Метою даної дисципліни є вивчення системи грошових-кредитних відносин та набуття навичок діагностування стану грошово-кредитних систем.
Основними завданнями курсу “Гроші і кредит” є: вивчення основних закономірностей у сфері грошових відносин між різними суб’єктами ринкової інфраструктури; з’ясування ролі грошово-кредитних відносин в економічній перебудові суспільства на шляху розвитку ринкових відносин; формування у студентів теоретичної бази для подальшого оволодіння практикою використання грошово-кредитних інструментів у системі регулювання економіки України.
Згідно з вимогами освітньо-професійної програми студенти повинні досягти таких результатів навчання (компетентностей):
Заплановані робочою програмою результати навчання та компетентності |
Методи і контрольні заходи |
ЗК4. Здатність вчитися і оволодівати сучасними знаннями. СК 17. Здатність оперувати теоретичними основами у сферах: фінанси, гроші та кредит.
|
Методи контролю: усне опитування, самостійна робота, контрольні і практичні роботи, тестова перевірка. Контрольні заходи включають модульний контроль успішності студентів, який здійснюється для перевірки рівня засвоєння навчального матеріалу в кінці кожного навчального модуля. Ще однією формою контрольного заходу є вхідний контроль, який проводиться перед вивченням даного курсу з метою визначення рівня підготовки студентів з дисциплін, які забезпечують цей курс. |
ПРН 20. Показати належний рівень знань у сферах: статистика, фінанси, гроші та кредит, знати і розуміти теоретичні основи та принципи фінансових наук. |
- Teacher: Горбунова Анна Володимирівна
- Асистент із правами викладача: Огренич (Швець) Юлія Олександрівна