Блок: ВМУЗ 2022 дисципліна №2 на 3 семестр

    Факультет: Біологічний

    Заочна  Магістр  8.014.15 Середня освіта (Природничі науки) 
    Група 8.0141-пн-з
    1. Акімов Андрій Володимирович
    2. Кривошеєва Катерина Олександрівна view
    3. Міхотін Олександр Костянтинович view
    8.091 Біологія 
    Група 8.0911-б-з
    1. Клименко Олена Вікторівна
    2. Котухова Аліна Володимирівна view
    3. Охріменко Єлизавета Юріївна
    4. Перепічай Надія Олександрівна view
    5. Рефаль Наталія Вікторівна view
    6. Русєва Марина Іванівна view
    7. Сковоронська Анна Олександрівна view
    8. Тітова Ірина Сергіївна view
    9. Федорченко Владислава Олександрівна view
    Група 8.0911-б-з-дн
    1. Антонова Ольга Вікторівна
    2. Ващенко Сергій Олександрович
    3. Рудченко Вікторія Андріївна
    8.101 Екологія та охорона навколишнього середовища 
    Група 8.1011-з
    1. Терентьєва Валентина Олександрівна view
    2. Фадєєва Тетяна Миколаївна view
    Група 8.1011-з-дн
    1. Скуйбіда Олена Леонідівна
    8.102 Хімія 
    Група 8.1021-з
    1. Кучменко Марина Петрівна view
    2. Марченко Юлія Вікторівна

    Факультет: Економічний

    Заочна  Магістр  8.051 Економіка та управління ринком землі 
    Група 8.0511-ерз-з
    1. Вишневський Дмитро Олександрович
    2. Малиновська Єлизавета Юріївна view
    3. Романченко Марина Юріївна
    8.051 економічна кібернетика 
    Група 8.0511-ек-з
    1. Алхімова Тетяна Сергіївна view
    2. Міщенко Анна Олегівна view
    8.051 міжнародна економіка 
    Група 8.0511-ме-з
    1. Григорян Анушик Тигранівна view
    2. Гуцман Анастасія Олександрівна view
    3. Єрмоленко Вероніка Сергіївна
    4. Іоничева Валерія Андріївна view
    5. Кісенко Олександра Андріївна view
    6. Малиновська Єлизавета Юріївна view
    7. Міхайлов Денис Сергійович
    8. Федоров Денис Дмитрович view
    Група 8.0511-ме-з-дн
    1. Чанаях Микола Миколайович
    8.051 Управління персоналом та економіка праці 
    Група 8.0511-уп-з
    1. Бойко Ганна Миколаївна view
    2. Єременко Богдана Миколаївна
    3. Кір`янова Єва Романівна
    4. Ключка Вікторія Олександрівна
    5. Колобердянко Софія Віталіївна
    6. Місюра Вікторія Сергіївна view
    7. Сєрова Владлена Юріївна view
    8. Скиба Діана Володимирівна
    9. Чистікова Вікторія Олександрівна
    Група 8.0511-уп-з-дн
    1. Замешайлова Карина Леонідівна
    2. Ящук-Солодухіна Аліна Вадимівна
    8.071 облік і аудит 
    Група 8.0711-оа-з
    1. Безнос Яна Станіславівна
    2. Бондаренко Анастасія Вікторівна view
    3. Деревицька Ольга Леонідівна
    4. Дідик Оксана Олександрівна
    5. Єсаян Ані Араіківна
    6. Згурська Тетяна Владиславівна
    7. Кобець Анастасія Олегівна
    8. Колош Єлизавета Михайлівна
    9. Коновалова Аліна Володимирівна
    10. Коростіна Христина Дмитрівна
    11. Костяк Анастасія Леонідівна
    12. Косяченко Ілона Володимирівна
    13. Крупій Діана Віталіївна
    14. Марко Наталія Юріївна view
    15. Мельник Тетяна Сергіївна
    16. Огієнко Аліна Андріївна
    17. Пурик Анастасія Юріївна
    18. Сидоренко Катерина Олегівна
    19. Тарабан Євгенія Василівна
    20. Шишкіна Анастасія Павлівна
    21. Шишмакова Дарина Дмитрівна view
    22. Шкода Єлизавета Сергіївна view
    23. Щетініна Анастасія Романівна
    Група 8.0711-оа-з-дн
    1. Дужич Катерина Петрівна view
    2. Савчина Аліна Іванівна view
    3. Семеняк Денис Валентинович
    4. Фатєєва Юлія Сергіївна
    5. Частюк Анастасія Олександрівна
    8.072 Фінанси, банківська справа та страхування 
    Група 8.0721-фк-з
    1. Бородаєнко Владислав Олександрович view
    2. Грінченко Юлія Сергіївна view
    3. Зайцев Євген Антонович view
    4. Іщенко Данило Геннадійович view
    5. Костенко Наталія Геннадіївна view
    6. Коцеруба Анастасія Володимирівна view
    7. Охмуш Олександр Сергійович view
    8. Сисоєва Поліна Костянтинівна view
    9. Соколова Анастасія Віталіївна view
    Група 8.0721-фк-з-дн
    1. Косогорова Євгенія Андріївна view
    8.073 Управління фінансово-економічною безпекою 
    Група 8.0731-уб-з
    1. Єрізану Віра Віталіївна view
    2. Мамонова Валерія Сергіївна view
    3. Попов Микола Миколайович view
    4. Приходько Олена Олександрівна view
    5. Ткачов Артур Олександрович view
    Група 8.0731-уб-з-дн
    1. Герасименко Олена Володимирівна view
    2. Гордійчук Михайло Вікторович view
    3. Сириця Анатолій Олегович view
    8.075 Маркетинг 
    Група 8.0751-з
    1. Антоненко Катерина Максимівна
    2. Горевая Диана view
    3. Гребенюк Ольга Станіславівна
    4. Плюгін Дмитро Володимирович
    5. Соколова Анна Володимирівна
    6. Тарасенко Анастасія Олександрівна
    7. Чупилко Євген Олександрович view
    Група 8.0751-з-дн
    1. Галантюк Валерія Андріївна view
    2. Калмиков Микита Сергійович

