Новини

УВАГА!

УВАГА!

par Меркулова Оксана Володимирівна,
Nombre de réponses : 0

Шановні поки ще другокурсники!
Вітаю всіх, хто вже склав залік і приготувався до шаленого літа, яке, сподіваюся, таки буде теплим :).

Ця інформація -- для тих, хто:

а) недопройшов тести;

б) безсоромно займався плагіатом.

Відзавтра, 05.06.2021, з 09.00 до неділі, 06.06.2021, 19.00 ВОСТАННЄ будуть відкриті всі тести й завдання. Доробіть і переробіть усе необхідне.

Ще раз про плагіат. Запам'ятайте: крадіжка текстів -- це таке саме зло, як і крадіжка речі або грошей. Якщо Ви звикли це робити, то відучуйтеся. НІХТО, хто списав, не отримає за есе більше 3 балів. Уважно читайте перевірене, я скрізь наводила джерела запозичення. Мене в google не банили, я вмію шукати інформацію краще, ніж Ви. І я перевіряю не лише українськомовні, а й російськомовні джерела, які дехто з Вас пропустив через google-перекладач. Повірте, мовознавець за хвилину розпізнає такі "переклади".

Користуватися джерелами МОЖНА і ТРЕБА, але Ви ЗАВЖДИ МАЄТЕ ПОКЛИКАТИСЯ НА НИХ У ТЕКСТІ Й ПОДАВАТИ У СПИСКУ ЛІТЕРАТУРИ.

І ще одне: в есе має бути чітко висловлена й обґрунтована Ваша власна думка. І саме Ваша власна позиція -- найвища цінність у Ваших текстах до заліку.

НЕ НАМАГАЙТЕСЯ СПИСУВАТИ. Панове плагіатники, це Ваша остання спроба переробити есе зі списаних на власні.