Практичне завдання

Розробіть Дорожню карту розумного сільського туризму. «Дорожня карта» передбачає заходи щодо перетворення сектора сільського туризму у високоефективну галузь розумного сталого розвитку. Презентуйте результати, використовуючи ресурси Padlet.

Надаємо приклад пріоритетних сфер формування дорожньої карти:

1) пом'якшення соціально-економічних наслідків та підтримка гарних стосунків з клієнтами, які зможуть інтегруватися у їхнє повсякденне життя. Поетапні і скоординовані рішення і заходи реагування потрібно проводити в життя з метою:

а) оцінки кризового моменту до настання кризи, так як на наших очах технологічні цикли прискорюються і змінюються з небаченою швидкістю, бар’єри входу на туристичний ринок втрачають актуальність, повсюдно впроваджуються інновації, і всі без винятку туристичні компанії змушені реагувати на ці виклики швидше і швидше;

б) зміцнення довіри за допомогою забезпечення захисту і безпеки усіх сфер туристської діяльності;

в) для цієї мети потрібні спеціалісти, які створять у туристичній компанії відділ, покликаний зруйнувати стару бізнес-модель, що наддасть змогу туристичному бізнесу змогу оперативна враховувати слабкості і реагувати на вразливості раніше, ніж їх виявить хтось з протилежної фірми.

2) підвищення конкурентоспроможності і потенціалу протидії кризовим чинникам занепаду галузі туризму та підтримка розвитку туристичної інфраструктури з метою сприяння інвестиційній діяльності та створення сприятливих умов для діяльності туристичних фірм та диверсифікації асортименту продукції та ринків, а також сприяння розвитку внутрішнього і регіонального туризму;

3) просування інновацій і цифровізації, які у майбутньому можуть максимально збільшити використання технологій в екосистемі туризму, для чого необхідно готувати спеціалістів з алгоритмів оцінювання ризиків у сфері туризму, які зможуть оцінювати ризики на підставі складних формул у режимі реального часу.

4) сприяння забезпечення стійкості та інклюзивного «зеленого» зростання з метою, щоб туризм поступово перетворювався на життєздатний ефективний організм, для чого повинна надаватися підтримка готельному, круїзному та авіаційному бізнесу, а також сприяти забороні того, що забруднює навколишнє середовище;

5) зміцнення координації та партнерських зв'язків з метою перетворення туризму і досягнення просування на шляху забезпечення стабільного майбутнього і досягнення глобальних цілей, забезпечуючи більшу гнучкість при виборі підходів та альянсів, розробки платформи майбутнього туристичної галузі, що не мала аналогів в історії.