна view
    Група 6.2919-2
    1. Аюбханова Ганна Андріївна view
    2. Бедрак Анастасія Олександрівна view
    3. Борзова Владислава Юріївна
    4. Величко Ольвія Леонідівна view
    5. Заставська Анастасія Миколаївна view
    6. Каптюх Даніл Юрійович
    7. Клочко Ольга Олександрівна view
    8. Коваленко Дар`я Дмитрівна view
    9. Коробкіна Анастасія Олексіївна view
    10. Ляхова Дар`я Олегівна
    11. Орлова Валерія Сергіївна view
    12. Потапова Софія Романівна view
    13. Ромалійська Вероніка Володимирівна
    14. Саргсян Нарек Артурович view
    15. Суходуб Сергій Вікторович view
    16. Усова Марія Андріївна view

    Факультет: Філологічний

    Денна  Бакалавр  6.035.034 Російська мова і зарубіжна література. Друга мова 
    Група 6.0359-р
    1. Кулик Диана Константиновна
    View All
    Total 199: 142 rated; 57 not rated. 71% completed