Блок: ВМУ 2022 дисципліна №2 на 3 семестр

    Факультет: Біологічний

    Денна  Магістр  8.014.15 Середня освіта (Природничі науки) 
    Група 8.0141-пн
    1. Квітко Альона Вікторівна
    2. Самойленко Іванна Анатоліївна
    3. Трофименко Наталя Володимирівна
    8.091 Біологія 
    Група 8.0911-б
    1. Бондаренко Варвара Валентинівна view
    2. Вегера Олена Петрівна view
    3. Вінникова Варвара Олександрівна view
    4. Діденко Карина Анатоліївна
    5. Дукова Надія Юріївна
    6. Зінов`єва Валерія Сергіївна
    7. Коломоєць Сергій Денисович view
    8. Кулинич Анастасія Дмитрівна view
    9. Лифар Андрій Андрійович view
    10. Мірошніченко Наталія Вадимівна view
    11. Свириденко Аліна Петрівна view
    12. Терещенко Максим Тарасович
    13. Толмачов Євгеній Олександрович
    8.091 Генетика 
    Група 8.0911-г
    1. Булавин Дмитро Олегович view
    2. Єгоров Михайло Сергійович
    3. Михальська Діана Ярославівна view
    8.101 Екологія та охорона навколишнього середовища 
    Група 8.1011
    1. Дейнега Анна Віталіївна
    2. Жукова Олександра Едуардівна view
    3. Кудінова Марія Ігорівна
    4. Левченко Мадіна Резванівна
    5. Милогородська Ольга Сергіївна
    6. Фомін Дмитро Олегович
    7. Школова Ліза Петрівна
    8. Шороховас Олена Романівна
    8.102 Хімія 
    Група 8.1021
    1. Барінова Дар`я Андріївна view
    2. Бондаренко Варвара Валентинівна view
    3. Вірьовкіна Марина Володимирівна view
    4. Гаврилішин Євген Євгенович
    5. Гвоздь Дмитро Олегович
    6. Дунаєва Злата Сергіївна
    7. Мазур Ангеліна Анатоліївна view
    8. Полєвик Катерина Олегівна view
    9. Таркан Тетяна Олександрівна view
    10. Халецька Анна Сергіївна view
    8.205 Мисливське господарство 
    Група 8.2051
    1. Жмурко Ігор Васильович
    2. Паненко Олексій Дмитрович
    3. Ромашов Вадим Русланович
    4. Свінцов Віктор Володимирович
    5. Шугай Ігор Володимирович
    Група 8.2051-дн
    1. Петренко Євгеній Олександрович

    Факультет: Економічний

    Денна  Магістр  8.051 Економіка та управління ринком землі 
    Група 8.0511-ерз
    1. Юженков Нікола Сергійович view
    8.051 економічна кібернетика 
    Група 8.0511-ек
    1. Гараніна Аліна Володимирівна view
    2. Русанов Вадим Сергійович view
    3. Трясорук Анастасія Андріївна view
    4. Ципак Олена Олександрівна view
    8.051 міжнародна економіка 
    Група 8.0511-ме
    1. Алекберов Наміг - view
    2. Барсуков Данііл Миколайович view
    3. Бондаренко Анастасія Геннадіївна view
    4. Дузенко Артем Євгенійович
    5. Міхайлуца Марія Костянтинівна view
    6. Флоренцев Роман Сергійович view
    7. Цахаєв Ілля Костянтинович
    8. Чорна Ганна Віталіївна view
    8.051 Управління персоналом та економіка праці 
    Група 8.0511-уп
    1. Грек Дар`я Сергіївна
    2. Минько Юрій Олегович view
    3. Юлпатов Нікіта Михайлович
    8.071 облік і аудит 
    Група 8.0711-оа
    1. Гнідкова Анастасія Вікторівна view
    2. Заборська Крістіна Олегівна view
    3. Колотило Поліна Сергіївна view
    4. Лукіна Дарина Валеріївна view
    5. Мячева Карина Леонідівна view
    6. Романова Анастасія Сергіївна view
    8.072 Фінанси, банківська справа та страхування 
    Група 8.0721-фк
    1. Непомняща Владислава Ігорівна view
    2. Трегубов Ігор Олександрович view
    3. Хапрова Дар`я Володимирівна view
    4. Харченко Лариса Юріївна view
    Група 8.0721-фк-дн
    1. Насруллаєв Рауф Тальят огли view
    2. Овсяніков Євгеній Геннадійович view
    8.075 Маркетинг 
    Група 8.0751
    1. Душин Богдан Олександрович view
    2. Жукова Тетяна Вікторівна
    3. Чемерис Родіон Ігорович

