Форум новин

Заліковий тест з Етнопсихології!

Заліковий тест з Етнопсихології!

Козич Ірина Володимирівна -
Кількість відповідей: 0

Шановні магістри заочного відділення!  З понеділка розпочинається сесія, тож прошу тих, хто ще не завантажив завдання до практичних №5,6 і не пройшов тести до 1, 2 модулю до понеділка це зробити! Заліковий тест відкриється 29.01 о 8.00 і буде відкритий протягом всієї сесії до 11.02! За розкладом залік з етнопсихології стоїть 2 лютого (бажано це зробити саме в цю дату, але якщо раніше, або пізніше, то не страшно, аби не в останні дні сесії!), але з урахуванням того, що   вас дуже багато, то результати я буду розміщати впродовж всього періоду сесії.  Перш ніж поставити залік у відомість я обов'язково спочатку надішлю результати старостам груп (далі впродовж пари годин приймаються питання, зауваження, побажання) і лише тоді я фіксую остаточні бали у відомості. Прошу не писати мені запитання щодо балів у мудл, до того моменту як ви не побачите свою остаточну оцінку! Мудл не завжди коректно рахує і я все перераховую вручну і додаю бали за ваші усні відповіді на практичних. Дякую за розуміння і успішної сесії!