Новини

УВАГА!!!!

УВАГА!!!!

by Курінна Алла Феліксівна -
Number of replies: 0

Шановні колеги! Вітаю всих тих, хто приєднався сьогодні до нашої конференції й тих, хто не мав можливості це зробити!
Вдячна за те, що не зважаючи на відсутність візуалізації з мого боку, ви мене вислухали! Хотіла би підвести проміжні підсумки: до наступної зустрічи я раджу вам підготувати маленький виступ-вітання на одну хвилину (до 10 речень про себе - ваше прізвище, ім'я, спеціальність, що ви в собі любите, не любите, чим в собі пишаєтесь, чього очікуєте від наших зустрічей, або чим би хотіли у команді займатися щодо професійної комунікації). Текст підготовленого виступу ви завантажуєте до Практикуму М1. Нагадую всім, що під час спілкування нам будуть корисними шаблони (схема аналізу публічного виступу та логіко-смислова модель за Штейбергом). Хотілось, щоб ви поміркували щодо вибору тем для дискусій (пропозиції завантажуйте окремим аркушем в Практикум М2 з інформацією: назва теми, питання до дискусії, ким би ви хотіли під час інтеракції бути - модератором, опонентом, або активним слухачем, який буде забезпечувати зворотній зв'язок між оратором та аудиторією, змінюючи свої комунікативні ролі). Ще раз вдячна всім, хто був присутнім на конференції. Здоров'я та добробуту. З повагою, Алла К.
P.S. Нагадую контакти для спілкування: 0990866822 Viber, WhatsApp, Telegram, 0979828584, Felixsovna@i.ua. День та час для поточних консультацій оновлено: вівторок, четвер - 11:00-12:00, або 17:00-18:00. Завжди рада з вами спілкуватися!