    Факультет: Журналістики

    Денна  Магістр  8.061 журналістика 
    Група 8.0611-ж
    1. Ануфрієва Анастасія Олексіївна view
    2. Болотов Дмитро Сергійович view
    3. Бурлаков Антон Олегович view
    4. Корицький Олексій Вікторович view
    5. Лащонова Анна Володимирівна view
    6. Третяк Влада Романівна view
    7. Шелухін Олександр Геннадійович view
    8. Шишков Дмитро Федорович view
    9. Шульга Данило Вадимович view
    Група 8.0611-ж-дн
    1. Колганов Микита Віталійович view
    8.061 Медіакомунікації 
    Група 8.0611-мк
    1. Горбунов Олександр Олександрович view
    2. Канзеба Юлія Віталіївна view
    3. Литвинова Євгенія Євгенівна view
    4. Семенович Марія Олександрівна view
    Група 8.0611-мк-дн
    1. Білокур Владислав Олексійович
    8.061 Реклама і зв'язки з громадськістю 
    Група 8.0611-рз
    1. Зуйкова Катерина Сергіївна view
    2. Кузьменко Дар`я Леонідівна view
    3. Суханов Максим Ігорович view

    Факультет: Іноземної філології

    Денна  Магістр  8.035.041 Мова і література (англійська) 
    Група 8.0351-а
    1. Богданова Марія Ігорівна view
    2. Борисова Таміла Ігорівна view
    3. Власенко Катерина Віталіївна view
    4. Гусєва Дар`я Андріївна view
    5. Зуєва Олена Сергіївна view
    6. Ілюхова Дар`я Сергіївна view
    7. Кліндух Євгенія Сергіївна view
    8. Кліщенко Дмитро Миколайович view
    9. Коваль Катерина Русланівна view
    10. Кучеренко Катерина Станіславівна view
    11. Маруєва Аліна Володимирівна
    12. Нелюбова Орина Євгенівна view
    13. Петрикіна Єлизавета Максимівна view
    14. Потапенко Софія Олександрівна view
    15. Сазонова Єлизавета Олегівна view
    16. Ткачова Владислава Юріївна view
    17. Ульяник Анастасія Юріївна view
    8.035.041 Переклад (англійська) 
    Група 8.0351-ап
    1. Антипенков Віталій Сергійович view
    2. Білошапко Микола Миколайович view
    3. Гущіна Софія Павлівна
    4. Дука Марія Володимирівна view
    5. Іванчук Владислава Вадимівна view
    6. Калашник Руслан Ярославович
    7. Колчина Аліна Вячеславівна
    8. Озерних Аліна Віталіївна view
    9. Тахтарова Єлизавета Геннадіївна view
    10. Флорес Гуарнісо Паула Софія
    11. Ялі Ольга Іванівна view
    8.035.043 Мова і література (німецька) 
    Група 8.0351-н
    1. Вишнева-Ільїна Катерина Сергіївна view
    8.035.043 Переклад (німецька) 
    Група 8.0351-нп
    1. Губанова Катерина Дмитрівна view
    8.035.051 Мова і література (іспанська мова) 
    Група 8.0351-і
    1. Степанян Софі Оганесівна view
    8.035.055 Мова і література (французька) 
    Група 8.0351-ф
    1. Руденко Анастасія Сергіївна view

    Факультет: Історичний

    Денна  Магістр  8.032 історія 
    Група 8.0321
    1. Ващенко Сергій Сергійович view
    2. Горлов Микола Вікторович view
    3. Данилюк Карина Михайлівна view
    4. Казанджан Артур Олександрович view
    5. Лук`яненко Мирослав Віталійович view
    6. Марценюк Олена Василівна
    7. Мозгова Олександра Олександрівна view
    8. Чулісов Артем Олександрович view
    9. Яковлєва Олександра Віталіївна view
    8.291 Країнознавство 
    Група 8.2911
    1. Білецька Анастасія Геннадіївна view
    2. Бокова Марія Вікторівна
    3. Борисенко Юлія Ігорівна view
    4. Ганоцький Антон Миколайович view
    5. Гевара Вілья Марія
    6. Демченко Євгенія Миколаївна
    7. Руденко Катерина Володимирівна
    8. Саламаха Анастасія Ігорівна view
    9. Фахрутдінова Наталія Рінатівна
    10. Чернишенко Софія Євгеніївна
    11. Шумська Тетяна Андріївна view

