Схема розділу

  • Навчальний курс «Управління  проєктами» є синтетичним, його вивчення базується на концепціях і поняттях теорії управління, фінансового менеджменту, організаційної поведінки, системного аналізу тощо. Він передбачає ґрунтовне, багатовекторне вивчення майбутніми фахівцями теоретичної та методологічної бази даного напрямку діяльності.

    Предметом курсу «Управління проектами» є процеси управління проектами, які здійснюються з використанням специфічних методів та інструментів, що забезпечують розв’язання задач управління проектами.

    Мета дисципліни — опанування студентами методології управління проектами а також набуття навичок адаптації й впровадження проектних рішень в практичну діяльність.

    Для досягнення основної мети курсу протягом навчального процесу вирішуються такі основні завдання:

    - доведення поширеності проектної діяльності  та усвідомлення  необхідності використання специфічних методів та інструментів в управлінні проектами;

    - освоєння  характеристик узагальненої моделі управління проектами, як системи взаємопов’язаних цілей, функцій і інструментів, що визначаються, реалізуються і використовуються в процесі  виконання проектів;

    - формування сукупності теоретичних знань і практичних навичок реалізації основних функцій управління проектами.


    д