Нульова секція
Мета: отримання студентами знань щодо паспортизації об'єктів навколишнього середовища – як процесу послідовного збирання, узагальнення та зберігання відомостей про кожний конкретний об'єкт: промислове підприємство, промислову ділянку, річку, відходи тощо. А токож формування знань про паспорт – як документ реєстраційний і технологічний, що містить основні умовно-постійні відомості про якийсь об'єкт (підприємство, устаткування тощо); оволодіння основними напрямками дослідження проблем природокористування, методами контролю за екологічним станом компонентів довкілля. Засвоєння цього курсу допоможе студентам в проведенні екологічного картографування на основі статистичних і практичних матеріалів промислових комплексів, складанні програми моніторингових досліджень довкілля.
Завдання: полягає у володінні теоретичними знаннями , а також комплексу практичних навичок щодо використання екологічного картографування , також для проведення моніторингових досліджень довкілля.
У результаті вивчення навчальної дисципліни «Екологічна паспортизація територій та підприємств» у майбутнього фахівця-еколога повинні бути сформовані наступні знання та вміння.