Ректорський контроль

Відповідно до розпорядження №32 від 03.06.16

Ректорський контроль проводиться за розробленими комплексними тестовими завданнями у системі електронного навчання Moodle у розділі «Ректорський контроль».

Кожен електронний навчальний курс повинен мати розділ банку тестових завдань під назвою «Ректорський контроль», який містить блок із 10-ти тестових запитань.

Тестові запитання повинні мати тип автоматичного оцінювання, наприклад:  вибір з множини, вибір відповідності, вибір так – ні, числова відповідь та ін..

Можна використовувати вже існуючі тестові запитання даного електронного курсу або створити нові.


Формування блоку тестових питань з уже існуючих:


  1. Зайдіть в банк тестових завдань свого курсу і виберіть пункт "Категорії":


2. Там створіть новий розділ під назвою "Ректорський контроль", а в "Розділі вищого рівня" виберіть "вищий рівень"

УВАГА! Якщо ви назвете розділ якось інакше або допустите одрук, система не розпізнає його і у вашій статистиці будуть нулі. Тому друкуйте уважно.3. Поверніться в банк тестових завдань. Виберіть 10 запитань , які ви хотіли б внести до ректорського контролю. Навпроти обраного запитання натисніть іконку з двома аркушами (якщо навести мишку, спливе підказка: "дублювати")4. У формі, яка відкрилася, приберіть галочку-блокатор і змініть розділ з поточного на "Ректорський контроль". Прокрутіть донизу і збережіть. Тепер у потрібній папці лежатиме копія вашого тестового запитання.5. Повторіть цю операцію для решти дев’яти запитань, які ви обрали.


Нагадуємо як створити нові тестові питання:

http://moodle.znu.edu.ua/mod/page/view.php?id=13Zuletzt geändert: Monday, 11. November 2019, 13:22