Форум новин

Особливості дистанційного виконання завдань з курсу Політологія

Особливості дистанційного виконання завдань з курсу Політологія

par Руднєва Анна Олегівна,
Nombre de réponses : 0

Доброго дня, шановні студенти!

Дякую всім, хто включається в навчання в силу своїх фізичних, моральних та технічних можливостей.
Я розумію, що для продовження навчання та життя загалом кожному з нас потрібен час, ресурси, енергія, хтось швидше адаптується до нових умов, хтось потребує більше часу, підтримки. Я знаю, що багато хто зі студентів перебуває на окупованих територіях, бере участь у волонтерській діяльності, територіальній обороні, виїхав за кордон та багато інших ситуацій. Саме тому я намагаюсь, як і мої колеги та університет загалом, знайти оптимальний варіант для кожного студента та кожної студентки.
Сподіваюсь на взаєморозуміння та зворотній діалог від всіх вас, бо ми разом з вами проживаємо всі ці події, які торкнулися нашої країни, нашого з вами життя.

Тепер щодо вивчення курсу "Політологія".
Всі матеріали, які ми з вами проходимо в процесі навчання курсу, я виклала у системі Мудл. 
Тому ті, хто не зможе за різних причин бути присутнім/присутньою на лекційних та семінарських заняттях, зможе знайти все необхідне на сторінці курсу.
У кого є можливість та бажання живого спілкування - запрошую на заняття у Zoom за розкладом.

Щодо набору балів:
Хто буде присутнім на живих зустрічах у зумі - отримає бали за роботу на занятті.

Хто обирає працювати самостійно у Мудлі:
Виконуйте тести та завдання до Змістових модулів.

Атестація 1 включає (всього 30 балів):
Змістовий модуль 1, 2, 3
В кожному модулі : Тести - 5 балів, Завдання - 5 балів

Атестація 2 включає (всього 30 балів):
Змістовий модуль 4, 5, 6
В кожному модулі : Тести - 5 балів, Завдання - 5 балів

Бажаю всім Миру!