Форум новин

Оцінки за курс

Оцінки за курс

Тупахіна Олена Володимирівна -
Кількість відповідей: 0

Шановні колеги,

за посиланням - ваші оцінки за курс: за письмові завдання до відповідних семінарів, за МКР-1 та МКР2, за груповий проєкт/ідз та за аудиторну роботу у 1 та 2 модулі. Підсумковий бал - в останньому стовпчику форми. 

Якщо раптом чиїсь бали за проєкти загубилися, не хвилюйтеся, напишіть мені повідомлення, і я додам їх у табличку.

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1U54CVjlMsxhBadg-Pbjvhn0REhvfFBS4hwouysw0Bas/edit?usp=sharing

Ті, кого їхній бал наразі влаштовує, можуть отримати його автоматом за умов, що вони прочитали відповідну кількість текстів. Переліки додаткових прочитаних текстів прошу надсилати мені у мудлі. 

Ті, хто відвідав принаймні 4 із 7 семінарів і написав обидва модулі на позитивну оцінку (вищу за 0), але чомусь не набрав балів  (менше 35 балів),  можуть додатково виконати до 2 письмових завдань до 3 червня включно.

Ті, хто відвідав принаймні 4 із 7 семінарів, але написав одну або обидві МКР на 0, можуть обрати інший варіант і переписати модульну до 3 червня включно.

Ті, хто відвідав менше 4 семінарів, має відпрацювати пропущені семінари усно після завершення сесії.