Формування і розвиток освітнього середовища закладів вищої освіти на основі використання хмарних технологій є актуальним напрямом модернізації педагогічних систем сучасної вищої освіти. Він пов’язаний із поширенням більш зручних і гнучких систем організації доступу до електронних ресурсів і сервісів, зняттям географічних і часових обмежень, мобільністю усіх суб’єктів навчання при використанні засобів хмарних технологій. Дисципліна може бути корисною всім магістрантам, хто пов'язує свою майбутню діяльність з освітою. Особливо зважаючи на сучасні її реалії: віддалене навчання, активне використання дистанційного та змішаного навчання, необхідність спільного редагування документів.
Метою вивчення студентами дисципліни «Хмарні сервіси в освітній діяльності» є ознайомлення з основними поняттями хмарних технологій, загальним оглядом їх основних видів, засвоєння системи знань з методології функціонування хмарних сервісів, набуття здатності (компетенцій) ефективно реалізовувати теоретичні знання в освітньому процесі.
Основними завданнями вивчення дисципліни «Хмарні сервіси в освітній діяльності» є:
- засвоєння основних характеристик та функціональних можливостей хмарних сервісів;
- вивчення основних напрямів використання хмарних технологій в освітньому процесі;
- закріплення умінь і навичок застосування хмарних офісних додатків;
- ознайомлення зі спеціалізованими (освітніми) та загальними он-лайн ресурсами;
- набуття вмінь свідомого використання хмарних сервісів в освітньому процесі.
- Головні новини
Лекції з вибіркової дисципліни "Хмарні сервіси в освітній діяльності" в дистанційному форматі читає Пшенична О.С. за розкладом (середа, 12:55) на платформі Zoom.
Ідентифікатор конференції: 262 969 5006
Код доступу: 3tMCJG
вхід після прийняття учасника організаторомЗалік проходитиме в MOODLE. Для отримання 60 балів достатньо пройти два тести.
________________________________________________________________________________________________________________________________________
Посилання для перегляду своїх результатів нижче
↓