Завдання 5
Здавати роботу потрібно у форматі - pdf.
ЗАОЧНЕ ВІДДІЛЕННЯ ВИКОНУЄ РОБОТУ ІНДИВІДУАЛЬНО, БЕЗ КОМАНДИ.
Посилання на гугл-документ, де Ви зможете вписати свою команду:
https://docs.google.com/document/d/11oRsgNtU7J-Z7vWPIvTxA-mKbfxvR2DV/edit?usp=drive_link&ouid=117337083412009277493&rtpof=true&sd=true
Варіант А.
Виберіть одну з наведених платформ для моделювання кар'єрних ситуацій та розвитку професійних навичок, випробуйте її функціонал та підготуйте короткий звіт (300-500 слів). Зверніть увагу, що більшість програм доступні англійською мовою. У звіті опишіть:
- Обраний варіант платформи (назва, її призначення, основні функції).
- Ваші враження від використання платформи (зручність, ефективність для розвитку навичок).
- Які навички можна розвивати за допомогою цієї платформи?
- Чи рекомендували б ви цю платформу для інших студентів? Чому?
Ось декілька платформ, які ви можете обрати:
- 1.1. InVirtus Technology: Використовує VR для моделювання робочих ситуацій, проведення співбесід та взаємодії в команді.
- 1.2. SimulTrain: Програма для моделювання управлінських рішень і взаємодії в робочому середовищі.
- 1.3. Mursion: Використовує VR і симуляції для тренування soft skills, таких як комунікація, переговори та управління конфліктами.
- 2.1. Career Simulation Games (наприклад, Revmaster): Пропонує сценарії для симуляції реальних робочих ситуацій, таких як управління проектами або прийняття рішень в умовах стресу.
- 2.2. Job Simulation Software (Big Interview): Моделює співбесіди з реалістичними питаннями, а також тренує поведінку в стресових умовах.
- 3.1. TalentQuest: Використовує симуляції для розвитку лідерських навичок і управління кар’єрою, зокрема прийняття рішень у робочих ситуаціях.
- 3.2. Capsim: Орієнтована на бізнес-ситуації, симулює різні управлінські процеси, взаємодію в команді та керування проєктами.
- 3.3. Emplay: Пропонує симуляційні сценарії для розвитку професійних навичок, прийняття рішень і критичного мислення.
- 4.1. KnackApp: Використовує ігрові симуляції для оцінки та розвитку кар’єрних навичок, таких як комунікація, управління часом та адаптивність.
- 4.2. Pymetrics: Використовує ігрові симуляції для моделювання різних ситуацій, аналізу поведінкових характеристик та розвитку кар'єрних навичок.
- 5.1. Harver: Використовує AI для моделювання робочих ситуацій, оцінки навичок та відповідності професії.
- 5.2. Koru: Оцінює робочі навички через інтерактивні симуляції, фокусується на розвитку soft skills та аналізі прийнятих рішень.
Варіант Б.
Завдання до заняття 5 є груповим завданням, за яке можна після його виконання та представлення отримати 6 балів.
Виконується завдання групою студентів загальною кількістю 3-4 особи. Присвячено воно розгляду різноманітних видів тестування, яке використовується при оцінці кандидата на вакансію. Студенти отримують назву конкретного тесту і проводять його всебічне дослідження. Для отримання максимальної оцінки студенти повинні продемонструвати командну роботу, розкрити суть тесту, навести його приклади (можна з використанням ілюстративних матеріалів), надати рекомендації, які дозволяють краще пройти таке тестування.
Запропоновані теми для вибору:
1. Проба Бурдона.
2. Тест Маєрс-Бріггс (МВТІ).
3. Неіснуюча тварина.
4. Метод портфельного вибору Сонді.
5. Метод кольорових виборів Люшера.
6. Тест Равена.
7. Свій варіант
Посилання на гугл-документ, де Ви зможете вписати свою команду:
https://docs.google.com/document/d/1I4y7dRs5kDglHKDBCrFOCHWK02M_WmkZmOnU58u4k2Y/edit?usp=sharing