    Факультет: Журналістики

    Заочна  Магістр  8.061 журналістика 
    Група 8.0611-ж-з
    1. Ган Олександра Юріївна view
    2. Гедікова Марія Сергіївна view
    3. Дерев`янко Віктор Євгенійович
    4. Іванова Карина Ігорівна view
    5. Лоза Олександр Едуардович view
    6. Мартиняк Андрій Сергійович view
    7. Медвєдєва Ганна Олексіївна view
    8. Міхайлов Денис Сергійович
    9. Моргун Валерія Антонівна view
    10. Нікітіна Маргарита Геннадіївна view
    11. Перекрест Анна Олегівна view
    12. Прошина Олександра Олексіївна view
    13. Тройно Микита Романович view
    14. Цуркан Влада Владиславівна view
    15. Чернявська Юлія view
    16. Яременко Алла Олександрівна view
    Група 8.0611-ж-з-дн
    1. Бутенко Олександра Віталіївна view
    2. Гончарова Євгенія Олександрівна
    3. Зіборова Анастасія Олександрівна view
    4. Клюквачов Мирослав Олегович
    5. Корнієнко Вадим Олегович view
    8.061 Медіакомунікації 
    Група 8.0611-мк-з
    1. Лукашевич Ганна Володимирівна
    2. Філозоп Валерія Олександрівна
    3. Шмуліна Вікторія Олександрівна
    Група 8.0611-мк-з-дн
    1. Філатова Альона Євгенівна
    8.061 Реклама і зв'язки з громадськістю 
    Група 8.0611-рз-з
    1. Домрачева Римма Дмитрівна view
    2. Клінкова Тетяна Олегівна
    3. Оковита Олександра Олексіївна
    4. Цвєткова Катерина Олександрівна

