Généralités
Викладач: викладач, Авраменко Уляна Володимирівна
Кафедра: соціальної педагогіки та спеціальної освіти, VII корпус, ауд. 219
E-mail: avramenkospp@gmail.com
Телефон: (066)6699208
Інші засоби зв’язку: Moodle (форум курсу, приватні повідомлення), Viber, TelegramАльтернативна та додаткова комунікація (АДК) — це дисципліна, яка вивчає методи і засоби для підтримки та розвитку комунікативних навичок у людей із порушеннями мовлення, які не можуть ефективно спілкуватися за допомогою усної мови. Ця область є міждисциплінарною, охоплює знання з логопедії, психології, педагогіки, мовознавства, медицини та інженерії.
АДК допомагає вирішити ключову проблему — відсутність доступу до комунікації, що впливає на якість життя, освіту, соціалізацію та професійний розвиток людини.
Розклад занять денного відділення
№ Тип заняття Тема Посилання 1 Лекція Вступ. Поняття про комунікаційні коди Л1 2 Практичне Вступ. Поняття про комунікаційні коди П1 3 Лекція Фізичні обмеження, які потребують винайдення альтернативних способів комунікації Л2 4 Практичне Альтернативні методи комунікації для конкретних діагнозів П2 5 Лекція Альтернативна та додаткова комунікація Л3 6 Практичне Розучування та відпрацювання жестів на позначення дій П3 7 Лекція Засоби підтримуючої комунікації Л4 8 Практичне Жестова мова як навчальний предмет для нормотипових дітей: переваги та недоліки (дискусія) П4 9 Лекція Комунікація за допомогою символів Л5 10 Практичне Розробка пам’ятки для батьків щодо використання конкретного типу альтернативної комунікації П5 11 Лекція Засоби підтримуючої комунікації Л6 12 Практичне Проміжне тестування. Розробка корекційних занять побудованих на методах альтернативної комунікації П6 13 Лекція Діагностика потреби у підтримуючій комунікації Л7 14 Практичне Діагностика потреби у підтримуючій комунікації П7 Посилання на Zoom
Ідентифікатор конференції: 546 720 2979
Код доступу: i6A83d