Опції зарахування

Інновації, нововведення, інноваційна діяльність та інноваційна політика – це нові категорії, які з’явилися в економічному розвитку нашої держави в умовах ринкових відносин. Характерна прикмета сучасних економічно розвинутих передових країн – інноваційний шлях розвитку, в основі якого лежить цілеспрямований процес пошуку, підготовки і реалізації інновацій, які дозволяють підвищити ефективність суспільного виробництва.

Курс «Управління інноваційною діяльністю» є важливою частиною управлінської підготовки майбутніх соціальних працівників. Він пов’язаний з такими дисциплінами як: «Інноваційні методики в соціальній роботі»; «Теорія та принципи менеджменту»; «Менеджмент соціальної роботи»; «Адміністративне управління»; «Теорія управління соціальними процесами»; «Управління персоналом»; та іншими. Навчальна дисципліна розроблена для студентів освітньо-кваліфікаційного рівня «спеціаліст» спеціальності «Соціальна робота», містить 2 навчальні модулі. Термін вивчення – один семестр, по завершенні передбачається складання заліку. Курс сприятиме засвоєнню принципів та методів інноваційної діяльності, закономірностей розробки та впровадження інновацій, особливостей їх життєвого циклу. Вивчення дисципліни передбачає дослідження багатьох аспектів інноваційної політики в Україні: характеристику державної підтримки, проблем, надбань, недоліків, перспектив розвитку, переваг саме інноватики. Таке знання формує у студентів новаторську орієнтацію на майбутнє, уможливлює буття сучасним.

Інноваційн Перевага курсу полягає у тому, що він передбачає використання міждисциплінарного підходу у вивченні досвіду інноваційної діяльності, що дозволяє студентам отримати уявлення про особливості перебігу зазначеного процесу, закономірності його протікання, що у майбутньому уможливить ефективне інноваційне управління.

Мета курсу – визначити роль управління інноваційною діяльністю, зрозуміти сутність феномену, усвідомити важливість рішень, що приймає менеджер в інноваційній сфері.

У процесі реалізації мети у студентів формується цілісна система знань і навичок.

Студенти повинні знати:

1.     Основні поняття, принципи та технології управління інноваційними процесами.

2.     Принципи регулювання, підтримки і стимулювання інноваційної діяльності.

3.     Принципи та технології узгодження традиційної та інноваційної діяльності підприємства.

4.     Механізм управління та етапи розробки інноваційного проекту.

Студенти повинні вміти:

1.     Робити порівняльний аналіз методів кількісного оцінювання ризику в інноваційній діяльності.

2.     Формувати та коригувати професійну культуру, орієнтовану на новаторство.

3.     Використовувати набуті знання в управлінні інноваційними процесами на підприємстві.

4.     Самостійно працювати над вдосконаленням свого професійного рівня.

5.     Творчо застосовувати отримані знання у практичній діяльності.

Кредити: 3
Семестр: 124
Гості не можуть отримати доступ до цього курсу. Будь ласка, увійдіть.