Як оцінювати тести студентів

1.

У верхньому випадаючому меню "Цей курс" оберіть "Журнал оцінок".

2. Журнал оцінок - це таблиця, в рядках котрої - перелік студентів, а у стовпчиках - перелік усіх модулів курсу, за які вони можуть отримати оцінку.

3. Коли студент натискає "завершити тест" або відправляє завдання чи повідомлення у форумі, у відповідному стовпчику навпроти його прізвища з'являється оцінка.

4. Поряд із оцінкою - іконка у вигляді лупи. Натиснувши її, можна переглянути роботу студента і за потреби змінити оцінку.


5. Правильні відповіді позначаються зеленою галочкою. Також знизу відповіді є коментарі щодо правильної відповіді (які варіанти правильні, які обрані для відповіді) 

6. Викладач може бачити відповіді студента, поряд вказується правильна відповідь для порівняння. Також можна побачити, скільки часу витратив студент на кожне із завдань.

7. Біля кожної відповіді є пункт "Зробити коментар або перевизначити бали". Якщо Ви вважаєте, що автоматична оцінка не є правильною, Ви можете скористатися цим пунктом.

Приклад коментаря:
8. Есеї обов'яково оцінюються вручну. 

9. Праворуч від поля оцінки стоятиме максимальна кількість балів, яку студент може отримати за цей вид роботи (Ви зазначали його, коли створювали даний модуль). Відповідно до цього виставляєте оцінку.

Остання зміна: Monday 11 November 2019 15:15 PM