Анотація до дисципліни

Земельна реформа привела до значних зрушень в системі землекористування. За таких умов особливої актуальності набуває врегулювання земельних відносин, розробка і впровадження перспективних напрямів інституціоналізації земельних відносин, вдосконалення їх економіко-організаційного та фінансового забезпечення.

Зазначені проблеми регулювання земельних відносин  є предметом наукових досліджень провідних вітчизняних наукових шкіл.  Особливий наголос  робиться на необхідності формування ринку земель та впровадження сучасних форм капіталізації земельних ресурсів.

Матеріал розглядається у контексті основних наукових напрямків та найважливіших проблем фундаментальних досліджень у галузі економічних та природничих наук.

Метою дисципліни є формування теоретико-методологічних засад та розробка практичних рекомендацій щодо регулювання земельних відносин в Україні на засадах сталого розвитку.

Об’єктом дослідження є процес регулювання відносин в системі землекористування на засадах сталого розвитку.

Предметом дослідження є теоретичні, методологічні та прикладні засади регулювання земельних відносин для забезпечення сталого розвитку. Теоретичну і методологічну основу дослідження становлять ключові положення, принципи та методи сучасної економічної теорії і теорії регулювання, фінансів, економіки природокористування. 


No hay entradas en la base de datos