Вказівки до виконання індивідуального завдання

Індивідуальне завдання з курсу складається з двох частин, кожна з яких відповідає змістовному модулю.

I - написання реферату на запропоновану викладачем тему з переліку. Реферат має бути обсягом не менше 10 сторінок друкованого тексту. Реферат повинен бути оформлений за вимогами до курсових робіт, ілюстрований рисунками та фотографіями. Захист реферату здійснюється на занятті 1 модулю в залежності від теми. Презентація бажана, але не обов'язкова.

Перелік тем рефератів:

1.Об"єкти сучасних онтогенетичних досліджень: Mus musculus, Drosophila melanogaster, грунтова нематода Caenorhabditis elegans.

2.Трансформуючі фактори росту. Протоонкогени, їх структура, класифікація і роль в клітинному циклі. Механізми активації протоонкогенів і трансформація клітин.

3.Мутації в локусі Т миші і порушення ранніх стадій ембріогенезу.

4.Гомеозисні селекторні гени комплексів Вithorax i Antennapedia.

5.Дія гормонів на експресію генів.

6.Методи, спрямовані на сповільнення старіння організму і продовження тривалості життя людини.

7.Морфогенетичні механізми еволюційних змін.

8.Арабідопсис як модельний об'єктдля вивчення генетичних особливостей ембріогенезу рослин.

II частина - складання загальної схеми гормональної регуляції рослинного організму із вказівками місць синтезу, транспорту та фізіологічної діїфітогормонів із урахуванням генетичного контролю. На рисунку мають бути відображені основні компоненти генетичного контролю цих процесів, їх взаємодії та просторової орієнтації. Допускається вільна форма зображення органів рослин (і художня, і схематична), але обов'язковим є загальноприйняті позначення генів та характеристики їх взаємного впливу (репресія, посилення та ін.).

Кожна частина індивідуального завдання оцінюється у 10 балів.

Última modificación: Friday, 17 de October de 2014, 16:48