Форум новин

Завдання для обговорення

Завдання для обговорення

от Масюк Олег Петрович -
Количество ответов: 0
По першому завданню. Я нещодавно сам зробив помилку. У розвитку ділового партнерства забув оцінити якості, ситуацію та компетенцію партнера. Зараз вже пізно. Думаю, що робити. Повторюсь. У ситуації з арабами може бути різність статусів, що міняє контур діалогу. Араб з верблюдами можуть бути "кортежем шейха", а "власник ресурсу" може мати велику потребу у цьому транспорті. Обов'язково треба вивчати та оцінювати попереднє положення учасників партнерства. Тільки на цій основі можна формулювати пропозиції. Так на приклад у 90-х роках багато хто мав "ресурс", але не мав можливість його захистити.
По другому завданню. Ми зіткнулись з характерним прикладом фреймінгу. Коли надається тільки половина інформації по особу, з якою пропонується мати справу. Фреймінг - це засіб лінгвістичного моделювання поведінки людини. Вам дають сенси, які наперед визначають вашу поведінки та спонукають вас до певних дій. Допомагать у цьому соціальні мережі. Зізнаюсь, що я сам колись лайкнув та зробив перепост цього посту про коучів.