Форум новин

завдання на 13.05

завдання на 13.05

Napisane przez: Турченко Галина Федорівна ()
Liczba odpowiedzi: 0

Завдання на 13.05.2020:

1). Ознайомтесь з презентаціями «Російські імперські історичні міфи щодо історії України» та «Новітня історія України в сучасних російських підручниках» в системі MOODLE.

 

2) Підготуйте завдання:

1.     Складіть текст: «Я спростовую імперські історичні міфи щодо України Жириновського» (княжої доби, козацької доби, імперської доби, періоду Української революції початку ХХ ст., радянської доби, доби незалежної Української держави) (2–3 сторінки).

2.     Складіть текст: «Я спростовую імперські історичні міфи щодо України Путіна» (княжої доби, козацької доби, імперської доби, періоду Української революції початку ХХ ст., радянської доби, доби незалежної Української держави) (2–3 сторінки).

3.     Складіть текст: «Я спростовую імперські історичні міфи щодо України Чорномирдіна» (періоду ІІ Світової війни та післявоєнних років на українських землях) (2–3 сторінки).

4.     Спростуйте тезу сучасних російських політиків про те, що сучасна РФ є спадкоємицею Київської Русі (2–3 сторінки).

5.     Порівняйте сучасні російські імперські міфи з імперськими міфами російської історіографії царської доби (2–3 сторінки).

6.     Чи можна вважати підручники з історії Росії прикладом сучасної інформаційної війни РФ проти України? Відповідь аргументуйте, аналізуючи особливості викладу сюжетів, пов’язаних з історією України у російських підручниках з історії Росії (2–3 сторінки).

 

За всі виконані завдання – максимум 3 бали.

Відповідь має бути чітка, зрозуміла. Обсяг - на кожне питання 2–3 сторінки !!!!! (формату А4, Times New Roman 14 розмір шрифту, міжрядковий інтервал – 1,5).

Роботи присилати на пошту: <olexander.zp@icloud.com>

Файл слід називати прізвищем студента, що виконав завдання.

Кінцевий термін виконання завдання – середа 13.05 до 20.00.

Відповіді будуть перевірені на плагіат.

УВАГА!!! 15.05 закриваються модульні відомості!!!! Всі хто отримає менше 35 балів за результатами роботи будуть мати чудову можливість зустрітися зі мною знову і пройти цей курс повторно.