    Факультет: Іноземної філології

    Заочна  Магістр  8.035.041 Мова і література (англійська) 
    Група 8.0351-1а-з
    1. Бойко Ганна Миколаївна view
    2. Бука Єлизавета Русланівна view
    3. Войтенко Володимир Вікторович view
    4. Ворох Юлія Віталіївна view
    5. Гордієнко Катерина Олексіївна view
    6. Горєлова Юлія Семенівна view
    7. Грачова Вікторія Олександрівна view
    8. Дєнєжна Ксенія Олександрівна view
    9. Калашнікова Аліна Вікторівна view
    10. Клімова Катерина Дмитрівна view
    11. Король Анна Олександрівна view
    12. Кулик Аліна Романівна view
    13. Мєліна Дарія Віталіївна view
    14. Мінаєв Олександр Родіонович
    15. Обновленська Валерія Сергіївна view
    16. Омельянська Катерина Сергіївна view
    17. Орищак Анна Володимирівна view
    18. Островська Марія Михайлівна
    19. Паненко Анастасія Олександрівна view
    20. Пачина Крістіна Сергіївна view
    21. Пузир Дар`я Олександрівна view
    22. Трубчаніна Анна Олександрівна view
    23. Чернобай Валерія Русланівна view
    Група 8.0351-2а-з
    1. Андрієць Анастасія Віталіївна view
    2. Баландіна Марина Ігорівна
    3. Бандуренко Анжела Артемівна view
    4. Барабашук Олена Анатоліївна view
    5. Бікулова Аміна Рустамівна view
    6. Бургун Олександра Миколаївна view
    7. Бурцева Надія Олександрівна
    8. Вакал Анастасія Вікторівна view
    9. Герасименко Дар`я Олександрівна view
    10. Григоревський Олексій Григорович
    11. Гулієва Нігяр view
    12. Кільова Дар`я Віталіївна view
    13. Котилевська Дар`я Євгенівна view
    14. Курченок Анастасія Сергіївна view
    15. Литвиненко Раїса Олександрівна view
    16. Макаренко Катерина Олександрівна view
    17. Мельникова Марія Олександрівна view
    18. Півень Мар`яна Сергіївна
    19. Радюк Андрій Вікторович view
    20. Романенко Тетяна Олександрівна view
    21. Ромашко Катерина Євгенівна
    22. Тимашева Олена Ігорівна view
    23. Токмакова Марія Володимирівна view
    24. Цацуро Катерина Олександрівна view
    25. Чернецька Яна Вікторівна view
    Група 8.0351-а-з-дн
    1. Бреннер Тетяна Миколаївна
    2. Журавко Аліна Дмитрівна
    3. Сальнікова Ганна Олегівна view
    4. Соломаха Діана Андріївна
    5. Топорко Катерина Андріївна
    8.035.041 Переклад (англійська) 
    Група 8.0351-ап-з
    1. Антошкіна Єлизавета Пилипівна
    2. Арлаускайте Сабіна Володимирівна view
    3. Візіренко Катерина Віталіївна view
    4. Голобородько Яніна Едуардівна
    5. Дрига Ксенія Ігорівна
    6. Дроздов Ілля Юрійович view
    7. Дятлова Еліна Василівна
    8. Калініченко Катерина Олександрівна view
    9. Кізім Дар`я Віталіївна
    10. Корягіна Тамара Миколаївна
    11. Курочкіна Катерина Миколаївна
    12. Литвин Дмитро Валентинович
    13. Маломан Аліна Юріївна view
    14. Нерсоян Арсен Гагікович
    15. Павленко Софія Сергіївна
    16. Пархоменко Юлія Максимівна view
    17. Рекотова Валерія Сергіївна view
    18. Собокарь Аліна Віталіївна
    19. Сорокіна Єлизавета Олегівна view
    20. Стусь Олеся Вадимівна
    21. Тертишний Ігор Сергійович view
    22. Ткачук Катерина Олегівна view
    23. Токмань Єлизавета Олексіївна
    24. Третяк Анастасія Сергіївна
    25. Чернявська Ганна Андріївна view
    Група 8.0351-ап-з-дн
    1. Бєляєва Анна Володимирівна
    2. Мосіна Елеонора Олександрівна view
    8.035.043 Мова і література (німецька) 
    Група 8.0351-н-з
    1. Зінська Катерина Віталіївна view
    2. Кириленко Олеся Віталіївна view
    3. Максимук Таміла Валеріївна view
    4. Малиночка Дмитро Іванович view
    8.035.055 Мова і література (французька) 
    Група 8.0351-ф-з
    1. Акімова Катерина Олександрівна view
    Група 8.0351-ф-з-дн
    1. Захарченко Мар`я Костянтинівна view

    Факультет: Історичний

    Заочна  Магістр  8.032 історія 
    Група 8.0321-з
    1. Александрова Єлизавета Ігорівна view
    2. Бондаренко Наталія Сергіївна view
    3. Горб Наталія Вадимівна
    4. Гулак Катерина Андріївна
    5. Живило Софія Василівна view
    6. Іщенко Вікторія Семенівна view
    7. Мєшков Віктор Володимирович view
    8. Ходотаєв Артем Андрійович view
    Група 8.0321-з-дн
    1. Гапонов Семен

