Тематичний план лекцій

Стаття 35. Продукція полювання, мисливські трофеї

Перната дичина та хутрові звірі, а також субпродукти копитнихтварин, добутих мисливцем під час полювання в установленому цимЗаконом порядку, є власністю мисливця.

Шкури, м'ясо, роги та ікла копитних тварин, добутих у процесіполювання, а також відловлені живі тварини здаються користувачевімисливських угідь. Учасники полювання мають переважне право напридбання цієї продукції.

При цьому м'ясо копитних тварин може реалізовуватисяучасникам полювання із знижкою до 30 відсотків (частка мисливця).

Підлягають обов'язковій здачі користувачеві мисливських угідьзібрані скинуті роги лані, оленя, козулі, лося, загиблі твариниабо їх частини, а також відловлені хворі чи травмовані живітварини.

Користувач мисливських угідь з дозволу органів державноїветеринарної медицини має право самостійно реалізовувати зазначенупродукцію полювання (у тому числі мисливські трофеї) абоздійснювати її переробку за наявності документів, що засвідчуютьзаконність її набуття, у порядку, встановленому законодавством.

Продукція полювання (у тому числі мисливські трофеї), яказнаходиться у юридичних і фізичних осіб без документів, щозасвідчують законність її набуття, або продукція, добута зпорушенням правил полювання, вважається незаконно добутою.

Мисливські трофеї, одержані від добутих копитних тварин,підлягають обов'язковій реєстрації у користувача мисливських угідьз оформленням відповідного трофейного листа із зазначенням у ньомумісця, часу їх добування, оцінки трофейної якості.

Порядок реєстрації мисливських трофеїв, форма та порядоквидачі трофейних листів визначаються спеціально уповноваженимцентральним органом виконавчої влади у галузі мисливськогогосподарства та полювання за погодженням із спеціальноуповноваженим центральним органом виконавчої влади у галузіохорони навколишнього природного середовища.

Стаття 36. Надходження коштів від ведення мисливського господарства

Кошти від реалізації мисливцям ліцензій та відстрільнихкарток на добування мисливських тварин, продукції полювання (утому числі живих мисливських тварин), надання послуг, іншінадходження від ведення мисливського господарства зараховуються нарахунки користувачів мисливських угідь.

Користувачі мисливських угідь одержують від спеціальноуповноваженого центрального органу виконавчої влади у галузімисливського господарства та полювання або визначеного ним органуліцензії на добування кабана, лані, оленів благородного таплямистого, козулі, лося, муфлона, білки, бабака, бобра, нутріївільної, ондатри, куниць лісової та кам'яної, норки американської,тхора лісового за плату, розмір якої визначається за погодженням зцентральним органом виконавчої влади з питань фінансів.

Кошти від реалізації користувачам мисливських угідь ліцензій,а також за видачу посвідчень мисливця та щорічних контрольнихкарток обліку добутої дичини і порушень правил полюваннязараховуються на рахунок спеціально уповноваженого центральногооргану виконавчої влади у галузі мисливського господарства таполювання і використовуються на охорону та відтворення державногомисливського фонду. Зазначені кошти включаються до кошторисудоходів і видатків спеціально уповноваженого центрального органувиконавчої влади у галузі мисливського господарства та полювання,і на цю суму зменшується обсяг його фінансування за рахунокДержавного бюджету України.


Последнее изменение: Saturday, 8 October 2016, 22:16