    Факультет: Математичний

    Денна  Магістр  8.014.08 Середня освіта (Фізика) 
    Група 8.0141-ф
    1. Романчук Микита Романович view
    2. Тиха Тетяна Сергіївна
    3. Шалатов Денис Сергійович view
    8.104 Фізика 
    Група 8.1041
    1. Лаврінчук Денис Васильович
    8.105 Прикладна фізика 
    Група 8.1051
    1. Башинський Артемій view
    2. Маслов Денис Вадимович
    3. Пилипенко Дар’я Андріївна
    4. Соколенко Євгеній Віталійович view
    8.111 Математика 
    Група 8.1111
    1. Димова Марина Віталіївна view
    2. Карасьов Олексій Олександрович view
    3. Кончинська Єлизавета Олександрівна view
    4. Маляревич Маргарита Віталіївна
    5. Цисельський Владислав Андрійович
    6. Шуляк Євгеній Євгенійович
    Група 8.1111-дн
    1. Лега Анна Станіславівна
    8.121 Інженерія програмного забезпечення 
    Група 8.1211-1іпз
    1. Барау Карім
    2. Вахлаєва-Висоцька Анна Андріївна
    3. Воробйов Валерій Олегович
    4. Горський Іван Андрійович
    5. Давидов Максим Андрійович view
    6. Дмитрієв Валерій Сергійович view
    7. Дребезов Денис Олегович view
    8. Карасьов Олексій Олександрович view
    9. Каретнікова Катерина Вадимівна view
    10. Лобачов Володимир Володимирович view
    11. Луцик Юрій Олександрович
    12. Неділько Іван Миколайович view
    13. Новиков Нікіта Геннадійович view
    14. Рейда Максим Олександрович view
    15. Сичова Валерія Іванівна
    16. Чілікіна Євгенія Олександрівна view
    17. Чузов Дмитро Вячеславович view
    18. Шуляк Євгеній Євгенійович
    Група 8.1211-1іпз-дн
    1. Шульга Олександр Владиславович view
    8.122 Комп’ютерні науки 
    Група 8.1221
    1. Бондаренко Дмитро Станіславович view
    2. Зябров Ярослав Георгійович view
    3. Руденко Роман Іванович view
    4. Шкрьоба Данил Андрійович view
    5. Ярош Єгор Вікторович view

    Факультет: Менеджменту

    Денна  Магістр  8.073 Бізнес-адміністрування 
    Група 8.0731-ба
    1. Капля Валерія Валеріївна view
    2. Левченко Владислав Сергійович
    3. Осіпов Євгеній Віталійович
    4. Петрук Вікторія Вячеславівна view
    8.073 Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності 
    Група 8.0731-зед
    1. Возгречко Олександра Андріївна view
    2. Дейдей Олена Андріївна
    3. Коновалова Анна Григорівна view
    4. Копилець Артур Русланович
    5. Обелець Єгор Костянтинович
    6. Сапожніков Олександр Едуардович
    7. Сімон Дмитро Олександрович
    8.073 Менеджмент організацій і адміністрування 
    Група 8.0731-мо
    1. Альянов Нікіта Владиславович
    2. Булгакова Катерина Віталіївна view
    3. Давидова Ганна Олександрівна
    4. Карпенко Дмитро Ігорович view
    5. Київський Сергій Дмитрович view
    6. Кірюшков Владислав Олександрович
    7. Лишнікова Анастасія Сергіївна view
    8. Садомський Дмитро Олександрович view
    9. Шпак Нікіта Юрійович view

