Завдання для самостійної роботи (тема 10)
Завдання 10
1. Вивчити можливість участі підприємства у міжнародних виставках та ярмарках (які? де? кошторис участі?) Обґрунтувати ефективність маркетингових виставок для підприємства, що дозволить вийти на нові ринки, сформувати імідж підприємства, налагодити міжнародне співробітництво та вийти на новий рівень ведення бізнесу.
2. Розробити маркетингову стратегію стимулювання продажів використовуючи мережу Інтернет.
2.1. Обрати один із чотирьох головних сфер маркетингу, що можуть бути використані при виході та функціонуванні компанії на зовнішньому ринку: B2C (business-to-consumer), B2B (business-to-business), C2C (consumer -to-consumer), C2B(consumer-to-business).
2.2. Визначити набір інструментів щодо стимулювання продажів, який найкраще підійде для обраного варіанту. - контекстна реклама - банерна реклама - просування в пошукових системах (SEO) - спілкування з клієнтами через соціальні мережі; - створення корпоративних блогів (Twitter, FaceBook, VK); - PR в Інтернеті; - комунікація з споживачем в Інтернеті (зв'язок з Інтернет ЗМІ та журналами, організація спеціальних заходів, розповсюдження інформації про компанію в Інтернеті); - брендінг в Інтернеті; - e-mail-маркетинг – це персоналізована ручна розсилка листів потенційним клієнтам; -інші інструменти – це реклама в іграх та онлайн-світах, нестандартна реклама, тощо.
2.3. Оцінити витрати та очікувану ефективність використання інструментів продажів через Інтернет.