Структура за темами

  • Загальне

    Похожее изображение

    Метою вивчення дисципліни «Бюджетування логістичних систем» є: формування у майбутніх фахівців системи теоретичних знань і набуття практичних навичок для оптимальної та ефективної закупівельної діяльності на ринку товарів та послуг.

    Основними завданнями вивчення дисципліни «Бюджетування логістичних систем» є формування у студентів знань щодо формування оптимальної пропорції між виробництвом і суміжними сферами діяльності, забезпечення ефективного обігу товарів та послуг, встановлення динамічної збалансованості ринку товарі та послуг в умовах ринкової економіки.


  • Змістовий модуль 1. Основи КПД

    Подібність та відмінність бізнесу та підприємництва. Види бізнесу, підприємництво як різновид бізнесу. Найперспективніші сфери підприємницької діяльності. Власність, її суб’єкти та об’єкти, відносини власності, право власність.


  • Змістовий модуль 2. Підприємство як організаційна структура підприємництва.

    Принципи організації підприємницької діяльності. Функції підприємництва. Найменування підприємства та порядок його вибору. Організаційно-правові форми підприємництва. Види підприємств та різновиди їх об’єднань. Види господарських товариств. Управління акціонерним товариством.

     


  • Змістовий модуль 3. Правові основи організації бізнесу в Україні.

    Методи пошуку підприємницької ідеї. Обґрунтування вибору організаційно-правової форми підприємницької діяльності. Процес створення власної справи. Засновницькі документи новоствореного підприємства. Статут приватного підприємства. Засновницький договір та його структура. Статутний капітал підприємства, джерела та особливості його формування. Процедура державної реєстрації юридичних осіб і приватних осіб – підприємців. Ліквідація та реорганізація підприємства. Ліцензування та патентування підприємницької діяльності.

  • Змістовий модуль 4. Фінансування підприємницької діяльності.

    Суть фінансів, грошових та фінансових відносин. Функції фінансів. Фінансування підприємницької діяльності. Внутрішні та зовнішні джерела залучення фінансів. Лізинг, факторинг та форфейтинг. Інвестиції, їх види та особливості залучення та використання. Банківський та комерційний кредит. Принципи кредитування.
  • Змістовий модуль 5. Система оподаткування в Україні.

    Система оподаткування підприємницької діяльності в Україні. Суб’єкти податкових правовідносин, податкова система. Податкова ставка та податкова пільга. Функцуії та види податків. Загальнодержавні податки та збори. Місцеві податки та збори. Методи нарахування податків. Державний бюжет. Особливості оподаткування юридичних і фізичних осіб – підприємців.

  • Індивідуальне завдання


  • Підсумковий контроль