ІНФОРМАЦІЙНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ БЕЗПЕКИ ФІНАНСОВИХ УСТАНОВ
Викладач: к.ф.-м.н., доц. Інна Юріївна Кисільова
Кафедра: фінансів, банківської справи, страхування та фондового ринку, 5й корп. ЗНУ, ауд. 114 (1й поверх)
Email: i_yu_kisileva@ukr.net
Відеоконференція в Google meet :
hha-asyu-nxd
Телефон: (061) 228-76-24 (кафедра), (061) 228-76-13; (061) 228-76-49; (061) 228-76-37 (деканат)
Розвиток економіки знань, інтеграція України у світовий економічний простір, процеси глобалізації та викликане цим посилення конкуренції загострюють проблему збереження фінансової стійкості підприємств як основи їхньої фінансово-економічної безпеки.Навчальна дисципліна “ ІНФОРМАЦІЙНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ БЕЗПЕКИ ФІНАНСОВИХ УСТАНОВ” входить до циклу професійно-орієнтованих дисциплін. Інформаційно-аналітичне забезпечення безпеки фінансових установ є невід'ємною складовою більшості підприємств, установ та організацій державних, громадських і підприємницьких структур.
Метою дисципліни є підготовка компетентних фахівців-управлінців, здатних професійно організовувати роботу з інформаційно-аналітичного забезпечення безпеки підприємства, здійснювати управління та координування таою роботою, бути професіоналом у сфері конкурентної розвідки при організації та управлінні комплексним забезпеченням функціонування системи фінансово-економічної безпеки підприємств.
Програмні компетентності та результати навчання за дисципліною У результаті вивчення навчальної дисципліни «Інформаційне забезпечення безпеки фінансових установ» здобувач вищої освіти отримує наступні програмні компетентності та програмні результати навчання:
Загальні компетентності: ЗК 1. Здатність до абстрактного мислення, аналізу, синтезу та встановлення взаємозв’язків між соціально – економічними явищами та процесами. ЗК 6. Здатність вчитися та оволодівати сучасними знаннями. ЗК 8. Цінування та повага до різноманітності та мультикультурності, здатність працювати у міжнародному контексті
Спеціальні (фахові, предметні) компетентності: СК 2. Здатність аналізувати результати діяльності організацій, зіставляти іх з факторами впливу зовнішнього та внутрішнього середовища, визначати перспективи розвитку організацій. СК 7. Здатність оцінювати та забезпечувати якість виконуваних робіт. СК 11. Розуміти принципи права та використовувати їх у професійній діяльності.
Програмні результати навчання:
ПРН 2. Демонструвати навички виявлення проблеми та обґрунтування управлінських
рішень.
ПРН 4. Виявляти навички пошуку, збирання та аналізу інформації, розрахунку показників
для обґрунтування управлінських рішень.
ПРН 7. Демонструвати навички взаємодії, лідерства, командної роботи.
5. Зміст навчальної дисципліни