    Факультет: Соціальної педагогіки та психології

    Денна  Магістр  8.011 Педагогіка вищої школи 
    Група 8.0111
    1. Бухтіярова Маргарита Вікторівна
    2. Колинюк Юлія Едуардівна
    3. Ніконенко Вікторія Юріївна
    Група 8.0111-і
    1. - Шахетабіеке
    8.012 Дошкільна освіта 
    Група 8.0121
    1. Бородкіна Анастасія Віталіївна
    2. Добринська Марина Юріївна view
    3. Жупаненко Ілля Олександрович
    4. Кара Євгенія Михайлівна
    5. Кохан Юлія Іванівна
    6. Марусенко Катерина
    7. Тарасенко Аліна Русланівна
    8.013 Початкова освіта 
    Група 8.0131
    1. Ашифіна Тетяна Василівна view
    2. Дніпровська Наталія Сергіївна
    3. Ігнатуша Дар`я Володимирівна
    4. Книш Орина Юріївна view
    5. Малахова Валерія Вадимівна
    6. Миргородська Ада Андріївна
    7. Моісєвіч Катерина Іванівна
    8. Мукомел Софія Євгеніївна view
    9. Охримчук Інна Юріївна view
    8.026 Театральне мистецтво 
    Група 8.0261
    1. Гусліста Анастасія Сергіївна view
    2. Живогляд Віталій Іванович
    3. Полупан Дар`я Сергіївна view
    4. Прикоп Ярослав Анатолійович
    5. Сідельова Наталя Миколаївна view
    Група 8.0261-дн
    1. Жеронкіна Вікторія Олександрівна
    2. Чалова Катерина Михайлівна view
    3. Чорна Любов Вікторівна view
    8.053 Психологія 
    Група 8.0531
    1. Авхадєєв Павло Ігорович view
    2. Андраде Сільва Ліссете Дівоні view
    3. Брундукова Дар`я Володимирівна
    4. Васинська Марина Володимирівна
    5. Зайченко Ліна Володимирівна view
    6. Кирилюк Анастасія Романівна view
    7. Коновалова Анастасія Вячеславівна view
    8. Мотуз Сергій Сергійович view
    9. Мукомел Софія Євгеніївна view
    10. Наумов Ярослав Вікторович
    11. Овсянникова Анастасія Дмитрівна
    12. Світла Катерина Ігорівна view
    13. Снєгурова Тетяна Євгеніївна
    14. Ступак Сергій Миколайович
    15. Тангелов Володимир Олексійович
    8.231 Соціальна педагогіка 
    Група 8.2311-сп
    1. Копильова Анастасія Сергіївна
    2. Сидоренко Дмитро Євгенович
    3. Томазова Анна Іванівна
    4. Ярова Анастасія Олександрівна

    Факультет: Соціології та управління

    Денна  Магістр  8.033 Філософія 
    Група 8.0331
    1. Боєвець Анна Сергіївна view
    2. Єрмакова Марина Віталіївна view
    3. Чижова Надія Вікторівна
    Група 8.0331-дн
    1. Мірошніков Дмитро Олександрович
    8.052 Політологія 
    Група 8.0521
    1. Лазарєв Михайло Сергійович view
    2. Содель Анна Василівна view
    8.054 Соціологія 
    Група 8.0541
    1. Бублєєв Володимир Сергійович view
    2. Вахненко Андрій Володимирович view
    3. Горобцов Ілля Сергійович view
    8.231 Соціальна робота 
    Група 8.2311-ср
    1. Гуков Єгор Борисович view
    2. Денисенко Катерина Андріївна view
    3. Марченко Вікторія Олександрівна
    8.281 Публічне управління та адміністрування 
    Група 8.2811-пуа
    1. Ніконов Роман Юрійович

