Критерії оцінювання та система накопичення балів з навчальної дисципліни "Південноукраїнський регіон в контексті формування модерної української нації (ХІХ – перша чверть ХХст.)
І Поточне
тестування та самостійна робота Залік Сума Модульна атестація Модульна атестація Інд.завдання 20 100 Змістовий модуль 1 Змістовий модуль 2 Змістовий модуль 3 Змістовий модуль 4 20 15 15 15 15 Шкала оцінювання:
національна та ECTS університету A 90 – 100 (відмінно) B 85 – 89 (дуже добре) 4 (добре) C 75 – 84 (добре) D 70 – 74 (задовільно) 3 (задовільно) E 60 – 69 (достатньо) FX 35 – 59 (незадовільно – з можливістю повторного складання) 2 (незадовільно) Не зараховано F 1 – 34 (незадовільно – з обов’язковим повторним курсом)
За
шкалою
ECTS
За шкалою
За національною шкалою
Екзамен
Залік
5 (відмінно)
Зараховано
Курс "Південноукраїнський регіон у
контексті формування модерної української
нації (ХІХ - перша чверть ХХ ст.)» поділена на 2 модулі. Кожний модуль має
ряд поточних контрольних заходів і закінчується підсумковим модульним
контролем, обов'язковим для студента. Підсумковий модульний контроль
проводиться під час контрольних тижнів за розкладом, складеним деканатом на
підставі пропозицій кафедри історії України.
За кожний вид поточного і рубіжного (модульного) контролю студент отримує бальні оцінки, які підсумовуються у межах модулю і виступатимуть надалі складовою загальної бальної оцінки за всі модулі дисципліни. Одержання студентом мінімальної бальної оцінки за кожний з двох модулів є обов'язковою умовою його допуску до заліку з дисципліни. Студентам, які набрали мінімально необхідну кількість балів, залік може бути виставлений без додаткових умов наприкінці останнього заняття.
Види поточного і рубіжного контролю модулів:
- відвідування консультацій;
- здача тестів з кожної теми теоретичного матеріалу;
- перевірка виконання самостійної роботи;
- підготовка індивідуального завдання;
- написання модульної контрольної роботи.
Для підвищення
рейтингового балу студент може виконати індивідуальне завдання та скласти
підсумковий семестровий модульний контроль.
Індивідуальне завдання містить задачі з тем модулів.
За результатами виконання і захисту індивідуальної роботи студент одержує бальну оцінку, яка заноситься до системи рейтингу "Корпоративної інформаційної системи навчання”.
Індивідуальна робота повинна бути оформлена у паперовому вигляді з додатком електронної версії її виконання (якщо необхідно) і подана на перевірку та захищена викладачеві до встановленого планом терміну.
Виконана практична робота комплексно оцінюється викладачем, враховуючи такі критерії:
·правильність одержаних відповідей;
·суттєве, стисле, доцільне розкриття теоретичного аспекту завдання;
·застосування раціонального методу рішення задач;
·логічна єдність рішення;
·повнота відповіді;
·наявність висновків та ілюстративних прикладів тощо.
Для остаточного закріплення теоретичного та практичного матеріалу студент повинен написати модульну контрольну роботу, що включає питання по кожній темі модулю, результати з якого також заносяться до системи рейтингу "Корпоративної інформаційної системи навчання”.
Розподіл балів за видами роботи та формами контролю
Модульне оцінювання знань
Модульне оцінювання знань студентів здійснюється у вигляді поточного контролю, перевірки індивідуального завдання і заліку.
Поточний контроль виявляє інтенсивність і успішність роботи студентів на лекційних заняттях, оцінює їх самостійну роботу (опрацювання джерел та літератури, самостійне опрацювання окремих тем), а також передбачає проведення модульних контрольних робіт.
Модульна контрольна робота проводиться з метою діагностики цілей навчання за графіком, встановленим деканатом, на підставі пропозицій кафедри історії України. Контрольна робота складається з завдань трьох рівнів складності.
Протягом семестру студенти виконують індивідуальне завдання - письмову творчу роботу на теми, що мають вагомі і складні теоретичні, історіографічні, джерелознавчі, дискусійні аспекти.
Максимальна оцінка, яку студент може заробити протягом семестру, включаючи й залік, дорівнює 100 балам, що деталізовано у наступній схемі:
1. Поточний контроль - 60 балів,
у тому числі:
1.1. Модуль 1-й - 30 балів
1.1.1. Робота на семінарських заняттях - 15 б., у тому числі: - самостійний виступ-відповідь - 5 б.; - доповнення та участь у дискусії - 2 б.
1.1.2. Самостійна робота - 5 б.
1.1.3. Модульна контрольна робота №1 - 15 б.
1.2. Модуль 1-й - 30 балів
1.2.1. Робота на семінарських заняттях - 15 б., у тому числі:
- самостійний виступ-відповідь - 5 б.;
- доповнення та участь у дискусії - 2 б.
1.2.2. Самостійна робота - 5 б.
1.2.3. Модульна контрольна робота №1 - 15 б.
- самостійний виступ-відповідь - 5 б.;
- доповнення та участь у дискусії - 2 б.
2. Індивідуальне творче завдання - 20 балів
3. Залік - 20 балів