Перелік орієнтовних індивідуальних завдань практики

Перелік орієнтовних індивідуальних завдань практики

  1. Описати прийоми налагодження емоційного контакту психолога з дитиною / дітьми на відвіданому корекційному занятті. 

  2. Відпрацювати прийоми артикуляційної (дихальної, голосової, мімічної, пальчикової) гімнастики (на собі); зробити відеозапис з наступним самоаналізом.

  3. Сформувати банк завдань для дітей з порушеннями мовлення для стимуляції у них пізнавальних процесів (3-5 завдань, з дидактико-методичним супроводом). Вказати мету та корекційно-розвитковий зміст кожного завдання.

  4. Сформувати банк методик для обстеження емоційної сфери у дитини з порушеннями мовлення; відпрацювати та зафіксувати на відео.

  5. Розробити зміст виховних бесід (2-3) з дітьми з порушеннями мовлення. Визначити корекційну, дидактичну і виховну мету кожної.

  6. Розробити банк завдань для розвитку творчих здібностей у дитини з порушеннями мовлення. Визначити корекційну, дидактичну і виховну мету кожного з них.

  7. Відпрацювати техніку діагностики стану мімічної моторики (самостійно); зробити відеозапис. Обстежити мімічну моторику у дитини з відеофіскацією. Оформити самоаналіз.

  8. Відпрацювати техніку діагностики стану пальцевої моторики (самостійно); зробити відеозапис. Обстежити пальцеву моторику у дитини; зробити  відеозапис. Оформити самоаналіз.

  9. Відпрацювати техніку діагностики стану голосу (самостійно); зробити аудіо / відеозапис. Обстежити голос у кількох дітей; зробити  відеозапис. Оформити самоаналіз.

  10. Відпрацювати техніку діагностики стану фонематичного сприймання (самостійно); зробити відеозапис. Обстежити фонематичну систему у кількох дітей; зробити  відеозапис. Оформити самоаналіз.


Última modificación: Saturday, 1 de February de 2025, 16:28