    Факультет: Фізичного виховання

    Денна  Магістр  8.017 Спорт 
    Група 8.0171-с
    1. Бендіков Руслан Олександрович
    2. Бугрімов Кирилл Віталійович
    3. Гукович Станіслав Валерійович
    4. Євдокімов Олександр Миколайович
    5. Каторкін Богдан Анатолійович
    6. Кузько Владислав Олександрович
    7. Мандичев Олександр Олександрович view
    8. Москаленко Єгор Олександрович
    9. Овчерова Орина Максимівна view
    10. Пучка Павло Павлович
    11. Ращепкін Максим Денисович
    12. Самойленко Дмитро Олександрович view
    13. Сергєєв Сергій Олександрович view
    14. Халецький Євген Сергійович
    15. Хуна Анасс -
    16. Цисельський Владислав Андрійович
    Група 8.0171-с-дн
    1. Сєлюков Ігор Вікторович view
    8.017 Фізичне виховання 
    Група 8.0171-ф
    1. Волков Вячеслав Вікторович view
    2. Грачова Вікторія Олександрівна view
    3. Іванов Костянтин Євгенович
    4. Казанцев Ілля Олегович view
    5. Коваль Юрій Володимирович view
    6. Кушніренко Ігор Сергійович
    7. Макаренко Катерина Олександрівна view
    8. Овчаренко Владислав Романович
    9. Сергеєв Олександр Олександрович
    10. Соколовський Ярослав Дмитрович
    Група 8.0171-ф-дн
    1. Волинець Валерія Олександрівна view
    2. Комиса Максим Віталійович
    3. Пилипенко Дмитро Олександрович
    8.227.01 Фізична терапія 
    Група 8.2271
    1. Бурковська Юлія Олександрівна view
    2. Волканова Діана Олександрівна view
    3. Демура Руслана Геннадіївна view
    4. Жовненко Наталія Анатоліївна view
    5. Зімін Кирило Анатолійович view
    6. Красильникова Тетяна Леонідівна view
    7. Моргун Михайло Олегович view
    8. Руленко Владислав Валерійович view
    9. Семешко Михайло Андрійович view
    Група 8.2271-дн
    1. Коренюк Владислав Ігорович
    2. Межинська Яна Віталіївна
    3. Субочева Марина Олександрівна
    8.242 Управління в туризмі та гостинності 
    Група 8.2421-утг
    1. Бай Андрій Андрійович
    2. Волобуєв Андрій Олександрович view
    3. Крюк Аліна Сергіївна
    4. Середа Софія Ігорівна
    5. Шуйська Діана Геннадіївна view
    6. Яременко Дар`я Георгіївна

    Факультет: Філологічний

    Денна  Магістр  8.035.01 Українська мова та література 
    Група 8.0351-у
    1. Ахмеров Вадим Вікторович view
    2. Ісаєв Ілля Русланович view
    3. Овсяницька Ганна Володимирівна view
    4. Тертишна Ірина Сергіївна view
    8.035.034 Російська мова і зарубіжна література. Друга мова 
    Група 8.0351-р
    1. Бітюцька Ілона Вадимівна view
    2. Котова Софія Олександрівна
    3. Тітова Карина Дмитрівна view

    Факультет: Юридичний

    Денна  Магістр  8.081 Право 
    Група 8.0811
    1. Берліна Таїсія Романівна view
    2. Бєнів Андрій Андрійович
    3. Брік Максим Ігорович view
    4. Войтенко Дарина Вячеславівна view
    5. Грашин Анатолій Віталійович
    6. Елоян Анна Романівна view
    7. Єсаян Едмон Араікович view
    8. Зіро Богдан Павлович
    9. Іванюк Інна Олександрівна view
    10. Князєв Вадим Володимирович
    11. Козачухна Карина Андріївна
    12. Крамарчук Михайло Сергійович view
    13. Курята Владислава Іванівна view
    14. Линник Олексій Сергійович view
    15. Макаров Вадим Валерійович view
    16. Мальченко Тарас Григорович view
    17. Масалов Кирило Олегович view
    18. Оглобля Данило Олександрович view
    19. Панасюра Наталія Сергіївна
    20. Панкратова Дарія Олександрівна view
    21. Пасюков Геннадій Олександрович view
    22. Покопцева Євгенія Олександрівна view
    23. Родіна Аліна Сергіївна view
    24. Садовий Владислав Юрійович view
    25. Северін Денис Миколайович view
    26. Сергєєв Кирило Вячеславович
    27. Федоренко Анастасія Андріївна view
    28. Франковська Світлана Андріївна view
    29. Югаєва Катерина Максимівна view
    Група 8.0811-дн
    1. Товстик Захар Олександрович
    8.262 Правоохоронна діяльність 
    Група 8.2621
    1. Бережко Олександр Вікторович
    2. Биковченко Євген Анатолійович view
    3. Бобченко Ксенія Юріївна view
    4. Валіков Артур Олександрович
    5. Грипак Дар`я Сергіївна
    6. Доркін Данило Ігорович view
    7. Івахнов Ростислав Олегович
    8. Карпов Сергій Олександрович
    9. Коваль Світлана Сергіївна
    10. Трисецька Оксана Дмитрівна view
    Група 8.2621-дн
    1. Ляшенко Дмитро Дмитрович
    View All
    Total 359: 215 rated; 144 not rated. 60% completed