    Факультет: Математичний

    Заочна  Магістр  8.014.08 Середня освіта (Фізика) 
    Група 8.0141-ф-з
    1. Ган Ярославна Сергіївна view
    2. Цвєтов Данило Сергійович view
    Група 8.0141-ф-з-дн
    1. Бакшеєва Анна Володимирівна view
    8.104 Фізика 
    Група 8.1041-з-дн
    1. Гаврилюк Інесса Костянтинівна view
    8.111 Математика 
    Група 8.1111-з
    1. Бутакова Яна view
    2. Лягуша Галина Петрівна view
    3. Матвієнок Ксенія view
    4. Черниенко Алена view
    8.113 Прикладна математика 
    Група 8.1131-з-дн
    1. Тарасов Андрій Олександрович view
    8.121 Інженерія програмного забезпечення 
    Група 8.1211-з
    1. Алексанян Давид Едуардович view
    2. Бакуліна Анастасія Борисівна view
    3. Богуцький Станіслав Юрійович view
    4. Маляревич Іван Олександрович
    5. Маляревич Маргарита Віталіївна
    6. Мангеровський Олександр Вікторович view
    7. Овчаренко Сергій Олександрович view
    Група 8.1211-з-дн
    1. Маляревич Павло Олександрович view
    8.122 Комп’ютерні науки 
    Група 8.1221-з
    1. Ковальова Людмила Вікторівна view
    2. Сердюк Олексій Олегович
    3. Сінченко Олена Сергіївна view

    Факультет: Менеджменту

    Заочна  Магістр  8.073 Бізнес-адміністрування 
    Група 8.0731-ба-з
    1. Бахішев Карім Раютдінович view
    2. Гончаренко Мілена Максимівна
    3. Зайцева Орина Олександрівна view
    4. Запара Владислав Едуардович
    5. Кирієнко Анастасія Вікторівна
    6. Коломієць Валерія Іванівна view
    7. Король Ілля Сергійович view
    8. Лапшин Владислав Андрійович view
    9. Лисенко Ірина Олексіївна view
    10. Лузан Вікторія Владиславівна view
    11. Мацола Валерія Олегівна view
    12. Оспіщев Дмитро Сергійович view
    13. Плахотник Дарина Олегівна view
    14. Приказчикова Вікторія Василівна view
    15. Романюк Надія Василівна
    16. Саргін Кирило Володимирович view
    17. Тахтаров Владислав Геннадійович
    Група 8.0731-ба-з-дн
    1. Гуленко Ольга Олександрівна view
    2. Євенко Ганна Олександрівна view
    3. Іванов Олександр Борисович view
    4. Івженко Юлія Володимирівна view
    5. Колногоров Сергій Сергійович view
    6. Кутняк Роман Володимирович view
    7. Міщенко Ольга Миколаївна view
    8. Рубан Ірина Миколаївна
    9. Сатканов Сергій Володимирович view
    8.073 Логістика 
    Група 8.0731-л-з
    1. Вєльчев Олексій Іванович
    8.073 Менеджмент закладів освіти, культури та спорту 
    Група 8.0731-зокс-з
    1. Бабіченко Олександра Сергіївна view
    2. Блажко Вікторія Юріївна view
    3. Вольвач Даніїл Олексійович view
    4. Книш Орина Юріївна view
    5. Кравченко Ірина Андріївна view
    6. Радько Тетяна Миколаївна view
    7. Трубчаненко Ілона Сергіївна
    8. Хмельницький Андрій Андрійович view
    Група 8.0731-зокс-з-дн
    1. Парфьонов Євгеній Сергійович
    8.073 Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності 
    Група 8.0731-зед-з
    1. Галкіна Аліса Едуардівна view
    2. Гнатенко Олександр Андрійович
    3. Діміянова Олександра Сергіївна
    4. Лебідь Анастасія Сергіївна view
    5. Прочан Дмитро Олександрович view
    6. Руденко Катерина Михайлівна
    7. Сєрова Дар`я Дмитрівна
    8. Сидоренко Марина Володимирівна
    9. Шмелькова Анастасія Андріївна
    Група 8.0731-зед-з-дн
    1. Арбузова Дар'я Андріївна
    2. Кодак Юлія Сергіївна view
    8.073 Менеджмент організацій і адміністрування 
    Група 8.0731-мо-з
    1. Балка Дмитро Вікторович view
    2. Бурлаченко Максим Євгенович
    3. Мацак Микита Володимирович view
    4. Моргунцов Владислав Олегович view
    5. Семешко Михайло Андрійович view
    6. Тройніна Яна Василівна view
    7. Шубак Наталія Миколаївна

