Блок: ВМУД 2022 3 семестр для здобувачів факультету фізичного виховання, здоров'я та туризму

    Факультет: Фізичного виховання

    Денна  Бакалавр  6.014.11 Середня освіта (Фізична культура) 
    Група 6.0141-фк
    1. Ганзін Тимур Богданович
    2. Данилевський Микита Олександрович
    3. Осадчих Лоліта Валеріївна
    4. Сергєєва Альона Віталіївна view
    5. Скрипка Альона Сергіївна view
    6. Сурніна Анастасія Анатоліївна view
    7. Ташев Данило Олександрович view
    8. Федченко Катерина Валентинівна view
    9. Шевченко Данііл Олександрович view
    6.017 Спорт 
    Група 6.0171-с
    1. Акік Юссеф
    2. Андрос Ігор Сергійович
    3. Антонян Артак Гьоргінович view
    4. Барабанов Андрій Сергійович
    5. Бєлан Олексій Юрійович
    6. Бєлов Ростислав Юлійович
    7. Букреєв Володимир Володимирович
    8. Гарап Валерій Русланович
    9. Голощапова Марина Олександрівна view
    10. Даниленко Данило Артемович
    11. Задорожний Данило Вадимович
    12. Зеленський Руслан Геннадійович
    13. Кензін Данііл Євгенович
    14. Кобець Іван Олександрович view
    15. Козарчук Олександр Миколайович
    16. Крандаков Сергій Вікторович
    17. Кучеренко Олександр Валерійович
    18. Лебедєв Сергій Сергійович
    19. Нужний Вадим Денисович
    20. Орманжи Ксенія Володимирівна
    21. Павленко Матвій Віталійович
    22. Пєшиков Ілля Юрійович
    23. Стадніченко Владислав Антонович
    24. Фик Данііл Юрійович
    25. Хмеленко Андрій Романович
    26. Чижова Вероніка Романівна
    6.017 Фізичне виховання 
    Група 6.0171-ф
    1. Антюхов Віктор Миколайович view
    2. Асмолов Родіон Андрійович view
    3. Біла Вікторія Денисівна view
    4. Бочаров Олександр Олександрович view
    5. Гумбакова Анастасія Володимирівна view
    6. Довженко Анна Михайлівна view
    7. Єгоров Андрій Костянтинович view
    8. Жмаєв Олександр Андрійович view
    9. Заярська Наталія Олександрівна view
    10. Зеневич Павло Валентинович view
    11. Кишка Богдан Володимирович view
    12. Кім Світлана Федорівна view
    13. Королюк Ігор Олександрович view
    14. Крайнова Поліна view
    15. Ліжник Іван Миколайович view
    16. Максимчук Єгор Денисович view
    17. Мурадян Давид Джонікович
    18. Ніколаєнко Гордій Сергійович view
    19. Потапенко Богдан Максимович view
    20. Соболєв Андрій Андрійович view
    21. Стогній Максим Сергійович view
    22. Тініна Євгенія Миколаївна view
    23. Тулупов Володимир Сергійович
    6.017 Фітнес та рекреація 
    Група 6.0171-фр
    1. Вигівська Анна Юріївна view
    2. Касько Владислав Павлович view
    3. Клішина Валерія Вадимівна
    4. Кобалія Руслана Дмитрівна view
    5. Ліпаткін Ярослав Миколайович view
    6. Лопушанська Юлія Віталіївна
    7. Мадярій Виталий view
    8. Маловічко Данило Дмитрович view
    9. Недавня Милана Євгенівна view
    10. Оплачко Владислава Андріївна view
    11. П`ятихатка Вікторія Ігорівна view
    12. Ревкова Аліна Артемівна view
    13. Рябошлик Олег Володимирович view
    14. Слонецький Владислав Олександрович view
    15. Тамаш Юлія Андріївна view
    16. Тонєв Данило Дмитрович view
    17. Хмілевська Дар`я Сергіївна
    18. Шульга Ігор Володимирович view
    6.227 Фізична терапія, ерготерапія 
    Група 6.2271
    1. Бєлік Валерія Євгенівна view
    2. Генов Назар Євгенович
    3. Герасименко Анастасія Василівна view
    4. Молчанов Максим Петрович view
    5. Орловська Ксенія Ігорівна view
    6. Очкусь Анна Вікторівна view
    7. Передерій Назар Віталійович view
    8. Романенко Поліна Геннадіївна view
    9. Рубан Анна Юріївна view
    10. Рубель Діана Віталіївна view
    11. Руденко Асмік Миколаївна view
    12. Сало Данило Дитрович view
    13. Стовба Вадим Віталійович
    14. Тишлек Надія Іванівна view
    15. Тряпіцина Олександра Сергіївна view
    6.241 Готельно-ресторанна справа 
    Група 6.2411
    1. Бабков Кирило Сергійович view
    2. Волкова Єлизавета Олександрівна
    3. Галик Владислав Володимирович view
    4. Драгунова Анастасія Миколаївна
    5. Зінковський Андрій Олександрович view
    6. Івженко Єлизавета Андріївна view
    7. Капаєва Альона Вадимівна view
    8. Кулик Віолета Костянтинівна view
    9. Курусь Єлизавета Вікторівна
    10. Ляшенко Валентин Сергійович
    11. Макутова Катерина Андріївна
    12. Омельченко Олена Віталіївна view
    13. Пасечник Антон Олексійович
    14. Тихомиров Єгор Вікторович
    15. Федан Роман Русланович
    16. Чорна Альбіна Андріївна
    6.242 Туризм 
    Група 6.2421
    1. Адаменко Анастасія Віталіївна view
    2. Бутирін Денис Романович view
    3. Воронков Микита Дмитрович view
    4. Жукова Анастасія Іванівна view
    5. Корольов Роман Вікторович view
    6. Мкртумян Аліна Суренівна view
    7. Никифоренко Єлизавета Максимівна
    8. Полякова Анна Володимирівна view
    9. Табакова Валерія Євгенівна view
    View All
    Total 116: 73 rated; 43 not rated. 63% completed