Форум новин

Заняття он-лайн та пояснення тем з генетики

Заняття он-лайн та пояснення тем з генетики

Бойка Олена Анатоліївна -
Кількість відповідей: 0

Любі студенти прикро чути та читати Ваше незадоволення процесом дистанційного навчання під час карантину, на першому занятті що я спробувала провести у рамках конференції були присутні 5 ледй на наступній 4 (з ДВОХ підгруп!) на моє прохання залишити фідбек про розміщені відео з поясненнями вирішення задач я отримала .... 0 відповідей. Так навіщо я буду витрачати час коли Ви навіть не має часу чи бажання довести до мене свою думку? Як я розумію ніхто навіть не дивився і не вважає за потрібним відповідати мені. Дуже дякую, а ось знайти час на претензії ще й не мені а безпосередньо до деканату Ви можете. Добре Ваше ставлення я зрозуміла. А те що роботи я приймаю навіть коли і термін вже ніби-то пройшов і бали додаю і за попередні теми, то дрібниці. Я ж поганий викладач. Буду "гарним викладачем" - жодної роботи в строк зараховувати не бууд. Є форуми, є можливість надіслати повідомлення з запитанням щодо вирішення задач. Приклади вирішення викладені, додаткові матеріали розміщено. Теми з цього дня я приймаю тільки і виключно в системі мудл в строк. Робочий час в мпене Пн-пт з 9 до 15. Все!  Гарного навчання!