    Факультет: Соціальної педагогіки та психології

    Заочна  Магістр  8.011 Педагогіка вищої школи 
    Група 8.0111-з
    1. Білінська Юлія Дмитрівна
    2. Герасименко Анастасія Дмитрівна
    3. Качан Надія Володимирівна
    4. Кисіль Олена Романівна
    5. Лавріненко Ганна Вікторівна
    6. Локтіонов Ілля Ігорович
    7. Сузанська Надія Сергіївна view
    8. Яковенко Владислав Олександрович
    Група 8.0111-з-дн
    1. Пирожак Марія Василівна
    2. Ткачова Вікторія Павлівна
    8.012 Дошкільна освіта 
    Група 8.0121-з
    1. Бобровська Христина Віталіївна view
    2. Гаврилюк Наталія Сергіївна view
    3. Ковальова Єлизавета Дмитрівна
    4. Козарик Олена Сергіївна view
    5. Кротенко Наталія Олександрівна
    6. Лесницька Людмила Василівна
    7. Лосєва Світлана Олексіївна
    8. Парамонова Катерина Юріївна
    9. Попова Ольга Миколаївна view
    10. Порохня Наталія Федорівна view
    11. Світла Дар`я Ігорівна view
    12. Семеняченко Алла Олександрівна
    13. Ткачук Алла Максимівна
    14. Щербакова Інна Миколаївна view
    Група 8.0121-з-дн
    1. Бакунова Катерина Ігорівна
    2. Гордус Вікторія Олександрівна
    3. Дунямалієва Аліна Ісмаліївна
    4. Коцур Альона Юріївна
    5. Левіна Анна Василівна
    6. Марусик Олена Анатоліївна
    8.013 Початкова освіта 
    Група 8.0131-з
    1. Бабченко Оксана Валеріївна view
    2. Башилова Наталія Миколаївна
    3. Білокопитова Соф`я Романівна
    4. Бірюкова Оксана Вікторівна
    5. Буренко Тетяна Юріївна
    6. Вертеба Вікторія Іванівна
    7. Гринь Вікторія view
    8. Дворецька Валерія Валеріївна
    9. Дяченко Марія Дмитрівна view
    10. Кальонова Анастасія Олександрівна
    11. Кирилова Лоліта Сергіївна
    12. Кобець Світлана Миколаївна
    13. Кобець Ніна Сергіївна
    14. Костенко Марія Іванівна
    15. Лисенко Лілія Станіславівна
    16. Проторенко Ірина Петрівна
    17. Пучкова Наталія Олександрівна view
    18. Розстальна Ірина Сергіївна view
    19. Степаненко Оксана Миколаївна
    20. Тимошенко Юлія Юріївна view
    21. Третяк Яна Олександрівна
    22. Фендік Олеся Анатоліївна
    Група 8.0131-з-дн
    1. Герасюта Тетяна Миколаївна
    2. Глотка Марина Олександрівна view
    3. Літвіненко Тетяна Володимирівна
    4. Нілова Світлана Вікторівна
    5. Супрун Ольга Василівна view
    8.053 Психологія 
    Група 8.0531-1з
    1. Агаркова Іванна Василівна
    2. Акуліч Дар`я Анатоліївна view
    3. Барковська Тетяна Вікторівна view
    4. Воленко Юлія Володимирівна view
    5. Гапоненко Наталія Андріївна view
    6. Герасименко Анастасія Дмитрівна
    7. Єрофєєва Наталія Володимирівна view
    8. Жила Владислав Володимирович view
    9. Замура Анастасія Сергіївна view
    10. Коваль Ольга Сергіївна
    11. Ковтун Тетяна Сергіївна
    12. Козлова Оксана Іванівна view
    13. Корнієнко Юлія Сергіївна
    14. Луценко Анастасия
    15. Макаренко Віра Дмитрівна view
    16. Малахова Валерія Вадимівна
    17. Осьмякова Юлія Володимирівна view
    18. Пирогова Анастасія Валентинівна view
    19. Расцвєтаєв Валерій Олександрович
    20. Сахно Вікторія Ігорівна
    21. Сиваш Єлизавета Андріївна view
    22. Талапова Юлія Андріївна view
    23. Федулова Оксана Олександрівна view
    24. Хамраєва Наталія Сергіївна view
    25. Цінський Володимир Олександрович view
    26. Черкун Катерина Євгенівна view
    27. Шумілова Наталія Миколаївна view
    28. Ясінський Роман Миколайович view
    Група 8.0531-2з
    1. Альянов Нікіта Владиславович
    2. Артеменко Дарья
    3. Бадя Олена Миколаївна
    4. Васько Юлія Федорівна
    5. Ватутіна Катерина Дмитрівна view
    6. Гавриленко Валерія Миколаївна view
    7. Гаврилюк Наталія Сергіївна view
    8. Демиденко Анна Андріївна view
    9. Єрмоленко Марія Ігорівна view
    10. Зорін Євгеній Анатолійович
    11. Камінська Лілія Рафаїлівна view
    12. Кашевська Марина Олександрівна view
    13. Кришталь Світлана Миколаївна
    14. Кузьміна Катерина Вадимівна
    15. Кулачок Інна Григорівна
    16. Лебедева Евгения
    17. Лебідь Ганна Олександрівна
    18. Матвієнко Олександра Анатоліївна view
    19. Меланченко Надія Миколаївна
    20. Мельнікова Марія Костянтинівна
    21. Панченко Ганна Юріївна view
    22. Петрова Вікторія Андріївна view
    23. Савенко Світлана Борисівна
    24. Самойленко Олена Юріївна view
    25. Туранська Лідія Володимирівна view
    26. Шумський Ігор Васильович
    27. Ярощенко Наталія Іванівна view
    Група 8.0531-3з
    1. Ашифіна Тетяна Василівна view
    2. Болокан Інна Вікторівна view
    3. Головачова Ірина Іванівна view
    4. Гринченко Олена Андріївна
    5. Гура Анастасія Іванівна
    6. Корольова Олександра Василівна
    7. Кравченко Юлія Станіславівна
    8. Красносельська Валерія Олександрівна
    9. Кривошеєва Катерина Олександрівна view
    10. Кривошея Роман Петрович
    11. Літовченко Ангеліна Геннадіївна
    12. Мельніченко Марина Юріївна view
    13. Михайленко Лілія Сергіївна view
    14. Мілейко Марія Олександрівна
    15. Мінська Аліна Андріївна
    16. Міхайлов Денис Сергійович
    17. Прокоф`єв Олександр Юрійович view
    18. Сахно Анастасія Костянтинівна view
    19. Скляр Анна Ігорівна view
    20. Стеніна Юлія Вячеславівна
    21. Степура Олександр Вікторович
    22. Тарасенко Аліна Русланівна
    23. Терещенкова-Малишева Марина Григорівна
    24. Чернишова Анастасія Олександрівна view
    25. Шарко Артем Миколайович
    26. Шевченко Олена Сергіївна view
    27. Шмалій Олена Валеріївна view
    28. Шнайдер Олена Анатоліївна view
    Група 8.0531-з-дн
    1. Алєксєєва Ольга Віталіївна view
    2. Багаєва Юлія Володимирівна view
    3. Бончева Дарья
    4. Василина Яна Михайлівна view
    5. Веретеніна Ася Анатоліївна
    6. Дадашова Анастасія Олегівна view
    7. Джеболда Вікторія Олегівна view
    8. Дорогих Марія Леонідівна
    9. Кукульчук Олена Анатоліївна
    10. Моісєвіч Катерина Іванівна
    11. Островерхов Дмитро Миколайович view
    12. Островерхова Катерина Андріївна view
    13. Пінчук Ольга Олександрівна
    14. Потоцький Богдан Андрійович view
    15. Пурик Лідія Миколаївна view
    16. Халіман Марина Анатоліївна view
    17. Чебурахін Олександр Олександрович
    18. Юхимчук Олена Валентинівна
    Група 8.0531-з-і
    1. Амірова Вусала Ільяс кизи
    8.231 Соціальна педагогіка 
    Група 8.2311-сп-з
    1. Басараб Виктория view
    2. Бикова Юлія Вікторівна
    3. Булгакова Олена Олександрівна
    4. Головань Ірина Валентинівна
    5. Зеленчук Анастасія Андріївна
    6. Мася Юлія Володимирівна
    7. Мішина Олена Олександрівна
    8. Розмарица Ольга
    9. Федоришина Ірина Іванівна
    Група 8.2311-сп-з-дн
    1. Волошина Вікторія Анатоліївна view

