ОР Магістр / 071 Облік і аудит 

Програма практики розроблена у відповідності до «Положення про проведення практики студентів вищих навчальних закладів», Закону України “Про вищу освіту”, Указу Президента України від 04.07.2005 р. № 1013/2005 “Про невідкладні заходи щодо забезпечення функціонування та розвитку освіти в Україні”. В основу змісту виробничої практики покладено головні вимоги до освітньо-кваліфікаційної характеристики фахівця за спеціальністю «Облік і оподаткування».

Пpогpама виpобничої пpактики підготовлена для студентiв 1 куpсу магістратури денної та заочної форм здобуття освіти і є складовою наскрізної програми практики. Згідно останньої, виробнича практика на 1 курсі магістратури проходить у організаціях та підприємствах різних форм власності та підпорядкування, у комерційних банках та фiнансово-кpедитних установах.

Виробнича практика є невід’ємною складовою освітньо-професійної програми підготовки фахівців напряму підготовки «Облік та оподаткування». 

Практична підготовка у вищих навчальних закладів – це одна з форм організації навчального процесу, обов’язковий компонент освітньо-професійних програм усіх освітньо-кваліфікаційних рівнів. Вона спрямована на формування компетентностей, що відповідають кваліфікації, яку отримує здобувач вищої освіти та надає можливість займати відповідні посади.

Практика є одним з самих ресурсоємних за часом та інтегральних за формою й змістом видів освітнього процесу. Вона має важливе значення для професійної підготовки студентів, забезпечує взаємозв’язок між теоретичним навчанням, практичною підготовкою, науково-дослідною роботою магістра.

Виробнича практика є заключною ланкою практичної підготовки і організовується безпосередньо в установах та на підприємствах, а також науково-виробничих структурах. За своїми завданнями та організацією вона суттєво відрізняється від теоретичного навчання та інших видів практик.

Виробнича практика з фінансового обліку закріплює та поглиблює знання, одержані здобувачем  під час вивчення загально економічних курсів та дисциплін спеціалізації, а також отримують навички практичної роботи на посадах економіста, аналітика, бухгалтера.

Виробнича практика з економічного аналізу проводиться згідно Положення про проведення практики у вищих навчальних закладах.


Кредити: 3