    Факультет: Соціології та управління

    Заочна  Магістр  8.052 Політологія 
    Група 8.0521-з
    1. Волков Андрій Олександрович
    2. Міхайлов Денис Сергійович
    3. Федорик Юрій Володимирович view
    4. Шмуліна Вікторія Олександрівна
    8.054 Соціологія 
    Група 8.0541-з
    1. Бєлєва Ольга Олександрівна
    2. Міхайлов Денис Сергійович
    3. Рябчук Ганна Олексіївна
    4. Харченко Ольга Віталіївна
    8.231 Соціальна робота 
    Група 8.2311-ср-з
    1. Тесленко Тетяна Олегівна
    8.281 Публічне управління та адміністрування 
    Група 8.2811-1з
    1. Артеменко Кирило Тарасович
    2. Беспалько Наталя Володимирівна
    3. Бігдан Наталія Валеріївна view
    4. Вардикян Сергій Юрійович
    5. Дніпровська Наталія Сергіївна
    6. Дудар Олена Анатоліївна
    7. Крупій Ірина Вікторівна view
    8. Мельниченко Оксана Сергіївна view
    9. Мінченко Іван Андрійович view
    10. Музичук Анна Василівна
    11. Нікулін Сергій Анатолійович
    12. Самусєва Яна Сергіївна view
    13. Сивуха Богдан Анатолійович view
    Група 8.2811-1з-дн
    1. Бамбизов Леонід Михайлович
    2. Годило Анна Вікторівна
    3. Іваненко Станіслав Станіславович
    4. Мороз Сергій Петрович
    5. Самсонова Катерина Володимирівна
    6. Скрипник Юрій Олексійович
    7. Степанова Яна Вікторівна

    Факультет: Фізичного виховання

    Заочна  Магістр  8.017 Спорт 
    Група 8.0171-с-з
    1. Алексеєнко Фелікс Володимирович
    2. Бугаєнко Ангеліна Максимівна
    3. Будько Юлія Юріївна view
    4. Віннік Павло Васильович
    5. Гавеля Анастасія Ігорівна
    6. Гончаренко Світлана Володимирівна
    7. Дон Андрій Андрійович
    8. Касьянов Павло Віталійович
    9. Колеснік Вікторія Станіславівна
    10. Комаров Максим Олегович
    11. Костів Аліна Петрівна
    12. Москаленко Ок
    13. Назаренко Маргарита Володимирівна view
    14. Пічкуров Павло Олександрович
    15. Поздній Євгеній Валерійович
    16. Працевита Крістіна Андріївна
    17. Пушкарьов Костянтин Миколайович
    18. Федорова Ірина Віталіївна view
    19. Христич Ганна Вікторівна
    20. Чайка Єлизавета Ігорівна
    21. Шелест Олександр Олександрович
    Група 8.0171-с-з-дн
    1. Бречка Вікторія Юріївна
    2. Вакуленко Валерія Сергіївна
    3. Воскресенська Анастасія Вікторівна
    4. Грецингер Ірина Ігорівна
    5. Ємцева Анна Володимирівна
    6. Коваль Ольга Юріївна
    7. Критіна Дар`я Валеріївна
    8. Ліпартіа Джаба
    9. Лозовой Антон Сергійович
    10. Марамуха Наталя Петрівна
    11. Прищепа Олексій Миколайович
    12. Сверидюк Сергій Олексійович view
    13. Тетерін Олександр Борисович
    14. Харченко Сергій Анатолійович
    8.017 Фізичне виховання 
    Група 8.0171-ф-з
    1. Заруба Альона Віталіївна view
    2. Кармуніна Наталія Валентинівна
    3. Лісник Людмила Юріївна
    4. Ліштван Наталя Анатоліївна
    5. Пісарькова Олександра view
    6. Рожкова Анжеліка Вікторівна view
    7. Страшко Людмила Іванівна
    8. Стрілецький Максим Георгійович view
    9. Твердоступ Тамара Іванівна
    10. Топчій Ольга Олегівна view
    11. Файзулін Михайло Залімжанович view
    12. Черноіваненко Андрій Федорович view
    13. Чобота Дар`я Андріївна
    14. Шарковська Юлія Геннадіївна
    Група 8.0171-ф-з-дн
    1. Александрова Ольга view
    2. Білоус Ксенія Ігорівна
    3. Ганзенко Олег Олегович
    4. Кірейчук Андрій Петрович view
    5. Курбангалєєва Наталя Валеріївна view
    6. Литвак Влада Костянтинівна
    7. Ліснича Ніка Віталіївна
    8.242 Управління в туризмі та гостинності 
    Група 8.2421-утг-з
    1. Войко Вікторія Романівна view
    2. Ісмаілова Ельнара Фаіг кизи
    3. Мазур Ангеліна Анатоліївна view
    4. Повстяна Дар`я Михайлівна view
    5. Савченко Катерина Романівна
    6. Спиця Яна Олександрівна
    7. Харченко Тетяна Ігорівна view
    Група 8.2421-утг-з-дн
    1. Кухарчук Анна Миколаївна

    Факультет: Філологічний

    Заочна  Магістр  8.035.01 Українська мова та література 
    Група 8.0351-у-з
    1. Александрова Інна Іванівна view
    2. Бєлим Анастасія Андріївна view
    3. Дев`ятко Наталія Володимирівна view
    4. Дідур Наталія Володимирівна view
    5. Єрмоліна Олена Вікторівна view
    6. Іщенко Олександра Павлівна view
    7. Кабаченко Алеся Вікторівна view
    8. Карпенко Юлія Олегівна
    9. Кікош Тетяна Анатоліївна view
    10. Коляда Інга Миколаївна view
    11. Логвіненко Надія Миколаївна view
    12. Нестеренко Анастасія Артемівна view
    13. Овчарук Валентина Володимирівна view
    14. Пазюк Світлана Володимирівна view
    15. Полякова Марія Юріївна view
    16. Романова Тетяна Вікторівна view
    17. Середа Анастасія Євгенівна
    18. Тіхіх Вікторія Ігорівна
    19. Швидка Оксана Віталіївна
    20. Шевчук Олексій Едуардович view
    Група 8.0351-у-з-дн
    1. Гладишева Вікторія Іванівна view
    2. Добріна Тетяна Аркадіївна view
    3. Путря Наталя Валентинівна
    8.035.034 Російська мова і зарубіжна література. Друга мова 
    Група 8.0351-р-з
    1. Поплавська Тамара Олегівна
    Група 8.0351-р-з-дн
    1. Войчук Сніжана Сергіївна
    2. Федорова Орина Борисівна

    Факультет: Юридичний

    Заочна  Магістр  8.081 Право 
    Група 8.0811-1з
    1. Амбарцумов Сергій Олександрович
    2. Балховітіна Валерія Олександрівна view
    3. Безсмертна Ольга Сергіївна view
    4. Ботушанський Олександр Григорович
    5. Бочкарьова Ліна Романівна view
    6. Годунов Даніїл Юрійович view
    7. Деркач Анастасія Анатоліївна view
    8. Джафаров Ніхат Джамілович
    9. Качанюк Олег Миколайович view
    10. Климова Анастасія Ігорівна
    11. Костеленко Валерія Миколаївна
    12. Крамаренко Катерина Андріївна
    13. Кущ Марія Андріївна
    14. Лаврінчук Денис Васильович
    15. Ласкова Наталія Олексіївна view
    16. Ляховець Дмитро Олександрович
    17. Мазуренко Анастасія Олегівна
    18. Мельник Софія Ярославівна view
    19. Мосіна Елеонора Олександрівна view
    20. Некрасов Олександр Валерійович
    21. Нестеров Едуард Максимович
    22. Новосельцев Михайло Вадимович view
    23. Отаров Арман Маратович
    24. Пєганова Ірина Федорівна
    25. Подольський Кирило Геннадійович
    26. Пустовіт Владлена Олександрівна view
    27. Река Аліна Сергіївна view
    28. Савченко Ігор Геннадійович view
    29. Соломахін Євген Андрійович view
    30. Степанян Анна Степанівна
    31. Талапова Юлія Андріївна view
    32. Тітова Оксана Сергіївна view
    33. Тодурова Владислава Вадимівна
    34. Фащій Владислав Олексійович view
    35. Халявка Артем Анатолійович
    36. Чудеснова Ольга Євгеніївна
    37. Шевченко Владислава Сергіївна view
    38. Яланська Ірина Олексіївна view
    Група 8.0811-з-дн
    1. Данілко Ян Андрійович
    2. Кудрявцев Максим Юрійович
    3. Маковоз Анатолій Сергійович
    4. Медведєва Діана Олегівна view
    5. Меліхов Євген Ілліч
    6. Орищич Анна Сергіївна
    7. Орловський Ярослав Вікторович
    8.262 Правоохоронна діяльність 
    Група 8.2621-з
    1. Аль-Хуссін Дар`я Ахмадівна view
    2. Єжаченко Софія Сергіївна
    3. Кальонова Анастасія Олександрівна
    4. Колобердянко Софія Віталіївна
    5. Копилець Юлія Юріївна view
    6. Мікулянич Ксенія Михайлівна
    7. Оспіщева Катерина Володимирівна view
    8. Сивов Віталій Андрійович
    9. Січінава Діана Мамукаївна view
    10. Скорбич Владислав Володимирович
    11. Скрипченко Валерія Андріївна
    12. Смирнова Наталія Григорівна
    13. Супрун Яна Ігорівна
    14. Тищенко Денис Віталійович
    15. Чернишова Анастасія Олександрівна view
    Група 8.2621-з-дн
    1. Журавльова Тамара Володимирівна view
    2. Коломоєць Тетяна Олександрівна
    3. Кушнір Сергій Миколайович
    4. Мирна Маріанна Володимирівна view
    5. Московченко Данило Сергійович view
    6. Немикіна Катерина Григорівна view
    7. Овчаренко Юлія Вікторівна
    View All
    Total 653: 333 rated; 320 not rated. 51% completed